Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

sążnisty wpierdol od Pitrka - co Ty za zespół masz?!!

 

hehe, zaczyna to w końcu wyglądać zgodnie z moim zamysłem, czyli w 5 kategoriach dominacja a pozostałe 4 olewam ciepłym moczem :) Niech no jeszcze Jasiek Ściana wróci i pomoże trochę w AST i STL, bo tutaj w niektórych matchupach jestem "do ugryzienia".

 

Obym tylko do PO wszedł (bo jak mi się zdarzy jakiś słabszy tydzień typu 2-7 a resztę będę nawet wygrywał 5-4 to może być z tym problem) to powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując - rób dalej tabelki i bój się nadchodzącego pojedynku! Elo. ;)

(...)

co do pojedynku: jesli się zgodzisz na 4:5 to biorę w ciemno

jeśli nie, to powalczymy

 

skoro się nie zdecydowałeś to trudno

wycofuję ofertę :D

może uda się coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie srogi wpierdol. Swojej szansy na poprawę wyniku upatruję oczywiście w zbiórkach i FG%, może punkty uda się nadrobić. Ale generalnie to fiołkowo nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zaskakuja i to szczególnie tymi procentami.

Chyba większość z graczy ma w tym tygodniu swoje dni w sezonie. :D

a D.Lee wczoraj przeszedł sam siebie 13/15=0.867

Tylko powtórzę się, przeszkadza mi to bardzo w rotowaniu, bo kim mam rotować?

Jak dzisiejszego dnia utrzymają formę to myślę, że nie dam sobie juz odebrać wina w tym matchupie

Tym bardziej ze Durrant gra i dziś i jutro a on sam potrafi wygrac ze dwie kategorie

Troche mnie martwia steale - po super dwoch ostatnich matchupach na poziomie 50 steali teraz raptem 15 :/

a to miala byc moja kategoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabela po 5 kolejkach:

1liga-1.png

 

Nalesnick po kolei równo wszystkim kopie dupska :-/

Ja mam pojedynek z Kubą, z którym mam zadawnione porachunki z zeszłorocznego PO. Trzeba zmotywować moich nygusów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick po kolei równo wszystkim kopie dupska :-/

tak gwoli ścisłości to w pierwszej kolejce dupę lekko skopałeś mi Ty

ale byłem tak szczęśliwy z tego tylko 4:5, licząc, że każde 4 to spory sukces, że teraz dopiero zauwazyłem, że to była moja jedyna przegrana

no nic, za 7 tygodni będzie rewanżyk

 

a tutaj już moja zabawa

Sorki dla coponiektórych, bo wspomniałem o zmianach w robieniu tej tabelki ale po prostu mi się nie chce. Zostajemy przy tej jakże ułomnej ale coś tam wnoszącej formule

no i gratki dla mnie za wygranie tygodnia :D:D:D

... a dziękuje, dziękuję :D:D:D

 

59036087_h2h12_5_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naleśnik, to połączenie FG z FT jest jakieś niewiarygodne. Gdyby to mój zespół z drugiej ligi grał z Tobą to miałbym 3-6 w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I powtórka z zeszłego tygodnia - czyli trafienie na najmocniejszą ekipę. 3-6, a wygrałbym zdaje się z 8 z pozostałych 10 drużyn, jaja jakieś. No nic, kiedyś i do mnie się uśmiechnie szczęście. Potrzebuję Ricky'ego, by poprawić się o kilkanaście asyst w tygodniu i będzie dobrze. Strata do ósemki na razie mikroskopijna, więc jeszcze nie drżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powtórka z zeszłego tygodnia - czyli trafienie na najmocniejszą ekipę. 3-6, a wygrałbym zdaje się z 8 z pozostałych 10 drużyn, jaja jakieś.

utrzymasz formę, spokojnie dasz radę

a co do właśnie tego 3:6 to właśnie jest ułomność albo piękno tej formuły

nawet jeden z lepszych Twoich wyników w tygodniu może okazać się porażką w matchupie bo akurat na taki zestaw par niefartowny trafiłeś

w tym wypadku moja "mini formuła" jest lepsza

pokazuje bardziej ogolnie sytuację kolejki

 

Edit

Tak sobie z grubsza popatrzyłem i chyba jednak nie jest aż tak kolorowo

to co wygrywasz chyba z 5 graczami to wszystko po 5:4

a tutaj może być różnie, jak indywidualnie dostosują do Ciebie taktykę

trzeba jednak poprawić niektóre kategorie

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety pierwsza porażka...Gratulacje dla Woodley Warriors. Miałem nadzieję, że prędzej czy później mój team da mi chociaż jakiś powód żeby odciąć się w smak-taku ;), ale nic z tego. Okazało się, że niespodzianka jaką zrobił Pop w połowie tygodnia dużo mnie kosztowała, kompletnie też nie wypalił niedzielny zaciąg z FA. Szacun za tego Novaka - kilkunastoma punktami i 2 przechwytami ładnie przypieczętował dwie kategorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Naleśnik

 

