Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Liga keeper basket.pun - temat organizacyjny

Czy gwoli odmiany jesteś za tym, by przeegzaminować max. salary o wysokości 450?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gwoli odmiany jesteś za tym, by przeegzaminować max. salary o wysokości 450?

    • a) tak
      2
    • b) nie
      7
    • c) nie mam zdania
      7


Polecane posty

Przydałaby się ankieta odnośnie rookiech.

 

a) 1 draft dla wszystkich graczy (w tym tegorocznych rookiech).

b) oddzielny draft dla rookasów, kolejność picków zależna od salary (mniejsze = wyższy pick)

c) oddzielny draft dla rookasów, picki wybieramy w drafcie jak grajków (zamiast grajka np. #1 pick)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a co widnieje już od kilku dni na forum?

 

Tak to jest jak człowiek wchodzi bezpośrednio do tego topicu i nie pomysli zajrzeć gdzie indziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podobno brakuje wam jeszcze jednego nowego użytkownika żeby wystartować. W związku z tym chciałem zakomunikować, że z chęcią dołączę do ligi i dopełnię składu. Z ochotą sprawdzę się w tym nowym dla mnie formacie rozgrywek i mam nadzieję że szybko stanie się on jednym z moich ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam na pokładzie i od razu zachęcam do zagłosowania w ankietach, bo warto szybko rozpocząc draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można już chyba startować, ankiety nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

 

Bulek, picki rozlosowujesz jakimś programem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę dopiero teraz, bowiem analizowałem wartości salary rookasów od czasów debiutanckiego sezonu Dwighta Howarda (2004).

Nie ulega bowiem wątpliwości, iż obowiązujące teraz salary zostało ustalone na samym początku gry jeszcze sprzed czasów e-nba i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, co Wilq i marcos w stosownym temacie na e-nba fajnie wyliczyli.

Ja teraz postarałem się również wyliczyć fppg rookasów w poszczególnych sezonach, dokładna wartość by wyszła oczywiście jeśli zamiast "15" bym wliczał rzeczywiste wartości, no ale to bym zwariował, jeśli bym każdy sezon od nowa tak dogłębnie wyliczał :). Niemniej chodziło mi o zachowanie pewnych szacunkowych wartości rookasów, przy czym uwagi:

a) sezony Odena, Griffina, Rubio jako debiutanckie dałem, w których faktycznie zadebiutowali, a nie zostali wybrani

b) Vasqueza policzyłem jako "15", Miroticia opuściłem, bo dopiero teraz zadebiutuje.

 

I ja akurat bym wprowadził tutaj na forum takie wartości:

 

#1 - 40

#2 - 32

#3-5 30

#6-8 25

#9 - 22

#10-12 20

#13-15 18,17,16

#16-20 15

 

Wartości zbliżone do tych wprowadzonych na e-nba, różnią się detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do losowania - mogę wylosować domowymi sposobami, mogę wylosować liczby na kompie - ale nawet jeśli zrobię screena z jakiegoś programu losującego, może paść podejrzenie, że losowałem do skutku, żeby moj nr był jak najwyżej ;)

 

Ktoś ma pomysł, co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność wg miejsc na koniec sezonu? No to miałbym drugi numer, może być ;)

 

Ale poważnie to w każdej chwili mogę wylosować, ale np. 18 uzna to za fakt autentyczny, a zawsze może być osoba, która stwierdzi, że wybory były sfałszowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi to ryba, pytales o pomysł, pierwotnie mielismy przeniesc lige - wyszło,ze tworzymy całkiem nową.

 

kolejnosc czy to wg pozycji(ale od konca raczej) czy taka jaka miałaby byc draftowa na ten sezon - cokolwiek, nowi moze by mieli gorzej(choc w snakeu niekoniecznie) ale nowi zawsze mają 'umownie' gorzej(ale wgląd by miał kazdy, fałszowania Ci nie zarzucą - bo ja juz planuje;]).

 

zeby nie było - mi bez roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ufam bulkowi, ale zawsze można poprosić np. ciegla o wylosowanie kolejności, żeby nie było podejrzeń o ustawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja akurat bym wprowadził tutaj na forum takie wartości:

 

#1 - 40

#2 - 32

#3-5 30

#6-8 25

#9 - 22

#10-12 20

#13-15 18,17,16

#16-20 15

Tylko w tej lidze, czy w drugiej również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj, i w drugiej lidze na sznurowadle. Wartości poparte wyliczeniami i trochę nawet zaniżone.

 

Co do losowań. Mam propozycję. Ja przeprowadziłem 10 losowań, Fluber przeprowadź swoje 10 albo Cieglo i się wszystko razem podliczy.

Wszystko po to, by wyeliminować jeden szcześliwy traf.

 

Ja w tym czasie założę temat draftowy z uszeregowanymi grajkami i dzisiaj zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby jakakolwiek kontynuacja tej ligi była to picki takie jak miały być w drafcie :)

 

A tak serio, to ja mogę losować jakby coś, tylko jakim programem? Bo domowym sposobem to za dużo czasu się zejdzie, żeby 10 razy po 20 karteczek wyciągać i jeszcze to wszystko spisywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobię 10 losowań, za paręnaście minut Ci wyślę. Ja używam generatora liczb losowych, przyporządkowując numery według rozpiski w pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja też przyporządkowałem nr wg kolejności tam, pomijając tych na czerwono. Nr 1miał Obi, 20 - Kapitan Planeta itd.

 

Maciek - nie zauważyłem Twojego posta, sorry. By się zrobiło trzecie losowanie, ale za późno zauważyłem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ronnie ostatni raz widoczny był na forum, kiedy się zapisał. Obym nie musiał żałować tego, że go przyjąłem, bo nieistotne, czy to jest Ronnie artestics z e-nba czy też tru warier obaj nie mają najlepszej renomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za regulaminem:

 

C.4 W offseason limit pensji i kary związane z jego przekroczeniem nie obowiązują

 

Więc wyciągając logiczne wnioski możesz ulepić team nawet na 666fp... \\m//

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, iż już w trakcie draftu można się wymieniać bez problemu pickami, jeśli ktoś chciałby szybciej wybrać zawodnika niż normalnie. Dla ułatwienia transakcji zedytowałem pierwszy post, żeby nikt nie musiał dochodzić, jakimi nr picków dysponuje.

Myślę, że teraz wszystko jest czytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za regulaminem:

 

C.4 W offseason limit pensji i kary związane z jego przekroczeniem nie obowiązują

 

Więc wyciągając logiczne wnioski możesz ulepić team nawet na 666fp... \\m//

 

Pozdrawiam

 

Tak, ale sprawdź regulamin draftu offline. Punkt 2 mówi jak byk, że 460 fps nie można przeskoczyć. Może ktoś z organizatorów sie zdecyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

460 nie można przekroczyć w trakcie sezonu. W offseason ta bariera ta nie obowiązuje - jest tylko warunek, że do czasu założenia ligi trzeba do tego poziomu już zejść. No ale to najwcześniej w połowie września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×