Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

A ja poszedłem za Waszymi radami i wyjebałem Chandlera i dwóch innych kasztaniarzy, biorąc za nich Valanciunasa, Bradleya i - taatatadamdam - Amira Johnsona (32 pkt, 10 zb, 2 stl, 2 blk, 14/17 z gry). Dzięki tym zmianom wygrałem rzutem na taśmę (w sensie, że ostatniego dnia, bo tak ostatecznie to bardzo wyraźnie) punkty i zbiórki, i mam 5-4 z Naleśnikiem. Miło, bo wciąż bez Redicka i AD. Teraz weryfikacja siły drużyny w pojedynku z liderem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wjebię ten tydzień koncertowo. Mam niedobór jakichś 8-10 meczów w porównaniu do Gerarda. Wystarczy spojrzeć na niedzielę - on ma komplet, ja mam jeden mecz. Davisie, wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie problemy?

 

Nie podliczyli statsów w roto i rankingów graczy, z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki GRABA

Strasznie mi popsułeś tydzień tym niedzielnym wyskokiem.

Cały tydzień miałem sytuację opanowana a tu nagle taki ZONK

Ładnie Ci to wyszło co jest też efektem wielkiej mojej zadyszki, oby nie na dlugo.

 

Moja zabawa sprzed tygodnia

77182230_h2h13_5_tydz.jpg

 

 

 

i aktualna

 

77182228_h2h13_6_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malo ostatnio mam czasu na dogłebne analizy, ale dlaczego musialem teraz trafic akurat dwa tygodnie z rzedu na dwie najbardziej w gazie bedace ekipy HFC i Bydzia??!! kurewski niefart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, wjebię ten tydzień koncertowo. Mam niedobór jakichś 8-10 meczów w porównaniu do Gerarda. Wystarczy spojrzeć na niedzielę - on ma komplet, ja mam jeden mecz. Davisie, wróć!

 

Odliczając połamanych masz 5 meczów mniej. Można powalczyć.

A do PO powinieneś wejść z palcem więc ja bym się nie przejmował jednym maczapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesniczku, poza przyciskiem 'reject' jest jeszcze obok taki z drugi z napisem 'reject and counter' czy jakos tak. Jest tez pole, w ktorym mozna odpisac komus kto trade proponuje. Chyba ze masz mnie zwyczajnie w dupie to tez napisz w komentarzu trade, ew tutaj jesli wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)

pitrekk: tak zwyczajnie i bez powodu to nikogo nie mam w dupie

powiem więcej, odpisywałem w obu przypadkach wiec pewnie robie cos nie tak skoro do Ciebie te wiadomości nie docieraja

moze trejd nastepnym razem z Yahoo ale pisz jednoczesnie pw - nie bedzie nieporozumien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuuck, odrobinę za długo dumałem kogo wywalić za Rossa - Kantera, czy G. Davisa i Pitrekk nie omieszkał podpierdzielić mi Terrence'a...

Nie ładnie... :G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)

pitrekk: tak zwyczajnie i bez powodu to nikogo nie mam w dupie

powiem więcej, odpisywałem w obu przypadkach wiec pewnie robie cos nie tak skoro do Ciebie te wiadomości nie docieraja

moze trejd nastepnym razem z Yahoo ale pisz jednoczesnie pw - nie bedzie nieporozumien

 

no to zaiste dziwne, ale ok, bede pisal tutaj na pw, jak znajde chwile zeby pomyslec nad jakims tradem :)

 

ps. jak pamietasz mniej wiecej co mi odpisywales to napisz mi tez pw zebym mial jakis kontekst do przyszlych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty się lepiej ciesz, że Webstera do składu nie wstawiłem bo już na starcie jego 6 trójek mocno skomplikowałoby Twoją sytuację w 3PTM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w trojkach jestesmy obydwaj beznadziejni, ale masz racje to moze byc kategoria, ktora zawazy na wyniku. Tak wiec dzieki Ci Cieglo, Wielki Strategu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja po łomocie do środy ni z gruszki ni z pietruszki zaczynam odrabiac straty

póki co, wynik 4:5 wziąłbym w ciemno bo żmijor ostatnio szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myślałem, że z pitrekkiem popłynę a tymczasem notuję 4. zwycięstwo z rzędu :) Zupełnie się tego nie spodziewałem po kontuzji Bryanta.

 

Teraz Andrew. Na papierze nie wygląda to dla mnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×