Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2012/2013] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Polecane posty

się Wall ze mna ładnie pożegnał - szkoda że dzień wcześniej Ci go nie upchnąłem

 

a u mnie dno

natomiast MJ krok po kroczku

 

60957799_fp12__13__tydz.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam 2 PF, za jednego zawodnika, który kręci lepsze cyferki od lepszego z oddawanej dwójki. W grę wchodzą wszyscy gracze, którzy mogą grać na tej pozycji, Carmelo również. Howard także jest na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sroda a Nalesnick spi ze statami za zeszly tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz już

zrobione na bieżąco bo tu akurat byłoby troche roboty by to odtworzyć ze stanem na niedziele

zatem bon apetit

a MJ coż? chyba pozamiatał

gratki

 

61791011_fp_17_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło wstać rano i zobaczyć co wykręcili: Wall, Rubio, Conley i Howard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w H2H też ucichł - podejrzewam, że się wycisza jak wielki mistrz Wu-shu na czas PO, być może jest w jakimś nepalskim klasztorze, z opaską a'la John Rambo, pogrążony w głębokiej playoffowej mantrze :)

 

albo po prostu zapomniał hasła do Sznurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje H2H 3 liga ucichlo zaraz po rozpoczeciu rozgrywek niestety :( A statow brakuje - Nalesnick'u WRACAJ!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porypały mi sie tabelki nie nie chce mi sie odtwarzac, bo za duzo roboty

gdzies 2 tyg temu zle policzylem liczbe rozegranych meczow i teraz za duzo roboty by to odtworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi emocje siadły już ładnych parę tygodni temu, kiedy utrzymanie było już w miarę pewne. Podium i tak za daleko, a walka z Pafsenem o 4 miejsce, nie tak elektryzująca. Ważne, że gorzej niż w zeszłym roku nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi emocje siadły już ładnych parę tygodni temu, kiedy utrzymanie było już w miarę pewne. Podium i tak za daleko, a walka z Pafsenem o 4 miejsce, nie tak elektryzująca. Ważne, że gorzej niż w zeszłym roku nie będzie.

 

Anyway walka o 4-te miejsce raczej roztrzygnieta. Niestety na moja niekorzysc... Dziwny sezon - jak we wszystkich ligach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostał mi jeszcze dzisiaj 1 mecz Howarda, kontra dwa Twoje i ponad 100 punktow przewagi. Dwa pechowe 4 miejsca (h2h, FP), oby wygrana w budget FP, h2h budget załawił mi Bynum, o roto nawet nie będę się wypowiadał. Keeper poszedł zgodnie z dalekosiężnym planem. Jeszcze zobaczym co się wydarzy dziś w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AIR_MJ, jak na ogół na koniec wszelakich rozgrywek FP w których z Tobą rywalizuję :), gratuluję zwycięstwa. Choć robiłem co mogłem, kolejny raz potwierdziłeś, że w tej formule jesteś najlepszy. Mimo wszystko trochę szkoda, bo pod koniec moje zwycięstwo wydawało się nawet realne (może gdyby rozgrywki trwały z tydzień dłużej?), ale w przekroju sezonu na pewno na mistrzostwo to Ty zasłużyłeś. W przyszłym roku może dam Ci spokój :), bo rozważam zamianę FP na roto, ale to się jeszcze zobaczy.

 

PS. A, no i po tym pechowym sezonie wracaj do 1 ligi h2h jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy, było ciekawie do końca. W tabelce końcowej jest chyba jakiś bug, bo mimo rozegranych wszystkich slotów mam o dwa rozegrane mecze niż MJ i o jeden mniej niż Andrew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×