Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Cięglarzu, jak awansujesz, to będziesz sobie mógł zaśmiecać nam wątek obrazkami, teraz spadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo - co gorsza - chce nas obrazić!

 

Oddalibyście w roto George'a, Cartera i Mullensa za Vucevicia i Parsonsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, roto ssie. Nie zatruwaj szlachetnego wątku o h2h czymś tak podłym, nie wypada.

 

Po drugie, czytam sobie dyskusje (różnych) ludzi z Nalesnickiem i mam z tego zabawę :) U Was w lidze coś się dzieje. Dinozaur jest na niby, napis naprawdę. I'm amused. Czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz chociaż widać, co chciałeś obrazkiem przekazać :)

 

mi sie roto zaczyna coraz bardziej podobać po tegorocznych występach w 1 lidze :) tam jednak gorsze tygodnie swoich grajków można jakoś nadgonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z pitrkiem juz nie dyskutuje - on wie wszystko lepiej

 

ale za to pociesze się razem z Wami niusem, że może enbiej wróci do seattle

oby, oby, oby - w koncu najbogatszy amerykanin i zeby enbiej w miescie nie bylo? - wstyd

 

edit 1

sorki Gerard - bo to chyba twoj team idzie na sell

 

edit 2

tak na pocieszenie - gratki Gerard

 

60554763_h2h12___11_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki Gerard - bo to chyba twoj team idzie na sell

 

Jeszcze nic nie jest przesądzone, ale Kings to stary sentyment. W tej chwili Maloofs specjalnie niszczą team, żeby go gdzieś przenieść i już nie ma komu kibicować.

 

tak na pocieszenie - gratki Gerard

 

Dzięki. Ale w maczapie z Goozem ledwie 5-4, choć liczyłem na 7-2, W ostatnim dniu Bukkake się sprężyli. Teraz czas na Ciebie, to już drugi matchup, a będzie jeszcze trzeci. Coś słaby mamy schedule :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)

Po drugie, czytam sobie dyskusje (różnych) ludzi z Nalesnickiem i mam z tego zabawę :) U Was w lidze coś się dzieje. (...)

ale na mnie w II lidze nie licz

myślę, że plan minimum wykonam

jedyne rozwiązanie Twoich kłopotów to awans do I ligi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, przegrałem jedną zbiórką i dwoma blokami. A mogło być tak spektakularne pogonienie lidera :( Skończyło się na 5-4 i w sumie to chyba nie powinienem marudzić, nie?

 

Mojego kolejnego rywala, Gerarda, w tym tygodniu pogoniłbym 7-1. Bój się ;)

 

Gooz, z ostatnią drużyną w tabeli też przegrałeś przez zły terminarz? :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratki Graba

a gooz chyba jednak nie da rady w tym roku - a tak w niego wierzylem

u mnie jakis dziwny wynik 7:2 - to troche jak te wyniki z poczatku sezonu

tzw "wyniki z dupy" - bo zle mi szlo i nagle taki finisz

 

60798461_h2h12___12_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dominacja mi wyszła. Ciekawe czy to tylko przebłysk, czy zapowiedź lepszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MJ to solidna firma i tylko przez kontuzje i przywiązanie do truposzów jest tam gdzie jest. tym razem miałem dary od losu (absencje Smitha i Gordona w środę) ale nie popisałem się ruchami z FA, tzn. jak zwykle przekombinowałem zamiast liczyć proste punkciki. powinienem mieć limit 3 ruchów :) trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - moje asy grają wybitnie nierówno i jeśli choć jeden z liderów ma 3 mecze w tygodniu to kwiczę (w tym po 3 grali i CLE i POR i IND, do tego tylko raz NY). bawi jednak panoszenie się zespołów, kóre się ledwo od poziomu .500 oderwały - panowie - to jeszcze 8 tygodni do PO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pijesz, mój przyjacielu? Ja się nie panoszę, tylko cieszę się tylko z dobrego tygodnia i zwyżkującej formy mojego zespołu. No i Cię podpuszczam, co przynosi znakomity efekt, jak sam przyznasz. Jak kiedyś wygrasz wreszcie jakiś pojedynek, to zobaczysz, że to fajnie smakuje ;)

 

A tak poza tym, to liga jest strasznie płaska. Trudno jest się oderwać zbyt daleko od 50% - i to niezależnie w którą stronę. Już nie mówiąc o tym, że w play-off i tak nie liczą się osiągnięcia w regular season.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się rozczarowałem... Trzeba było wkładać, może by mi te layupy wszystkie lepiej wpadały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jednak gooz trzyma poziom - gratki

i pamietaj w naszym matchupie że ja na Ciebie stawiałem (nie zlej mnie za bardzo :D )

 

60956624_h2h12___13_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za kolejka!! Maruderzy wygrywają i wracają do walki o PO!! :D

 

widzieliście wczoraj mecz Raps-Heat? Może pomożecie mi odpowiedzieć na pytanie, które nurtuje mnie już od jakiegoś czasu: czy Kyle Lowry poddał się ostatnio jakiejś operacji? Bardziej szczegółowo chodzi mi o operacje usunięcia obu jąder? Co się stało z tym pitbulem, który walczył, zbierał, podawał, punktował, bronił, kradł piłkę, generalnie robił na boisku wszystko i przede wszystkim grał z niesamowitą energią??!! Wczoraj jedyne co robił to przeprowadzał piłkę przez połowę, oddawał i chował się w rogu boiska. Jak tylko próbował zrobić coś więcej, natychmiast notował jakąś spektakularną stratę. Potrzebowałem od gościa 2 asyst w meczu aby powieźć KNT 7-2 (przyznacie chyba, że nie jest to wygórowane wymaganie od starting PG), niestety po 3,5 kwartach miał na koncie zero asyst... Liczyłem, że trio Lowry, Wall, Felton wsparte Andre Millerem załatwi mi regularne wygrywanie asyst i przechwytów. Cóż, liczyłem też na trochę więcej ze strony SuperBaby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomożecie mi odpowiedzieć na pytanie, które nurtuje mnie już od jakiegoś czasu: czy Kyle Lowry poddał się ostatnio jakiejś operacji? Bardziej szczegółowo chodzi mi o operacje usunięcia obu jąder? Co się stało z tym pitbulem, który walczył, zbierał, podawał, punktował, bronił, kradł piłkę, generalnie robił na boisku wszystko i przede wszystkim grał z niesamowitą energią??!!

 

Proste - sprzedałem go jeszcze w listopadzie w jednej z lig. Podobnie jak z Varejao :D

 

1liga-2_zps17a58faa.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×