Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Mały ruch tutaj więc coś skrobnę.

 

Liderzy zdaje się, że mobilizują szyki na PO. Polish mastery przegrał z niżej klasyfikowanym Fluberem, AIR MJ również bez większej spiny podszedł do rywalizacji ze mną. Jedynie MKA nie kalkulował:) Tak czy inaczej te 6-3 wywalczone z mniejszym trudem niż się można było spodziewać cholernie mi pomogło, ale sytuacja nadal ciekawa - na pozycjach 5-7 niesamowity ścisk, wszystkie te ekipy mają 49,7% punktów możliwych do zdobycia. Porażka z dupetą nie zepchnie mnie pewnie już poza PO, ale może zepchnąć aż na 8 miejsce, a PO z PM czy MKA wolałbym jednak uniknąć. Największe szanse mam w derbach Gdańska, ale do tego trzeba wygrać z dupetą i liczyć na korzystny bilans innych meczów.

 

Terminarz w tym tygodniu nie jest niekorzystny, bym nawet powiedział, że sprzyjający, liderzy grają po 4 razy, ale już kiedy przyjdzie kolej na PO, to już np. Paul zagra tylko 2 mecze w ciągu tygodnia. Więc z kimkolwiek nie przyjdzie mi się zmierzyć w PO, to o awans do 1 ligi będzie bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największe szanse mam w derbach Gdańska, ale do tego trzeba wygrać z dupetą i liczyć na korzystny bilans innych meczów.

 

Terminarz w tym tygodniu nie jest niekorzystny, bym nawet powiedział, że sprzyjający, liderzy grają po 4 razy, ale już kiedy przyjdzie kolej na PO, to już np. Paul zagra tylko 2 mecze w ciągu tygodnia. Więc z kimkolwiek nie przyjdzie mi się zmierzyć w PO, to o awans do 1 ligi będzie bardzo trudno.

 

No i jestem, zgodnie z życzeniem ;-) Masz 2 mecze Paula, za to Wade gra 4.

U mnie Durant 3, ale nie wiadomo co z Cousinsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja w pierwszej rundzie trafilem chyba najgorzej jak moglem bo u flubera po 4 mecze graja lebron i dragic, a u mnie nikt. forma jest, kontuzji brak, kazde inne miejsce niz gwarantujace awans bedzie rozczarowaniem, liczylem ze uda mi sie utrzymac 7-2 z PM jednak w weekend starcilem cala przewage, patrzac na wyniki z ostatniego tygodnia jestem 5-4 z fluberem, jednak wiem ze zeby wygrac w tym tygodniu potrzebny bedzie jeszcze lepszy tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo delikatnie i niepostrzeżenie próbowałem wpaść na Polish Mastery w pierwszej rundzie, ale MKA stracił całą przewagę, a nie chciałem na niego trafić :S W ubiegłym tygodniu byłoby straszeni blisko (5-4 dla MKA, ale tylko 1 strata), choć muszę przyznać, ze nie dałem z siebie 100%. Niestety Westbook nie będzie grał w jednym z dwóch spotkań b2b do końca sezonu. Na moje szczęście nie grał wczoraj :V 4 mecze o Jamesa i Dragica mogą tu rozstrzygnąć sprawy na moją korzyść, ale będzie bardzo równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie mają spadać? to nie powstaną dwie równorzędne 2ie ligi? wtedy, zakładając po 3 awanse z czterech 3ich lig - powinni zostać w drugiej dla zachowania tradycyjnego modelu 12 drużyn w lidze

i na to nie da się czekać (jak mogliśmy sobie pozwolić odnośnie przyszłych spadków 4 drużyn z ligi 1-ej)

 

choć zważając na aktywność lig 3ich nie wiem czy w ogóle te rewolucje miały sens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, nie chciałem wchodzić w szczegóły organizacji rozgrywek w przyszłym sezonie a bardziej zwrócić uwagę na wyniki (brak) drużyn zasłużonych dla sznurówki.

 

Generalnie do tematu trzeba będzie zasiąść pewnie jakoś we wrześniu i - zależnie od ilości chętnych - wybrać właściwe rozwiązanie. Na razie trzymamy się pomysłu z rewolucją. Aktywność lig trzecich na forum nie musi oznaczać posuchy na yahoo - po prostu nie komentują, nie pierwsza to liga...Podpytam jednak, zobaczymy co tam się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie po cichu myślałem, że przyjdzie mi się zmierzyć z Evilianem, bo wysoko prowadził w swoim meczu, a Ty Jason wtapiałeś, ale niestety ostatni dzień wszystko zmienił. Biorąc pod wzgląd, że już pierwszego dnia masz komplet zawodników, jestem na straconej pozycji. Z Evilianem szanse byłyby dużo większe - kontuzja Irvinga.

 

Ale walczyć jak zwykle będę do końca, choć marzenia o 1 lidze trzeba znowu odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były spore emocje i przetasowania w tabeli live.

Wasyl walczył jak lew do samego końca i przez pewien czas był na 8 miejscu, ostatecznie znalazł się za burtą, ale szacunek za zaangażowanie przez cały sezon i najwięcej ruchów na FA.

