Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Ogólny wątek organizacyjny - roto budżetówka

Polecane posty

Na razie mamy czas. Poczekamy i dopiero zdecydujemy co dalej.

 

Nie podałeś terminu zgłoszeń w pierwszym poście wątku. Moze to trochę ułatwi sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Zapisy prowadzimy zatem do końca września. Wtedy zobaczymy na czym stoimy. Na tą chwilę, przy założeniu, że nie potwierdzi nikt więcej, miejsce w rozgrywkach mają wszyscy rezerwowi (9 rezerwowych wobec potencjalnie 10 miejsc wolnych w ligach 2A, 2B).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem :) Jesteś na rezerwie już teraz, w przyszłym roku będzie kolejna organizacja. Jeśli zmieścisz się do ligi już teraz - będziesz grał i mam nadzieję, że tu pamięć Cię nie zawiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam zakładać, że nie grasz w tym sezonie? Ewentualnie możemy się umówić tak, że zostawimy Cię na koniec listy rezerwowej, jeśli po uzupełnieniu składów lig będziemy mieli zapotrzebowanie na graczy - przypomnimy się. Co Ty na to? Wiesz, nie chcę sytuacji, że z uwagi na Twoją sytuację czeka cała liga i wszyscy mają skrępowane ręce. Jeśli widzisz inny sposób by tego uniknąć - daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja napisałem, że nie gram? Oczywiście, że gram. Tylko zapomnę pewnie o przyszłym sezonie - jakbym się nie dostał w tym roku - i chciałbym pozostać na liście rezerwowej na kolejny sezon, ale z wyższym numerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to nie działa, trzeba się po prostu kręcić wokół serwisu/rozgrywek i dopilnować tych spraw. Ale i tak to chyba niezupełnie dotyczy Twojej osoby, gdyż po najbliższym sezonie sytuacja będzie inna i nie będziesz już rezerwowym. Ligi zostaną odnowione a jeśli awansujesz lub spadniesz - dostaniesz info od właściwego komisarza zapewne. Będzie też w przyszłym sezonie właściwy wątek organizacyjny plus powiadomienie na pw więc nie powinno Ci uciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tutaj muszę niestety zrezygnować, dzięki za poprzedni sezon!

 

Dlaczego rezygnujesz? Strach Cię obleciał?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tutaj muszę niestety zrezygnować, dzięki za poprzedni sezon!

 

Dlaczego rezygnujesz? Strach Cię obleciał?:)

 

Zeszłoroczne lanie uświadomiło mi, że większą radość z gry jestem w stanie czerpać, grając w mniejszej ilości lig, natomiast bardziej się w nie angażując :) Do odstrzału poszła akurat ta m.in. bo w formacie roto preferuję ligi głębsze, z większą ilością drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy kiedyś pęka ;)

racja. Graba znany kiedyś jako Owrzodzenie, Krwiomocz itp przyjął teraz (w H2H wężykowym) pseudo Sraka i Kasia (Kasza)Pęczak.. każdego dotyka pindol przeznaczenia

I to będąc w 2. lidze! :)

 

Barca, szkoda, wróć kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopatrzyłem się, że Bors25 ma bana więc jego wykreślenie daje jasność co do sytuacji w lidze 2A. Potwierdzili wszyscy, którzy mogli więc do zastąpienia mamy dwie osoby (zbanowane) - ich miejsce zajmują odpowiednio GRB oraz MJ1. Wkrótce utworzę odpowiedni wątek organizacyjny - do przejęcia przez komisarza (kiedy zostanie w 2A wyłoniony).

 

Jeśli chodzi o sytuację w 2B - mamy tam 3 bany oraz 3 osoby do potwierdzenia - do tej pory nie odezwały się w temacie. Dotyczy to grzetoma (wypowiadał się w innym temacie ale tutaj milczy), wanishe oraz Jurek Furtak (sytuacja jak z grzetomem). Czekamy z nimi do końca miesiąca, chyba, że wcześniej się określą. Dopiero wtedy przypiszę kolejne osoby z listy rezerwowej - jeśli sytuacja się nie zmieni, do gry przystąpią wszyscy rezerwowi z wyjątkiem marcelo (chyba, że ten dozbiera sobie 11 kolegów dopełniających rozmiar dodatkowej ligi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę cicho o 2 lidze B gdzie powoli wszystko jasne. Ci co mają bana to mają bana, Jurek jest z nami, a Grzetom, jak to Grzetom "raz na jakiś czas". Grałem z Grzetomem i aktywnością nie grzeszy, ale czas jeszcze jest, więc czekamy (na H2H zgłosił się) i zamilknę:) Nie mniej można utworzyć już ligę żeby rozpocząć powoli organizację. Najwyżej ktoś wskoczy w miejsce Grzetoma (jeżeli będzie kilku chętnych niech poza kolejnością zgłoszeń decyduje możliwość akceptacji ustalonego wcześniej terminu draftu...czarny scenariusz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek mi umknął! Jutro zaktualizuję listę i wypowiem się co do reszty tematów.

 

Grzetom napisał mi, że rezygnuje z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×