Skocz do zawartości
AIR_MJ

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

No to w pyte, grabarz zagrał że mną tydzień życia a teraz dla odmiany nayebani też po mistrzowskim tygodniu...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdrowie, zdrowie, zdrowie. Ale niestety moi zawodnicy to nie są mistrzowie utrzymania formy i nie oczekuję od Kilpatricka, Speightsa czy Johnsonów, Harella utrzymania formy. Zresztą patrząc na mój team korzystam z nieszczęścia innych,a to nigdy nie wróży dobrze, bo kiedyś tamci wyzdrowieją :). Odbija się to na mnie w w H2H budżet, gdzie mam pogrom i co tydzień wypada mi 2-3 graczy ,za każdy razem kto inny choć Gay i Winslow już się zadomowili na IR.

Udanego tygodnia i zdrowia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem to będzie dla mnie bardzo trudny pojedynek. Praktycznie w każdym dniu gra u mnie mniejsza ilość zawodników, a już u zarania tygodnia mam 1-8 w plecy. W dodatku zestaw meczy tak się niefortunnie ułożył, iż np. dziś dwóch moich podkoszowych musi siedzieć na ławce, a na obwodzie mam niedobór. Zrobię co mogę, by osiągnąć honorowy rezultat, ale o wygraną będzie bardzo trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka na własne życzenie po remisie w trójkach i przegranej jednym przechwytem. Wczoraj miałem pobrać jeszcze jednego gracza, ale nie mogłem się zdecydować czy brać Templa czy Warrena i w końcu uznałem że uda się wygrać bez tego pobrania. A wystarczyło żeby nie przełożyli meczu w sobotę i przed wczorajszymi meczami bym nie kalkulował :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24deg48.jpg

 

wg tabelki to był "dobry" tydzień ale realnie patrząc drużyna Bukkake po 10 latach w 1 lidze będzie się musiała z nią raczej pożegnać.. w ostatnich tygodniach bilans 8-1-18, tylko 2 zwycięstwa i 2 remisy po 11 kolejkach.. play-offy zaczynają się w tym roku duuużo wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był dobry tydzień i dobry schedule. Potrzebowałem go bardzo, niestety teraz widzę, że w starciu z Kubą będę po drugiej stronie jeśli chodzi o schedule...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie była niespodzianka, doskonale przeczuwałem, że to się może tak skończyć, a tak myślalem w trakcie tygodnia, że trafiłem na świetny tydzień pitrekka. Trafiłem na dużo mniejszą ilość meczy moich zawodników i stąd taki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
play-offy zaczynają się w tym roku duuużo wcześniej :)

Gooz mam podobnie jak Ty, co ciekawe dołączył do nas Andrew i wygląda na to, że będziemy świadkami zmiany warty, bo mistrzowie z 4 ostatnich sezonów mogą wypaść jednorazowo z ligi :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, porażka z Marcelomattsoyem i ja znajdę się pod kreską, także nie przesądzajmy ;)

 

Nie mam obwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości jestem Maciek :)

 

Trefl Sopot mnie rozwali.

Nie wiem czym to jest spowodowane, ale Pacers grają 1 mecz!!! A mam dwóch.

Raptors 2 mecze a mam 2.

Suns chyba 2

Heat 2 mecze a mam 2.

 

Zmian można robić 5, więc nie wiem jakbym chciał, nie odrobię tych strat. A Bulku drogi masz wszystkich po 3-4 mecze. Jedyną kategorią, którą wygram są TO (choć nie jest to pewne, bo chyba zdecydowanie prowadzę w lidze w tej niechlubnej rubryce) i może FG/FT jak się postaram.

3-6 to będzie najniższy wymiar kary, choć nastawiam się na większe baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie Trefl, tylko Najebani w tej akurat lidze, Trefla mam w budgetsznur ;)

 

A od Lowry'ego i Jonasa masz 3 mecze, czyli całkiem normalnie. Ponadto od McDermotta aż 5, a Butler i Wade teraz pauzują, więc McDermott urasta do roli pierwszej strzelby.

