Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Liczyłem, że jednak do ASG pogra, trochę w międzyczasie odpocznie i może do marca dociągnie. Zyskałem 14 punktów, 7 zbiórek i blok za Denga. Trejd wszechczasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego Kobiego pozbylem się wszędzie gdzie mogłem, w ESPN w 1 lidze udało mi się dostać za niego Gortata i Korvera.

 

Cóż, a tu jak zwykle sponiewierany kontuzjami, w tym tygodniu 4, w tym straciłem jedynego PG do końca sezonu, który zaczynał dobrze grać.

 

Nie wiem co teraz, ktoś chce jednego z moich centrów za PG? No i chyba przejdę na taktykę 5 kategorii, a to mi i tak nie pozwoli wyjść z dołka. Spadek murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnio spadek formy i te 5 kategorii mnie ratuje akurat. Skuteczności, trójki, straty i bloki. Dość paradoksalne zestawienie, ale działa :) Strasznie mi poleciały zbiórki i punkty, w asystach będzie lepiej, jak na stałe wróci Hill i wyzdrowieje Deron (oby...). Już taki Fluber spuściłby mi łomot 7-2 w tym tygodniu...

 

Cięglarz poległ jedną trójką dzięki zrywowi duetu Harden-Beverley w ostatniej chwili. Dzięki za równy pojedynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki man, nie liczyłem na wiele ale przed wieczorem dozbroiłem się w kategorii trójek. Faktycznie zabrakło dwóch 3PM do zwycięstwa, myślałem nad dodaniem kolejnego trójkowicza ale nie chciałem już naruszać składu. Jak widać mogło to przeważysz szalę. 4-5 nie boli, szczególnie z liderem. Trzeba skupić się na dalszej wspinaczce i szukać szczęścia w PO :) Swoją drogą pierwsza ósemka mocno się wyodrębniła. Ja sam z P8 mam jedynie 2W straty do P3, 5W do P2. Jedynie GRB odjechał. Z kolei z tyłu Boshowi brakuje już 7W do strefy PO. Sporo.

 

Robi się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero środa, a Ty już pękasz? :D

Ricky Rubio do wymiany w pakiecie z Joe Johnsonem :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała moja nadzieja w stl i blk. Jak podgonię (akurat...), to będzie chociaż 4-5, czyli bez obciachu... Bo fg% i TO na pewno nie przegram. Reszta dramat. Punkty, zbiórki i asysty kuleją u mnie jak siemasz. Trójki w tym tygodniu też coś nie wpadają. No i jak tu walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana z matysem. Joe Johnson + Ricky Rubio za Victora Oladipo i Taja Gibsona. Takie szybkie i konkretne oferty, to ja rozumiem :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obrodziło w trejdy. Mój to najlepsza oferta za Noaha, a Cięglarz odrzucił np Collisona.

Bledsoe jest aż tak niedoceniany?

 

Moja nadzieja to FA pool, jeszcze kolejne kontuzje LBJ i DH12.

 

Coś się boje, że shutdown nie będzie Rubio a DH,albo jakaś operacja w stylu Kemby.

 

U mnie ciągle LBJ do wzięcia za 2 gości z top 40. Jak gra, gra na poziomie MVP i chyba tylko Harden teraz jest bardziej wszechstronny od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurew mać. Gratulacje, Fluber. Zostałem rozgnieciony jak siemasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, poszło mi zadziwiająco łatwo, tym bardziej, że nie rotowałem składem, a Rubio pozbyłem się dopiero w weekend. Za pierwszym razem, zwycięstwo przyszło mi o wiele trudniej.

No ale nie ma się co podpalać. Najbliższe spotkań to 4 rewanże za porażki, więc, o tym czy mój zespół podąża w dobrym kierunku, dowiem się dopiero w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi mieć nadzieję, że w PO nie spotkamy się wcześniej niż w finale (o ile przejdę w tej formie pierwszą rundę...). :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięgło - zaproponowałem ci Noah - Collison o ile mnie pamięć nie myli i odrzuciłeś i bardzo się z tego cieszę, bo mam Bledsoe :)

 

Zaskoczony jestem tym tygodniem i ogólnie sporo niespodzianek. U mnie zadecydował 1 dzień dosłownie, gdzie mój zespół pokazał pełnię potencjału. Oprócz niejakiego Marcina Gortata.

 

Nie wiem co myśleć o Whiteside'dzie, czy utrzyma takie granie do końca? Jak trenerzy zrobią na niego scouting i zaczną bronić i poświęcać mu więcej uwagi?

 

Fajnie się tu gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś było ale w tamtym momencie chętki na Noah nie miałem. DC jest bardzo pożyteczny w tym sezonie i wcale nie szukam okazji by się go pozbyć :) Nie wiem jak podszedł bym do tematu gdybym znał cyferki Noah z kilku ostatnich gier ale nie zastanawiam się nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria zwycięstw Flubera przerwana, po bardzo dramatycznym pojedynku i chyba najbardziej emocjonującym ze wszystkich, które do tej pory dane mi było rozegrać w tym sezonie :R Niesamowite, bo chyba każdego dnia zmieniało się prowadzenie, ale na szczęście na koniec tygodnia to ja jestem minimalnie z przodu. Bardzo cenne zwycięstwo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze zdążę spaść z tej ligi. Dramat. Porażka za porażką, wszystko do dupy. Wysyłajcie oferty trejdów. Muszę coś w tym składzie poprzewracać. Do wzięcia wszyscy łącznie z Hardenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem fuksa, bo przeciwnik nie wstawił 1 dnia składu. Takze to zwycięstwo jest porażką.

 

Jestem zainteresowany Favorsem, Duncanem i Hillem.

 

Moze zrobimy wymianę super gwiazd - Harden za LBJ ? :) Ale raczej byś stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczyłem rano wynik byłem w niezłym szoku, ale to co zrobili Lou Williams i Greivis Vasquez wszystko tłumaczy. Na miejscach play-offs jest potwornie ciasno, a nadeszły dwa nieco loteryjne tygodnie. Wciąż awansować może prawie każdy. Faworyta do wygrania ligi nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×