Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
barcalover

[2015/16] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

zapiszcie mnie proszę.

 

You're in.

 

Mamy na ten moment 22 chętnych, więc wiadomo już, że będziemy tworzyć 2 drugie ligi.

 

Chcę, by były one wyrównane, więc planuję podzielić na 2 ligi graczy, którzy grali w rozgrywkach w poprzednim sezonie (5 w jednej, 5 w drugiej), a świeżaków będę dolosowywał do poszczególnych lig. Możecie się zatem spodziewać, że w najbliższym czasie powstaną dwa tematy dla drugich lig. Jednym z komiszów będzie na pewno fluber, z którym już na ten temat rozmawiałem. Drugiego komisza wyłonimy za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeżak chciałby dołączyć do gry ;)

 

Świetnie – lądujesz w lidze WEST. Następny "świeżak" automatycznie leci do EAST.

 

Zaproszenie dostaniesz od flubera już wkrótce, a reszta informacji w temacie ligowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeżak chciałby dołączyć do gry ;)

 

Świetnie – lądujesz w lidze WEST. Następny "świeżak" automatycznie leci do EAST.

 

Zaproszenie dostaniesz od flubera już wkrótce, a reszta informacji w temacie ligowym.

 

Jako że w H2H ilość graczy musi być parzysta, by dało się draftować, to jeśli pojawiliby się kolejni zawodnicy ponad 12, to powinni być raczej przypisywani do tej samej ligi po dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maxweber i mkaszewski poprosili o możliwość gry w tej samej lidze – ktoś ma coś przeciwko? Jeśli nie, przenoszę mkaszewskiego do EAST, a następny nowy gracz dołączy do ligi WEST. Daję czas na sprzeciw do jutrzejszego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było sprzeciwu w sprawie przenosin mkaszewskiego, więc mamy już składy obu drugich lig.

 

2 Liga EAST:

1. Andrew23 – High Flying Circus 3

2. szogo – Pogromcy Donkow

3. mashi – Huncwoty [Mashi]

4. immortal_87PL – Toruńskie Pierniki

5. BlackMamba – Detroit Gems

6. Decos20

7. washko – Wazki Wroclaw H2H [komisz]

8. GRB - GRB Budżet H2H

9. Majchu - Menele w abordażu

10. maxweber

11. tmac1_81

12. mkaszewski

 

2 Liga WEST:

1. Pumeks - NEVERWINS

2. fluber - Six Sigma [komisz]

3. ElManiaque - Bydzia Bulls

4. Jason - Raiders

5. Tocheck - San Diego Suckers

6. Masud

7. slawekmroz

8. mSala

9. killer7

10. szkoda-czasu

11. Chicken

12. Scald11

 

Oczywiście nie zamykamy możliwości dalszych zapisów i będą one odbywały na tej zasadzie, że po 2 nowych graczy będziemy przydzielać do 2 lig kolejno (najpierw EAST, potem WEST). Jeśli zgłosi się nieparzysta ilość chętnych, będziemy rozważać możliwe warianty, aczkolwiek zastrzegam sobie prawo odmówienia 1 osobie, jeśli nie będzie innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jeśli jest jeszcze szansa to chętnie bym pogral z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.

Jeśli jest jeszcze szansa to chętnie bym pogral z wami.

 

Oczywiście, dopisałem Cię do listy i gdy dołączy kolejny gracz – obaj zostaniecie przydzieleni do 2 Ligi EAST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest miejsce, to chętnie się zapiszę :)

 

W poprzednim sezonie olałeś grę w 2 lidze, ale jestem w stanie Ci dać drugą szansę, jeśli ktoś potwierdzi, że warto Ci ją dać :) Masz tutaj kogoś, kto mógłby poręczyć za Ciebie? ;)

 

Nie czuj się obrażony, ale chcemy stworzyć jak najlepsze warunki gry dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek jest cieniutki w te klocki, ale przynajmniej da nam trochę przyjemności, kiedy będziemy zdobywać na nim kolejne punkty. Ręczę za niego, dajmy mu szansę :V Tylko masz się przykładać, jak w FBTL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek jest cieniutki w te klocki, ale przynajmniej da nam trochę przyjemności, kiedy będziemy zdobywać na nim kolejne punkty. Ręczę za niego, dajmy mu szansę :V Tylko masz się przykładać, jak w FBTL!!!

 

Done. W takim razie skład ligi East właśnie urósł do 14 drużyn, a liga West czeka na następne 2 zgłoszenia. Mam nadzieję, że się pojawią do 30.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek jest cieniutki w te klocki, ale przynajmniej da nam trochę przyjemności, kiedy będziemy zdobywać na nim kolejne punkty. Ręczę za niego, dajmy mu szansę :V Tylko masz się przykładać, jak w FBTL!!!

