Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

mi pomogł zaś mocno szpital MJa

ale właśnie coby pochwalić moich grajków zamieściełem te staty

bo mimo niedyspozycji MJa to jednak i moja ekipa powykręcała całkiem ładne staty

gooz: jak utrzymamy formę będzie ładny pojedynek

i to chyba nawet na szczycie - mimo że ten fotelik tak jakoś całkiem przypadkiem się trafił i pewnie na krótko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki Gerard.

Myślę, że przegrana 4:5 z Tobą to najlepsze co mogło mi się w tym tygodniu przydarzyć.

Powodzenia w kolejnych meczach a ja niestety musze poważnie przemysleć mój skład.

 

Dzięki. Widać że albo coś mocno przemyślałeś, albo miałem sporo szczęścia ;-)

W uzupełnieniu Twoich statsów - tabela po 2 maczapach.

 

H2H_1liga.jpg

 

W tym tygodniu też mocno szczęśliwie udało mi się wyciągnąć 4-5 z Grabą. Cieszy mało strat, ale ogólnie lekka nędza. A 17% z gry Vasqueza czy 28% Hibberta to jakaś kpina.

Trzeba będzie się wziąć za tych moich nygusów bo samo się nie zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Widać że albo coś mocno przemyślałeś, albo miałem sporo szczęścia ;-)

Wynik z MJem to tak naprawdę wygrana ze szpitalem.

Same zaś staty to sam nie wiem, troche chyba kilku w końcu zaskoczyło plus lekka rotacja i poszło.

Tak czy inaczej wynik bardzo wartościowy w walce o utrzymanie, a może jednak i o PO.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre i 5-4 z Gerardem, ale liczyłem na punkcik więcej. Na kolejny tydzień przygarnąłem z powrotem Dudleya za Pattersona, bo zaczął się ogarniać, a jego trójka i przechwyt mogą się przydać w mojej drużynie pełnej drągali. I niech kurde Jrue przestanie być maszynką do strat!

 

Według ściągawki Naleśnika (keep'em coming!) powinienem teraz powieźć outsidera/właściciela szpitala 8-1. Ale po pierwsze - nigdy nie wiadomo, a po drugie - marna to pociecha kopać leżącego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawodzi chyba połowa składu, więc wyciągnięcie remisu z Pogromcami Donków raczej uznaję za niezły wynik (choć gdybym posadził Lou i jego 2 straty, była szansa nawet na wygraną). Podstawowy problem to skuteczność, zarówno z gry, jak i rzutów wolnych, a skoro jednym z liderów w tej drugiej kategorii był Asik, to o jej wygraniu mogłem raczej zapomnieć...

 

W sumie jednak miałem też trochę szczęścia - FG wygrałem, mimo że Parker, Harden, Pierce, K.Thompson, Lou i mistrz Ersan rzucali w granicach 20-40%, no i zremisowałem kategorię strat. Za zeszłotygodniowe powodzenie w tych dwóch statystykach kieruję też specjalne słowa podziękowania dla D.Kuzyna, który dostając zawieche, swoim niedoszłym niedzielnym występem (przeciw Howardowi i Gasolowi) nie spieprzył mi ich, mimo że go nie zbenczowałem ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje mi w tym tygodniu nic innego niż minimalizować straty...

 

murzynskie czarnuchy .505 .800 15 263 121 42 11 20 34 3

DyrDyr .435 .840 33 364 109 82 26 21 56 6

 

Jak wygram bloki to wyciągnę 4-5 i to chyba będzie szczytem marzeń w tym tygodniu. Dopóki nie wrócą mi Lowry i Wall będę miał spore problemy z wygrywaniem asyst i przechwytów.

 

Te bloki to swoją drogą jakaś masakra. Shved, Jennings, Mo i Bargnani zrobili pierwszego dnia do spółki 9 bloków i do tej pory nie mogę tego odrobić... Mając w składzie Dwighta i Ibakę i Tysona Chandlera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek mam nadzieje ze jednak nie nadrobisz tych blokow i podreperuje wynik:) Trzeba przyznac ze moi zawodnicy radza sobie w tym tygodniu i pewnie kilka ekip zdrowo bym pogonil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja praktycznie wczoraj bez kompa więc pozostała mi wiara, że jakoś to będzie.

Bałem się wyniku 3:6

4:5 brałbym w ciemno a tu rano taka niespodzianka.

Gratki gooz za walkę, chyba moja najbardziej wyrównana.

