Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Dlatego ja w h2h draftowałem pod kątem play-offs. 3 tygodnie przed końcem każdego katują kontuzje. Mó pojedynek z MKA jest strasznie wyrównany. Nieobecności Drummonda i Howarda mogą nie przeszkodzić mojemu rywalowi w tradycyjnych zwycięstwach w FG, zbiórkach i blokach, a jeszcze może zyskać na wolnych. Na dziś i jutro mamy po 14 spotkań do rozegrania, ale MKA ma chyba jeszcze jedną zmianę do dyspozycji. Ten pojedynek może się skończyć każdym wynikiem. W ewentualnym półfinale będę się musiał męczyć bez Westbrooka :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialem caly sezon wmiare zdrowie a teraz mi sie najlepsi wysypali w jednym tygodniu, ale nawet jak odpadne, to nie bede narzekal tylko za rok zrobie jeszcze lepszy sklad, i podobnie jak goozman uwazam ze PO to najepszy element H2H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Durant dziś nie gra ;-)

Przed ostatnim dniem:

FG% -0,09%

FT% - 0,04%

3PTM +7

PTS -10

REB -14

AST -30

ST -16

BLK - 12

TO +14

Mam nadzieję, że Dieng nie zbierze dziś znowu 20 piłek. Będzie się dziś sporo działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wszystkim zadecyduje mecz Dienga, który się niebawem zaczyna. Jeżeli nie spieprzy wolnych i jeżeli zbierze niezłą ilość piłek, może być dobrze. W przeciwnym razie Jason wygrał.

 

Tak czy owak będzie on x-factorem tej rywalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieng!..... skąd on się wziął i czemu nie gra dla mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu obylo sie bez howarda, ale na polfinal gosc sie musi ogarnac bo mocno mi podpadnie jak dalej bedzie odpoczywal. z MJ w tym tygodniu mial bym 5-4 wiec jestem pozytywnie nastawiony, tym bardziej wiedzac jakie jeszcze mam pole zeby poprawic staty tygodniowe(glownie zbiorki i bloki ktore w tym tygodniu bym przegral)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu obylo sie bez howarda, ale na polfinal gosc sie musi ogarnac bo mocno mi podpadnie jak dalej bedzie odpoczywal. z MJ w tym tygodniu mial bym 5-4 wiec jestem pozytywnie nastawiony, tym bardziej wiedzac jakie jeszcze mam pole zeby poprawic staty tygodniowe(glownie zbiorki i bloki ktore w tym tygodniu bym przegral)

MKA rzeczywiście masz sporo powodów do optymizmu, zwłaszcza, że w regular season jako jedyny wygrałeś ze mną 2 razy.

Patrząc na 1 rundę to obaj możemy być zadowoleni z awansu i teraz możemy już grać na luzie.

Myślę, że mało kto by postawił na nas w połowie ubiegłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje MJ awansu, dziś rano lekko się zdołowałem wynikiem, ale to tylko gra i lepszy wygrał :). Oczywiście mógłbym spekulować, że gdyby nie kontuzja Kyriego, 4 zbiórki Varejao w ostatnim dniu itp. itd. ale tego nie będę robił. Po prostu Varejao to pała :/ Nigdy tak zaciętego matchupa nie miałem, choć sporo kombinowałem ze składem, żeby coś ugrać. Powodzenia w dalszych rundach, a ja tymczasem poluję na 5 miejsce. W następnym sezonie już nie będzie ze mną tak łatwo :D .

 

Co do pozostałych matchupów to jak widać obyło się bez niespodzianek. Gdańsk i Najebani w sezonie zasadniczym prezentowali równy poziom, więc każdy mógł z tej pary wygrać. PM jadą raczej po złoto, ale słowo raczej ma tutaj kluczowe znaczenie, bo w tej lidze niczego nie można się spodziewać :). Piona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprułem sobie niemal żyły by ograć Jasona (wywalenie Haywarda), a teraz będę za to płacił. Ten skład ma niewystarczający potencjał, by ograć kogoś w półfinale. Może - gdyby Evilian awansował, szansa byłaby. Ale brak awansu Eviliana jest nie po mojej myśli i nie sądzę, by spotkała mnie miła niespodzianka.

 

Ale walczył będę do końca, jak się teraz nie uda, za rok postaram się skombinować silniejszy team. Może powinienem wywalić Kelly'ego zamiast Haywarda - wtedy bym nie wział Dellavedovy, a bez niego i tak bym wygrał. Ale cóż - poszedłem na całość i teraz za to płacę. Teraz Knight się musi wziąść do roboty, a nie walić cegłówki jedna za drugą.

