Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Suck it, bitches ;) A tak naprawdę, to wcale wciąż nie jest różowo, bo i tak przegrałbym trzy pojedynki (4-5 z Naleśnikiem, High Flying i Czarnuchami).

 

Ciekawe, jak wypadnę w tym tygodniu, bo wrócił Rubio i sądząc po pierwszym meczu, będzie z niego pożytek w asystach (dla odmiany odpadły mi 2 czy 3 mecze Jrue, więc i tak srogo wjebałem w tej kategorii...). Miejsce w tabeli pasowałoby poprawić. Rozjeżdżamy Tramwaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przechwytach i blokach widzę błędy. Ale finał i tak zostaje wtedy taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleśniku, już po świętach, dawaj zaległą tabelkę :) Pozdro!

sorki, już wklejam :D

 

59929329_h2h12___8_tydz.jpg

 

i aktualna klasyfikacja w lidze

59929465_h2h12_liga_8_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest obowiązek komentowania? ;) Jeśli chodzi o moją motywację, to nie mogę ciągle liczyć na to, że Rubio wyjmie wreszcie głowę z tyłka i zacznie grać po ludzku. Potrzebuję asyst, to teraz mam dzięki Kembie. Do tego trójki, w których też zawsze byłem w tyle. Na zbiórkach oddanego Ala nie stracę bardzo, bo mam Vucevicia, Farieda, Younga, Aldridge'a, George'a i Monroe. Zabolą może troszkę bloki i bardziej straty. Tracę nieco w trejdzie na rankingach, ale bardzo mi odpowiada przełożenie na statsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy się odmienić na parę tygodni, jak obiecasz, że po powrocie Mo to ode mnie będzie zależała decyzja o ponownym trejdzie i dorzucisz jakiś bonusik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się tak nie bawię - chcę do drugiej ligi :P

znowu kilka pojedynczych zbióreczek (5), asyst (3), steali (2) i bloków (3) i byłoby 5-4 dla mnie a tak 1-8.. oj nie mam szczęścia w tym roku za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tak nie bawię - chcę do drugiej ligi :P

znowu kilka pojedynczych zbióreczek (5), asyst (3), steali (2) i bloków (3) i byłoby 5-4 dla mnie a tak 1-8.. oj nie mam szczęścia w tym roku za grosz

 

No dla mnie ten pojedynek to też była kupa nerwów do samego końca. Trochę jednak byłem temu winien, bo jakoś ostatnio jestem w sumie zadowolony ze swojej drużyny i przez cały tydzień nie pobrałem nikogo z FA, co mogło mnie dużo kosztować, bo Twój duet z Denver zagrał wczoraj świetnie (17 asyst się raczej nie spodziewałem). Przyznaję, że mocno mi też pomogła grypa(?) niejakiego Aarona Gray'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem nadzieję, że Ariza jednak zagra - i myślę, że to by wystarczyło już na takie 4-5 w pupkę - a to od razu inaczej wygląda niż 1-8... co do taktyki to nadal się jej trzymam - z większością chyba bym wygrał. cały tydzień miałem wyłączonego Thorntona, którego nijakość wyrzuciłem ostatecznie, kuleli jeszcze po kontuzjach Matthews i Crawford, Lawson opuścił meczyka.. to za mocna liga na jakiekolwiek potknięcia. najgorsze, że jak ja mam szansę z kimś na 7-2 to się kończy 5-4, za to gdy sam mógłbym wyciagnąć na to 5-4 to obrywam 8-1 (i to uż drugi raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tak nie bawię - chcę do drugiej ligi :P

 

jesteś na bardzo dobrej drodze ;)

coś mi mówi, że stoczymy mrożącą krew w żyłąch walkę o utrzymanie do ostatniej kolejki :)

może jeszcze DyrDyr się włączy i ew PM i GRB.

 

PS. Thornton i Ilyasova to chyba dwie największe porażki tegorocznej fantasy, jeśli patrzeć na to, że generalnie obaj są zdrowi, nie zmienili klubów, nie doszła im jakaś wielka konkurencja na ich pozycjach... Tego pierwszego przewidziałem i trzymałem się od niego z daleka w draftach, drugiego niestety pobrałem w 1 lidze.

