Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2016/17

Polecane posty

Gratulacje Barca, rozjechałeś moją ekipę.

 

Dzięki. Cały czas w tym tygodniu wyglądało na to, że wygram wysoko, ale cały czas też myślałem, że któryś dzień przywróci rywalizację do stanu 5-4 w którąś stronę. Cóż, myślę, że dopisało mi sporo szczęścia, ale trzon mojej ekipy też zaczyna się rozkręcać, czym jestem pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale symulcja pojawi się dopiero jutro. Prawdopodobnie do końca dnia nie znajdę choć odrobiny czasu na podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu mam na szczęscie korzystniejszy układ gier, ale w pojedynku z Bukkake i tak na więcej niż 5 punktów nie ma raczej co liczyć.

 

oj panie - dopiero spojrzałem - przecież Ty masz w skali tego tygodnia na dzień dobry z 10 slotów grających więcej. jak ze 3 punkciki uciułam tro będzie cud

Gdybym był wróżką i posadził wczoraj Randle'a to bym wygrał. Ogólnie mogę być zadowolony z postawy drużyny, tym bardziej że znowu cały tydzień opuścił Horford. Los mnie niestety nie oszczędza, bo ciągle gram z mocnymi rywalami, czego efektem jest słaba pozycja w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Embida oddam za coś co posiada dwie pozycje (pg/sg, sg/sf, sf/pf, lub pf/c)

 

Wysyłać oferty, bo do końca tygodnia chcę się Processa pozbyć...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 3 KOLEJKI:

vR3cAv7.png

 

1 pozycja najwyraźniej bardzo spodobała się zespołowi Grave Diggers, którzy po raz drugi z rzędu są najlepszym zespołem tygodnia. Mało tego, notują oni jeszcze lepszy tydzień, gdyż w aż 7 kategoriach notują oni lepsze wyniki niż tydzień temu. Mimo tak dobrej kolejki, zdołali wygrać oni zaledwie 5-4, jednak trzeba nadmienić, że grali oni z równie silną w tym tygodniu - ekipą The Tramwajs. Na drugie miejsce, po 1 tygodniu nieobecności wracają God Of Thunder. Z pewnością ten tydzień zakończą z najlepszymi humorami bo wygrali swoją parę aż 8-1 z GL Team. GL Team pewnie przeklinają w duchu, że nie mierzyli się z God Of Thunder w którymś z wcześniejszych tygodni, gdzie dwukrotnie wygrali by 6-3. Podobnie jak na najwyższym miejscu podium, tak i na 3 miejscu nie było zmian w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Red Panthers w tym momencie mają 2 tygodnie kiedy zdobywali 85 lub więcej punktów w symulacji tygodniowej, dzięki czemu już teraz pobili rekord z poprzedniego sezonu, gdzie mieli tylko jeden taki tydzień z takim osiągnięciem.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 3 KOLEJCE:

DqPsK9u.png

 

Szczęściarz tygodnia:

Forma GRB Budżet H2H z pierwszych 2 kolejek nie wyglądała za ciekawie, jednak w tym tygodniu sytuacja tego zespołu wygląda jeszcze gorzej. Tak słaba dyspozycja w ostatnich 7 dniach tego zespołu została do maksimum wykorzystana przez ich oponentów - Raging Ravens, którzy również nie grzeszą dobrą dyspozycją (nawet przed tą kolejką prezentowali się słabiej). 7 wygranych kategorii w jednej parze to oczywiście było najlepsze osiągnięcie Raging Ravens w tym tygodniu i powinni się z tego faktu bardzop cieszyć bo w aż 2/3 par czekało na nich 2 lub 3 wygrane kategorie.

 

Pechowiec tygodnia:

Po dwóch bardzo dobrych kolejkach dla GL Team, przyszedł czas na słabszy tydzień. Czy jednak był to aż taki słaby tydzień, że przegraną 1-8 należy uznać za sprawiedliwą? O nie! Już na wstępie wystarczy spojrzeć w powyższą tabelkę i można zauważyć, że w pojedynku z szczęściarzem tego tygodnia uzyskali by wynik 6-3. Przegrana 1-8 z God of Thunder boli tym bardziej, że w pierwszych 2 tygodniach dwukrotnie GL Team wygraliby swoje starcie wynikiem 6-3. Niestety ta jedna porażka przekreśla osiągnięcia z poprzednich tygodni i obecnie drużyna GL Team legitymuje się w tabeli Yahoo z bilansem 14-13-0 i zajmuje 12 miejsce. Jakże niesprawiedliwe, jeśli spojrzymy na tabelę z całego sezonu w moich podsumowaniach, gdzie są tak naprawdę 4 siłą ligi.