No raczej, że z grubsza popatrzyłeś, bo ja popatrzyłem z cieńsza :) Wygrałbym 5 razy po 5-4 i dwa razy po 6-3. Porażki z Pitrkkiem (znowu... 3-5), PM (4-5) i z Gerardem (3-6). Zatem 7 a nie 8 do przodu, 4 (łącznie z Tobą) w plecy. Jest parę rzeczy do poprawy, ale z Rubio na przykład wygrałbym raczej asysty z PM i z Tobą. W stealach i tak jestem dobry, więc pewnie tą kategorią będę za jakiś czas handlował. Gerardzie? MJ'u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczyła mnie ta statystyka, że zająłem 3 miejsce w tym tygodniu :o pomimo tylu kontuzji i przegranego pojedynku 3-6.

w sumie to 4 ale to szczegół

a co do statystyki to niestety ma swoje wady

np. mocne 3 kategorie i jestes w finale

no ale w finale juz raczej 3 kategorie nie wystarcza

 

GRB: zwracam honor

tak jak pisałem, liczyłem pobieżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niestety musiał złożyć broń już w sobotę i przyjąć w pokorze 4-5 z PM. Odrobienie 8 przechwytów (mając 3 grających plus ew. 2 gości do zakontraktowania z FA) uznałem za mało prawdopodobne a musiałem pilnować 4 straty przewagi.

 

Kiedy ten Wall wraca? Bez niego będę w opałach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedna sprawa do przemyślenia w offseason, bo widzę że nie tylko ja mam podobne problemy.

Nie wiem dlaczego mamy w ligach H2H ustawienie aż 5 slotów bench. Przy obecnej formule telewizyjnej w NBA, kiedy czesto zdarzają się dni z 2 meczami a środy i piątki są zawsze przeładowane grami, u nas 40% składu odpoczywa. Myślę, że spokojnie można dodać przynajmniej jeden slot aktywny, bo z reguły średnia w innych ligach to 10/3xbench.

IMO do tematu trzeba wrócić przed następnym sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noi moje grajki zwalniają tempa.

Jeszcze udało się 6:3 wyciągnąć, ale jak się nie poprawią będzie coraz trudniej.

 

A w mojej zabawie zwycięża knt - gratki.

 

59312180_h2h12___6_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4-4 uznaję za swój sukces, bo i rywal dużo wyżej w tabeli, i jeszcze w czwartek zanosiło na srogi wpierdol. No ale udało się. Głównie dzięki nieobecności Carmelo u PM. Spotkały się akurat dwa teamy z problemami na pozycjach G, bo u mnie czekanko na Rubio, a u kolegi - na Nasha. W ogóle podobnie złożone są nasze zespoły - z tą różnicą, że ja nie mam scorera, na czym mocno cierpią moje punkty...

 

Rubio wraca w tym tygodniu, ciekawe, co mi to da :)

 

Teraz Pogromcy Donków, z którymi wygrałbym w minionym tygodniu 7-2. Oczywiście w pojedynku ze mną zaliczą życiówkę i skończy się na 4-5, 4-4 albo jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego mamy w ligach H2H ustawienie aż 5 slotów bench. Przy obecnej formule telewizyjnej w NBA, kiedy czesto zdarzają się dni z 2 meczami a środy i piątki są zawsze przeładowane grami, u nas 40% składu odpoczywa. Myślę, że spokojnie można dodać przynajmniej jeden slot aktywny, bo z reguły średnia w innych ligach to 10/3xbench

 

w takiej formule gramy od początku i nie sądzę, żeby potrzebne tu były zmiany i jestem takowym absolutnie przeciwny. w dniach "bogatości" możesz się popisać nosem (lub nie) w wystawianiu grajków w aktyne sloty. problemem w takich przypadkach jest też wiadomo posiadanie dużej ilości graczów o podobnej pozycji (u Ciebie bodajże C) - no ale to też problem managerów :)

 

Kyrie dzisiaj może wróci - czy również Bukkake obudzi się z marazmu i ochlapie jakieś mordeczki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt jak moje pizdeczki zaczęły tydzień i rozłożenie meczów to powyższe jest bardzo możliwe. Aczkolwiek będę się bronił przed tym faktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki Benon

No i dostałem w końcu w pupę

Troche sporo nieszczęść się zebrało ostatniego dnia ale i loty mojej ekipy coraz niższe, więc moja wygrana też nie byłaby odzwierciedleniem mojej formy.

Ale fakt, że mogło być zupełnie inaczej.

 

A oto moje tabelki

Edit

Już poprawione po interwencji knt

59795967_h2h12___7_tydz.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H2H ma tą słodkość, że wyniki poszczególnych tygodni grubo są uzależnione od schedule (szczególnie jeśli się ma po kilku bolków z jednej drużyny). dlatego w tym tygodniu przycisnąłem (mimo nieobecności Matthewsa i Thorntona) a w przyszłym zapowiada się lanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z zatrudnieniem Amira Johnsona na ostatni dzień okazał się strzałem w dziesiątkę - wygrałem tylko dzięki niemu... osiem zbiórek i pięć bloków Amira zrobiło różnicę...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×