 

I znów ten terminarz. Teraz grają niemal wszyscy i mam problem kogo wstawić, za to jutro tylko Robin w zasadzie. To powoduje, że wiele wyników mi przejdzie na benchu. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje MJ awansu, dziś rano lekko się zdołowałem wynikiem, ale to tylko gra i lepszy wygrał :). Oczywiście mógłbym spekulować, że gdyby nie kontuzja Kyriego, 4 zbiórki Varejao w ostatnim dniu itp. itd. ale tego nie będę robił. Po prostu Varejao to pała :/ Nigdy tak zaciętego matchupa nie miałem, choć sporo kombinowałem ze składem, żeby coś ugrać. Powodzenia w dalszych rundach, a ja tymczasem poluję na 5 miejsce. W następnym sezonie już nie będzie ze mną tak łatwo :D .

 

Szacun Evilian, przed pojedynkiem z Tobą myślami byłem już w 2 rundzie, ale dałeś mi niesamowitą lekcję pokory :)

Przypomniało mi się jak grałem w tej lidze w sezonie 2010 i w 1 rundzie zremisowałem z Pafsenem, reszta to już historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

druga ligo - proponowana rozpiska przyszłorocznego podziału na 2A i 2B widzoczna tutaj viewtopic.php?f=20&t=163&start=50

 

model proponowany już kilka miesięcy temu więc zakładam, że reklamacji nie będzie - każdy w koncu walczył o jak najlepsze miejsce - no i nie macie w tym roku spadków

 

opłaca się też walczyć w Consolation - już wiadomo kto może trafić do Graby i Ciegla a kto do Benona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ten moment mamy:

 

2A - czeka na miejsca 5 i 7 z ligi II oraz po 3 drużyny z lig III B i C

Owrzodzenie (10 w I)

Penetrator (12 w I)

Pogromcy Donków (10 w II)

Byle Co (12 w II)

 

2B - czeka na miejsca 4, 6, 8 z ligi II oraz po 3 drużyny z lig III A i D

The Tramways (11 w I)

Kentucky Wildcats II (9 w II)

Chyże Rosomaki (11 w II)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak co, to trafię do Benona, Dariomeusa i Wasyla. No nie ma tragedii :)

 

A tak poważnie, to ostro wdupiłem z niewystawieniem Gibsona, Jonesa i Dienga. Co do Gibsona myślałem, że Hibbert go przytrzyma, Jones z Howardem już nie będzie rumakował, a Dieng - hmm... nie wiem co myślałem... że znowu zagra 20 parę minut?

 

No ale tak to jest, jak się ma tylu graczy w rotacji na dany dzień. Chociaż wstawienie ciepiącego Knighta, kiedy gra wyjazd z Clippersami było totalnie bez sensu. Mogłem narobić niezłą zaliczkę nad PM, a tak zrobiłem mu tylko prezent.

No i ten feralny Lopez - znowu uwierzyłem, że będzie w końcu otrzymywał więcej piłek. I znów zonk.

Ale mój cel się nie zmienia - chcę sprawić sensację i pokonać PM.

Tylko ten ciągle łamiący się Wade wkurwia. Mam nauczkę, żeby na przyszłość unikać go jak ognia piekielnego, bo w PO prawdopodobieństwo odpuszczania przez niego meczy, kiedy już Miami jest pewne swego, jest wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh MJ ty stary cwaniaku, jak bys po nocy nie przesunal 3 gosci na lawke to bym wygral, chociaz nie komentuje tego co ja zrobilem zbierajac butlera tylko na dzisiaj i zostawiajac jego 5 trojek na lawce. meczu o 3 miejsce nie widze bo na dzien dobry mam 3 grajkow do wywalenia. howard jak caly sezon gral spoko to jego przerwy przez ost 2 tygodnie i przez najblizsze 10 dni mocno mnie do niego zrazily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh MJ ty stary cwaniaku, jak bys po nocy nie przesunal 3 gosci na lawke to bym wygral, chociaz nie komentuje tego co ja zrobilem zbierajac butlera tylko na dzisiaj i zostawiajac jego 5 trojek na lawce. meczu o 3 miejsce nie widze bo na dzien dobry mam 3 grajkow do wywalenia. howard jak caly sezon gral spoko to jego przerwy przez ost 2 tygodnie i przez najblizsze 10 dni mocno mnie do niego zrazily

 

MKA dzięki za ciekawą walkę do końca. Prowadziłem cały tydzień, ale okazało się, że musiałem zarwać nockę i zrobić mały szachermacher, aby z Tobą wygrać :)

MKA i PM cały sezon pięknie grali, ale teraz tylko jeden awansuje do 1 ligi.