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Ballmovement Purists, High Flying Circus 3 i Nygusy Gerarda – 0,496 FG% (poprzedni rekord The Tramwajs - 0,487 FG%)

Nygusy Gerarda – 74 3PTM (poprzedni rekord God of Thunder - 62 3PTM)

Grave Digger - 676 PTS (poprzedni rekord Grave Digger - 664 PTS)

The Tramwajs – 300 REB (poprzedni rekord BukkakeB - 261 REB)

High Flying Circus 3 – 40 BLK (poprzedni rekord High Flying Circus 3 - 38 BLK)

Najgorsze:

BYDZIA BULLS - 17 STL (poprzedni rekord BukkakeB - 21 STL)

 

Ciekawostki:

Po raz pierwszy w tym sezonie w symulacji pojawił się wynik 9-0. Takim rezultatem zakończyłoby się starcie NEVERWINS z GRB Budżet H2H.

 

Drugi raz pod rząd drużyna Grave Digger zakończyli podsumowanie tygodnia z dorobkiem 95 lub więcej punktów. Tylko raz w historii miał ktoś dłuższą taką serię. Byli to Ballmovement Purists którzy w zeszłym sezonie od 17 do 19 tygodnia osiągali takie wyniki.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

rHK1wxV.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak jeszcze było w H2H :) Szczęście w drafcie plus szczęście w FA, kontuzje innych graczy, dzięki czemu Harkless i Len grali lepiej niż normalnie. Wrócil Collison.

W tym tygodniu znowu cięzki przeciwnik, któremu wróci Jrue (oby jak najpóźniej i zaczął od 15 min w meczu). Już mi wypadł Hood. Oznacza to dla mnie tylko jedno, zagrać jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrz nie ma lekko póki co, nie dość, że już zanotował serię 3 porażek na start sezonu, to teraz na dokładkę czeka go walka z hydrą knt ;)

 

Ja notuję póki co bardzo solidne występy, głównie przez to, że wypalili gracze, których kupiłem stosunkowo tanio na drafcie, a w których wierzyłem (Barnes, LaVine, Jr Smith, Tobias Harris, Gallo). Niestety również u mnie zaczynają się schody, bo wypadło mi kilku graczy i różnie to z nimi może być. W tym tygodniu mam mecz z Gerardem, którego team wydaje się być słabszy, niż ten zeszłoroczny, aczkolwiek wpływa też na to póki co spora ilość kontuzji kluczowych rolesów. Liczę na ozdrowienie zarówno Twoich, jak i moich grajków i równą walkę.

 

Dzięki wielkie za podsumowanie @mikrofalowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wyrzuciłem tego pozera Waitersa to on dzisiaj rzucił 27 pkt na prawie 50%FG z 3 trójkami, 2 stl i 3 blk z San Antonio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj wyrzuciłem tego pozera Waitersa to on dzisiaj rzucił 27 pkt na prawie 50%FG z 3 trójkami, 2 stl i 3 blk z San Antonio!

 

Ja nie sprawdziłem wczoraj rano statsów z niedzieli i automatycznie wyrzuciłem dwóch gości, którymi rotuję na FA, a jednym z nich był Bjelica po meczu życia ;) Teraz pozostaje mi się modlić, by nie wystrzelił z formą i minutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz nie ma lekko póki co, nie dość, że już zanotował serię 3 porażek na start sezonu, to teraz na dokładkę czeka go walka z hydrą knt ;)

Rok temu po trzech kolejkach miałem bilans 11-15 i zacząłem sezon 1-4. Nie wyciągałbym więc pochopnym wniosków ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz nie ma lekko póki co, nie dość, że już zanotował serię 3 porażek na start sezonu, to teraz na dokładkę czeka go walka z hydrą knt ;)

Rok temu po trzech kolejkach miałem bilans 11-15 i zacząłem sezon 1-4. Nie wyciągałbym więc pochopnym wniosków ;).

 

No pewnie, że nie wyciągam pochopnych wniosków. Napisałem, że nie masz lekko i to się przecież zgadza :) Tak szybko mistrza nie będę lekceważył, o to się nie bój. Zwłaszcza, że mamy dłuższą historię potyczek w tych rozgrywkach ;):B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że nie wyciągam pochopnych wniosków. Napisałem, że nie masz lekko i to się przecież zgadza :) Tak szybko mistrza nie będę lekceważył, o to się nie bój. Zwłaszcza, że mamy dłuższą historię potyczek w tych rozgrywkach ;):B

Racja, to już 3 sezon wspólnej gry i 2 potyczki w PO jak dotąd, więc jakiś tam zalążek rivalry zecydowanie jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, gdzie oferty za Embiida?

Przecież nie pisałem, że chcę za niego willę w Soczi i hektary pola...

