Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Witam,

 

Jako kandydat do spadku przedstawię swoją ekipę celem ostrzeżenia dla innych menago" nie idźcie tą drogą" :

1. (6) John Wall (Was - PG) - czy zrobiłbym to drugi raz? nie:) ale Wall obiecał wprowadzić czarodziei do PO, więc liczę, że będzie killerem w FT%, 3PM, PTS, AS, STL

2. (19) Deron Williams (Bkn - PG) - nie chciałem go brać ze względu na jego kostkowe przypadłości, ale jak się ostał do 19 numeru to jakoś nie mogłem się oprzeć. Będzie zdrowie będzie dobrze.

3. (30) Rudy Gay (Tor - SF,PF) - dodał trochę mięśni w pre, solidny grajek w statach, które mnie interesują.

4. (43) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) - to może być potwór w tym sezonie, jak na wysokiego dobry FT% plus STL, o punkty i zbiórki się nie martwię.

5. (54) Klay Thompson (GS - SG,SF) - maszyna 3PTS

6. (67) Kyle Lowry (Tor - PG) - Masz być jak bulterier! Jak wściekły byk! Jak Tommy Lee Jones w Ściganym! On to miał i liczę, że tego nie zgubił.

7. (78) Paul Pierce (Bkn - SF) same old Pierce

8. (91) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) - podobno pracował na 3PT, zobaczymy.

9. (102) Spencer Hawes (Phi - C) - nie ma konkurencji na swojej pozycji w Philly, cyfry mogą być fajne.

10. (115) Harrison Barnes (GS - SF) - dla mnie to s5 w GS, wszechstronny gracz.

11. (126) Michael Carter-Williams (Phi - PG) - wziąłem go bo oglądałem mecze przed sezonowe Philly i prezentował się bardzo dobrze.

12. (139) Andrea Bargnani (NY - PF,C) - włoska ciapa ale może zatrybi i nie będzie FA

13. (150) Luke Ridnour (Mil - PG,SG) - solidny pick na ostatnią rundę

 

Reasumując FT%, 3PM, PTS, AS, STL to kategorie, w których chcę Was miażdżyc, a sezon pokaże czy obrana droga była słuszna. Swoją drogą mimo pozornie niskiego składu to w zbiórkach powalczę z kilkoma ekipami.

 

Pozdrawiam

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP

Długo się zastanawiałem czy elyta się nie wkurzy ale... mam nadzieję na wyrozumiałość dla rookie xD

Mój draft: viewtopic.php?f=42&t=179

Proszę o uwagi rady itd.

Dzięki i przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFFTOP

Długo się zastanawiałem czy elyta się nie wkurzy ale... mam nadzieję na wyrozumiałość dla rookie xD

Nie wiem jak elita, bo faktycznie tu też gra ale ja nie mam nic "na przeciwko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałem tekst knt o wygrywaniu w zbiórkach z niektórymi ekipami :) Nie wiem co to za ekipy i chyba pobiegnę od razu do ligi zobaczyć kto jest w stanie przegrać w tym aspekcie z drużyną, która ma dwóch zbierających :) Naprawdę, bardziej small ball chyba się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak zle, wg moich 'szacunkow' z HFC, Owrzodzeniem i Bukkake moze w zbiorkach powalczyc. I pewnie jeszcze by sie kilka ekip znalazlo, knt ma niezle zbierajacych guardow, wszystko zalezy od ukladu gier w danym tygodniu. Oczywiscie sukcesu na REB raczej budowac sie nie da w jego przypadku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, co prawda nie do rookie ale Plumlee posadzony w MP na ławie wygenerował 109 FP. Nie liczę, że MCW zrobi to samo co zrobił wczoraj ale faktycznie chyba nikt nie spodziewał się takiej eksplozji. Miałbyś pozamiatane w STL a tak jeszcze nic pewnego (chociaż chwilowo prowadzisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzień za nami. Zgodnie z przewidywaniami dostałem od Gooza w tyłek. Zdrowy Beverley, sensowniejszy Varejao oraz Lebron na wyżynach umiejętności by tu sytuacji nie uratowali. Czekam na Kobego - do tego czasu pewnie będę obrywał z każdym (może w mniejszym stosunku).

 

Tymczasem dzisiaj wyrwałem - zupełnie niespodziewanie - z waivera Crawforda. Duże wzmocnienie w PTS oraz 3PT. Nie wiem czy to zrobi różnicę z Grabą ale na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że spodziewałem się trudniejszej przeprawy - ale jakoś to 6-3 od początku było i się nie zmieniało - także w niedzielę moglem sobie pozwolić na zbenchowanie 4 grajków (w tym K-Marta w meczu sezonu). u mnie póki co okropnie cieniują Ibaka, D. Green i Valanciunas - także jeszcze jakiś potencjał mam rozwojowy. Krzysiek Paweł jest fajny gdy jest zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jakaś katastrofa

mam nadzieje że to dno, od którego wypada się odbić

to co wyprawia Sanders zakrawa o pomstę

ponadto Splitter, Zeller, Evans - niech ich ...

