Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Dla potomnych, co by w poniedziałek po mojej porażce uwierzyli, że jednak prowadziłem z Pogromcami choć przez chwilę.

 

15yynu9.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piona z informatyki :)

 

A tak serio to używaj, jak napisano wyżej, tinypic. Wrzucasz, dostajesz bezpośredni link i wklejasz go tylko tutaj w ramach . Nigdy z tym nie miałem problemu. Może inni providerzy mają jakieś obostrzenia co do umieszczania linków na innych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skasuj więc z łaski swojej mój niniejszy wpis oraz dwa wcześniejsze - ze znakiem zapytania i z linkiem bezpośrednim, który u Was nie działa. thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link ogólnie był jakiś zepsuty bo prowadził do miniatury z błędem. To nie "my" (ktokolwiek to jest).

 

Wątek nieco wyczyściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śledząc 2 półfinał sądzę, że nikt z GRB by nie ywgrał. Musi mieć on uśmiech od ucha do ucha jak rano sprawdza wyniki, bo to co mu grają jest niepojęte. Wczorajsza łaźnia dokonana przecież nie przez gości z top 50 to idealny przykład. No i mój człowiek Ersan się obudził. Szkoda, że co miał przełom go brałem, a potem był out. Z 7 lig, mam go tylko w 2.

 

Finał jest jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cuda się zdarzają. Dobre wykorzystanie terminarza też pomogło. Finał już mogę mieć w nosie, wszak w drugiej lidze liczy się w zasadzie tylko awans, uff...

 

To był świetny sezon, szkoda będzie opuścić niektórych z Was - aktywność forumowa powoduje, że rywalizacja staje się o niebo ciekawsza. Dzięki, panowie. Szogo, nie wiem nawet, co Ci napisać - byłeś zdecydowanym faworytem na papierze w naszym półfinale. Choć po prawdzie, to przekrojowo miałem lepszy sezon, więc trochę sprawiedliwości dziejowej też się pewnie wkradło :Z

 

Czekam na dwóch z Was w pierwszej lidze za rok! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę z niedoceniania mojego zespołu :) Będziecie odszczekiwać.

 

Czekam zatem :)

 

Ale fakt, że jak teraz patrzę na swój draft, to się załamać idzie. Kobe w trzeciej (w porę oddany za Denga, przynajmniej tyle), Deron w czwartej. Bosha i Aldridge'a z pierwszych dwóch rund od razu opchnąłem za Hardena (w kontekście kontuzji Bosha świetny ruch). Plus jeszcze byli Josh McRobers, Marvin WIlliams. Larry Sanders, Mike Dunleavy, pozbycie się wziętego w siódmej rundzie Danny'ego Greena z jakiegoś powodu. Okazuje się, że najbardziej zjebany draft można wybronić dobrymi ruchami kadrowymi w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak tak spytam jak nowicjusz.

Czy mecze o 3 miejsce jest o coś czy tylko o Bóg, Honor, Ojczyzna?

 

Gratulacje dla zwycięzców. Dawałem sobie za cel w każdym roku awans.

 

A bardzo ważna kwestia - nie bać się ruchów kadrowych, zmieniać póki się da. Nie ma co kisić ogóry

 

Spodobało mi się tu u was i moze za rok spróbuję jeszcze innych lig. Kilka lat w stecz jakoś engine Yahoo mnie irytował, i to że porozumiewa się przez forum a nie w lidze bezpośrednio. Ale na starość mi przeszło.

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz o 3. niestety już tylko o prestiż. Wpadaj do roto na Sznurówce, też jest całkiem miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem, 2 liga, na razie 9 miejsce i pewnie spadek.

 

Ale wygram MP 2 liga w roto, mam tam niezły wynik - 95, ale wahania 94-96. też sprawdzałem team, i z draftu zostało mi 2 - Curry i Millsap. Reszta trejdy i add/drop.

 

Będę walczył o honor.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nawet nie wbije, żeby pogratulować mistrzowi 2A? Wstyd.

 

B-Kam, pozdro i gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, poślizg jest uzasadniony, gratki jak najbardziej zasłużone. Szczególne piątale dla zwycięzcy, z tego co pamiętam PO z ósmego miejsca ale gigantyczna praca wykonana pod koniec RS - dobre akwizycje, mocna aktywność - po prostu zasłużona nagroda za ciężką pracę. Graty też dla Ciebie Grab, rób rozpierduchę w 1. lidze i miejsce dla mnie w przyszłym sezonie.

 

Ja dostałem najmniejszy możliwy wymiar kary, udało się obronić przed spadkiem i z pokorą przyznaję, że na więcej po prostu nie zasługiwałem. Szkoda, że kontuzje dojechały mnie akurat w takim momencie bo istniała realna szansa na zawojowanie PO (widzieliście co kręcił ostatnio Cousins?!?!?!). Wyciągamy wnioski i w przyszłym sezonie wracamy na Olimp :)

 

Dzięki za grę w tym sezonie. Świetna liga, dobre emocje, jeden z najlepszych moich sezonów w h2h.

 

Brak pozdrowień dla Bonkersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero sezon się skończył.

 

świeta i obowiązki były.

 

gratulacje. ja muszę skupić się na ESPN. Tam 1 ligę wygrałem i 2 inne finały czekają, w tym w końcu dobiłem się do finału w lidze, w której od 7 lat próbuję to zrobić.

 

Za rok nie popełnie głównego grzechu, nie będe draftował pijany.

 

Pozdrawiam :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje chłopaki!

 

Starałem się jak tylko mogłem, nawet moja dziewczyna mówiła ze ma taką obsesję. Udało się!

Zacząłem dwa lata temu w pierwszym sezonie awans z 3 do 2, a w drugim z 2 do 1 ;)

 

Bardzo ale to bardzo podoba mi się, że z 8 miejsca (może jak moje Miami w tym roku? Chociaż nie wygląda to najlepiej na dzień dzisiejszy) udało mi się w wygrać - jest satysfakcja. Z drugiej strony smutek, ze to juz koniec, koniec ustawiania match-up'ów oraz tej ligi jakże wyrównanej i aktywnej na forum. To zapamiętam i mam nadzieje spotkać się z niektórymi za dwa, trzy lata w pierwszej (bo zamierzam dłużej posiedzieć wśród elity) i toczyć boje by udowodnić, że nie jestem tu przez przypadek =p

 

Miłym smaczkiem i z dumą stwierdzam, że moje kontrowersyjne trade'y przyniosły skutek Aldridge, Lopez zrobili robotę ;)

 

Dzięki jeszcze raz chłopaki! pozdrawiam ;D

 

ps. Draft po alkoholu hmmm przypominam sobie jak kiedyś byłem na ognisku i po % graliśmy w kosza hahha nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co, za rok gramy w finale pierwszej ligi? Tylko z odwrotnym wynikiem bym prosił, jakby się dało ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×