Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

mam mieszane uczucia. z jednej strony mam go w budzetowce, z drugiej strony zwieksza to moje szanse na zrobienie upseta tutaj w h2h ... :)

 

odpowiadajac na Twoje pytanie, nie, dziekuje, jeden polamaniec z Brooklynu mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage fakt, ze czolowi PG padaja jak muchy a ja mam troche nadwyzke, moze ktos bedzie zaintersowany wymiana. Celuje glownie w C lub SF. Oglosilem sie juz na stronie ligi, ale jeszcze wrzucam tu na wypadek gdyby ktos przeoczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage fakt, ze czolowi PG padaja jak muchy a ja mam troche nadwyzke, moze ktos bedzie zaintersowany wymiana. Celuje glownie w C lub SF. Oglosilem sie juz na stronie ligi, ale jeszcze wrzucam tu na wypadek gdyby ktos przeoczyl.

 

ponawiam, tym razem oferuje Jrue, ktory jest out na miesiac. Jak wroci to bedzie pewnie napierdalal, dla mnie wtedy juz bedzie jednak za pozno i dlatego moge go opylic za kogos slabszego ale zdrowego.

 

PS. J.R. Smith został ostatnio oficjalnie patronem naszego skromnego portalu:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=FqqmM-5nv4s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Paul + Bledsoe. Masakra gooz, masakra.

 

Bledsoe już wcześniej zaczął mnie wkurzać opuszczanymi spotkaniami także w tej lidze aż tak płakać po nim nie bedę jak w 2ej roto czy budżetówce. CP3 boli o wiele bardziej ale przeczekamy powrotem do większego rotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozpędził to się woodley warriors :/

i akurat mnie musiał rozjechać chociaż moja ekipa w tym tygodniu wyjątkowo mu pomogła :/

gratki Kuba

 

no i zestawienie

 

79198325_h2h13_11_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki knt, ale gdzie tam zaciety? udalo mi sie wyciagnac absolutnego maxa czyli 4-5. Walcze do konca, ale bez Lopeza a teraz tez bez Holidaya bedzie ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pitrekk: a my mamy dwumeczyk

i chciałoby się powiedzieć rewanżyk tutaj, ale boję się, że z moją formą będzie cieżko o cokolwiek

oby było ciekawie

powodzenia

a jakby co odddam punkty z budżetówki za punkty tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem teoretycznie szanse na 8-1 ale postawiłem na pozyskanie Nene i skończyło się 4-5 - moje dziewczyny tradycyjnie w zaciętych matchupach pokazują waginy :) szykują je pewnie na penetrację w przyszłym tygodniu - do Paula dołączyli W. Chandler, D. Green, 1 mecz ma Teague..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej Nalesnick, no bedzie grubo w tym tygodniu. W tej lidze patrzac na zeszly tydzien powinno byc 5-4 dla mnie (tradycyjnie, zawsze wygrywam 5-4 a w ryj dostaje 2-7 albo 3-6...). Pobralem Tajsona, jesli wroci w wielkim stylu, nakurwiajac bloki i zbiory to moze uda sie wyszarpac zwyciestwo, inaczej bida...

Ponawiam oferte: moze ktos z czolowki kto ma juz w miare pewny awans do PO skusi sie na Holidaya??

 

Natomiast w budzetowce to ja rotuje aktualnie polowa skladu wiec ciezko cokolwiek przewidziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitrekk, popatrz na tabelę - nikt nie ma pewnego miejsca w PO, za wcześnie na to. Jedna wysoka wygrana drużyny z dolnej części tabeli wywraca sytuację do góry nogami (a co najmniej stanowi świetny podkład pod kolejny tydzień, w którym atak na szczyty jest już pewny - zakładając dobre wyniki). Świetny sezon :)

 

PS. Bledsoe mój. Zobaczymy czy oczekiwanie na jego powrót nie zrobi mi kuku. Jeśli wróci i zrobi to dobrze - czeka mnie kilka dobrych tygodni soku i nieoceniona pomoc w PO.

 

PS2. Coraz bardziej doskwiera mi limit zmian w składzie. 5 to zdecydowanie za mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisalem "w miare pewne", patrzac w strone Gerarda, knt i byc moze Andrew. Byc moze sa milosnicy ryzyka, takze wsrod innych ekip...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłych sezonach nauczyłem się, że stashowanie "trupów" na dobre nie wychodzi w formacie H2H. dlatego, jeśli pojawia się dłuższa kontuzja, długo się nie zastanawiam - Paulowi nie mogłem tego zrobić ale już Bledsoe i Green polecieli prawie bez mrugnięcia okiem

 

ale, że wczoraj z rozpatrywanego wyboru Burks czy Robinson zdecydowałem się na tego drugiego - znaczy chyba, że się starzeję i nos mi się popsuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale Paula zostawiłeś wbrew swoim zasadom, men. To się nazywa niekonsekwencja :) Paul może ostatecznie pauzować nawet dłużej niż Bledsoe. Jeśli faktycznie wycięto mu tylko uszkodzony kawałeczek łąkotki to nie będzie prawdopodobnie potrzebował nawet żadnego stabilizatora. Oczywiście może być inaczej ale to ryzyko biorę na siebie :)

 

Co do Greena to jeszcze przed kontuzją grał piach - strata chyba mało odczuwalna. Dość powiedzieć, że miałem go w roto, wielkiego wkładu w wyniki drużyny nie wnosił i nie było problemu z pozbyciem się go. Powiem więcej: wahałem się wcześniej czy nie spuścić go na FA a doniesienie o kontuzji było ostatecznym argumentem. Po jakiego grzyba trzymałem go tak długo?!?

 

Z Robinsonem/Burksem może być tak, że jutro ten pierwszy zagra za 22 punkty a drugi 4. Jacy gracze takie prawdopodobieństwo w tej loterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów na Hibberta. 4 zbiórki? Który to już raz? Niby też coś zablokuje ale sam Jebaka pewnie pojedzie cały mój skład w tym zakresie...Inna sprawa gooz, że akwizycja Sefoloshy czy Smitha to nie był strzał w dziesiątkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szczęścia do gooza. Kiedy gra w pełni sił - przegrywam 3-6. Kiedy gra bez największej gwiazdy - jest jeszcze lepszy i łoi mnie 2-7 :( Teraz - mam nadzieję - mecz pocieszenia z Grabą ;)

 

GRB: nie staraj się w naszym meczapie, przecież i tak spadasz :) Za 9-0 na moją korzyść posprzątam Ci piwnicę. Deal?

 

knt: jeśli planujesz spadać, proponuję rozpocząć tendencję spadkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie mój tajny agent Bledsoe w Twoich szeregach zrobił swoje :) z jednym ważnym zawodnikiem na benchu w tak równej lidze jeszcze coś można ugrać - ale z dwoma to już niesamowicie dobry schedule trzeba mieć. niepotrzebnie trzymasz dziada Kobasa bo on znowu się połamie, gdy wróci - raz już to prorokowałem - prorokuję po wtóry :)

wczoraj spodziewałem się jeszcze po Tobie prób walki o punkty w blokach (Oladipo miał te 2 swoje już w pierwszej kwarcie) czy % ale jakoś odpuściłeś- miałeś chyba jeszcze jeden ruch z FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×