reszta jako tako ale bez rewelacji

 

i tak nielubiane przez niektórych moje zabawki

75094608_h2h13_1_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawki są ok ale ja dopiero - może przez możliwość zagrania w jednej lidze h2h z Nalesnickiem - jestem w stanie zinterpretować ich wymowę. Niestety, wielkiego przełożenia na realia tutaj się nie dopatrzyłem (i tutaj ponownie: to nie oznacza, że nie chcę tego cyklicznie w naszym wątku oglądać - wręcz przeciwnie). Co z tego, że uzbierałem 8 punktów skoro Gooz (który pojechał mnie pewnie w tym tygodniu) uzbierał ich...7 :) Co więcej, z ostatnim w rankingu autorem zestawienia przegrywam na papierze 4-5. Jasne, mój zespół nie pozwala na więcej ale tego absolutnie w tym rankingu nie widać - ba, nie ma nawet najmniejszej przesłanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to tylko zabawa w kolejna formę rozgrywki

ale zbiera to staty w jednym miejscu i właśnie łatwo na szybko coś sobie porównac właśnie tak, jak Ty to zrobiłeś

mi osobiście to daje dużo do myślenia i juz planuję, jak to przezyć by pozostać w lidze

będzie to chyba ciężki sezon walki o przetrwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale Ty mówisz o wnioskach z elementów, które akurat w zestawieniu nie są wytłuszczone :) Paradoksalnie to z nich wynika większa wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, zostawiam te zabawe dla siebie

nie bede Was dłużej na siłę uszczęśliwiał

a z drugiej strony, jeśli ktoś z tego korzysta w innym celu to nie widzę powodu by mu pomagać

w końcu muszę w tym roku mocno rywalizować o PO więc im mniej atutów dla przeciwników tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja tylko konstruktywnie dyskutuję a rzecz rozbija się tylko o szczegóły - chcę znać Twoje stanowisko, interpretację tego co produkujesz. Sam pomysł wklejania tego typu rzeczy jest moim zdaniem bardzo ciekawy nawet jeśli wnioski są "nie wprost" - dzięki temu nie ma chyba takie drugiej ligi :) Nie przerywaj tradycji.

 

Deja vu? Pisałem, że w tym formacie gram z Nalesnickiem dopiero teraz (wiem, że dyskusja na ten temat była ale nie wertowałem jej namiętnie) - w FP podsumowania mają nieco inny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze Pitrkka zrozumiałem to jemu chodzi o to, że ja się znów wyrwałem a nikomu się to nie podoba.

Dlatego jak napisałem wyżej, nie zamierzam się narzucać.

Dla siebie będę to robił bo mi to daje obraz "mocy" poszczególnych teamów i łatwy i w jednym miejscu szybki dostęp do statów z poprzedniego tygodnia.

aaa, zapomniałem - gratki pittrek zwycięstwa, moja ekipa to niestety ciągle nie to co miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zrozumiałem to inaczej (tj. coś w stylu "kolejna dyskusja na ten temat"). Myślę też, że zwolennicy (choćby jako kolorowego elementu odmulającego wątek) są tutaj w sile. Nie narzucasz się, nie przerywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieglo byl blizej, chodzilo mi o to, ze znow, jak co roku, ktos atakuje Nalesnikowe tabelki ;)

ja sie juz do nich przyzwyczailem i traktuje jako ciekawostke, bo ich wartosc analityczna jest dla mnie watpliwa. Ale bron Boze nie chcialem Cie zniechecic do ich produkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba szukałem pretekstu by to skończyć

a skoro się znalazł to szybko podchwytuję :)

trochę zabawy przy tym jest więc skoro ma to służyć "niczemu" to się wypinam na tego Nitsche

chociąz brutalne ale niektóre takie kuszące były te jego poglądy na życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snick! Nie słuchaj i nie czytaj tego co koledzy wyżej napisali. Ja zawsze czekam na te tabelki i co poniedziałek była to dla mnie chwila na przerwę na kawę i zapoznanie się ze statami. Kontynuuj, piątka za ten wysiłek.

 

Pozdro

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze w uzupełnieniu statsów Nalesnicka w nawiasach ilość gier rozegranych w I tygodniu:

 

1. The Tramwajs 7-2 (35)

2. Bukkake 6-3 (36)

3. Owrzodzenie 6-3 (29)

4. DyrDyr 6-3 (30)

5. Konusy Gerarda 6-3 (34)

6. murzynskie czarnuchy 6-3 (32)

7. Penetrator 3-6 (29)

8. PseudoSonics 3-6 (31)

9. Woodley Warriors 3-6 (33)

10. High Flying Circus 2 3-6 (26)

11. BYDZIA BULLS 3-6 (27)

12. Old'N'Dirty ZMIJOWCE 2-7 (31)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, nałożyć jeszcze na to warstwę pokazującą stosunek wygranych kategorii ilościowych do procentowych i mamy całkiem fajny wskaźnik. Nie wiem jak z TO w takim ujęciu ale to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze w uzupełnieniu statsów Nalesnicka w nawiasach ilość gier rozegranych w I tygodniu:

 

2. Bukkake 6-3 (36)

 

tak dla porządku - to ja rozegrałem 33 punktowane gry (w tym D. Green z samymi zerami i 1 BLK w sobotę) - 3 szt. w niedzielę siedziały na ławie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×