Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Muszę walnąć Bonkersa.

 

Łahahahaha. Zaraz tak przy ludziach musisz się pucować? Obrzydliwe! :M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych informuję, że dzisiaj jest transfer deadline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo podziękować menedżerowi Cięgło za to, że odrzucił moją ofertę trade'u z udziałem Wesa Matthewsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli to już 2 raz po odrzuceniu trejdu z udziałem Darrena Collisona.

 

Coś nie ma farta Szef. Co odrzuci, to zawodnik jest out for season :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że w przyszłym sezonie możemy mieć spory nabór na h2h. Każdy będzie chciał zagrać z Szefem w jednej lidze :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciśnie się tylko staropolskie kurwa na usta. Jeden z moich ulubionych zawodników (z cyklu od zera do bohatera) out i kto wie czy jeszcze się z tego otrząśnie, no i do tego fajnie grający Blazersi mogą zapomnieć o szansach na finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, trejd odrzuciłem bo był dla mnie niekorzystny. Gdybym wiedział co nadchodzi, pewnie wziąłbym to pod uwagę. Cóż... :) Co do mojej sytuacji w tabeli - nie wygląda optymistycznie ale piłka jest wciąż w grze. Nie sprawdzałem jeszcze ewentualnych scenariuszy ale pamiętajcie, że gram z Bonkersami i tutaj zwycięstwo jest raczej pewne :) Inna sprawa czy jego wymiar wystarczy - niezależnie od innych meczapów - do utrzymania się w lidze. Jedno jest pewne - jest ciekawie.

 

Tak czy inaczej, moja pozycja odzwierciedla nakład pracy jaki wkładam w fantasy i liczbę dodatkowych atrakcji jakie mam obecnie w życiu :) Nie da się złapać kilku srok za jeden ogon, w przyszłym sezonie mocno odchudzę mój portfel drużyn ale jednego możecie być pewni: w 2. czy 3. lidze - będę walczył o powrót na szczyt h2h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko trzy drużyny. To optimum na tę chwilę. Może jeszcze jedną bym udźwignął ewentualnie. Roto I na sznurku mam już w kieszeni, więc do końca sezonu to będzie na szczęśćie samograj, ale muszę się mocno przyłożyć teraz tutaj w walce o awans, oraz w eNBA I, gdzie walczę z kolei o utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko trzy drużyny. To optimum na tę chwilę. Może jeszcze jedną bym udźwignął ewentualnie. Roto I na sznurku mam już w kieszeni, więc do końca sezonu to będzie na szczęśćie samograj, ale muszę się mocno przyłożyć teraz tutaj w walce o awans, oraz w eNBA I, gdzie walczę z kolei o utrzymanie.

Samograj? W kieszeni? Och, jak ja Tobie teraz życzę kontuzji i pauzowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj tam, wszystko da radę

 

Ja mam wymagającą pracę, 2 małych dzieci, 5 lig ESPN, 3 tutaj. A miało być mniej :)

Jednak czasu poświęcam mniej. Budze się 6 rano, żeby wyrobić się przed wyjściem do przedszkola. :)

W pracy już też nie mam tyle czasu

 

Ile drużyn spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem Lou WIlliamsa żeby wygrać FG, a wyjdzie na to, ze chyba przez ten manewr je przegrałem :V Ostatnia kolejka będzie zacna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to trzeba się sprężyć.

 

Ostatnia kolejka miodzio :)

 

Szkoda mi Byle Co - ma streak W8, a wynik całkowity 10 miejsce. Gdzie tu sprawiedliwość dziejowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie potwornie ciasno i nawet ciężko mi z pozycji lidera się ustawiać pod kogoś łatwiejszego, więc trzeba będzie zagrać na 100% z najgorętszym zespołem w lidze.

Wygląda na to, że próg do przeskoczenia to 89 wygranych ciegla (dla niektórych często remisujących 88), co daje nam:

Pogromcy Donków i Don't Wake Me Up wchodzą przy każdym wyniku od 3-6 do 6-3.

Matylda Storm wystarczy na pewno 4-5 (jak nie 3-6) z Like a Bosh, w przypadku 2-7 wejdzie KUz, więc...

ostatnie miejsce zostaje najprawdopodobniej dla Cavaliers, Penetratora lub Byle Co.

Ledley za tydzień może mieć już i Duranta i Butlera i Crawforda i Holidaya, więc nie chciałbym z nim grać w 1 rundzie, GRB pewnie też nie, więc powinien się sprężyć. To samo ja w pojedynku z Byle Co, który 5-4 może wygrać z każdym w 1 rundzie. Jeżeli ja i GRB nie polegniemy wyżej niż 4-5 to wejdzie cieglo. Ja nawet mogę sobie pozwolić na 3-6. No chyba, że cieglo wygra wyżej niż 7-2, ale może być z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Tottenhamu bo faktycznie bardzo nieszczęśliwie z tymi kontuzjami mu się złożyło, gdybyśmy mieli jeden tydzień więcej sezonu regularnego, to zgadzam się, że byłby to strasznie niewygodny przeciwnik po powrocie nieobecnych. A tak to raczej na PO szanse nikłe.

 

Matylda Storm ładna końcówka sezonu, do tego raczej bez problemu pyknie bota i kto wie czy nie da to nawet 5 miejsca. Szacun dla prezesa za wyjście z bardzo podbramkowej sytuacji z początku sezonu.

