Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

sorki, ale wzoraj byłem za bardzo robotą zawalony

wiecie, końcówkę roku niektórzy bardzo przezywają

Pitrekk, chodzi mi o to że moje tabelki Was denerwowały bo były to często korespondencyjne porównywania, a wy tutaj sami się prównujecie, stąd moja "irony" :D

łorewer

zaraz zrobie tabelki

 

28kop5c.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick, dla mnie to dosc oczywiste, ze sie ludzie porownuja 'korespondencyjnie' zeby wiedziec w ktorych kategoriach maja szanse cos wyszarpac a ktore nalezy odpuscic.

 

Jesli chodzi o Twoje tabelki to moim jedynym zarzutem (choc moze 'komentarzem' byloby bardziej wlasciwym slowem) bylo to, ze nie oddaje zbyt dobrze ukladu sil w lidze - to sie akurat nie zmienilo.

 

Sa one jednak przydatne, chocby wlasnie po to aby sie na szybko porownac z przyszlotygodniowym rywalem.

 

A o pojedynki 'korespondencyjne' to miales beef z WilQ'iem w budzetowce, wiec stad moj wniosek ze moze pomylily Ci sie nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglo: Prośba do Ciebie... Nie składaj mi więcej propozycji trejdów, bo schemat, póki co jest jeden. Kogoś ode mnie chcesz - ja odmawiam - kilka dni później delikwent się wykłada...

Jakbyś kogoś za tego LeBrona jednak chciał, to opisz go, wklej fotę, ale pod żadnym pozorem nie wymieniaj graczy z imienia i nazwiska. ;)

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Co ja poradzę - możesz mieć pretensje tylko do siebie, że szybko nie klepiesz takiej propozycji i nie przerzucasz problemu na mnie :) Co prawda Wade chyba na prostej ale Gasol przykładnie sezonu raczej nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i sobie wykrakałem :/

jak grywałem z liderami to chłopaki ładnie się sprężali

teraz jakoś odpuścili i w pupę

za to Andrew szaleje i tutaj

 

10z8lrr.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff, jakims cudem udalo sie wyciagnac 6-3 z Kuba wiec ciagle mimo plagi kontuzji jestem w grze o PO :)

teraz byc moze najwazniejszy meczap ze zmijowymi gadami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beznadziejna jest na yahoo opcja grania takich pociętych tygodni - powinni wzorem ESPN połączyć mecze rozgrywane w W16 i 17 w jeden duży tydzień. a tak drugi raz udupiłem z Nelliem i podniosłem jego szanse na PO. już wyobrażam sobie tę dziką radość dzisiejszego poranka :) swoją drogą nie mogę utrzymać równej formy - bo jak wrócił Paul to posypali się inni ważni zawodnicy (Meeks, Martin) a jeszcze inni opuścili ważne mecze dla tego akuratnego matchupu (Smith, Beverley w środę raczej by lepiej zagrali niż Marion i Green). ci dwaj ostatni bywają straszliwie chujowi a do tego Hill 5 REB w 2 meczach.. także cały czas pod górkę i dziwię się, że posiadając już tylko 6 zawodników z draftu ciągle trzymam się w górnej czwórce.. ale jeszcze mam Nene w zanadrzu więc kolejna przebudowa koncepcji prawie gwarantowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tez jestem beneficjentem skroconego tygodnia :D

6-3 z gadami i shieeet!!! jestem w ósemce!!!

kto by sie tego spodziewal po outsiderze??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he, gooz: również gratuluję Ci walki do końca

w zasadzie to brałbym 5:4 w ciemno ale rzeczywiście Twój skład lekko zawiódł

mój zresztą też a zmiany to już w ogóle chybione ale jakoś się udało

rano o tyle radości nie było bo jak nigdy śledziłem wyniki w miarę w trakcie nocy więc byłem przygotowany

a mój team gdyby patrzec tylko na wyniki matchupów to gra jak natchniony z liderami i wdupia z tymi z niskich pozycji w lidze

taka huśtawka, że już nie wiem na co liczyć

nie zwróciłem uwagi, że to już drugi raz z Tobą wygrana, ale skoro tak mówisz to wymarzony przeciwnik do pierwszego meczu w PO jesteś

W czubie ciasno, więc różnie może być

ostatnie 2 miejsca w PO i 9 bezpieczne w lidze też ciasno

Pitrekk juz nie marzy o odskoczeniu od grupy spadkowej ale o dobrym miejscu w PO - i jak widac ma po temu powód - gra dobre mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki tydzień taki lider - he he

chciałoby się rzec za naszym hrabią Bul-Komorowskim ;)

 

2co3qe1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nelly zweryfikuj jeszcze wyniki

 

na pierwszy rzut oka widzę że DyrDyr miał najwięcej stealów ale nie zostały zapunktowane więc to może mieni układ :)

 

na drugi rzut oka sprawdziłem te steale i w lidze ma 27 u Ciebie w tabelce 29 no ale najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim tygodniu też był mały błąd z moim udziałem, moje zbiórki zostały pominięte i dzięki temu Penetrator znalazł się na pudle:)

 

Nelly to jakaś psychologiczna gra przed PO?

