Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2016/2017] Rozgrywki - Liga Dynasty

Polecane posty

Do wziecia Steven Adams i/lub Avery Bradley w pakiecie z Monta Ellisem.

 

najlepiej za kogos na pozycje PG-G ale moze byc i inna grywalnosc, moge wziac kontuzjowanego grajka/grajkow badz jakiegos mlodego/mlodych wilka niespeniajacego nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E.3 Kolejność draftu rookich wylicza wyznaczony uczestnik ligi po sezonie regularnym na podstawie posortowanej rosnąco dla wszystkich zespołów sumy 492 rozegranych gier wśród graczy z jak najwyższą średnią w danej drużynie

 

Czyli brane pod uwage są 492 najlepsze mecze ktore zagrali w trakcie sezonu zawodnicy, ktorych bede mial w ostatnim dniu w składzie? przykładowo czy jezeli w ostatni dzien, wezme nie wiem tysona chandlera to jego mecze z grudnia będą się liczyły do mojego wyniku? Jesli w ostatni dzień wyrzucę dericka rosa to jego mecze które zagral w moich barwach nie będą sie liczyły? Czy liczą sie najlepsze mecze zawodnikow których miałem w aktywnym składzie na dane dni, w takim wypadku czy ma znaczenie to czy dany zawodnik został na lawce czy moze był wystawiony do składu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.3 Kolejność draftu rookich wylicza wyznaczony uczestnik ligi po sezonie regularnym na podstawie posortowanej rosnąco dla wszystkich zespołów sumy 492 rozegranych gier wśród graczy z jak najwyższą średnią w danej drużynie

 

Czyli brane pod uwage są 492 najlepsze mecze ktore zagrali w trakcie sezonu zawodnicy, ktorych bede mial w ostatnim dniu w składzie? przykładowo czy jezeli w ostatni dzien, wezme nie wiem tysona chandlera to jego mecze z grudnia będą się liczyły do mojego wyniku? Jesli w ostatni dzień wyrzucę dericka rosa to jego mecze które zagral w moich barwach nie będą sie liczyły? Czy liczą sie najlepsze mecze zawodnikow których miałem w aktywnym składzie na dane dni, w takim wypadku czy ma znaczenie to czy dany zawodnik został na lawce czy moze był wystawiony do składu?

Ilość meczy, które dany zawodnik rozegrał dla Twojej czy innej drużyny nie ma znaczenia. Zbyt dużo kombinowania i czasochłonności by zajęła analiza tego wszystkiego. Liczą się tylko rzeczywiste dokonania zawodnika przez cały sezon. Również jest bez znaczenia to, czy gracz był na benchu czy aktywnym slocie - przeciwdziała to bowiem kombinowaniu by celowo zaniżyć własny pick. Zaniżać picki można tylko przez trejdy, ew. ruchy na FA, pod warunkiem, że nie wiążą się z wyoutowaniem istotnych graczy, takich np. jak wspomniany Rose w ostatnich dniach sezonu. W takim przypadku Rose'a mieć nie będziesz, ale tenże Rose będzie się Tobie liczył do obliczania picku. Wszystko to po to, by uniknąć celowego działania na obniżanie picku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wsjem,

 

To kto do jasnej ciasnej bierze ostatecznie tego Matthewsa???

 

Do oddania za pick - kto pierwszy - ten lepszy...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam tanio Bledsoe, Rose i Taja Gibsona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja juz dawno go chcialem, gosc umie grac w koszykowke, licze ze przez wakacje sie doleczy i bedzie dobry grajek na nastepny sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam jeszcze bledsoe za pick top 6 w nadchodzacym drafcie, albo za mlodego zawodnika z potencjalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego sezonu jestem bardziej niż zadowolony :)

 

Skok z 20 miejsca w poprzedni na podium w tym roku to jakiś kosmos, z którym nie spotkałem się jeszcze nigdy w żadnej lidze, w której grałem. To oznacza dobrze wykonaną robotę w offseason i chyba wybranie odpowiedniego momentu na spieniężenie assetów za gotowych graczy. Przebudowę uznaję za udaną.

 

Top 2 w tym roku było poza zasięgiem, nie przy zawodzących oczekiwania Noelu i mimo wszystko Ingramie. Jednak pozostali dali ogień, dodatkowo niezłe wzmocnienia w trakcie sezonu i udało się osiągnąć maksymalny możliwy wynik.

 

Przed sezonem po ciuchu myślałem o top 5, ale bardzo nieśmiało :)

 

Baza na kolejny rok jest dobra. Kilka ruchów w offseason i może włączę się do walki o coś więcej. Apetyt na utrzymanie wysokiego poziomu wzrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za ten sezon.

W końcu wszyscy moi gracze byli zdrowi i osiągnąłem swój cel.

Cel na przyszły sezon to ofc repeat, ale nie będzie łatwo.

 

Graty dla Vica i, w szczególności, Matka za pudło.

Graty też dla obiego za dobry wynik. Jak lepiej obuduje swoich 5 liderów to będzie bardzo groźny.

 

Ktoś chętny na TJ McConnella za pół darmo (za jakiś słaby pick albo młodziaka z 15fpg)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graty dla Vica i, w szczególności, Matka za pudło.

A dziękuję za wyszczególnienie :)

 

Również gratuluję towarzyszom na podium, którzy - jak już wspomniałem - nie dali pozostałym nawet pomyśleć o czymś więcej, niż trzecie miejsce. Kosmiczne sezony Westbrooka i Hardena (średnio 85 i 80 punktów na mecz przez cały zdrowy sezon!) zrobiły swoje, ale ma to też swoją cenę - mniej w salary na przyszłosezonowe uzupełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze tylko, że Musli zagrał wyjątkowy sezon, który zakończył zwycięstwem. Takiego wyniku jeszcze nie było.

 

Vic zagrał na poziomie z ostatnich dwóch sezonów, w których wygrywał ligę. I to przy kosmosie ze strony Hardena, więc o więcej mogło być ciężko.

 

Z kolei mój wynik dawałby w trzech poprzednich sezonach srebro. To był bardzo mocny rok teamu Musli'ego, który może być bardzo ciężko powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajny sezon! U mnie 4 miejsce...

 

Gratulacje dla zwycięzców.

 

Wymiana Love<-> Payton miała dać więcej, ale urazów nie oszukasz.

 

Oczywiście widzimy się za rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sezon i ogromne gratulacje dla Clippers! Oraz oczywiście również dla Nets.

 

Liczyłem na Tripla ale Musli odjechał niczym Pendolino :B

Wymiana z DeRozanem przesądziła o tytule.

 

Dodatkowo u mnie zawiodło zdrowie:

- Fournier -14 spotkań

- Millsap -13 spotkań

- Beverley -15 spotkań

- Vucevic -7 spotkań

 

Teraz kolejna ciężka przebudowa, trzeci rok z rzędu muszę schodzić z salar powyżej 500fp - zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×