Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2016/2017] Rozgrywki - Liga Dynasty

Polecane posty

Wow :o

 

Andrew na pewno się odezwę w sprawie jakiegoś transferu :B

a jakby to powiedził Zbyszek Z. widzę tu robotę dla prokuratora/comisha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę, że Tizz ma najwyższy współczynnik zgłaszania problemów w innych wymianach do własnych.

 

Nie widzę podstaw do ingerencji.

 

Jestem też w sumie ciekawy, co Andrew upatrzył sobie w drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no każdy się bawi jak lubi.

 

Ale Marek bez nogi za Butlera i jeszcze ten Teague. No cóż szkoda że sam wcześniej oferty nie złożyłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, czy dostałbyś na nią odpowiedź...

 

Tutaj widocznie duże znaczenie miał młody talent i picki, może z #4 Andrew liczy na konkretnego grajka.

 

Wymiana jak każda. Startujmy już z draftem, skoro nikt nie chce mojej #3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj widocznie duże znaczenie miał młody talent i picki, może z #4 Andrew liczy na konkretnego grajka.

 

Wymiana jak każda, startujmy już z draftem :)

 

Dla mnie też zaskakujący ruch (aczkolwiek do przyjęcia). Jak patrzyłem na składy jeszcze kilka dni temu to Andrew wydawał się mocnym contenderem. Fajny i względnie młody trzon z Griffinem, Butlerem, Batumem, Knightem, Teaguem i Crowderem, a do tego dwójka z opcją na sporą poprawę w tym sezonie (Schroeder i LaVine). A tu nagle pójście w przebudowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać, ale drażnicie mnie niemiłosiernie... :D

 

Słuchajcie, w pierwotnej wersji dealu proponowałem coś, czemu wszyscy (no prawie) by przyklasnęli i nie widzieli nic nie teges. Po krótkiej wymianie propozycji stanęło na czymś takim i może was zaskoczę ale dumałem nad tym dobre kilka godzin zanim przyklepałem...

 

Przy każdym elemencie dealu możnaby (czasem na siłę) postawić spory znak zapytania:

 

Jimmy - najpewniejszy element całej układanki (czy aby na pewno) - "?" - jego gra z Wadem i Rondo - "?"

 

Teague - "?" - piszecie o połamanym Gasolu, a Teague to może zdrów jak ryba (może Marquis) - "?"

 

pick #9 - "?"

 

<=>

 

Gasol - patrz: Teague

 

#4 - "?" - pick to zawsze znak zapytania, ale z czwórką można ustrzelić Browna, Dunna, czy Hielda, którzy mają szanse na sporo minut i dobrą grę - może to być 25fp, a może 45fp... - "?"

 

McCullough - "?" - największy możliwy skok jakościowy, apgrejd, rozwój - stawiam na S5 i duzio minut... - BTW widział ktoś depth chart Nets na pozycjach SF/PF... i pewnie dlatego miałem go we wszystkich keeperach FP - Andrzejowi wcale go nie musiałem reklamować i wcale nie miałem zamiaru się z nim żegnać - "?"

 

#12, #20 - "?"

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tu było "łapu-capu", to pewnie bym tam wylądował, bo właśnie mam zamiar napisać humorystyczny (w moim mniemaniu) komentarz do napisanego kilkanaście minut temu własnego posta, ale tak mnie rozbawiły przemyślenia, na temat tych wypocin, że nie mogłem się powstrzymać... :R

 

McCullough - (...)BTW widział ktoś depth chart Nets na pozycjach SF/PF...

 

...to Nets mają depth chart...??? :Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#4 - "?" - pick to zawsze znak zapytania, ale z czwórką można ustrzelić Browna, Dunna, czy Hielda, którzy mają szanse na sporo minut i dobrą grę - może to być 25fp, a może 45fp...

Dunna nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozbawiło określenie możliwie największy skok jakościowy w odniesieniu do silnego skrzydłowego, który w zeszłym sezonie robił 4 punkty i 2 zbiórki na mecz i zagrał w NBA tyle meczów, co Cezary Trybański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach doinformowania: Chris rok temu wrócił po ACL - od początku dostawał minuty, z czasem coaz więcej - ja tam wolę spodziewać się skoku jakościowego u zawodnika 4/2/1, niż u 20/5/5, ale ja może jakiś dziwny jestem...

 

Nie twierdzę, że koleś będzie megakotem, ale że ma spore szanse i duży talent...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie do kiedy u nas można z salary schodzić?

 

Przypominam że na zejście poniżej progu salary cap jest czas po ostatnim wyborze w drafcie tj. 48h. Po tym czasie, gdy dany zespół nadal będzie ponad progiem 460fp z jego składu będą wyrzucani gracze na fa, w kolejności od dołu, aż do momentu zejścia pensji poniżej wymaganego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja nawet zastanawiam się, czemu ten 1 września jest obligatoryjny. Od dawien dawna po prostu się tak przyjęło, a tymczasem do ligi zostało dużo czasu, więc jeśli zaczniemy parę dni poźniej, to się nic wielkiego nie stanie.

Zwłaszcza, że chciałem poruszyć jedną kwestię. Ankiety nie zrobię, bo nie jest to jakaś zmiana kluczowa dla losów ligi, ale warto ją poruszyć przed draftem rookie. Mianowicie, czy dalej przyznawać osobie, która nie wybrała rookasa na czas rookiego z najwyższym możliwym numerem. Czy może lepiej trochę ją "ukarać" i losować rookasa spośród, założmy pięciu rookiech z najwyższymi dostępnymi numerami. A może w ogóle pojechać po bandzie i zwlekacz wybierze, jak się pojawi, spośród tego co będzie dostępne w danym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ostatnią opcją, moim zdaniem najlepszą. Im dłuższe spóźnienie, tym możliwy większy zjazd w drafcie. To mobilizuje.

 

Czas mija, draftuje kolejny, a spóźnialski może zapickować w dowolnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem za "pojechać po bandzie i zwlekacz wybierze, jak się pojawi, spośród tego co będzie dostępne w danym momencie"

 

ale zacznijmy już na miłośc boską - i tak to ustalenie w tym roku nieładnie byłoby wprowadzać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, zapomniałem. Postanowiłem trochę je zwiększyć z racji dobrych występów ostatnich rookasów, przy czym zwiększenia dotyczą w przeważającej większości początkowych numerów, następne uległy niewielkim przeobrażeniom, bo i w sumie statystyki pokazują, że niewielu rookasów uzyskuje wyniki na poziomie >35 fpg.

Zwiększenia 1 numeru, 2 numeru czy 3 numeru o 2 fpg to symboliczna zmiana, uważam, bo i nie zawsze najlepszy rookas osiąga +50 jak Towns...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×