Teraz miałem dwoch kandydatów na miszcza na rozkładówce,

w tym jednego juz za sobą i jak na razie wynik pocieszający.

I podobnie jak z goozem - 4:5 z PM biorę w ciemno.

Polish Mastery: może się dogadamy? :D

 

Edytka

No i moja zabawa :D

Gratki knt

 

58450468_h2h12_3_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie wygląda to dla mnie za dobrze jak na razie. MJ odzyskał paru kontuzjowanych i zrobiło się trudno. Leżący prawie pokonał kopiącego ;)

 

Teraz Bukkake. W poprzednim tygodniu dostałbym 4-5. Straszna przewaga rywala w trójkach, punktach i asystach, u mnie tylko zbiórki wyraźnie lepsze. Może skończyć się nawet na 2-7. Ale z drugiej strony, jak podciągnę nieco FT% i steale i obronię FG% (do trójek zatrudniłem Korvera, ale tu jest i tak między nami przepaść), to wyjdę sam na 6-3. Ach te emocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no gratzz Nalesniku - szedłem spać po 1ej było 6-3 dla mnie - jasne było, że dogonisz mnie w zbiorkach no ale liczyłem, że położysz FG i ST, no ale Durantula zajęła się wszystkim swoim triple double i 2 stealami :)

po raz drugi jestem w Twoich zestawieniach w czołówce a po raz drugi dostaję w dupsko - co pokazuje po raz kolejny ich sens :P

 

9 pozycja w tabeli - trza się odkuc na Grabci :)

 

Lawson mnie wkurwia - ktoś chętny? bo cierpliwy nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po raz drugi jestem w Twoich zestawieniach w czołówce a po raz drugi dostaję w dupsko - co pokazuje po raz kolejny ich sens :P

gooz: to jest tylko zabawa statami

a to że jesteś w niej wysoko i praktycznie w tej kolejce przegrałbyś chyba tylko ze mną i PM, z dwoma innymi zremisował a resztę byś pokonał w cuglach a wynik kolejki masz 3:5 uważasz za sensowne?

akurat taki miałeś niefartowny układ, że trafiłeś na mnie

ale to jest do wytłumaczenia, tak jak wysoka pozycja w moim zestawieniu

i jeżeli już, to osiągnięcia Twojej drużyny są lepiej odzwierciedlone w moim zestawieniu niż w lidze

bo u mnie widać, że Twoja drużyna ma potencjał

a wynik ligi 3:5 ma się nijak do jej "jakości"

ot tylko taki wynik przypadkowego zestawienia matchupu

oczywiście nie zamierzam go kwestionować, bo na takie reguły wszyscy się zgodziliśmy

ale moja tabelka pokazuje coś więcej

i czy Ci się podoba czy nie - pokazuje, że masz team, który będzie się liczył w walce o miszcza

czego gorąco Ci życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no troszke dałem pupy

wolałem pewne 6:3 niż ryzykować o 7:2

a było w zasięgu

ale kto by przewidział skutecznosc B.Nighta 0,615 czy Valuncianasa 0,692

no nic, gratki PM za walke do konca i powodzenia następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi się w dupie przewróciło od komfortu jaki miałem.. 8-1 przed meczami o 24ej choć przewagi były niewielkie, ale byłem pewien, że Jrue nie zawiedzie i położy Grabie FG% i TO - a tu koleś zagrał mecz sezonu - oglądalem to na żywca. tuż przed 3ią wyrzuciłem Lawsona na ławkę z podobnych powodów - żeby mnie nie pogrążył dodatkowo w TO, liczyłem że Iggy i Ryan zdobęda więcej steali niz Faried.. nos mnie zawiódł - gdybym zostawił Lawsona a zdjął Iggego (o takiej opcji myślałem również) to wygrałbym 7-2 a tak marne 5-4.. duży niedosyt choć wiem, że sprawę zawaliły mi mecze sobotnie najbardziej. zaczynam cierpieć bez Irvingaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, jak działają te Twoje tabelki. Masz niby 3. miejsce, ja 6., a w bezpośrednim pojedynku oberwałbyś 6-3 ode mnie. Nie obraź się, ale statystycznie bez sensu jest organizowanie tabelkowego "play-off" na podstawie punktów za pierwszą trójkę w kategorii.