 

Może być względnie tanio...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej wysyłajcie Benonowi propsy, bo jak przystanie na moją propozycję to nie dość, że mam za dużo ludzików z PG to nagle zacznie się problem z C..

 

ja w związku z powrotem Jrue chętnie sprzedam któregoś ze swoich solidnych, za dobrych na FA w tej lidze guardów (Mills, Crabbe, Knight a nawet może Booker) za kogoś z SF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem sobie z ciekawości, jaki średnio % zwycięstw wystarcza, by dostać się do PO z 8. miejsca. Biorąc pod uwagę dane z 6 sezonów tej ligi, jest to: 0,515%. Czyli w teorii 88 zwycięstw powinno dać 8. miejsce, a utrzymanie już raczej na pewno.

 

Czyli przykładowo drużynie Diga, która zanotowała rewelacyjny start, teoretycznie wystarczy do końca sezonu bilans 69-75, by zapewnić sobie PO/utrzymanie.

 

Zobaczymy pod koniec sezonu, na ile te przewidywania się potwierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzyłem sobie z ciekawości, jaki średnio % zwycięstw wystarcza, by dostać się do PO z 8. miejsca. Biorąc pod uwagę dane z 6 sezonów tej ligi, jest to: 0,515%. Czyli w teorii 88 zwycięstw powinno dać 8. miejsce, a utrzymanie już raczej na pewno.

 

Czyli przykładowo drużynie Diga, która zanotowała rewelacyjny start, teoretycznie wystarczy do końca sezonu bilans 69-75, by zapewnić sobie PO/utrzymanie.

 

Zobaczymy pod koniec sezonu, na ile te przewidywania się potwierdzą.

 

Mi w zeszłym roku, gdy grałem pierwszy raz od 12 lat w h2h, wyszło, że wygrywając wszystko 5-4 spokojnie jest się w playoffs, więc zatankowałem 4 kategorie i naturalnie się sprawdziło. W playoffach było jednak gorzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę więcej kontuzji i na dokładkę kogoś out for season :)

Cóż, sekundy dzieliły mnie od Evana Turnera w niedzielny poranek i klikając add on brał już udział w Bukkake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 4 KOLEJKI:

pvhf8cL.png

 

Kolejka numer 4 stała pod znakiem paru mniejszych lub większych niespodzianek. Co prawdą tą niespodzianką nie był zespół God of Thunder, który w tym tygodniu po raz kolejny potwierdził świetną dyspozycję na początku sezonu zdobywając swój season-high – 95 punktów. Określeniem niespodzianki należy natomiast opisać dyspozycję Raging Ravens, którzy byli 2 siłą minionego tygodnia. W poprzednich 3 kolejkach, nawet raz nie otarli się o górną połowę tabeli, a tymczasem w tej kolejce uzyskali aż 85 punktów w symulacji. Mało tego! W swoim starciu z High Flying Circus 3 uzyskali rezultat 8-1! 3 miejsce zajął zespół BukkakeB, których akurat „wizyta” na najniższym stopniu podium nie będzie wielką sensacją, gdyż konsekwentnie każdego tygodnia notują tendencję zwyżkową. Czy to jednak tyle niespodzianek? Nie, skądże. Wśród zaskoczeń kolejki znajdzie się również min. BYDZIA BULLS, którzy w poprzednich kolejkach prezentowali się dosyć podobnie do Raging Ravens zaś w tej zameldowali się na dobrej 6 pozycji w tabeli. Dużym zaskoczeniem In minus jest kolejny słabszy tydzień GL Team, oraz fatalna 15 pozycja drużyny The Tramwajs.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 4 KOLEJCE:

088Bt6n.png

 

Szczęściarz tygodnia:

Przyznaję że ciężko było mi tu znaleźć jakiegoś jednego, wyraźnego kandydata jednak ostatecznie poszedłem trochę na łatwiznę i wybrałem rywala NEVERWINS, którzy notują nieszczęśliwy, słabiutki tydzień. W tym tygodniu rywalem tego zespołu była ekipa The Lego, którzy zanotowali drugą pod rząd przeciętną kolejkę zakończoną po raz drugi zwycięstwem 7-2. Dzięki tej wygranej The Lego są w 3 meczowej serii zwycięstw w parach yahoo. Trochę szczęśliwie bo nie wiadomo gdzie teraz byliby The Lego, gdyby nie to że w ostatnich 2 kolejkach trafiali odpowiednio na 15 i 16 zespół tygodnia. Zobaczymy co będzie za tydzień.