Bulek zrobił sporą sensację :K

uy3hz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pisałem, że chcę pokonać PM-a i się udało ;) Nie, no, to był dla mnie priorytet w tym sezonie w fantasy w ogóle - awansować do 1 ligi. Trochę skopałem początek sezonu, wierząc zbytnio w mój team i nie podejmując zbyt dużej ilości zmian. Potem trudna walka o PO, zażarty bój z Jasonem (albo mówiąc inaczej: durant-team :) )i nadspodziewanie gładki półfinał, prowadziłem od samego początku do samego końca, te 6-3, 7-2 zawsze było. No ale chyba w przeciwieństwie do PM-a rękę miałem na pulsie i jak trzeba by było, bym odpowiednio zareagował. On powielił mój błąd z zeszłego sezonu, zbytnio grał na zasadzie "jakoś to będzie". W roto jak najbardziej ten skład by przyniósł świetny wynik, no ale to jest h2h, tu czasem trzeba wyoutować przydatnego grajka na FA, by zniwelować braki wynikające z tego, iż jednego czy drugiego dnia gra zbyt mała ilość grajków. Moje zmiany fakt - były do kitu (scott, cole), wywalałem grajków z których pożytek byłby większy (dellavedova), no ale koniec końców awansowali ci, którym chyba najbardziej zależało, patrząc na rotację w składzie (AIR MJ i ja). Jeśli miałbym być prorokiem, PM musi teraz zakasać rękawy, by wygrać z MKA. Swoją drogą 1 i 2 seed w walce o ostatnie miejsce premiowane awansem, no no no, kto by się tego spodziewał :)

 

Dobrze, że poradziłem sobie z PM, bo teraz szanse są małe na cokolwiek. Chalmersa już nie mam, Wade uznał, że raz sobie wróci na jeden mecz i wystarczy (nigdy więcej tego zawodnika!!!), Dieng zepchnięty na bench, a Cole jest zbyt cienki by absencję Chalmersa i Wade'a wykorzystać. Minimalistą nie jestem, ale cel już osiągnęłem, teraz trochę zeszło już powietrze i nie ma tego ciśnienia na ten ostatni mecz.

 

Witaj 1 ligo. Teraz można bardziej niż ma mój matchup z ciekawością patrzeć jak konkurują w "do-or-die" MKA i PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, że mi do głowy nie przyszło sprawdzić w nocy czy Barnes jest na FA...

 

Dzisiaj ostro AIRMJ mi się dobierze do skóry, praktycznie nikt u mnie nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finał rozstrzygnie się chyba w kategorii FT, bo w pozostałych chyba skończy się 4-4. Chyba, że ktoś poszaleje ze stratami. Ja dzięki Irvingowi i kontuzji Howarda mam duże szanse na piąte miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i udalo sie zapewnic b2b awans wyzej, myslalem ze bedzie ciezko z PM ale wsumie przed ostatnim dniem 5 kategorii bylo wmiare pewnych, dziwie sie ze PM nie wykorzystal wymian ktore mogl zrobic. gratulacje dla MJ za wygrana, widze ze w ostatni dzien znowu byly jakies kombinacje ale wkoncu

ac41cf87.jpg

dzieki za fajna zabawe i widzimy sie za rok w pierwszej lidze

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ot2p0k.jpg

 

Tak jak pisał Fluber, o wyniku finału zadecydowały FT.

Przed niedzielą prowadziłem o 0,002 i postanowiłem posadzić słabiej rzucających FT na ławce - w efekcie skuteczność 15/16, przy skuteczności ekipy Bulka 9/12 - co dało wygraną o 0,19.

 

Gratulacje dla Bulka i MKA za awans, kondolenje dla PMa, który wygrał regular season i zostaje w 2 lidze.

Zawsze traktowałem ligę H2H po macoszemu, ale po ubiegłorocznym spadku, w tym sezonie miałem coś do udowodnienia.

Cieszę się, że szczęście mi dopisało.

Dzięki wszystkim za ciekawy sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nieporozumień: faktycznych medali za rozgrywki poniżej najwyższych nie przyznajemy. Niemniej gratki MJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×