Skocz do zawartości
goozman

Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Polecane posty

Oddanie Duranta za Davisa była chyba moim najlepszym ruchem w fantasty ever. Szkoda tylko, ze wydraftowanie KD było z kolei najgorszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dig wczoraj trochę źle ustawił priorytety pobrań i na chwilę przekroczył salary, ale że przysnąłem (byłem poza domem) a do tego zrzucił następnymi ruchami Jeffersona i JR Smitha co pozwoliło mu zejść poniżej wymaganego poziomu 270$ więc nie będę już tego cofać - chyba że ktoś z walczących o medal ma obiekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że jest taka zasada :V Dig zaryzykował, a skoro po pobraniach jest poniżej salary, to o karze nie może być mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się chwilę czy to ma jakieś znaczenie. Gdy zwiększyłem kwotę za Thompsona to przestawiły mi się priorytety, ale że tak na Jeffersona miałem dłuższą listę (czyli tak by został wywalony), to już nic nie zmieniałem. Bo technicznie patrząc, to nawet na chwilę nie było przekroczenia, bo pobrania z waivera są w tej samej chwili, więc Jefferson był z automatu zrzucany w tej samej sekundzie, mimo niższego priorytetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Twój najwyższy add/drop powinien zostać unieważniony. One nie idą jednocześnie. Idą od najwyższej wylicytowanej kwoty. Więc technicznie przez chwilę miałeś przekroczony budżet. Tylko jakie to ma znaczenie? Nikt tego nie oprotestował, bo i po co. Nie ma to większego znaczenia. Mimo, że chwilowe przekroczenie było.

 

To jest też wada tego systemu z excelem (wiem, bo sam go stworzyłem i działa w innej lidze już kilka lat). Jak w danym dniu jest dużo add dropów i wiele zależności (jak nie pójdzie mi ten, to pójdzie tamten itd) to czasem ręczne tego odkręcenie (przy przekroczeniu budżetu) jest bardzo trudne. Ale na razie niczego lepszego się nie wymyśli, chyba że taki system byłby w samym Yahoo i z automatu by odrzucał add dropy przekraczające budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla bulls2006 za zdobycie mistrzostwa. Ja jestem zły na siebie, bo przekombinowałem. Tak zapatrzyłem się na obronę punktu w FG, że nie wziąłem pod uwagę PTS i pierwszy raz nie wystawiłem Hardena. Przez to straciłem 2pkt roto w PTS i jak teraz sobie przeliczyłem to z Hardenem i tak bym obronił FG i miał mistrza :Q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyniki sezonu 2014/15

rj1hz6.jpg

 

gratulacje dla mistrza i wszystkich z pudła! Neverwins stracił brąz na ostatniej prostej.. aktywność w lidze jak na pionierski sezon uważam za niezłą - tylko jeffrey z Lublin Chocodogs stracił wyraźnie zapał już na począku marca i podziękujemy mu chyba za dalszą grę. ja robiąc trade Davisa za Duranta spodziewałem się cudów w wykonaniu tego drugiego w końcówce sezonu a wiadomo jak się skończyło.. dodatkowo szybko przewaliłem kasę na FA (a zdawało się że jest jej za dużo) i zablokowałem sobie ruchy, a kontuzje nie oszczędzały mojego teamu, więc nie dograłem 11 slotów - a powinienem skończyć dużo wyżej..

no cóż panowie - dzięki za sezon! teraz zastanawiamy do września nad keeperami, deklarujemy udział, szukamy ewentualnych zastępców i jedziemy z nowym sezonem już na bardziej skomplikowanych warunkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Bulls za zwycięstwo ! (Już dzisiaj drugie tobie składam ;))

Niestety u mnie zawiodło strasznie FG oraz BLK, ale mimo zajęcia 7 miejsca nie poddaje się i już teraz mogę ogłosić, że na pewno wezmę udział w kolejnym sezonie ;)

 

Dzięki wszystkim za grę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebiaszcza liga.

Propsy dla Gooza za organizację.

Gratulacje dla medalistów (tyle tych lig, a ja usilnie staram się nazywać tych leszczy co mnie ograli w każdej inaczej... :D i pomysły mi się powoli kończą :D ).

Strasznie podobają mi się moi keeperzy - trzech z nich dość łatwo się można domyśłić...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech zgadne_:butler (16$)+chandler(7$)+ryan anderson (16$) ?

jimmiego pewnie na conajmniej 2 lata podpiszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie straciłem żadnego zapału, po prostu skoro to jest liga długoterminowa, a w tym sezonie i tak już nie grałem o nic, to ograniczyłem się do patrzenia na wolny rynek. Hej, po coś ściągnąłem Jerami Granta na przyszły/przyszłe sezony. Zagrałem na sznurówce już pełne dwa lata w kilku ligach i dopiero pierwszy raz jestem posądzany o nieaktywność. Rozumiem, gdyby to był trzeci czy czwarty raz, wtedy nawet bym się nie sprzeczał z decyzją o wyrzuceniu mnie, bo oznaczałoby to że chyba faktycznie fantasy nie jest dla mnie. Poza tym co mogłem zmienić w wystawianym składzie mając kontuzjowanych Wrotena i McRobertsa? Nie chciałem się ich póki co pozbywać. Kontuzje rozwaliły mi ten sezon, dlatego mam jakieś sto meczy rozegranych mniej. Przyznaję jednak, trochę zamuliłem ten sezon (brak czasu -> studia), przez co nie wyłapałem więcej perełek z FA, ale chyba trochę za wcześnie na takie rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja nie wiem co robił u Ciebie McRoberts. On ma być tym materiałem na keepera?

