Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

tak dla porządku - to ja rozegrałem 33 punktowane gry (w tym D. Green z samymi zerami i 1 BLK w sobotę) - 3 szt. w niedzielę siedziały na ławie

 

True, true. W niedzielę 3 mecze niezaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enes Kanter do sprzedania. Mam - niestety - nadmiar dobrych czystych centrów a Turek marnuje się na ławie. Jakieś propozycje?

 

PS. Mierzę generalnie w solidnego PG ale nie zamykam się i na inne opcje (poza wysokimi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba szukałem pretekstu by to skończyć

a skoro się znalazł to szybko podchwytuję :)

trochę zabawy przy tym jest więc skoro ma to służyć "niczemu" to się wypinam na tego Nitsche

chociąz brutalne ale niektóre takie kuszące były te jego poglądy na życie :D

 

A ja chciałbym, żebyś kontynuował. Good job.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh zagapiłem się w sobotę i Żmija uniknął 8-1 uciekając ze stratami, w niedzielę po ustawieniu trójek przez Greena wszyscy wylądowali na ławie. dawno nie pozwalałem sobie na takie luxusy ale w tym tygodniu wychodzi mi, że będzie 5-4 dla Grabsona po walce na noże, cycki i tomahawki do samego końca

 

 

bardzo niegościnni jesteśmy, póki co dla beniaminków - podłoży się w końcu który??? tylko nie Ty Nellie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz na szczycie! :R

 

Muszę przyznać, że jestem w tej chwili bardzo zadowolony ze stanu posiadania. Anthony Davis na razie jest największym stealem draftu. Prawilnie przypominam, ze każdy z Was mógł go mieć, bo wybierałem ostatni. Czekam teraz tylko na moment, gdy KG wyjmie wreszcie głowę z dupy i gdy wróci Łilsą Czendler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabela + liczba gier w tym tyg. + gry po 2 tyg.

 

1 Bukkake 13-5-0 40 (73)

2 Owrzodzenie 12-6-0 39 (68)

3 Konusy Gerarda 12-6-0 37 (71)

4 DyrDyr 11-6-1 39 (69)

5 High Flying Circus 2 10-8-0 35 (61)

6 The Tramwajs 10-8-0 36 (71)

7 Woodley Warriors 9-9-0 38 (71)

8 murzynskie czarnuchy 9-9-0 36 (68)

9 BYDZIA BULLS 6-11-1 29 (56)

10 Penetrator 6-12-0 37 (66)

11 PseudoSonics 5-13-0 40 (71)

12 Old'N'Dirty ZMIJOWCE 4-14-0 29 (60)

 

Woodley i Pseudosonics w zeszłym tyg. wykorzystali po 21 graczy w rotacji - niezły wynik ;-)

 

Co do nadchodzącego "gran derbi" to lepszy schedule ma Gooz 38 vs 36 gier GRB, ale rotowanie pewnie to jeszcze zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miła niespodzianka z rana - byłem pewien, że po pierwszym dniu będę przeżarty i wysrany i trzeba będzie gonić (szczególnie, że wiedziałem już przed snem, że Garcia nie zagra) a tu 7-2. oczywiście przewagi na tym etapie żadne ale zawsze to dobry kapitał na później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przezornie posadziłem chorego na grypę Howarda a ten zagrał na 18 punktów/24 zbiórek/5 bloków. Fakt, że wstawiony za niego Drummond zagrał na 16/16 i coś chyba zablokował więc wielkiej krzywdy nie ma :) Z innej beczki: widzę, że życie bez Kobego jest cięższe niż myślałem. Fakt, że dopiero dwa meczapy za nami ale na wyniki wyższe niż 4-5 nie mam w tym momencie szansy. Bolą szczególnie punkty...

 

Szukam dobrego PG. Z mojej strony mogę zaoferować - poza Kanterem - dodatkowo Favorsa. Chłopak zaczyna się rozkręcać, korzystajcie zanim się rozmyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja po prostu leze

jeszcze w sobote byly kategorie do powalczenia ale to co ze mna zrobily te wariaty Andrew to jakas masakra

czekam az ten sezon się skonczy - kto mnie podkusił na tego L.Sandersa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niespodzianka z rana - byłem pewien, że po pierwszym dniu będę przeżarty i wysrany i trzeba będzie gonić (szczególnie, że wiedziałem już przed snem, że Garcia nie zagra) a tu 7-2. oczywiście przewagi na tym etapie żadne ale zawsze to dobry kapitał na później

 

Równo bardzo jest. Masz fg% wyższe o .001 i dwa punkty więcej. Dużą przewaga w zasadzie tylko w stealach dla Ciebie i ft% dla mnie. Będzie ciekawie :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc nadeszła fucken środa i zrobienie Grabie loda.. nie dość, że K-Mart się rozchorował to Tajwan zagrał piekło na benchu.. a miałem przed snem przesunąć Bledsoe na SG, Martina za Greena na SF i Lina na Utila ale stwierdziłem, że Green jest za gorący (nie wspomnę o kiszce od Nene).. by im chuj bombki strzelił i wyciął wszystkie baobaby w okolicy! to mogą być decydujące błędy w rotacji w tym pojedynku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, pisałem już w Knajpie ale wydaje mi się, że niewielu tam zagląda: jeśli ktoś dysponuje PS3 oraz NBA 2k13 i chciałby stworzyć w ramach sznurówki małą ligę - zapraszam (gramy już goozmanem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snick poddałeś się? Nie będzie tabelek?

 

W tym tygodniu baty mam murowane. Kontuzje MCW, Derona i Pierca. Tornoto gra 2 mecze, a to jest motor napędowy pkt.

 

Pozdro

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie przypanikował z Millerem (dał mi praktycznie tylko 3 straty) to zrobiłbym niespodziewanie misiowi Grabowi 7-2 :)

 

w tym tygodniu ciąg dalszy pojedynków na szczycie - połamany Dyr Dyr i tak jest potworem w FT%, PTS, 3PM, ST i generuje zaskakująco dużo BLK - więc wcale łatwej przeprway nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam zdobywać punkty kiedy LBJ ugrywa ledwie 13? Kobe jest potrzebny już teraz, może on wprowadzi jakąś regularność w tej kategorii...Jestem z kolei mile zaskoczony osiągami wysokich w STL - Drummond/Howard/Favors regularnie coś kradną.

 

Nie spodziewałem się takiego początku sezonu, chyba jeden z najgorszych w mojej historii fantasy (nawet licząc świadomy wybór Kobego, na którego trzeba będzie poczekać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×