Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2016/2017] Rozgrywki - Liga Dynasty

Polecane posty

Tych 4 graczy do oddania za pick lub za prospekty

 

DeMarre Carroll 30 33,15

Al-Farouq Aminu 26 32,60

Markieff Morris 27 30,80

Timofey Mozgov 30 20,55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam Patricka Beverly'ego za PG w podobnej cenie (fp) na solidnym poziomie produktywności może być mega emerytem.

 

Potrzebuję PG z FP tu i teraz, okazuje się że wymiana Monty to był fatalny strzał, bo Patrick łapie zabieg na początku sezonu.

 

Jest młody a przegapi 14-20 meczy - oferta dla tankerów i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się ogłoszę, jeśli ktoś tankuje i chce spieniężyć kogoś dobrze punktującego, kto może trochę burzyć plan tanku.

 

Oddam w zamian Noela. Śmiało, na każdą ofertę odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulek, dosłownie sekundy dzieliły nas przy pobieraniu Simmonsa! Już miałem wybranego grajka do zrzutu i przy wciśnięciu potwierdzenia pojawił mi się komunikat, że koleś jest w innym zespole :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulek, dosłownie sekundy dzieliły nas przy pobieraniu Simmonsa! Już miałem wybranego grajka do zrzutu i przy wciśnięciu potwierdzenia pojawił mi się komunikat, że koleś jest w innym zespole :F

Pociesz się, że bym go aktywował wcześniej, ale sprawdzałem salary na wszelki wypadek, no widać jednak, że mialem szczęście ;)

Ale nie wiem co będzie, gdy Spurs nie będą musieli grać small ballem, wtedy będzie więcej Gasola. Następnie wróci Green i może być kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę będzie punktował, nikt nie mówi że musi być długotrwałą inwestycją. Może też mieć jednorazowy wyskok, ale zawsze takiego typa pobrać za free ;)

 

Jak już mnie pocieszasz, to zdradzę, że już go miałem dodawać wczoraj, ale odpuściłem bo poczytałem o jakiś problemach z łydką i nie spodziewałem się dużych minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trochę będzie punktował, nikt nie mówi że musi być długotrwałą inwestycją. Może też mieć jednorazowy wyskok, ale zawsze takiego typa pobrać za free ;)

To fakt, tutaj strata Troya Williamsa raczej nie zaboli. Ale już w FBX#2 poszedłem na hurra i zdropowałem Etwauna Moore'a i to był imho błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tankuje

Rose, Horford, Gay, Bledsoe i inni do wzięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rok temu poświęciłem Dienga za Dirka - ruch, który już teraz uważam za swój najgorszy w tej lidze od czasu, gdy wywaliłem Vucevica na FA. teraz prawdopodobnie kolejna decyzja, która odbije mi się czkawką - Stanley Johnson do wzięcia - ale tylko w pakiecie z Dirkiem, co by sie salary zgadzało - najchętniej za jednego wymiatacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie wycieczki? pozwoliłeś sobie dość negatywnie podsumować trwającą nieco ponad rok zawodową karierę 20letniego chłopaka, któremu trener w tym sezonie daje grać po 16 minut na mecz. takie zjechanie gościa na forum w moim mniemaniu może wynikać:

1. z chęci popsucia mi jego ceny rynkowej (może za blisko w tabeli jesteśmy?);

2. z jakichś zdolności jasnowidzkich.

jeśli to to drugie to szkoda, żeby Twój talent się na fantasy marnował, jeśli pierwsze to dzięki za reklamę, fajny z Ciebie kolega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zależało mi na tym pierwszym, to już poleciałaby ode mnie słodka oferta... po prostu oceniłem gościa, którego sufit lekko spadł się na łeb, w stosunku do oczekiwań. Jeśli przegrywasz minuty z Morrisem, którego reanimował w tej lidze właśnie Stan, to coś nie gra.

 

Poza tym... zjechanie? Podsumować? Nadinterpretacja z Twojej strony, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...

1. z chęci popsucia mi jego ceny rynkowej (może za blisko w tabeli jesteśmy?);

 

Patrząc na wymianę z MKA to raczej zareklamował Ci Stanleya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za stanleya rok temu musial bym pewnie jeszcze dolozyc do gaya, ja zdecydowalem sie na tankowanie i tak jak mowilem kazdy jest do wyjecia, jak ktos ma mlodych graczy to smialo mozna wychodzic z propozycjami. dirk do oddania za prawie darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Wyprzedaż/przemeblowanie/tank mode introduction u mnie chyba raczej. To wszystko za picki i prospecty:

 

6 Jerami Grant 22 31,10

7 Wesley Matthews 30 30,35

8 Nikola Mirotic 25 33,20

9 Jusuf Nurkic 22 27,35

10 Jeremy Lamb 24 24,75

12 E'Twaun Moore 27 20,75

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy problem jednak. A własciwie trzy problemy.

 

1) Goozman przy pobieraniu Dedmona przekroczył salary, więc jest problem z jego wymianą z Fluberem.

2) Bulek przekroczył salary przy pobieraniu McConnella, a później pobrał jeszcze Harrella.

3) Piotreksuper przekroczył salary przy pobieraniu Tonny Allena.

 

Bulek, jako komisarz, sprawdź czy dobrze to policzyłem i rozstrzygnij co z tymi fantami robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×