Skocz do zawartości
fluber

Finał - sezon 14/15

Polecane posty

raz, że poniedziałek muszę wstać o 5tej, dwa - w najlepszym wypadku draft potrwa do 'około północy', w najlepszym wypadku:, trzy - 22.15 to obiektywnie nie jest najlepszy czas by myśleć i reagować szybko.

 

Draft online to nieodłączna cześć tej zabawy. Offline zabija klimat. Grupa finałowa to także ludzie dobrze zorganizowani, trzeba stanąć na głowie by był komplet. Ja osobiście nie wyobrażam sobie fantasy bez draftu online, dużo tracimy jako grupa nie biorąc w nim udziału.

 

Może jednak offline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie pasuje żaden termin to rzeczywiście chyba warto rozważyć offline. Z drugiej strony obawiam się, że w miesiąc się nie wyrobimy...

Mam jeszcze jeden pomysł z draftem offline, chociaż pewnie się Wam nie spodoba. Codziennie draftujemy dziesiątkami, tzn. każdy wysyła swój minirank (od 1 do 10 graczy, zależy jako który draftuje). Zajęłoby to dokładnie 26 dni. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na offline wydaje się już za późno. Poza tym trudno będzie wszystkich zmobilizować i na pewno przytrafiałyby się przestoje, a przecież nie będziemy stosować kar jak w keeperze. Może warto jednak zrobić tą ankietę? Skoro jest to finał MP, a więc jakby nie było z założenia prestiżowe rozgrywki, to chyba ten draft powinien być dla każdego priorytetem i dopiero po ustaleniu tutaj pasującej wszystkim daty powinno się umawiać na drafty w innych ligach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ankiety nie wyjdzie nam żaden pasujący wszystkim termin, skoro każdy już został wykluczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dowierzam, że na 34 dostępne w tej chwili dni nie znajdzie się jeden, który będzie pasował. Do tego tak jak już napisałem dochodzi fakt, że jest to finał i ten draft powinien być traktowany priorytetowo, a nie drafty w innych ligach. Ankieta by na pewno pomogła wszystko uporządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpadają godziny przed 21 i po 21, więc godzinę mamy z automatu ustaloną.

Odpadają także wszystkie poniedziałki (cieglo, knt, jeffrey), środy (pumeks, knt, AIR_MJ), czwartki (pumeks), piątki (cieglo i pumeks, AIR_MJ) i niedziele (jeffrey chyba, ze 22).

Odpada także pierwszy tydzień (L.TM)

Odpada 11, 14 i 18 (Chicken), 21 (knt), 25(L.TM) oraz 28 (mackwiatkowski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzień czyli od 6 do 12? Nawet jeśli to zostaje jeszcze 04.10 i 30.09 Wiem, że to bardzo wcześnie, ale może jeszcze części osób uda się coś poprzestawiać, tak jak to już zakomunikował AIR_MJ i zwolnią się inne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzień, czyli od 1 do 7 października. Chicken blokuje sam 3 terminy, więc zapytałem, czy da się coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do niedziel, które ja blokuję, ze względu na brak możliwości draftowania wcześniej, to mogę jeszcze ewentualnie spróbować się wyrobić na 21:20/21:30. Będzie ciężko, ale może dam radę. Idąc tą ściężką, może jednak ten termin 12.10? Nie wierzę, że 20-30minut zrobi dla kogoś tak wielką różnicę, że nie będzie mógł przyjść, chociażby kosztem trochę krótszego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft potrwa maksymalnie 260x30 sekund, czyli 2 godziny i 10 minut. Zakładam, ze wszyscy nie będą czekać do ostatniej chwili i wyrobimy się w półtora godziny. Co sądzicie zatem o 12.10 i 21:30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja offline (poza jego oczywistymi wadami) nie ogarnę z prostego powodu - nie jestem w stanie zaglądać na forum z przyzwoitą regularnością - zaczęły mi się wyjazdy, podczas których od 8 do niekiedy 20 jestem wyjęty i nie mam jak na bieżąco śledzić poczynań. Online to moment spinki, do której się człowiek przygotowuje a do tego po fakcie wspomina.

 

Jeśli poniedziałek albo piątek coś uratuje to ja także mogę popracować nad zwolnieniem jednego albo drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to się nigdy nie dogadacie... Skoro wszystkie terminy w październiku odpadają to robimy draft w najbliższą sobotę, tj. 27 września o godzinie 21:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł! Kto za niech podniesie rękę i naciśnie przycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto również rozważyć termin draftu. Ze względu na wagę/powagę rozgrywek warto z tym chyba zaczekać do ostatniego dnia, tak żeby ograniczyć wpływ kontuzji graczy. Jeżeli ktoś już teraz wie, że ma jakieś ograniczenia w czasie wieczorów pod koniec października, proszę informować już teraz.

Pozdrawiam

Paweł Piórkowski "fluber"

 

Teraz nagle draftowanie z miesięcznym wyprzedzeniem to świetny pomysł chyba że nie wyczułem ironii. Według mnie powinniśmy to nazywać "ostateczność". Myślę, że wielu może być zaskoczonych, bo dwa dni na przygotowanie do tak dużego draftu to trochę jednak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy z możliwych, bo jeśli mamy draftować w komplecie to albo online w sobotę, albo offline i wtedy zaczniemy pewnie jeszcze prędzej.

Chyba, że Maciek przekona się do 21:30, a Jeffrey się wyrobi 45 minut prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co stoi na przeszkodzie by draftować już w sezonie? Strata tygodnia/dwóch nic nie zmienia - każdy wystartuje z tego samego pułapu. Oczywiście lepiej byłoby gdyby udało się spotkać wcześniej ale jeśli nie dojdziemy do porozumienia to moim zdaniem wszystko lepsze niż draft offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta wypełniona i na tym etapie bez mydła kosi wszystko 12.10 o godz. 21:00.

 

Ze swojej strony dodam, że wykluczyłem wszystko przed 21:00 ale w wyjątkowych sytuacjach mogę spróbować tak ułożyć życie w domu by start był możliwy o 20:30 a może nawet 20:00. Wcześniej nie dam rady nawet stając na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem draft na 12.10 na godzinę 21:30. Mam nadzieję, że i mackwiatkowski i jeffrey dadzą radę przesunąć się o pół godziny w jedną, bądź w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×