 

PS2. Jeszcze Kardasziana bym włączył do tego szacownego grona - 2 z 5 draftów, thank you very much... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzaj z tymi bustami - największy to zgodnie z przewidywaniami - Bynum, potem wg mnie o wiele bardziej zawodzą Howard, Lawson, Love, P. Gasol, J. Smith, D. Williams, Iggy, G. Monroe i dopiero tutaj się łapią może panowie wymienieni przez Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, tyle ze ja napisalem,ze chodzi mi o gosci, ktorzy sa zdrowi, nie zmieniali w lecie klubow i nie doszla im zadna wieksza konkurencja na ich pozyjach. z graczy wymoenionych przez Ciebie te kryteria spelniaja jedynie jsmoove i monroe i deron no i rzeczywiscie, to sa wiekszs busty ale tylko dlatego, ze oczekiwanka wobec nich byly bardzo duze. jednak w wiekszosci lig managerowie ciagle w nich wierza i trzymaja ich w skladach, podczas gdy moja trojca poniewiera sie gdzies po FA...:-) Podejrzewam,ze jakby sie zastanowic to jeszcze z 5 maruderow by sie znalazlo, chocby taki joe johnson czy lamarcus, jsdnym slowem wieksza czesc mojego skladu w lidze niezwyklych dzentelmenow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt - w nocy na szybko pisałem czekając jak Boston oleje NY :) 3 przeze mnie wymienionych miałem u siebie - cierpliwość do Thorntona się skończyla ale nie zdziwię się, że teraz, gdy go wywaliłem zacznie wymiatać :) coś mi się kołacze w pamięci podobna akcja z zeszłego sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tak nie bawię - chcę do drugiej ligi :P

 

jesteś na bardzo dobrej drodze ;)

coś mi mówi, że stoczymy mrożącą krew w żyłąch walkę o utrzymanie do ostatniej kolejki :)

może jeszcze DyrDyr się włączy i ew PM i GRB.

pitrekk: chyba lekko przesadzasz

ten wynik gooza to wyjątkowy niefart

staty team mu wykręcił na poziomie pierwszej czwórki w PO

a że trafił z kolei na "wariata" Andrew23 to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pisałem o jednym matchupie tylko o aktualnej pozycji gooza w tabeli, która, jeśli się nie mylę, gwarantuje promocję do drugiej ligi...

 

co do Twoich tabelek to ja prawie co tydzien jestem w nich w top4, co delikatnie mówiąc kiepsko sie przekłada na wyniki w lidze. Wiem, że kochasz swoje tabelki i będziesz ich bronił do ostatniej kropli krwi, ale napiszę to po raz kolejny - słabo się one przekładają na realia...

 

w zeszłym roku było wrecz przeciwnie, wygrałem ligę, nie będąc chyba ani raz w top4 Twoich tabelek. Wiem, wiem co napiszesz Naleśnik, miałem fuksa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałem o jednym matchupie tylko o aktualnej pozycji gooza w tabeli, która, jeśli się nie mylę, gwarantuje promocję do drugiej ligi...

zgoda, ale jak utrzyma poziom to i pozycja w lidze mu się znacząco poprawi i w playoffach ma duży potencjał

 

co do Twoich tabelek to ja prawie co tydzien jestem w nich w top4, co delikatnie mówiąc kiepsko sie przekłada na wyniki w lidze. Wiem, że kochasz swoje tabelki i będziesz ich bronił do ostatniej kropli krwi, ale napiszę to po raz kolejny - słabo się one przekładają na realia...

to wg Ciebie matchup gooza z Andrew23 lepiej się przekłada na realia?

wg Ciebie team gooza jest dramatycznie słaby skoro przegrał 1:8 z Andrew23?

nie ośmieszaj się pitrekk

 

w zeszłym roku było wrecz przeciwnie, wygrałem ligę, nie będąc chyba ani raz w top4 Twoich tabelek. Wiem, wiem co napiszesz Naleśnik, miałem fuksa... :)

na 6 tabelek byłeś 3 razy w pierwszej czwórce: 2 4 4

no właśnie, a nie miałeś fuksa?

nie gram w to długo ale to co Ty w zeszłym sezonie zrobiłeś to był MEGA fuks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naleśnik, po raz kolejny przekonuje się, że dyskusja z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę. Po ostatniej obiecywałem sobie już więcej nie próbować i w sumie nie wiem czemu to zrobiłem...

 

Napiszę jeszcze raz, drukowanymi tym razem, może bedzie Ci łatwiej zrozumieć: NIE UWAŻAM, ŻE PORAŻKA Z HFC 1-8 SPRAWIA, ŻE DRUŻYNA GOOZA JEST DRAMATYCZNIE SŁABA (btw co to za pomysł w ogóle, żeby oceniać drużynę na podstawie jednego tygodnia i matchupu...?) NAPISAŁEM JEDYNIE (NA PODSTAWIE JEGO AKTUALNEJ POZYCJI W TABELI NA PÓŁMETKU LIGI), ŻE JEST NA DOBREJ DRODZE DO DRUGIEJ LIGI. CIEŻKO SIE Z TYM NIE ZGODZIĆ SKORO ZAJMUJE 10 POZYCJĘ...

 

co do Fuksów jeszcze słówko: Po zakończeniu poprzedniego sezonu życzyłem Ci abyś miał za rok równie dużego fuksa jak ja i wygrał obie ligi H2H na sznurowadle. Podtrzymuję to w dalszym ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×