 

Oczywiście nie będę się krygował, raptem 1 mecz od George'a i Mylesa to spory fit dla mnie, zważywszy że otrzymam 4 spotkania od Minnesoty. Ale Lavine się połamał, a to dla mnie w sytuacji, kiedy mam spory problem z rotacją wśród obwodowych oznacza niemały kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrachujac od wszystkiego. Wlasnie czytalem, ze verizon ma zamknac yahoow. Ciekawe co z nami bedzie i czynie to rzeczywiscie sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eun6vs.jpg

 

Bulek wygrywa wirtualny remis statami niewystawionego w niedzielę Townsa, don't wake me up na 5ym bo w bezpośrednich starciach w mini tabelce dla "7punktowców" przegrałby z pozostałymi. ja kolejna porażka ale można powiedzieć nieunikniona - ciągle bez Bradleya, z jednym meczem Fourniera i po 2 od CP3 i Jordana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eun6vs.jpg

 

Bulek wygrywa wirtualny remis statami niewystawionego w niedzielę Townsa, don't wake me up na 5ym bo w bezpośrednich starciach w mini tabelce dla "7punktowców" przegrałby z pozostałymi. ja kolejna porażka ale można powiedzieć nieunikniona - ciągle bez Bradleya, z jednym meczem Fourniera i po 2 od CP3 i Jordana

Wygląda na to, że złapałem lidera, jak to się mówi, na wykroku ;-)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, przegrałem z najlepszym zespołem mając masakryczny schedule.

teraz obolały Gooz a jak wiadomo ranne zwierzęta są najbardziej groźne : )

 

udanego tygodnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie było łatwo to wygrać i tak prawdę mówiąc nie czułem bym miał jakiś szczególnie fajny week z pauza a potem słabszą niż zwykle dyspozycją Lavine.

Dodatkowo ciągle zastanawiałem się co zrobić by wygrać to 6-3 bo 7-2 nie brałem pod uwagę. Ruch z Lawsonem był żebym miał jakieś zabezpieczenie, nie myślałem ze zagra tak słabo.Cały czas miałem w planach wycofać go z grającego slota i gdybym nie miał 3 strat przewagi przed meczami nocnymi bym tak zrobił. Ale postanowiłem tego nie robić na wypadek gdyby była szansa nie przegrać stealów. Steale przegrałem ale plan został zrealizowany. A Towns na ławce? Ryzykowne posunięcie bo mogłem przegrać punkty, ale nie chciałem drżeć o straty choć tak fatalnego meczu Schrodera nie brałem pod wzgląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zostałem z jednym wysokim, dziś nie gra Griffin, Porzingis, Adams, Noel, więc liderowi za bardzo się nie postawię. Raczej przed 2 ligą mnie już nic nie uchroni, szkoda, ale trochę sobie posiedziałem w tej ekstraklasie...

 

Ciekawe w jakim towarzystwie polecę. Tu może trochę uda się namieszać, jeżeli ten jeden zdrowy tydzień się trafi, bo w tej kolejce kończę pojedynki z czołówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już nie mam czasu na negocjacje czy kalkulacje - walczę o przetrwanie a wiele bym na pewno za 6-8 tygodni niegrania nie dostał. w każdym razie taki Rivers do rana, by się pewnie na FA nie ostał.. a ten, jak mówisz, "prezent" może okazać się obusiecznym koniem trojańskim :P moja drużyna wykrwawiła się w trakcie pierwszej, dużo krótszej kontuzji Paula. jeśli nowy właściciel ma na tyle mocny team, że da radę przeciułać do PO to proszę bardzo. masz najwyższy waiver z pierwszej trójki, więc szanse na pobranie duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bukkake w 2 ligach pięknie pograło :)

 

Mało jest trejdów, bo na waivach dość spory zasób dobrych graczy, choć ja chetnie oddałbym 3 i pkt za stealsy i bloki.

 

Do oddania są Booker, Wiggins, Jabari

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukkake w 2 ligach pięknie pograło :)

Bukkake dogorywa i to w kilku ligach równocześnie (nie tylko w H2H) a gra najwyżej marsz żałobny na część kontuzji i zdychających szans w tym sezonie.. :P

 

2jgr6a.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×