 

Nie zmienia to faktu, że Twoje zestawienia są i tak niezwykle pomocne. Dzięki nim wiem na przykład, że w tym tygodniu przegrałbym tylko 3 match-upy (sążnisty wpierdol od Pitrka - co Ty za zespół masz?!!, i minimalne porażki z Gerardem i Bukake, co mi się akurat w tym drugim przypadku przydarzyło), miałbym tez dwa remisy (DyrDyr i Tramwajs). Pozostałe 6 do przodu. Czekam na Rubio i dalej kombinuje, co by tu sobie jeszcze poprawić. Jakieś światełko w tunelu już widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te statystyki pokazują tyle i le pokazują.

Nie chce mi się kolejny raz juz tego tłumaczyć.

Jak się nie podoba, to na to nie patrz.

 

No i bardzo trudny matchup przede mną.

Powodzenia Graba - chociaż nie ukrywam, że będzie Ci ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na zestawienie Nalesnicka uświadomiłem sobie, że raczej mam w tym tygodniu prze… :S Zespół knt wydaje się naprawdę mocarny i z zaledwie dwoma meczami Lebrona w tym tygodniu kompletnie nie wiem jak go ugryźć ;)

 

Andrew, a było zupełnie inaczej, ja jestem zadowolony, że tylko tak to się skończyło patrząc jak moje "gwiazdy" wykładają mi wynik. Propsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te statystyki pokazują tyle i le pokazują.

Nie chce mi się kolejny raz juz tego tłumaczyć.

Jak się nie podoba, to na to nie patrz.

 

No i bardzo trudny matchup przede mną.

Powodzenia Graba - chociaż nie ukrywam, że będzie Ci ciężko :D

 

 

Widzę, że masz kłopoty z czytaniem. Zacytuję zatem fragmenty swojego poprzedniego posta. Widać za dużo literek było i Cię przerosło...

 

Po pierwsze:

Nie zmienia to faktu, że Twoje zestawienia są i tak niezwykle pomocne

 

Po drugie:

w bezpośrednim pojedynku oberwałbyś 6-3 ode mnie

 

Podsumowując - rób dalej tabelki i bój się nadchodzącego pojedynku! Elo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrew, a było zupełnie inaczej, ja jestem zadowolony, że tylko tak to się skończyło patrząc jak moje "gwiazdy" wykładają mi wynik. Propsy.

 

Dzięki :), ja z wyniku też jestem zadowolony, choć rzeczywiście gdybym pobrał na 1-2 mecze kogoś potrafiącego rzucać trójki, byłby rezultat, o którym teoretycznie mogłem tylko pomarzyć w pojedynku z Tobą.

 

Długo się wahałem czy Andre w ogóle brać z FA (przy tych kilkunastu mnutach na mecz, w najbliższej przyszłości pewnie nie będzie zbyt pomocny) i wystawić, wiedząc ile szkód może wyrządzić na linii rzutów wolnych, gdzie Twój team spisuje się z kolei naprawdę dobrze. Kiedy jednak zobaczyłem, że masz u siebie Spencera, którego 4 bloki w ostatni dzień poprzedniego pojedynku mnie załatwiły, nie chciałem aby sytuacja się powtórzyła, no i dałem szansę Andre, licząc na blok lub dwa. Okazało się jednak, że to nie Spencera powinienem się obawiać, a dającego szkołę rookiemu, elite blokersa Derona Williamsa ;) (4 czapy :o ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując - rób dalej tabelki i bój się nadchodzącego pojedynku! Elo. ;)

 

Skrytykowałeś ich sposób powstawania i jako takie w ogóle to ich zestawianie.

A trzeba to potraktować po prostu jako zabawę i jako inną od wszystkich formułę do rywalizacji.

Oczywiście możemy wspólnie coś tam dodac czy pozmieniać - to ma być zabawa a nie wymyślona

przezemnie i tylko przeze mnie głupowata tabelkomania.

Już mi chodzi po głowie żeby zwiększyć ilość punktowanych miejsc.

Może za tydzień poeksperymentuje.

 

A że te staty zebrane do kupy się przydają to sam wiem - Ameryki nie odkryłeś :D

co do pojedynku: jesli się zgodzisz na 4:5 to biorę w ciemno

jeśli nie, to powalczymy

ja mam w tej chwili najgorszą rzecz, jak się zdarza mi podczas rozgrywek

przyzwyczaiłem sie do wszystkich graczy i blokuje mi to "rotowanie"

mam nadzieję, że się przełamie

 

ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że liczyłem po cichu na PO a plan jak na razie

wykonuję ponad normę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×