Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Benon

1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Polecane posty

Gerard: a gdzie to widać, że walka była ciekawa?

 

Na głównej stronie ligowej, nad transakcjami masz 5 zakładek, m.in. FAAB Bids.

Kliknij sobie ma to, to zobaczysz kto ile za kogo dawał.

BTW zestawienie pokazuje tylko licytacje, w których była więcej niż jedna oferta.

 

kurde, ja zaczynam wierzyć coraz bardziej w swoją ekipę.

Kręcą lepsze staty w lidze 20-osobowej niż moje grajki w lidze 12-osobowej :/

 

A wręcz przeciwnie, załapałem kryzys. Ale trzeba poczekać na Kawhiego i Lopeza, może wtedy uda się powalczyć w PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy zmianę lidera
A wręcz przeciwnie, załapałem kryzys. Ale trzeba poczekać na Kawhiego i Lopeza, może wtedy uda się powalczyć w PO.

Czyli nie dowiozles mocnego win% nawet do nowego roku - rzekl z satysfacja obserwator ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wyjebalem caly budzet na josha aka. game changer smitha i chyba juz nie wygram fg i ft do konca sezonu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy zmianę lidera
A wręcz przeciwnie, załapałem kryzys. Ale trzeba poczekać na Kawhiego i Lopeza, może wtedy uda się powalczyć w PO.

Czyli nie dowiozles mocnego win% nawet do nowego roku - rzekl z satysfacja obserwator ;-)

 

Ponad 60 to nie jest mocny procent?! ;-)

Ale możesz być spokojny, Twój rekord jest bezpieczny. Przynajmniej w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyjebalem caly budzet na josha aka. game changer smitha i chyba juz nie wygram fg i ft do konca sezonu...:-)

 

Wywalenie go to był podstęp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, tabelka bo w niej niezłe jaja

od 14 miejsca po 4 kolejkach jakoś mi się tak zasiadło na pudle i nie popuszczam od dwóch kolejek :)

to są niezłe jaja :D

teraz niestety lider więc chyba zostanę sprowadzony na ziemię

 

jtwair.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba jedyna liga w jakiem gram z knt, gdzie mu coś nie idzie

może jakaś teoria na to?

w FP lider, H2H I liga też chyba lider, a tutaj?

knt: do tablicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na drafcie w tej lidze byłem napruty, jak borsuk, co zawsze kończyło się źle...

Tym razem póki co to działa... :D

Spluwam przez lewe ramię w niemoalowane drewno, aby nie zapeszyć.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerny ścisk jest w tabeli, poza Benonem chyba nikt nie może powiedzieć, iż jest pewny PO, a od 5 miejsca przetasowania to są praktycznie co kolejkę, jedno moje 2-7 i mogę spaść na 10-11 miejsce, to chyba najlepszy dowód na to, jaki wysoki poziom mamy w lidze.

 

Ścisk po części wynika też z tego, iż niektóre druzyny z dołu tabeli nie są w stanie zrobić nic i jedynym znakiem zapytania jest to, ile punkcików uciułają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jedyna liga w jakiem gram z knt, gdzie mu coś nie idzie

może jakaś teoria na to?

w FP lider, H2H I liga też chyba lider, a tutaj?

knt: do tablicy ;)

 

Teoria to zawalony draft bo pod wpływem impulsu kupowałem nie zgodnie z założeniami plus za dużo lig wziąłem sobie na głowę w tym roku. Budżetówki najbardziej nie mogę przeboleć, że tak mi słabo idzie bo jestem w tej lidze od początku i darzę ją dużym sentymentem ;-)

Sezon jeszcze się nie skończył i może jakoś uda się doczłapać do PO, chociaż teraz Fluber się po mnie przejechał( nie które statystyki na styku) i będzie coraz trudniej zrealizować cel.

 

Pozdro

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo, jaki pierwszy sezon budzetówki...?

Nie będzie żadnych riplejów. :D

Stanowczo protestuję...

Po kilku latach posuchy w h2h wreszcie udało mi się złożyć dwa mocne składy - postaram się tego nie spieprzyć.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja postaram się, żebyś nie miał chociaż tak całkiem łatwo :D

 

Może to być o tyle ciekawy pojedynek, iż ja również mam kim grać pod koszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo, jaki pierwszy sezon budzetówki...?

Nie będzie żadnych riplejów. :D

Stanowczo protestuję...

Po kilku latach posuchy w h2h wreszcie udało mi się złożyć dwa mocne składy - postaram się tego nie spieprzyć.

 

Pozdrawiam

 

W pierwszym sezonie w playoffach byłeś drugi, więc nie było tak źle.

Ale i tak wszystko zależy od Antka. NOP w kwietniu prawdopodobnie będą już bez szans na playoffy, więc mogą dać odpocząć Davisowi, a wtedy Twoje szanse na majstra mocno spadną (jak i moje w I lidze :-//).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sytuacja zaiste ciekawa, piastująca dziesiątą pozycję kakka ma jeszcze dodadni bilans, ścisk; -)

 

teoretycznie 14 drużyn wciąż w walce, mocna liga no i dosc sporo kontuzji jednak, teraz jeszcze LMA komuś wypadł, ruleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur... no było blisko. Gratki Benon, Twoi znacznie ograniczyli straty i udało się wymęczyć mecz. Jak na złość Faried nie zaliczyl żadnej straty, moim błędem było to, ze Bradleya nie posłałem na bn.

 

Ale nic wielkiego się nie stało, powalczyłem i teraz trzeba ograć Diga. Potencjał jest i spokojnie moi mogą to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×