 

Czytałem wszystkie twoje poradniki, to pewnie dlatego :D

 

Poprzedni sezon w fantasy miałem ciężki, w tym czas na zmartwychwstanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze jedna prośba - mamy tydzień na znalezienie 2 chętnych graczy, co pozwoli nam stworzyć bardzo fajne rozgrywki i nie będzie problemu po pierwsze z dużym przeskokiem z 2 do 1 ligi (12 do 16 drużyn), a po drugie z różnymi ilościami drużyn w drugich ligach. Jeśli macie znajomych, którzy do tej pory się wahali, albo wiecie, że ktoś mógłby chcieć z nami zagrać (w bardzo doświadczonym i "competetive" gronie), to dajcie im znać, że wypełniamy ostatnie miejsca.

 

Jeśli chodzi o sprawę spadków i awansów – na ten moment wygląda na to, że nic się nie zmieni od ustaleń z poprzedniego offseasonu: do 1 Ligi po sezonie 15/16 awansują po dwie drużyny z lig drugich, czyli finaliści fazy playoff, natomiast z 1 Ligi spadną 4 najgorsze drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten moment wygląda na to, że nic się nie zmieni od ustaleń z poprzedniego offseasonu: do 1 Ligi po sezonie 15/16 awansują po dwie drużyny z lig drugich, czyli finaliści fazy playoff, natomiast z 1 Ligi spadną 4 najgorsze drużyny.

 

no jeśli by było jak piszesz to zmieniłoby się drastycznie :) w zeszłym roku z jednej ligi 2 było 6 awansów a teraz z dwóch miałoby być tylko 4? chyba po 3 awanse z każdej z drugich lig wyglądałoby lepiej IMAO (no i 6 spadków z pierwszej nadal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to, że przed rokiem pierwszoligowcy uznali, że będzie spadać 6 drużyn, a później 4. Osobiście też jestem za opcją 6 spadków i 3 awansów z każdej z drugich lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o to, że przed rokiem pierwszoligowcy uznali, że będzie spadać 6 drużyn, a później 4. Osobiście też jestem za opcją 6 spadków i 3 awansów z każdej z drugich lig.

 

ale nikt chyba nie myślał, że uzbieramy dwie ligi drugie - także tamte ustalenia trzeba elastycznie zmienić (ważne tylko żeby to zrobić przed startem sezonu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o to, że przed rokiem pierwszoligowcy uznali, że będzie spadać 6 drużyn, a później 4. Osobiście też jestem za opcją 6 spadków i 3 awansów z każdej z drugich lig.

 

ale nikt chyba nie myślał, że uzbieramy dwie ligi drugie - także tamte ustalenia trzeba elastycznie zmienić (ważne tylko żeby to zrobić przed startem sezonu)

 

W takim razie moja propozycja:

Jeśli będą 2 ligi w składach 12 oraz 14 osobowych, to zrobimy 5 awansów(2+3).

Jeśli uda się zrobić 2 ligi po 14 graczy, to robimy 6 awansów i sprawa zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie z drugiej do pierwszej awansowało 6 z 16 (37,5 %) managerów, a w tym, póki co, wygląda na to, że 4 z 26 (15,4 %). Chyba ta różnica jest zbyt duża, też uważam, że do pierwszej ligi powinny awansować komplety medalistów z obu drugich, nawet gdyby na zachodzie pozostało 12 drużyn (chociaż myślę, że będzie więcej :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja w kwestii awansów w sezonie 2015/16:

Z 1 Ligi spada 6 drużyn z miejsc 11-16, natomiast z lig drugich awansują po 3 najlepsze drużyny.

 

Tę samą informację zamieszczam w 1 poście każdego z wątków ligowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da radę w to jeszcze wejść?

 

Tak, jeśli do środy znajdzie się jeszcze jeden chętny. Nie masz przypadkiem jakiegoś znajomego?

 

Jeśli ktokolwiek ma opcję ogłoszenia, że mamy ostatnie miejsce do wypełnienia w rozgrywkach na dość solidnym poziomie, to śmiało :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Jestem chętny do gry. Jakie warunki trzeba spełnić?

 

Na ten moment żadne – po prostu staraj się w miarę regularnie odwiedzać wątek ligowy i ogólnie ten dział oraz oczywiście pod żadnym pozorem nie olać gry w trakcie sezonu ;)

 

Lądujecie razem z marcelomattsoy w 2 lidze WEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×