Skocz do zawartości

Polecane posty

GRB: modelowy troll.

 

Wait for it:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

:D

 

U know u can count on me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja największy problem mam z niewiadomą w finale. Jeżeli wziąłbym udział w eliminacjach w formacie h2h to dlatego, że chciałbym grać finał w h2h i odwrotnie z roto, więc według mnie powinno być jasno napisane, że tym roku jest taki finał, a w przyszłym taki. Argument z tym, że może być parzysta/nieparzysta liczba graczy do mnie nie trafia, bo taki "problem" może być co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żaden problem. Jeżeli wygrasz eliminacje i formuła finałowa Ci się nie spodoba to zwyczajnie zrezygnujesz z udziału. A jak będzie taka sama jak w eliminacjach, to zagrasz. Dodam, że za zwycięstwo w eliminacjach można otrzymać 30 punktów do rankingu, co może zadecydować o tym, czy w przyszłym sezonie będziesz liderem :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja największy problem mam z niewiadomą w finale. Jeżeli wziąłbym udział w eliminacjach w formacie h2h to dlatego, że chciałbym grać finał w h2h i odwrotnie z roto, więc według mnie powinno być jasno napisane, że tym roku jest taki finał, a w przyszłym taki. Argument z tym, że może być parzysta/nieparzysta liczba graczy do mnie nie trafia, bo taki "problem" może być co rok.

 

To jest faktycznie kłopot i nie rozumiem dlaczego organizatorzy nie ustala od razu kolejności formatów, według których będą się odbywać finały. FP będzie teraz, więc za rok powiedzieć jasno że będzie X, a za dwa lata Y, po czym znowu FP itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy mogą wylewać swoje smutki to też się wypowiem. Rzeczywiście dziwne jest to, że eliminacje są w 3 różnych formatach, a finał będzie w 1. Nie sprawia to, że nie chcę brać w tym udziału ( jestem w roto ), ale z 99% pewnością stwierdzam, że za rok będzie jazda z tym, że 1/3 tych co awansowali nie będzie chciała grać w finale bo im się system nie podoba i na siłę będą poszukiwania zastępców i analiza kto ma awansować zamiast kogoś kto zrezygnował, a będzie trudne to do zrobienia bo ciężko będzie porównywać zajęte miejsca graczy z różnych formatów. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w nowym sezonie tez beda mp w kategorii roto ?

Raczej nie. Wyjasnienie od Flubera - viewtopic.php?f=24&t=187&p=17682#p17682

 

BTW, jakby ktos chcial dalej grac w duzych rozgrywkach Roto to niech sprobuje te na e-nba gdzie do konca wrzesnia trwaja zapisy do drzewka z minimum 9 ligami po 15 GMow...

Link = http://www.e-nba.pl/topic/4396-ligi-roto-201516-nowe-zgloszenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze trzeba przyznać, że znowu MP w FB mają marginalne zainteresowanie. Oczywiści nie umniejszam tym, którzy do nich awansowali (mi się nie udało), ale na pewno nie jest to co można nazwać mistrzostwami Polski, a szkoda bo jest tu wielu zapaleńców i fajnie byłoby stworzyć coś co śledzilibyśmy z zaciekawieniem i dużymi emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×