Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2016/2017] Rozgrywki - Liga Dynasty

Polecane posty

byłem pewien, że Juancho Hernangomez salary 15 a nie 18; update składów był jakoś dawno i nie było to naniesione, nie pamiętałem jak wysoko poszedł w drafcie - w salary na sezon go nie widać w ogóle - mogę go w każdej chwili wywalić, żeby salary się zgadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie czego można mi podmienić Dedmona na Hernangomeza (dla mnie to bez znaczenia ) i wlepić goozowi regulaminową kare, nie chcę cierpieć za czyjeś błędy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie czego można mi podmienić Dedmona na Hernangomeza (dla mnie to bez znaczenia ) i wlepić goozowi regulaminową kare, nie chcę cierpieć za czyjeś błędy :P

 

Tak myślę, że Dedmon był tylko wypełniaczem i bardziej Ci zależy na Clarksonie. Ale Lin + Booker mają salary 54,30, a Dedmon + Clarkson 52,65, więc tak czy owak Gooz byłby ponad kreskę.

Chyba musicie dograć ten trejd jeszcze raz (ew. ban dla Gooza z tego co wiem nie wpływa na trejdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuję Hernangomez zamiast Dedmona do Fluba (już go wywaliłem na FA)

Dedmon na FA, gdzie jego miejsce, skoro go pobrałem i przekroczyłem salary, Hill też out

 

wtedy mieszczę się z salary i mam 15 za wirtualnego gracza (którego pobiorę dopiero po odbyciu regulaminowej kary)

 

405,65 (za resztę składu) + 54,3 (za Lina + Bookera) = 459,95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety trzy miesięczne bany, swoją drogą nie sądziłem, że przy tak marnym teamie będę ponad sc, a nawet nie zwróciłem na to uwagi.

Składy powinny wrócić do stanu, zanim doszło do przekroczenia. Do mnie wraca Ingles, ale już Finney-Smith nie, bo został wyłowiony przez kogo innego, a do Piotrka Delaney.

Co do wymiany, to najlepiej trzeba posłać Dedmona na FA, a Flubowi przyznać Juancha.

 

Już naniosłem stosowne zmiany, trochę mi się porąbało z pośpiechu z Brownem zamiast z Harrellem. Gerard uwzględnij to w składach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings też sie ogłasza:

Eric Gordon, S. Rodriguez, J. Leuer, Dellavedova do wzięcia za picki lub młodzież.

Calldwell-Popem, T. Lylesem, D. Powellem też mogę pohandlować jeśli ktoś z kolei chce się pozbyć starszych jegomościów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest deal pomiędzy Portland i Sacramento

 

Kyle O'Quinn + pick <-> Sergio Rodriguez

 

Gerard potwierdzi :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana pomiędzy mną, a Muslim.

 

Oddaję DeRozana i Muscalę, pozyskuję Devina Bookera i Tuckera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Derozan to chyba za malo za Bookera? takie mam wrazenie. Ja bym pol skladu oddal za niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana z Nets.

Zgarniam Roziera, oddaję Marcusa Morrisa.

 

Gdyby ktoś był chętny na Speightsa, albo Tuckera (jakieś 30FP każdy regularnie robi) za pół darmo (patrz wymiana powyżej,to czekam na oferty.

 

Ewentualnie Love też jest do pozyskania, ale już za coś pewniejszego i bardziej przyszłościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiana z Nets.

Zgarniam Roziera, oddaję Marcusa Morrisa.

Potwierdzam.

 

Fluber nie chciał dodać picku ani Love'a :P

 

Właśnie, pozyskam jakiś pick, nawet z ogona draftu. Śmiało zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że jutro kończy mi się blokada FA, bo fala urazów zabija powoli mój sezon również w tej lidze i będę musiał nadrabiać sloty mocną rotacją "gówniakami". praktycznie wszyscy zawodnicy pozyskani w trakcie sezonu, by mnie wzmocnić, mają w tym momencie INJ. i wszyscy oni są oczywiście na sprzedaż, najpilniej Gay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

To może i ja się przypomnę, co mam do oddania za picki i prospecty:

 

3 Michael Carter-Williams 25 40,00

4 Joakim Noah 31 39,90

7 Wesley Matthews 30 30,35

10 Jeremy Lamb 24 24,75

 

Inni nie są bynajmniej nietykalni, ale tych powyżej będzie łatwiej pozyskać...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać goozman, że nieźle okradasz Knicks. Mam wrażenie, że za zdrowego Gay'a byś tyle nie dostał, co za kontuzjowanego :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdrowego Gaya raczej bym się nie pozbywał. Vonleh wg mnie też ma jeszcze fajną przyszłość w NBA (gość ma dopiero niecałe 22 lata). dzięki tradowi Hermman umacnia się również w odwróconej tabelce jako faworyt do 1 picku w tym mocnym, przyszłym drafcie. także nie nazwałbym tego okradaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Vonleha to mam wrażenie, że piszesz to z chwilą wybrania jego w drafcie :)

 

Od tego czasu wiele się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miami zaraz mogą tankować i wtedy wybiorą PG których w drafcie jest dużo w tym sezonie a w Tylera jakoś nie wierzę i jego częste problemy z barkiem. Proponowałem ten pakiet za innych, odrzucali to biorę Gay'a, który cały czas utrzymuje swoją średnią i w końcu może uda mu się opuścić Kings.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale weźcie pod uwagę, że Gay załatwił Achillesa, a nie skręcił kostkę czy wybił palec. To bardzo poważny uraz po którym mało kto wraca do dobrej produkcji i szczerze dziwię się, że hermann oddał taki pakiet za niego, mimo że tankuje na ostro. Nie chciałem wcześniej komentować, żeby gooz znowu nie miał do mnie pretensji. Lepiej kombinować do końca sezonu, niż brać na szybko 31-letniego Gaya po takiej kontuzji, co pod przebudowę jest fatalnym ruchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu oceniam wartość Gaya. W przypadku hermanna branie 31-letniego kolesia z taką kontuzją to słaby pomysł, nawet jeśli ostro tankuje.

 

Keef + Tyler byłem chętny oddać już po 1 dniu odkąd ich miałem. To nie są gwiazdy albo jacyś keeperzy na lata. Gdybym wysłał taką ofertę przed kontuzją Gay'a bym go nie dostał. Biorę pod uwagę fakt, że to Achilles ale też że prawdopodobnie będzie wolnym agentem w offseason a kto wie co tutaj może się stać. Gay to jest stała produkcja punktów przez ostatnie lata w FP i liczę, że nadal takim będzie.

 

Myślę, że słabym pomysłem jest wysyłanie ofert za Jokica :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×