Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

No jeśli steph gra 2 mecze a Anthony Davis gra... Jak big baby Davis to ciężko cokolwiek zdziałać :-) cała nadzieja w Parsonsie i Harisonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1z3uxso.jpg

 

tak coś czułem, że nie ma się co spinać na gonienie bloków i ogólnie tydzień miałem nienajgorszy mimo przegranej w pojedynku z Bulkiem. Cov w tak straszliwym dołku mam nadzieję długo nie pozostanie..

Grabens nadział się na rozpędzonych Woodley Warriors i mamy pierwsze 9-0 w sezonie :M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w dupe od przedostatniej drużyny... Oczywiście by .002 FT i 1 blok (jeszcze 16 zbiór mniej miałem...). Oj będzie walka o utrzymanie / PO na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że nie mam się czym przejmować, że nie jestem mistrzem nalesnickowej tabelki. No ona ma swoje niedoskonałości, mistrz tygodnia przegrał swój pojedynek.

 

No cóż, a ja się spinałem na bloki, bo wiedziałem, że klucz do wygranej leży u podwalin jednego z bastionów Gooza - bloków. Ten bastion udało mi się zdobyć jako drugiemu w lidze, ale pozostałe bastiony pozostały nieruszone.

 

Ja mam taką ekipę, że nie posiadam żadnej typowo mocnej kategorii, może poza blokami, i żadnej typowo słabej. Tylko w punktach mam negatywny bilans i właśnie od jakiegoś czasu leży w tym problem. Jeżeli nawet Gooz wygrał spokojnie tą kategorię to coś w tym jest :). No ale znów tylko 2 mecze u mnie grał Dray, mistrz drugiego planu w Warriors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w NBA na Święta mieliśmy rewanż za finały z ubiegłego sezonu ;) .

KNT muszę Ci pogratulować, bo Twój small-ball dał mi łupnia 2-7 :K

Zacząłem się zastanawiać czy ostatni trade w moim wykonaniu był dobrym pomysłem...teraz się przekonamy w bezpośrednim pojedynku z Don't Wake Me Up.

Z chęcią wymienię jednego z moich blokersów na rozgrywającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z czołówki nie jest zainteresowany Bledsoe ? Pomoże w walce o mistrzostwo a mi teraz o utrzymanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2ebeqeq.jpg

 

HFC bezwzględnie wykorzystał osłabienie The Lego do tego wykręcając najlepsze w 10 tygodniu wg TNN (Tabeli Nieodżałowanego Nellego) cyferki w lidze i ponownie odskoczył grupie pościgowej. osłabienie The Lego i ciągle słabą formę Graby wykorzystały też Murzyńskie Czarnuchy meldując się w (na razie) bezpiecznej ósemce. trzecie tegotygodniowe 7-2 to oznaki życia u Benona czy bardziej bezsilność Bydzi Bulls bez Curry'ego?

ja zaliczyłem jeden z najsłabszych tygodni w sezonie - zaryzykowałem wywalenie Paytona za Morrisa (niepotrzebnie choć Payton dalej kaszani), kontuzje przydatnych ostatnio Lina i Bradleya oraz beznadziejny schedule weekendu odebrały mi szanse na zawalczenie w PTS, STL i TO więc Dyr Dyr mógł w niedzielę już spokojnie wszystkich zbenchować. ten tydzień też zapowiada się krwiście bo to pierwsze w historii ligi spotkanie Bukkake z bieżącym wiceliderem Don't Wake Me Up - może początek nowej długofalowej rywalizacji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle słabą formę Graby

 

Czy to jeszcze kogoś dziwi? To jest constans. Największy blamaż w historii moich występów w fantasy. Gdyby nie to, że w budżetowej h2h walczę o awans, to pewnie już teraz podjąłbym decyzję o rezygnacji z tego formatu w przyszłym sezonie. Wstyd jak chuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

157yh0.jpg

 

pierwszy raz w tym sezonie (a może i w ogóle) mamy podwójnego mistrza tygodnia - murzyńskie czarnuchy i don't wake me up remisują ze sobą we wszystkie przewidziane w TNN sposoby i nie sposób wskazać lepszego :) słabszy tydzień liderów, natomiast bardzo dobre wyniki Tramwajs i Owrzodzenia - Grab znalazł już sobie niszę i na mnie np ugrałby w tym tygodniu 6-3 ale miał pecha do schedule'a rozgrywek.. ja w tygodniu niewielkiej liczby meczów swoich dużych oraz widząc jak odpadają mi kolejne mecze Casspiego (4 aktywne - w tym jeden kosztem 8 trójek JRa..) i Howarda byłem pewien, że polegnę ale o włos i jeden bloczek się udało wygrać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w sobotę o zwycięstwo w trójkach byłem w miarę spokojny, no ale MJ niestety zaplanował ostrzał na sam finał: Ibaka sieknął 4 trójki, LBJ 3...no i zebrało się 19.