 

Jeśli chodzi o mnie, to przyznaję, że w drugiej części sezonu odpuściłem, ale walka już nie miała sensu mając taki szpital w drużynie. A Jenningsa, Rondela czy Burksa z oczywistych względów wywalić nie chciałem, bo ciągle zastanawiam się z którego zrobić keepera.

 

W next season rzecz jasna walczę, pod tym kątem poświęciłem ten sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McRoberts rok temu miał ponad 5ast/mecz, dodatkowo rzucał trójki + dodawał po jednym stl/blk, w dodatku grając obok Big Ala. Planowo miał grać w Miami na czwórce obok Bosha -> miałby więcej swobody pod koszem, więc statystyki pts/reb mogłyby pójść do góry razem ze skutecznością, zwłaszcza że wciąż jest w swoim prime. Jeśli nie wyzdrowieje przez offseason, to go wywalę, ale na razie wierzę, że jeszcze coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałem "podziękujemy chyba" o niczym nie przesądzając - fajnie, że się odezwałeś i dla mnie nie ma problemu byś grał z nami dalej ale wyjaśnijmy sobie, że brak ruchów od początku marca to już ewidentne olewanie a niedograne sloty na pewno w jakiś stopniu wpłynęły na punktacje roto innych zespołów w lidze. fakt, że w zasadach nie ująłem zapisu o olewaniu - ale widać trzeba to naprawić, żeby w przyszłości była jasność w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak nie miałem jak tych slotów zapełnić bez Wrotena, McBoba i ciągle z kimś kontuzjowanym z podstawowego składu, mogłem ewentualnie bawić się w przesuwanie Granta, ale nie sądzę żeby to specjalnie wpłynęło na punktację innych. Zwyczajnie uznałem, że nie ma to większego sensu skoro i tak okupowałem ogony tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak keepery? Do kiedy się trzeba zdeklarować, bo widzę, że nikt się nie kwapi.

 

Osobiście uważam, iż im wcześniej tym lepiej, zwiększy to możliwe ryzyko, a o to powinno chodzić. Po co czekać na oficjalne info czy np. Duncan zawiesza buty na kołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie do konca wrzesnia-wtedy bedzie wiadomo kto z kim podpisze kontrakt,kiedy wroci po kontuzji (durant,matthews),czy nie przejdzie na emeryture (duncan,manu)

 

wtedy mamy jakies 2-3 tyg do ponownego draftu-zobaczyc kto bedzie dostepny, kogo nam najbardziej potrzeba do skladu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Jakieś przemyślenia w kwestii rozdawania kontraktów?

Ktoś planuje komukolwiek dać maxa? Ja planowałem nawet kilka, ale teraz dochodzę do wniosku, że każy kontrakt dłuższy niż jednoroczny mija się z celem w moim przypadku... No może na siłę dwuletni też jakoś przeboleję...

I tak się właśnie zastanawiam, czy tylko ja doszłem do takich wniosków...?

 

Nie pytam kto kogo chce zostawiać, bo na to jest jeszcze czas... A to wogóle będzie jawne, czy lista wszystkich podpisanych będzie ogłoszona dnia tego to, a tego o godz. X, a do tego czasu bez żadnego info na ten temat na forum...??

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym robić spamu, ale informuję tylko, iż są wolne miejsca w ligach wielosezonowych FBX w formule FP. Chętnych zapraszam do działu deklaracje.

 

Szczegóły mogę wyjaśnić na PW.

 

P.S. Sorry goozman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema,

 

Jakieś przemyślenia w kwestii rozdawania kontraktów?

Ktoś planuje komukolwiek dać maxa? Ja planowałem nawet kilka, ale teraz dochodzę do wniosku, że każy kontrakt dłuższy niż jednoroczny mija się z celem w moim przypadku... No może na siłę dwuletni też jakoś przeboleję...

I tak się właśnie zastanawiam, czy tylko ja doszłem do takich wniosków...?

 

Nie pytam kto kogo chce zostawiać, bo na to jest jeszcze czas... A to wogóle będzie jawne, czy lista wszystkich podpisanych będzie ogłoszona dnia tego to, a tego o godz. X, a do tego czasu bez żadnego info na ten temat na forum...??

 

Pozdrawiam

 

Ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym, żeby każdy wysyłał swoją listę keeperów do jednego użytkownika forum, tak żeby nie było wiadomo przy podejmowaniu decyzji, kto zostaje na rynku i zeby nie było czekania do godziny zero. Tak byłoby chyba najsprawiedliwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast jestem zwolennikiem odmienego wariantu-pelna przejrzystosc dla wszystkich kto kogo zostawil i na ile lat

mi np pomoze to w ustaleniu moich keeperow-przykladowo zostawie sobie 3/4 wysokich,wiedzac,ze na rynku beda do wyrwania "mali"

 

co do moich keeperow to:

1) napewno zostawie ich pieciu-bo mam mega wybor(ok 7 graczy jako keeperzy)

2) wiekszosc bedzie na 1-rocznych kontraktach

3) moze jednemu/dwom dam 2-letnia umowe by nie blokowac sobie w przyszlosci ruchow z finansami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×