Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Sezon 2015/16 czas zacząć

Polecane posty

Po wicemistrzostwie w zeszłym roku, oczywistym celem było zajęcie pierwszego miejsca w tym sezonie i udało się to osiągnąć :). Przetrzymałem plagę kontuzji, jaka dopadła moją ekipę na przełomie stycznia i lutego, a potem już tylko wystarczyło kontrolować przewagę. Co prawda aby się ratować poświęciłem w wymianie Griffina, ale było warto. Gerard przez długi czas naciskał bardzo mocno, jednak po wypadnięciu Gasola, a potem Holidaya już niewiele mógł zrobić. Dzięki za rywalizację i gratulację dla pozostałych medalistów. Potrzeba nam będzie kilku zastępstw, ale mam nadzieję że liga przetrwa i będzie mi dane powalczyć o obronę tytułu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Kapitana (btw świetny sezon bo i w h2h nas rozjechałeś) i dla Benona za podium. Ja jeśli będzie dane postaram się w przyszłym roku skompletować całe podium i zaatakować 1 miejsce.

Ps: Oczywiście jak zawsze u mnie wszyscy są na sprzedaż za odpowiednią cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacja Kapitan oraz reszta ekipy z podium!

 

5 miejsce w tej lidze też uważam za spełnienie oczekiwań. Kontuzje najpierw Jacka, a potem Davisa odebrały mi szanse na awans wyżej, dlatego uważam, że w następnym sezonie mogę spokojnie jeszcze raz powalczyć o najlepszą piątkę.

 

Wypalił ruch z McCollumem, świetnie strzeliłem z Bookerem w drafcie, dodałem do tego Fourniera z FA i zaczynało to nabierać kolorów, potem doszli Green i Stephenson oraz Ennis, którzy bardzo pozytywnie zaskakiwali w ciągu tej kampanii.

 

Tak czy siak wszystko u mnie zależy od zdrowia... ale nadzieje na jeszcze lepszy wynik niż teraz są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będziemy coś działać dalej czy pomału szukać innych opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cosik kompletnie trudno z czasem teraz, żeby to wszystko na spokojnie ogarnąć, ale do końca tygodnia to już naprawdę się postaram znaleźć chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Piszę tutaj, bo tu jest najnowszy post na forum. Chciałbym grać na Yahoo, ale mam problem z założeniem tam konta. Wymaga podawania numeru telefonu, a tego nie chcę robić. Czy macie jakiś sposób na ominięcie tego?

 

Przy okazji zapytam, czy lepiej zaczynać od fantasy points czy roto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, może długo to trwało, ale salary zapodałem na forum. Jutro postaram się ruszyć z deklaracjami. Co do kolejności draftu, postaram się w najbliższym czasie to zapodać.

Na razie ci, co są pewni gry, mogą ruszyć z potencjalnymi trejdami.

 

Co do pytanie Koby - tu również będzie wolne miejsce, ale czy wolisz zacząć od FP, czy od roto - nie wiem, sam zdecyduj. My tu szukamy pewniaków do gry.

Osobiście bym zaczął od fantasy points bo to łatwiejsza formuła, roto wymaga większej taktyki. Co nie znaczy że nie można próbować i tu i tu od razu. Generalnie jednak musisz wiedzieć czy chcesz się w ogóle zdecydować i ciągnąć ten wózek na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u Szerszeni do trejdu są:

 

 

5 Shabazz Muhammad 24 21,10

6 Jabari Parker 21 34,35

7 Cody Zeller 24 31,20

9 Eric Gordon 28 33,30

10 Dion Waiters 25 23,20

12 Wilson Chandler 29 28,75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×