Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pitrekk

H2H Budżetówka 2013/2014

Polecane posty

siemano, pozwolilem sobie zapoczatkowac watek.:)

Kto gra w tym sezonie?

Ja tak i mam juz nawet pomysl na draft :)

 

Edit od Benona:

 

Tegoroczny Skład ligi:

 

1.Benon

2.pitrekk

3.fluber

4.bulek

5.knt

6.goozman

7.Tizz

8.Gerard

9.wiLQ

10.Nalesnick

11.Dig

12.Thrain

13.Szogo

14.Andrew23

15.El-Maniaque

16.fly guy

 

Pogrubiłem tych co już dołączyli.

 

 

Do piątku (27/09/2013) do godziny 20:00 czekamy na dołaczenie do ligi, lub deklarację na forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł na draft? Coś nowego czy pod włos nas bierzesz? :)

 

hehe powiedzmy ze zrewidowalem moja strategie z ub roku, czyt. no Rondo + DH12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się. W zeszłym roku była pozycja 13, także mam nadzieje poprawić ten wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mgę zagrać tylko w nie grałem w budzetowe i roto nigdy, wytłumaczy mi ktoś krótko o co mniej więcej biega i czym się różni od head to head?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgę zagrać tylko w nie grałem w budzetowe i roto

To chyba zapisales sie do zlego watku lub miejsca ;-)

Bo tu za zapisy do budzetowki head to head.

 

Dopisek: ze tak zapytam... zapisy trwaja do jakiejs konkretnej wielkosci ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisek: ze tak zapytam... zapisy trwaja do jakiejs konkretnej wielkosci ligi?

 

Rok temu ustaliłem limit na 16 drużynach i tego mam zamiar się trzymać w przyszłości. Niestety dopiero za tydzień będę w stanie bardziej ogarnąć temat, tak więc proszę o cierpliwość. Pierwszeństwo gry mają oczywiście uczestnicy zeszłoroczni. Jak co roku liczę na wiele chętnych, aby wreszcie i tutaj powstała druga liga.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie najprawdopodobniej pasuję. Muszę ograniczyć liczbę lig na moim koncie i budżetówka jest niestety pierwsza do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budżetówka jest niestety pierwsza do odstrzału.

... czyli najlepszy format. Dobry wybor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że aukcję cenię niżej niż węża. Może po prostu jestem bardziej arcadowy :) Niemniej faktycznie - po przemyśleniu - szkoda mi by było zostawić te rozgrywki. Wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam podobny dylemat, mi też szkoda będzie porzucać któreś z zeszłorocznych rozgrywek. 4 ligi już zaklepane, a tu dalej takie bogactwo wyboru :) : roto, FP, budżetówka, MP... No cóż, na coś szybko trzeba się będzie zdecydować, bo moich zwyczajowych 6 lig nie chciałem przekraczać, więcej raczej nie ogarnę ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, że aukcję cenię niżej niż węża. Może po prostu jestem bardziej arcadowy :)

Tzn jeszcze bardziej cenisz przepisywanie boxow z gazet i wysylanie wynikow faxem? ;-)

 

Niemniej faktycznie - po przemyśleniu - szkoda mi by było zostawić te rozgrywki. Wchodzę.

Najlatwiejsze przekonanie w mojej forumowej historii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrew: Tak, dokładnie taki problem mam. Sam zastanawiam się nad udziałem w FP na e-nba (wszak to bliźniak naszego FP). Swędzą strasznie ręce i na roto :) Co tu począć?

 

wilQ: nie bardzo rozumiem przykład z gazetami i faxem :) Co do przekonania - fakt, zmotywowałeś mnie dość łatwo. Jeden ma do tego talent, drugi nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie z innej beczki, ale czy ktokolwiek ogarnął temat limitu drużyn w nowym Yahoo? Rok temu było 8 i nie było problemu, aby dotrzeć do tego przykrego niusa... W tym roku jeszcze żaden tego typu "ogranicznik" nię rzucił mi się w oczy, choc grzebałem i to nie mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swędzą strasznie ręce i na roto :) Co tu począć?

Jesli masz na mysli roto na e-nba to koniecznie sprobuj! ;-)

 

A powazniej, proponuje decyzyjne drzewko do wyboru lig...

Pytanie 1: czy liczy sie dla Ciebie roznorodnosc lig czy granie w ulubionym formacie?

Pytanie 2: jaki jest Twoj ranking formatow?

Pytanie 3: co jest wazniejsze, przeciwnicy czy ustawienia?

Pytanie 4: w ilu max ligach mozesz grac by to ogarnac/miec przyjemnosc?

 

Na podstawie pytan 2 i 3 powinno dac sie ustawic ligi od najwyzszego priorytetu do najnizszego i na podstawie pytania 1 wiadomo co z tym dalej zrobic... az do osiagniecia odpowiedzi na pytanie 4 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roto to dla mnie wciąż eksperyment. Jeśli próbować to na swoim poletku - tutaj inicjatywa kwitnie w imponującym tempie.

 

Co do ankiety to szczerze mówiąc zasługuje ona na odrębny wątek. Tam każdy miałby możliwość przedstawienia swoich preferencji. Z jednej strony fajny wkład do analiz około fantasy a z drugiej fajna lektura do kawy i możliwość poznania userów na forum :) Jeśli nie masz nic przeciwko - ulepię odpowiednie miejsce i przeniosę Twojego posta.

 

PS. Oczywiście pozostaje nieśmiertelne pytanie pt. "czy odpowiedzi otwarte są dopuszczalne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×