Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

Liga Roto Keeper 2015/16 - temat organizacyjny

Polecane posty

Prosiłem o deklaracje udziału w naszym Roto Keeperze w temacie zeszłorocznym ale z przyczyn estetycznych lepiej zrobić to w nowym wątku - także proszę to uczynić do końca czerwca - da nam to 3 miesiące na szukanie ewentualnych zastępców. Osobiście mam nadzieję, że nikt się nie wykruszy bo prawdziwa zabawa zacznie się na dobre dopiero w tym sezonie, gdy wybierzemy swoich keepersów i będziemy budować składy z ograniczeniami finansowymi narzuconymi formułą :) no ale jeśli komuś kształt rozgrywek nie odpowiada lub czas na fantasy ma ograniczony proszę się nie krępować - tutaj nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma :)

 

Zgłaszajcie tutaj również wszelkie pomysły, które narzuciły Wam się w trakcie pierwszego sezonu i o które warto wzbogacić nasz regulamin - na pewno znajdzie się tam zapis o "olewaniu" rozgrywek. Zastanawiam się również nad rozszerzeniem bencha o jeden slot - bo np. ja poczułem w tym sezonie co to znaczy fala kontuzji a i ze względów "hodowlanych" (w sensie młodych talentów :) ) może to być przydatne bo rezerwy mocy jeszcze mamy (liga 16-osobowa x 13 slotów team).

 

Aaaaa i proszę drużyny, które jeszcze tego nie zrobiły, o dodanie nazw swoich (lub wymarzonych) miast - zawsze to lepiej wygląda! Będziemy mieli nasze swojskie NBA a zarazem doda to może trochę geograficznego pieprzyku do rywalizacji :)

 

Na zielono zaznaczać będę potwierdzających, na czerwono rezygnujących, lista rezerwowych pod spodem.

 

1. bulls2006/Bulls - Bulls's Best Team

2. dig - Red Panthers

3. fly guy - Rotopodobni

4. jurek furtak - Lublin Bullets

5. pumeks - NEVERWINS

6. goozman/gooz - Krasnik Warthogs

7. hermman89/Michał - Poznań Hyenas

8. yblue/Yellowblue - Gdynia Mariners

9. benon - Na Pełnek Qrwie KRK

10. jordan20/Jakub Sprawka - jordan20

11. bulek/Arkadiusz Swietlik - Żółto-czarni Gdańsk

12. fluber - Ssaki CIECHANów

13. mikrofalowka - Resovia Badgers

14. jeffrey - Lublin Chocodogs

15. chandler22/Maciej - Madagaskar Pingwiny

16. pokor88/Wojciech - Amatorzy

 

LISTA REZERWOWA:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kontynuuję zabawę. Przychylam się do pomysłu gooza. Jeden dodatkowy slot na Bench zrobiłby dużą różnicę na plus. Teraz nie jest wcale lekko wypełnić minimum wymaganych spotkań, robiąc zmiany raz na tydzień i pilnując salary jednocześnie, a przy keepersach dopiero się zacznie cyrk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na zielono, a w kwestii nowego zapisu o slocie jestem za. U mnie również nastąpiła totalna plaga kontuzji, istny szpital, grać nie było komu, w związku z czym od pewnego momentu to była gra na dokończenie sezonu.

 

Druga sprawa to praktycznie we wszystkich ligach gra się 13 slotami, zawsze ten jeden więcej tutaj to będzie coś innego, aniżeli tradycyjne 10+3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem również za dodatkowym miejscem w drużynie, pomoże to na pewno gdy plaga kontuzji dotknie drużynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam udział w nowym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy zatem wybieramy graczy, którzy zostają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poczatku przepraszam za zwloke

oczywiscie potwierdzam swoj udzial w kolejnym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście również gram, przepraszam za zwłokę, byłem jeszcze na przerwie między sezonowej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako,ze (15. chandler22/Maciej - Madagaskar Pingwiny) potwierdzil udzal w innym temacie zostaly nam 2 osoby do potwierdzenia

co z nimi ? w ogole sie nie odzywaja/odpisuja na maile,facebooka ?

czy sa juz drugi miesiac na wakacjach gdzie nie ma internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam uczestnictwo - wszystkie maile lądowały mi w spamie (gmail) - aż dziwne.

 

Ale w razie czego gooz ma do mnie maila bezpośrednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Griffin 51

Lillard 39

Horford 31

Rondo 22

Porter 10

Carroll 8

Devin Harris 8

Dennis Schroeder 7

Iguodala 6

Henson 5

Humprhies 3

N. Young 3

Marcus Morris 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli mikrofalowka sie nie odezwie to daje swoja rekomendacje barcaloverowi - warty zaufania gracz

 

ps-swoja droga nie przejalby rosterowo/cenowo fajnego teamu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja daję drugą :V

A team jest całkiem niezły. Można znaleźć 3-4 graczy do pozostawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że teraz mogę po starej cenie zachować graczy na jeszcze jeden sezon, ale za rok będą FA, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczajac teraz swoich keeprow sa ta decyzje wiazace? czy moge potestowac jak to dziala i np za tydzien cofnac

 

na razie możesz sobie testować, wiążące będzie to co ogłosisz na forum. mikrofalowka się już zameldował, czekamy do końca sierpnia na potwierdzenie od fly guya - jeśli się nie określi to barcalover przejmie jego team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie jeszcze zanim się ostatecznie zdecyduję, prosiłbym komisarza o potwierdzenie, że szukacie zastępstwa w miejsce mikrofalowki oraz o przesłanie reszty składów z cenami poszczególnych zawodników w PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×