 

Pechowiec tygodnia:

Nie udało się drużynie Grave Digger wyrównać osiągnięcia drużyny Ballmovement Purists z poprzedniego tygodnia, gdy 3 razy pod rząd zakończyli podsumowanie tygodnia na 1 pozycji. W tej kolejce Grave Digger musieli zadowolić się „ledwie” 5 pozycją. Marcelomattsoy pewnie tą 5 pozycję przyjąłby z uśmiechem na twarzy, gdyby nie wynik 3-5 uzyskany w tym tygodniu przeciwko BukkakeB. Od 1 tygodnia Grave Digger wygrywaliby z BukkakeB odpowiednio 5-4, 6-3 i 7-2. Niestety w tym tygodniu zmierzyli się ze sobą w rzeczywistej parze i dosyć pechowo przegrali 3-5. Co prawda zawsze mogło być gorzej bo przeciwko God of Thunder przegraliby 2-7, a przeciwko Raging Ravens 3-6. Z drugiej jednak strony w aż 7 innych parach to oni wygraliby 7-2 lub 6-3.

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

God of Thunder – 0,871 FT%(poprzedni rekord God of Thunder – 0,863 FT%)

God of Thunder – 680 PTS (poprzedni rekord Grave Digger– 676 PTS)

Najgorsze:

 

Ciekawostki:

Drugi zespół tygodnia – Raging Ravens przegraliby swoją parę z God of Thunder, aż 2-7! Jeszcze nigdy w historii ligi, żaden zespół który uzyskał 85 lub więcej punktów nie przegrałby tak wysoko jakiejś pary.

 

To już 4 tydzień pod rząd kiedy w podsumowaniu tygodnia ktoś zdobywa 95 lub więcej punktów w symulacji. Takiej serii w historii jeszcze nie było, gdyż poprzedni rekord wynosił 3 kolejki. Tamten, stary rekord został ustawiony na przestrzeni 17 i 19 tygodnia.

 

Neverwins byli w tym tygodniu w aż 4 kategoriach najsłabsi na tle całej ligi. Osiągali oni najsłabsze wyniki w PTS, REB, STl i BLK. Jest to wyrównanie niechlubnego rekordu Bonafide Dawgz z poprzedniego sezonu. W historii ligi zdarzały się przypadki gdy jakiś zespół był najsłabszy w większej ilości kategorii na przestrzeni tygodnia, jednak były to rekordy „bite” przez nieaktywny zespół 2good4noobs.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

8zNDT33.png

 

Rubryka formy: Zsumowana liczba punktów z 3 ostatnich kolejek.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa nie wita zbyt ciepło beniaminków w tym roku. Grave Digger jako jedyny z grona 6 ekip, które awansowały w poprzednim sezonie z 2 ligi, zajmuje miejsce premiujące grą w playoffach. Reszta okupuje póki co miejsca 10, 12, 14, 15 i 16. Brać się do roboty Panowie ;)

 

Moja drużyna nawet mi się podobała po drafcie, ale takiego startu bym się w życiu nie spodziewał. Póki co wszystko klika nadzwyczaj dobrze. Ciekawe jak to będzie wyglądać w tym tygodniu, który ma chyba najdzikszy i najgłupszy rozstaw gier w tym sezonie regularnym.

 

P.S.

64-71 do końca sezonu i mam utrzymanie :P

 

P.S. 2

Wielkie dzięki za kolejne podsumowanie mikrofalówka! Tym razem wyszło ci jakoś lepiej, niż zwykle :E

 

P.S. 3

Najlepszy w tabelkach mikrofalowki w zeszłym sezonie KapitanPlaneta notował w przeciągu sezonu średnio 79,5 punktu na kolejkę. W tym momencie aż 3 drużyny mają póki co lepszą średnią/kolejkę. W poprzednim sezonie była bardziej wyrównana liga, czy to tylko efekt małej próbki i startu sezonu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi gracze zagrali słabszy tydzień i do tego w niedzielę nie było kim grać, a do zwycięstwa w pojedynku potrzebna była obrona w ostatni dzień zbiórek i bloków, bo punktów nie było szans obronić. Ostatecznie przegrałem jednak jedną zbiórką, ale okazało się że Lowry i Ellis wczoraj u GRB mieli w sumie aż 15 strat !!! i dzięki temu udało się wygrać w TO jak i cały pojedynek.

 

W tym tygodniu rywalem tego zespołu była ekipa The Lego, którzy zanotowali drugą pod rząd przeciętną kolejkę zakończoną po raz drugi zwycięstwem 7-2. Dzięki tej wygranej The Lego są wraz z Red Panthers ostatnimi zespołami w lidze, które po 4 kolejkach wciąż nie zanotowały porażki w parach Yahoo.

 

The Lego w pierwszym tygodniu przegrali 4:5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam szczęścia do FA ostatnio. Mc Connell i Augustin (ktory gral dobrze) nagle nic. Zacząłem od 1-8. Niech Winslow wraca. Miles nie wiem czy do mnie trafi jeszcze. Zakasam rękawy i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×