 

Hitem I rundy PO jest pojedynek (2)MKA z (7) Fluberem - dwa bardzo mocne teamy, które pretendują do awansu. Zobaczymy czy się sprawdzi taktyka draftowania Flubera, który montował ekipę na PO.

 

Ja trafiłem na ekipę Eviliana - z którym wygrałem w sezonie regularnym 7-1-1 i obecnie ma problem z kontuzją Irvinga. Liczę na awans i ciekawy pojedynek z MKA lub Fluberem w II rundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drafcie byłem bardzo zadowolony ze swoich picków, póki nie rozłożył mi się Lopez. Wtedy już wiedziałem, że będzie ciężko o pierwszą ósemkę. Jakoś się udało, choć po cichu liczyłem, że uda mi się jednak wskoczyć na 5 miejsce, gdzie z Gdańsk Raiders miałbym trochę większe szanse. Jednak obecnie jak uda mi się wygrać bez Irvinga jakikolwiek matchup to będzie dobrze. A tak nastawiałem się na 1 ligę :E .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wzruszyłem się ..... wszyscy chcą ze mną grać ;-)

Wczoraj w pewnym momencie przegrywałem 1:8 a Parsons ceglił aż zęby bolały. Na szczęście skończyło się 4:5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Dwight Howard wypadł MKA, prawdopodobnie tylko na jeden mecz, ale tutaj mogą decydować detale :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze w najwazniejszym momencie wypadl slabszy tydzien, ale odjazdu nie ma to jeszcze bede walczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się można było spodziewać - toczę pojedynek na noże z Jasonem. Spieprzyłem cholernie z Jackiem - mogłem go wcześniej aktywować za Chalmersa zanim Jason na to wpadł. Najgorsze w tym wszystkim nie jest to, że spieprzyłem sprawę tylko to, że wziął go mój rywal.

 

Na szczęście udało się z Gibsonem. Oby miał podobny dzień konia jak niedawno Terrence, a teraz Millsap i Robin.

 

Minusem jest to, że jedna cholera raczy wiedzieć, kiedy Wade postanowi sobie odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z Russelem. Będzie odpoczywał w jednym ze spotkań back-2-back i nie wiadomo którym. MKA wciąż ma 3 mecze od Davisa. Nie ma też co kryć, że wykorzystuję słabość MKA, a nie swoją siłę, bo w innych pojedynkach nie byłoby tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden z zespołów z TOP 4 nie prowadzi w 1 rundzie po 3 dniach. Czyżby szykował się komplet niespodzianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W punktach zapewne odrobisz, zagadką są pozostałe kategorie. Mi pozostaje się modlić, żeby Dieng nie stawał tej nocy na linii rzutów wolnych ;)

 

Generalnie o FT% mogę się obawiać. Wystarczy jeden mecz, w którym Duncanowi/Wade'owi/Jonesowi, nie mówiąc o Diengu, który pod tym względem jest bombą, która jak wybuchnie to rozwali wszystko dookoła - i bye bye 1 ligo.

 

Z drugiej mańki, to jeśli Jack, Lillard czy Parsons będą walić cegłówki, mogę się zbliżyć w FG%, bo ze strony Dienga, Robina czy Taja tego się akurat nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że Cousins, Lee, Gooden, Humphries i Durant zbiorą w miarę swoich maksymalnych możliwości :-)

Najbardziej nie wkurza Parsons, który tak ładnie grał po naszej wymianie a teraz bardziej szkodzi niż pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sytuacja robi się nieciekawa. Jak nie ze strony Dienga to zepsute wolne przyszły od tej najmniej spodziewanej - ze strony Knighta. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że inne kategorie, w których przegrywam, zaczynają się powoli krystalizować. Liczyłem, że się zbliżę w FG%, no ale jednak Dieng grał na słabej skuteczności a Gooden zaczyna być x-factorem tej rywalizacji.

 

Jeszcze powalczę, ale tak nawiązując do postu Diga z 1 ligi, zgadzam się, że PO jest najmniej sprawiedliwą i najbardziej bezwzględną formą gry. Nie można się tego pozbyć? Jakby o awansie decydował tylko RS, byłoby najbardziej sprawiedliwie.

 

OK, postanowiłem zaryzykować z Foyem. Formuła z Haywardem już mi się wyczerpała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawiązując do postu Diga z 1 ligi, zgadzam się, że PO jest najmniej sprawiedliwą i najbardziej bezwzględną formą gry. Nie można się tego pozbyć? Jakby o awansie decydował tylko RS, byłoby najbardziej sprawiedliwie

 

a dla mnie właśnie PO są solą H2H - ta bezwzględność bezpośrednio wpływa na emocje - a ich chyba też w tym wszystkim szukamy? oddziaływanie łutu szczęścia lub pecha dotyka również realnych rozgrywek. sprawiedliwość to w sądzie (i to z marnymi szansami) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę, nie pod swoim kątem, bo tak czy siak awansu bym nie miał, ale jak patrzę, że MKA czy AIRMJ harowali cały sezon a tu może ich spotkać zonk, to nasuwa się pytanie - gdzie popełnili błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×