 

Wygląda zatem na to, że pomijając sytuację bardzo wysokiej porażki kogoś w parze Donki - DWMU, to miejsca 1-7 są obstawione, pozostaje tylko zagadka o ostatnie miejsce. I tu zapewne zadecyduje mój korespondencyjny pojedynek z Penetratorem. Moim jedynym pozytywem jest fakt, że w przypadku równych wyników będę wyżej w tabeli, ale na tym się kończy bo niestety cieglo gra z ostatnim w tabeli botem, a ja z liderem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie ma to jak wygrać matchup różnicą, uwaga, dwóch dziesięciotysięcznych procent w fg :R To dzięki pobraniu już w nocy Wesleya Johnsona, który wykręcił 6/9. Niemniej jednak wygrana z silnym rywalem (i w ogóle wreszcie jakaś wygrana...) bardzo cieszy.

 

Teraz Ledley, który zniszczyłby mnie, gdyby nie kontuzje. A tak to postaram się urwać mu jak najwięcej punktów i wykopać z play-offów - kosztem zapewne Cięgła, który ma gwarantowane 7 punktów.

 

Tak czy siak, dobrze, że w sumie nie ma możliwości manipulacji w tej ostatniej kolejce. Nie wiadomo, kto zajmie które miejsce, jest mnóstwo wersji play-offowych par. Nie dość, że może się przetasować kolejność w pierwszej i drugiej czwórce, to jeszcze nie wiadomo tak na pewno, kto do tej drugiej się załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszecie nie ma możliwości wyboru sobie przeciwnika w drabince.

Hmmm szkoda, ze przespałem dwa pojedynki bo przez to straciłem zwycięstwa ale mimo to i tak powinienem awansować.

No i.. Kemba wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bonkersów chcę rozwalić w maksymalnie korzystnym stosunku. W pewnym sensie mam komfort, jestem jedynym uczestnikiem tego meczu, który ma wpływ na strategię. O ile kategorie ilościowe mam w kieszeni o tyle jest ich za mało by myśleć o raju (PO). TO oddaję z miejsca. Zostaje bitka na procenty i tutaj każde rozwiązanie jest możliwe. FG czy FT? Wystawiać wysokich czy niskich? Może być 8-1 ale i równie dobrze 6-3. Czy to wystarczy?

 

Nie ważne jak to się skończy. Ten sezon dla h2h to naprawdę zwycięstwo pięknego fantasy nba na poziomie i spełnienie mojego marzenia o tym by mieć ligę na poziomie i nie mieć daleko w poszukiwaniu konkurencji z najwyżej półki. Mega liga. Dzięki chłopaki :M Jeśli spadać to tylko po takim sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglarz masz mega ułatwione zadanie. Jemu nawet ci, których ma składzie, kontuzjowali się - Dragic nie wiadomo kiedy wróci, Vucevic też a teraz pewnie padnie Thomas. Grasz na K-Marta i Love. Czyli będzie miał db % FT i słaby FG. ja z nim targałem się o rzuty za 3, bo Dragic, Thomas, Martin i Love trafiali naprawdę sporo. Będzie miał słąby FG%, w okolicach 45% więc spokojnie graj ludźmi z db Ft%. A będzie 8-1.

 

Mój meczap jest o tyle dla mnie prostszy, że mam naprawdę dobrze rozplanowane przez NBA schedule. Nie mam tego czego nienawidzę, czyli pełnego składu i całej rezerwy grającej 1 dnia - KUZ ma tak 2 dni. A potem pustki.

Po takim początku i zdzisiątkowaniu przez kontuzje, chciał nie spaść, takze awans do PO to już jest wisienka na torcie :) A potem we will see.

 

Ale prawdą jest, w tym roku to najlepsza liga, w której gram. Bez 2 zdań. Przebiła Ultra Competitive na ESPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały misterny plan w p... bo rozbił mnie Rodnej fakin Staki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jaki był Twój misterny plan, ale wolne, trójki i straty raczej będą moje. No i miałeś szczęście z tym Jeffersonem :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wszystko jasne. matysw, Ledley i KUz nie wejdą do ósemki. Wciąż jednak nie wiadomo, jak będą wyglądały pary play-offs :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plan jest zawsze ten sam: 9-0 do przodu :)

 

Wiadomo już kto zagra w ósemce, ale kto z kim? Rozstawienie nic nam nie powie bo z tego co widzę (a mam najnowsze dane), to na jednego z faworytów wyrasta Penetrator z ósmego miejsca. Cud ze zmianą trenera w Sacramento, do tego szaleństwo Krisa w Milwaukee i MCW który gra dużo sensowniej. Wkurzałem się tydzień temu, że akurat trafiło na mnie, ale obiektywnie to jest to bardzo groźna ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że cieglo trafi na mnie w 1 rundzie. Z wielką radością zemszczę się za wyeliminowanie mnie w półfinale w lata temu :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie wiadomo, póki co mam komfortowe 8-1 ale nie wiem czy nie przekombinuję chcąc za wszelką cenę utrzymać ten wynik.

 

Tak czy inaczej, jeśli trafię na Ciebie Flub to będę robił wszystko byś także i w tym sezonie poczuł gorycz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×