 

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki Panowie

byk był jeszcze w TO

troszkę szkoda, bo mimo że wygrywałbym ze wszystkimi w czwórce to do finału nie awansowałem :D

 

poprawiam tutaj

nva4xl.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Pitrekk, szalejesz

dobrze że mam Cię koło siebie w tabeli to w pierwszej rundzie na siebie nie trafimy ;)

gratki

 

mam nadzieję że teraz bez byków :)

 

n4tytx.jpg

 

a liga wygląda tak

mrpdeb.jpg

ciasno od 4-8

liderów chyba zostało 2

o 9 miejsce też może być walka

generalnie gdzie nie spojrzeć to walka

wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki Nalesnick. Zrzucilem w koncu Holidaya bo mnie wk... zdenerwowaly te sprzeczne rewelacje na jego temat. Pelikany nurkuja na samo dno i moim zdaniem chlop jest juz dawno zdrowy ale boja sie go wpuscic na boisko zeby za duzo meczow nie wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i Nene zgodnie z oczekiwaniami i krakaniami "przynenił" - ale chociaż 1 punkcik pomógł wyrwać Gerardowi bez LBJ i Afflalo :)

 

byłem pewien, że po transferze z Gerardem realnie o PO zawalczy Penetrator a tu ciągle 9 meczów straty do Naleśnika a już tylko 3 tygodnie walk w sezonie zasadniczym. choć tego co gra ostatnio Da King nie wiem czy bije produkcja Millsapa+Denga+Iggiego. zakładając równoczesne dobre rotowanie pozostałymi 2 spotami z mocnego przecież ciągle FA

 

ja tam na razie nawet nie próbuję zgadywać par w PO bo póki co magiczne miejsce 9 jest w realnym zasięgu wszystkich od 6-12. pierwsza piątka się w miarę okopała i PO ma raczej (serii katastrof nigdy nie można wykluczyć) pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem mocno zrezygnowany (co nie oznacza, że nie walczę). Nie ukrywam, jestem nieco zawiedziony postawą Lebrona (poza rozwalonym nosem, faktycznie zaczął grać jak przystało na lidera drużyny) oraz chłopaków, którzy do mnie trafili. Paradoksalnie najwięcej pożytku miałem z wszechstronnego Iggy'ego, który był w sumie dodatkiem do transakcji. Millsap pokazał chyba jeden mecz z pazurem, trochę pauzuje. Deng nie jest lepszy. W dodatku rywali pokroju Benona powinienem lać równo jeśli myślę o utrzymaniu. Jestem słaby i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly gotowy na lanie w obu ligach? :)

ja?

zawsze zwarty i gotowy :D

swoim głupkowatym zwyczajem zaproponowałbym deal w stylu - oddam zwycięstwo w budżetówce za zwycięstwo tutaj, ale jakoś i tu i tu mi się zrobiło z nadziejami więc walczę na obu frontach.

Powodzenia knt ale niech wygram ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knt: było do piątku tak równo, że cieszyłem się z przegranej 4:5

potem Twoj piątek i sobota postawiły mnie do pionu i bałem się nawet o 1:8

jakimś cudem Twoje "szatany" w niedzielę lekko zwolniły no i się udało

ale meczap równy, jakich mało

gratki knt - walka do końca o kilka kategorii

 

a tu zestawienie ale robione z danych koło 7.00 więc nie wiem czy się nie zmieniły

jakby co to krzyczeć

knt: tutaj za to wygraleś w cuglach - gratki

 

34kk8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Nelly, dałeś mi lekcję pokory w obu ligach. Rzeczywiście tutaj w kilku kategoriach wynik był otwarty do końca. Powodzenia w walce o PO.

 

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już pisałem, Twoje szatany bodajże w piatek i sobotę mi dały lekcję pokory

ale prawda jest taka, że Twój team ma o wiele wiekszy potencjał ale jak widać przy

odrobinie szczęścia i to można przeskoczyć

PO jest w zasięgu, niestety idzie ku temu, że z dużym prawdopodobieńsywem trafię na

Ciebie w I rundzie i tu już fuks drugi raz się pewnie nie powtórzy

ale jakby co, to liczę że pójdziesz po miszcza

powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem nadzieje na jakis dobry wynik w tym tygodniu, ktory dalby mi jeszcze nadzieje na walke o play-off. Ale niestety z 7:2 a pozniej 6:3 zrobilo sie ostatecznie 4:5 (choc bylo na styku i 6:3 gdyby zagral mi w niedziele Nelson bylo jak najbardziej prawdopodobne).

Coz, pozostaje utrzymac sie w I lidze i liczyc na lepszy wynik w przyszlym roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×