Skocz do zawartości
pitrekk

H2H Budżetówka 2014/2015

Skład osobowy I ligi uzupełniamy według:  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Skład osobowy I ligi uzupełniamy według:

    • b) fluberowego rankingu
      16
    • a) kolejności zgłoszeń
      11


Polecane posty

@Bonik

Miejsca są - dopisujemy - sprawdzaj na bierząco co tu słychać...

 

Deadline ustalmy na 21 września - teoretycznie trzeba nam trzech chłopa, choć siedmiu byłoby jeszcze lepiej... 22 z rana będziemy dumać co dalej, jak nie będzie grało.

Marka (Yakuza) Thraina raczej można wykreślić - on odpuścił ligę w zeszłym sezonie i chyba Fluber w jakimś temacie dawał znać, że jego powrót jest mało prawdopodobny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli doświadczenie na forum (nie w Fantasy, bo tutaj mam już spore) nie ma znaczenia to z chęcią dołączę do ligi deklarując codzienne zaglądanie do mojej drużyny, bo jestem fanem wszelkich gier typu fantasy (9x piłkarska i to by była 4x NBA :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie spróbuję się w budżecie jeśli będą miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie spróbuję się w budżecie jeśli będą miejsca

Miejsca oczywiście są.

Dopisuję i witam na pokładzie.

 

(do nowych uzytkownikow) - a w wersje roto byscie nie zagrali?

 

http://sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=22&t=198

Mnie roto z budżetem cieszy, ale prawdopodobnie nie znajdę na nie miejsca niestety, bo usilnie bronię się przed zakładaniem nowego konta na Y!

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w związku z duża liczbą chętnych tworzymy drugą ligę. W takim razie czy nie lepiej już nie poszerzać składu osobowego i zostawić to tak jak jest obecnie, tzn. 14 drużyn w I lidze i 16 w II. Nie wiem czym mielibyśmy się kierować przy uzupełnianiu tych dwóch brakujących miejsc tak żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony (ewentualnie w tradycyjny sposób, czyli według kolejności zgłoszeń). Chyba, że usilnie chcecie grać w 16. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie dwa sezony były grane w 16, więc chciałbym to podtrzymać. Szeregi pierwszej ligi zostaną zasilone według kolejności zgłoszeń. Taki jest mój pomysł. Oceńcie i dajcie znać co o tym myślicie. Dodatkowo aby w przyszłym sezonie wyłonić taką prawdziwą pierwszą ligę postuluję aby tylko zespoły grające w PO utrzymywały się w pierwszej i wszystkie grające w PO z drugiej awansowały do pierwszej.

 

Jak Wam się podoba takie rozwiązanie...?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę takiego usilnego obstawania przy utrzymaniu dotychczasowego porządku. Przydałoby się więcej elastyczności :D W związku z moją trzecią pozycją na liście ktoś może uznać jednak, że jestem nieobiektywny. Niech wypowiedzą się więc inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednie dwa sezony były grane w 16, więc chciałbym to podtrzymać. Szeregi pierwszej ligi zostaną zasilone według kolejności zgłoszeń. Taki jest mój pomysł. Oceńcie i dajcie znać co o tym myślicie. Dodatkowo aby w przyszłym sezonie wyłonić taką prawdziwą pierwszą ligę postuluję aby tylko zespoły grające w PO utrzymywały się w pierwszej i wszystkie grające w PO z drugiej awansowały do pierwszej.

 

Jak Wam się podoba takie rozwiązanie...?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnie liczebności ligi to jest mi wszystko jedno. Preferuje 16-os, ale i w 14 mogiem zagrać.

Co do spadków, to IMO 8 spadków (przy 16-os.lidze) to trochę dużo. Ja bym obstawał by przynajmniej pierwsza 10-tka pierwszej ligi się utrzymywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yakuza ma bana więc proponuje zostać z 14 w 1 lidze i zrobić sześć miejsc spadkowych, jeżeli uda się zebrać 28 chętnych na dwie drugie ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym został przy 16 drużynach, im więcej tym lepiej, i poczekał ile można do skombinowania podobnej "16 w 2 lidze.

Spadkowiczów nie 8, a 6, czyli się utrzymuje pierwsza 10. Sam fakt nie awansowania do PO nie powinien obligować automatycznie do spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze spadkiem i awansem połowy lig myślałem tylko w tym pierwszym sezonie w którym startujemy z dwiema ligami. Później 6 jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Ale, aby podtrzymać tradycję przyznawania medali, ta liga z zawodnikami powracającymi po zeszłym sezonie zostanie uznana za pierwszą...

Takie dwie pieczenie na jednym ogniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie może i kompromis Benona jest dobry

może lekko za mało preferuje tych co juz kilka sezonów grali więc tak jakby z urzędu im się nalezy I liga

to, że teraz jest 30 chetnych to nie znaczy, że maja takie same prawa jak gracze grający już np 3 sezony

zatem jednak pierwsza liga to weterani

16 druzyn i 6 spada

hough

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za 16 drużynami w lidze i 6 spadkami.

 

Jeszcze mamy ponad miesiąc do startu sezonu, więc ja bym pozostawił zapisy otwarte po uzbieraniu 32 chętnych i może się uda uzbierać jeszcze jedną równoległą 2 ligę. Wtedy wzorem standardowego h2h czy enba można stworzyć strukturę drzewka.

 

Jedyny problem to uzupełnienie 1 ligi o dwóch graczy, można wziąć pod uwagę kolejność zgłoszeń lub zastosować ranking flubera i dwóch rezerwowych najwyżej w rankingu będzie grało w 1 lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 spadkowiczów to jest troszkę nie fair wobec starych wyjadaczy, którzy grają w budżetówce od początku. Właśnie teraz 8 spadkowiczów to zbyt duży przesiew. Awanse jak najbardziej, ale osobiście jestem przeciwny wymianie połowy userów - weterani na to nie zasłużyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preferuje 16-os, ale i w 14 mogiem zagrać.

Co do spadków, to IMO 8 spadków (przy 16-os.lidze) to trochę dużo. Ja bym obstawał by przynajmniej pierwsza 10-tka pierwszej ligi się utrzymywała.

 

odnosnie ewentualnego uzupełnienia najczesciej decydowała data zgłoszenia chyba wiec po co zmieniac albo jakiś staż na sznurze wziac pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, mialem napisac w zasadzie to samo co Dig, nie ma sensu juz teraz zamykac rekrutacji. Lepiej otworzyc liste rezerwowa i zobaczymy ile sie uzbiera chetnych do konca wrzesnia. Moze uda sie uzbierac ludzi na 2 rownolegle drugie ligi. Co do spadkow to 6 mysle, ze max. Co do uzupelniania 1 ligi to zawsze byla kolejnosc zgloszen i mysle, ze tak jest najbardziej fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×