Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

kurna, co sie dzieje? bylem naprawde zadowolony ze skladu po drafcie, tymczasem po 6-3 ze Snickiem dostaje od kazdego wpierdol jak leci... Zaczynam myslec o emeryturze, czuje sie wypalony jak Steve Nash.

PS. zeby nie bylo, ze nie moze byc gorzej. Moze. W budzetowce jestem ostatni w lidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałeś już trochę kontuzji więc wynik i tak nie najgorszy. dodatkowo Jrue, Monroe i Noah powoli wyjmują głowy z dupy i to przecież dopiero początek sezonu więc gorzej raczej nie będzie :E

 

w końcu może któryś z beniaminków coś wygra bo w 3 pojedynkach bardzo blisko póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Gooz jak Ty to zrobiłeś, ze miałeś wczoraj pięciu aktywnych grajków przy moim zerowym koncie:)

 

Pitrekk co ma powiedzieć Żmija? :)

 

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZMija tankuje po Wigginsa ;)

 

Noah to mi dwie ligi poki co rozkurwia... Byloby milo gdyby zaczal rzucac powyzej 40% z gry.

Podejrzewalem, ze przy Rose nie powtorzy ubieglorocznych stat, ale takiej dupy sie nie spodziewalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pitrekk: po drafcie to ja byłem zadowolony. Fakt, że Kobe kontuzjowany ale i tak liczyłem na lepszy start. Teraz próbuję się odbić, wzmocnić pozycje guardów i powoli to zaczyna wyglądać po ludzku. Wróci Bryant, rozegra się Burke (póki co umiarkowany optymizm, zobaczymy co pokaże dzisiaj; swoją drogą nie wiem jak ja go wyrwałem z FA - w innych moich ligach był dawno wzięty).

 

Ciekawe jest to, że przymierzałem się do puszczenia Favorsa za jakiegoś PG. Na celowniku miałem Wade'a, Lina, Jenningsa i nie udało się wyrwać żadnego z nich. Teraz tego nie żałuję bo panowie albo się rozlecieli albo po części zaczęli grać piach. Wciąż nie zrezygnowałem ze wzmocnień PG, jeśli ktoś chce oddać mi zestaw 3PTM/STL albo AST/STL - zapraszam (przynajmniej do czasu kiedy Burke nie okaże się supergwiazdą :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pitrekk - narzekasz na Joakima, to ja go chętnie przygarnę... Oferta już poszła... :D

Ja póki co muszę ponarzekać na tego "nieoddanego" Cięglażowi Wade'a, bo póki co gra... no właśnie trudno powiedzieć, jak gra, bo nie gra...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieglo, po drafcie bylo widac, ze za bardzo poszedles w wysokich. Ciezko tak bardzo niezbilansowanym skladem wygrywac. FG, BLK, REB sa Twoje ale trzeba jeszcze wygrac dwie kategorie... ;)

 

Benon: Joakim za hicksona i hendersona? nigga please... to mial byc zart? z zasady nie rozmieniam graczy a ten zestaw dwoch potencjalnych FA pozostawie bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, może przesadziłem z tym optymizmem bez Kobego w składzie. Z nim jednak - jest mi dobrze. Tj. będzie :) Faktem jest jednak, że Lebron nie gra tego co powinien, Howard nie rzuca tego co powinien i o braki w PTS nie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ależ noc.. M. Gasol i Rose zrywają ACL a Iggy uszkadza ścięgno udowe.. masakiera.. biedny Kobe czuję że też niestety się szybko przekona co znaczy kontuzja Achillesa w jego wieku i przy dużych obciążeniach (które przy jego chorej ambicji na pewno będą)

 

u mnie miało być wesoło bo Dyr Dyr niby połamany a tu wszyscy cudownie ozdrowieli a mi Bledsoe wypadł już na 3 mecz.. będzie walka do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Marcu jest info, ze to MCL, wiec nie tak zle. Ale Rose... Ja pierdole, ale mi goscia szkoda.

