Skocz do zawartości
pitrekk

H2H Budżetówka 2014/2015

Skład osobowy I ligi uzupełniamy według:  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Skład osobowy I ligi uzupełniamy według:

    • b) fluberowego rankingu
      16
    • a) kolejności zgłoszeń
      11


Polecane posty

Chciałbym także dodać, że udział w budzetówce h2h nie oznacza, że nie możecie skorzystać z udziału w eliminacjach, nawet w budżetowym h2h (zasada jednej ligi w regulaminie dotyczy wyłącznie 7 lig eliminacyjnych):V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema,

Mamy małą atrakcję, która doda smaczek rozgrywkom, a mianowicie obie nasze ligi zostaną potraktowane, jako grupy eliminacyjne Mistrzostw Polski.

 

Chciałbym także dodać, że udział w budzetówce h2h nie oznacza, że nie możecie skorzystać z udziału w eliminacjach, nawet w budżetowym h2h (zasada jednej ligi w regulaminie dotyczy wyłącznie 7 lig eliminacyjnych):V

 

Sorry, ale nic już z tego nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co wygrają tutaj, dostają zaproszenie do finału MP.

Dodatkowo zachęcam do gry w eliminacjach MP, bo są tez przewidziane ligi h2h z draftem aukcyjnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrróć! czyli, ze jak gram tutaj to juz nie ma sensu sie zapisywac w temacie MP H2H? Bo to jedno i to samo?

 

Nie! To nie jedno i to samo - my w tamtym temacie jesteśmy tylko wspomniani w ten sposób, że zwycięzcy obu naszych lig mają zaproszenie do gry w finale... Nasza liga pozostaje naszą ligą z ustalonym systemem spadków i awansów...

Do MP zapisać się możesz, ale tylko do jednej formuły (roto, h2h, lub FP), z tym tylko, że ze względów natury technicznej, jeśli wygrasz obie ligi (naszą budżetówkę h2h i ligę MP), to w finale zagrasz już jako tylko jedna osoba... :D

Aczkolwiek, jeśli się tam nie zapiszesz, to i tak masz szanse, na grę w finale, dzięki uczestnictwu w naszej lidze.

Już bardziej na czynniki pierwsze nie byłem w stanie tego rozłożyć...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uparty jesteś z tą koncepcją... :B

Składy wymieszają się po tym sezonie, tak jak to planowaliśmy. Mieszając składy tworzymy całkowicie nową ligę, a tutejsza pierwsza liga (wcześniej jedyna) ma już jakąś swoją tradycję i nie chciałbym jej przerywać. Skoro można ligi zmiksować naturalnie (spadki i awanse), to po co to robić na siłę...

 

Dodatkowo ten poziom może by się wyrównał, ale to jest czysta spekulacja...

Jak ktoś na siłę chce zwiększyć swoje szanse, to niech się dodatkowo zapisuje do którejś z lig eliminacyjnych MP.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko doskonale rozumiem :) , ale teraz pojawiły się nowe okoliczności i postanowiłem ponownie zaproponować tą zmianę. Głównie dlatego, że skoro premiujemy awansem do finału MP pierwsze miejsca z obu lig to chyba zgodzisz się, że wywalczenie go w umownej pierwszej lidze zachowując jej dotychczasowy skład będzie trudniejsze. Nie chcę kwestionować umiejętność graczy, którzy zgłosili się tutaj do rozgrywek w tym sezonie, ale to jak się sprawdzą akurat w tej formule jest niewiadomą (piszę także o sobie). Wasz skład zeszłoroczny jest natomiast zaprawiony w boju i uważam, że ma większe moralne prawo reprezentować tą ligę w finale MP. Tak więc proponowana przeze mnie koncepcja, wydaje mi się, że byłaby korzystna przede wszystkim dla dotychczasowych pierwszoligowców. Jeśli chcecie zachować status quo to oczywiście nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to, że będzie stanowimy tak jakby grupy eliminacyjne MP było ważniejsze, a nie stanowiło jedynie tło i dodatek, to niechybnie podzielilibyśmy wszystko według Twojego planu.

Rzeczywistość jest jednak taka, że priorytet to ta liga (Budżetowe H2H) sama w sobie.

Taka jest moja opinia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Bartek31

Dopisuję Cię i znowu mamy parzystą liczbę uczestników.

 

Znowu czekamy na dwóch chętnych...

 

Zapraszam serdecznie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam ligi h2h z draftem aukcyjnym, staż 2 lata w FB, chetnie tu zagram. team : San Diego Suckers

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Tocheck

Dopisany...

Jeszcze jeden i lecimy z koksem... Ktoś chętny na komiszowanie w drugiej lidze? Jeden jedyny warunek to trzeba w niej grać...

Pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema SiXers

Dopisujemy...

Do końca września zostało trochę ponad tydzień.

Proponowałbym jak najszybciej ruszyć z ligami. W te 10 dni trudno będzie uzbierać kolejną 16. Ewentualnych nowych chętnych wrzucalibyśmy na listę rezerwową.

 

Dajcie znać co Wy na to...

 

Dodatkowo, jak ktoś nie głosował jeszcze w ankiecie, to niech zagłosuje, jeśli łaska.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Benon, też myślę, że w 10 dni może być ciężko o kolejną 16tkę. Z jednej strony coraz więcej świeżych osób szuka lig jak zbliża się październik, ale z drugiej wybór jest bogaty. Sam jak tu wpadłem w poszukiwaniu H2H, to nie byłem pewien, na co się zdecydować. Tymczasem warto dogadywać termin draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ligi bym już otwierał, ale zapisów też bym jeszcze nie kończył póki nie mamy pewności, że wszyscy Ci którzy się tutaj zadeklarowali dołączą do rozgrywek na yahoo. O kolejną 16 będzie ciężko, więc trzeba dać jasno do zrozumienia tym ludziom co się teraz będą dopisywać jak wygląda systuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie trzeba, to mogę komiszować w drugiej lidze.

 

Fajnie, że się zgłosiłeś - temat założony, więc ogarniaj ligę...

Powodzenia

 

Oba tematy ligowe już powstały, więc tu już tylko zgłoszenia nowych chętnych, którzy uzupełnią ewentualne braki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto jest komisarzem w nowej 1 lidze ? i kiedy ruszamy z oragnizacja lig - skaldy,termin draftu itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×