 

Kiedy zobaczyłem, jak mój zespół pada ofiarą popisów Evansa, Thomasa czy LBJ-a, to w środku nocy musiałem się jednak do komputera ruszyć, żeby sprawdzić który z moich Jazzmanów zagra (jak się okazało, bez tej jednej trójki Hooda i tej kategorii bym nie wygrał, Favors mógł natomiast dać zwycięstwo w zbiórkach).

 

Szkoda tylu powypuszczanych spotkań (szczególnie pięciomeczowego tygodnia Favorsa), bo pojedynek był do wygrania, no ale oczywiście graty MJ-u i w takim razie poczekam jeszcze chwilę, żeby się Tobie zrewanżować za zeszłoroczne PO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrew za jak zwykle ciekawy pojedynek :).

Mam nadzieję, że się spotkamy w PO i wtedy będzie walka na serio, bo teraz to były tylko szachy.

Swoją drogą dziwne, że z Tobą wygrałem będąc dopiero 10 w tabelce tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się moralnym zwycięzcą bo w tabelce nalesnikowej zabrakło mi 1 asysty i 1 przechwytu do drugich miejsc...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

87 trójek Pitrka i 711 pkt to jakiś kosmos. Ja mam nadal dramat w punktach, ale udaje się coś zawsze nadrabiać w innych kategoriach, mimo, że w nalesnickowych tabelkach stoję zawsze kiepsko. Wygląda na to, że czasem po prostu dopisuje mi to szczęście, że nie tracę kontaktu z czołówką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trejdzik poszedł moi drodzy :-) Czarnuchy wzmacniają ast i stl, które miały być koronny kategoriami tej drużyny, ale wyszło jak zawsze... Oddaje serbskiego talia, który poza tym, że sypnie trojke od czasu do czasu, nie miał dla mnie zbyt dużej wartości a dostaje Isza, który powinien pomoc znacznie w ww dwóch kategoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4ic4za.jpg

 

rewanże za pierwszą kolejkę udały się Bukkake (druga z kolei porażka lidera HFC 2), don't wake me up (przerwał najdłuższą przed tą kolejką serię 5 wygranych u Woodley Warriors), DyrDyr (mocna kolka w walkę o utrzymanie dla murzyńskich czarnuchów), The Tramwajs (najdłuższa w tym momencie seria 4 wygranych i mega ważne pod kątem utrzymania punkty ugrane na Najebanych Na Saharze). MJ po raz drugi pocisnął The Lego i zrzucił go na 10 pozycję w tabeli zaś coraz bliżej utrzymania i ze stratą tylko dwóch meczów do czarnuchów dzięki kolejnemu zwycięstwu nad Owrzodzeniem Bydzia Bulls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2vmiq3c.jpg

 

największą niespodzianką kolejki są chyba rozmiary porażki MJa z Bydzią. El-Maniaque ostro poszedł do przodu przez ostatnie kolejki i coraz mocniej zrzuca pitrka z bezpiecznej ósemki (choć to murzyńskie czarnuchy mają drugą najmniejszą ilość wygranych w ostatnich 8 kolejkach - tylko jeden pojedynek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

murzynskie eunuchy zaczynają mi działać na nerwy... Skończy się tak, że spadne tutaj i w budżetowce i wtedy już chyba tylko zostanie podążyć śladem nalesnika i odjechać w stronę zachodzącego słońca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończy się tak, że spadne tutaj i w budżetowce i wtedy już chyba tylko zostanie podążyć śladem nalesnika i odjechać w stronę zachodzącego słońca...

 

szczerze to nie rozumiem takiego podejścia. poziom drugich lig jest na tyle wysoki, że na pewno nie odczułbyś jakościowego spadku przyjemności z rywalizacji. zresztą jeszcze parę kolejek zostało a sytuacji wcale nie masz nienajgorszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko gooz, jeszcze walczę ;-) tak łatwo się mnie nie pozbędziecie ;-)

To nawet nie chodzi o sam spadek czy bynajmniej nie o gorsza jakość konkurencji. Zwyczajnie już determinacja nie ta co kiedyś a i czasu na fantasy coraz mniej... No ale looz, póki co nie składam broni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orajt man! :)

 

niby nie chcę już się znęcać nad Grabą ale korci mnie pytanie czy nie jest Ci trochę, że tak powiem "łyso", na widok tego, co po tradzie z The Lego wyprawia Cousins? :) 8 x ponad 30 / 10 w styczniu i te ostatnie mecze.. dammmn..

 

za 6G:

34.4 punktów, 52.1% z gry, 13.6 zbiórek, 3 asysty, 1 blok i 1.7 przechwytów w 12 meczach stycznia.. do the math

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×