Nie mam go wprawdzie w zadnej lidze bo jakos nie wierzylem w jego szybki powrot do formy, ale kurwa wrocic po 2 latach rehabilitacji po zerwanym ACLu i po miesiacu zerwac drugiego?? Brak slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny tydzień bez wygranej. Remis z Nalesnikiem i to przy dużym farcie bo chyba dwa mecze opuścił Curry. Z nim w składzie pewnie popłynął bym zdecydowanie w 3PTM i PTS. Kobe wróć i bądź zdrów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3-6, w pewnym momencie myślałem, że wyciągnę to wyżej, natomiast nie ma żalu bo się spodziewałem:)

U mnie daje się we znaki za mało zróżnicowana drużyna pod względem klubowym, dzisiaj mnóstwo meczy, a u mnie tylko jeden ziomuś aktywny. Co tu zrobić...co tu zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt cieglo - w meczu na szczycie remisik

teraz pora sie odbić na goozie :D

najgorsze jest to, co mi się często zdarza w trakcie sezonu

skład mi się tak spodobał, że nie mam kogo wyrzucać a cyferek az tak dobrych nie kręcą by cokolwiek wygrywać :D - czyli mamy tzw pata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie mam ostatnio szczęścia do H2H - najpierw postanowiłem zaryzykować i po słabszych meczach dropnęłem Nene dla Nasha, potem wyoutował się Tyson, następnie Jimmy. Teraz jeszcze Marc. Wade gra w co trzecim meczu. Nie ma się co dziwić porażce z Latającym Cyrkiem Andrzeja. Miałem nadzieję jeszcze na wygraną w blokach w ostatnim dniu, ale Livingston, Josh, Taj, Carlos i Pau zanotowali wspólnie 1 glebę, przy 2 od Plumlee'ego z drugiej stronu meczapu...

Teraz tydzień z El-Maniakiem, który niespodziewanie pogonił Gerarda.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick: mam identycznie :D Też mam paru typów, których ciężko ruszyć, przecież muszą się zwrócić skoro w nich na drafcie zainwestowaliśmy :) Myślę, że w ich przypadku szalę przeważy kilka konsekwentnie słabo zagranych meczów z rzędu - wtedy polecą na bruk. Najgorsze jest to, że po kolejnych kilku wrócą do oczekiwanych na początku sezonu cyferek a wtedy pracować będą już dla kogoś innego. Mam tak co sezon ale w tym chyba w największej skali ;)

 

Teraz czekają mnie baty z Gerardem. Wydaje mi się, że jego skład nie ma słabych punktów. Do tego wrócił - i będzie się pewnie rozkręcał - Harris. Inna sprawa to Iggy i Felton. To chyba moja jedyna iskierka nadziei (ta z numerem 24 zapali się pewnie bliżej końca tygodnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekają mnie baty z Gerardem. Wydaje mi się, że jego skład nie ma słabych punktów. Do tego wrócił - i będzie się pewnie rozkręcał - Harris. Inna sprawa to Iggy i Felton. To chyba moja jedyna iskierka nadziei (ta z numerem 24 zapali się pewnie bliżej końca tygodnia).

 

Przede wszystkim to moim słabym punktem są bloki, które powinieneś wygrać w cuglach. Poza tym kontuzje. Felton, Iggy, teraz Chalmers, Westbrook też sobie robi dziwne odpoczynki, zaczyna mi się trochę sypać skład. Chyba dobrze trafiłeś z tym pojedynkiem teraz ze mną, choć ja też wolę gdy u Ciebie jeszcze nie gra Kobe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy mamy ten meczap z Gerardem :) Zadziwia mnie to, że przegrywam w zbiórkach a w blokach różnica na moją korzyść niewielka. Te kategorie miałem wygrywać z każdym, nawet jeśli wyniki miały się kończyć ogólnym wynikiem 2-7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy mamy ten meczap z Gerardem :) Zadziwia mnie to, że przegrywam w zbiórkach a w blokach różnica na moją korzyść niewielka. Te kategorie miałem wygrywać z każdym, nawet jeśli wyniki miały się kończyć ogólnym wynikiem 2-7 :)

 

Ja z kolei przegrywam trójki i stl które powinienem z Tobą wygrać z palcem w herbacie.

A dzisiaj Monta i Westbrook razem 4/32 z gry. Cudo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×