Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Polecane posty

Oto skład osobowy ligi 2A budżet roto. Tabela uwzględnia rezygnacje/bany oraz uzupełnienia z listy rezerwowej.

 

Na czerwono osoby, które jeszcze nie dołączyły do ligi.

 

[warning]1. TastyPaul - Bromberg Dwarfs (Y!: Paweł)

2. t3jlor - Cerveza (Y!: Igor)

3. sorche - Big Bada Boom (Y!: asqueroso)

4. WeeFreeMan - Trolle z Koom (Y!: Marcin)

5. Bartek31 - ??? (Y!: Bartosz)

6. tmac_81 - Adrian OBLIVION (Y!: Adrian OBLIVION)

7. El-Maniaque - Bydzia Bulls (Y!: Leszek Rudolf) (uzupełnienie z rezerwy)

8. GRB - Komisarz (uzupełnienie z rezerwy)

9. MJ1 - Bardzo Mi Przykro (uzupełnienie z rezerwy)

10. Majchu - Abordage Meneli

11. killer7 - Pałki (Y!: Krzysztof)

12. fluber - Six Sigma[/warning]

 

Komisarz: GRB

 

Data draftu: 17.10, godz. 20:00

 

Link do ankiety: http://doodle.com/poll/us352mm75xggfqe3

 

Link do ligi (podgląd): http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/63032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam rywali. Nie ukrywam, że zamierzam awansować, więc nie ma sensu, bym się brał za komisarzowanie, skoro za rok mnie tu nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam nadzieję, że czeka nas emocjonujący sezon ;) również liczę na awans do 1.ligi i nie chciałbym podjąć funkcji komisarza, bo mam 3 ligi na głowie i mimo wszystko jestem mało doświadczony - to moj drugi sezon. Mam nadzieje, że szybko ustalimy datę draftu i już nie mogę się go doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko rezerwa aktywna :P nie wiem, co z resztą graczy :/ mam nadzieję, że do końca września wszyscy się ogarną i wybierzemy komisarza oraz ustalimy datę draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam w tym roku czasu by stróżować tej lidze dlatego nie podejmę się zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie chce wziąć się za ogarnięcie ligi :/ więc wrzucę chociaż ankietę odnośnie daty draftu: http://doodle.com/poll/us352mm75xggfqe3

 

Jak wypełnicie ankietę, napiszcie tu posta.

 

Mam nadzieję, że wszyscy do końca tego tygodnia się określą z terminami i wybierzemy datę draftu oraz wreszcie zaczniemy ligę :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wypełnicie ankietę, napiszcie tu posta.

 

Menele w abordażu zgłosili swoją gotowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, MJ. Weź może się może za komisarzowanie, pomogę ci, jak będzie trzeba. Przynajmniej zakładając ligę, przekonamy się, ile osób z tej grupy faktycznie zamierza grać. Bo to, kurwa, to jakieś jaja są. Trzy osoby się odezwały na forum, z czego dwóch nowych. Co to za liga w ogóle? Niniejszym chciałbym wszystkim pozostałym życzyć serdecznego chuja w dupę za to milczenie i olewanie tematu. Sezon startuje za 3 tygodnie, a tu cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy, spokojnie. Trzeba założyć jak najszybciej ligę i zobaczymy wtedy za 2-3 dni jaki będzie odzew. Na razie póki co jest rzeczywiście chujnia, bo tylko 5 osób w ogóle dało znać w ankiecie jaki im termin pasuje.

 

CZekam na założenie ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa, Masakra47 ma bana więc nie zagra z Wami. Jego miejsce zajmuje kolejny z rezerwy czyli El-Maniaque. Może to rozrusza nieco ligę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankietę wypełniłem wczoraj. Dwóch innych GMów znam, więc skrobnąłem im już o określenie się co do draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z chęcią zagram z Wami. DZięki za włączenie do ligi.

Funkcji komisarza jednak się nie podejmę. Nie będę miał czasu na to. Za dużo na głowie. :)

 

Nie widzę nigdzie linka do ankiety.

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuciłem dni, które nie pasują co najmniej 2 osobom i zostało nam 5 dat. Myślę, że jeśli tak zostanie do końca, to najlepiej wybrać najpóźniejszą datę: wtorek, 18.10. Czekamy ciągle na głosy 5 osób, więc może to się jeszcze zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony również ankieta wypełniona. Szczerze wolałbym poniedziałek 17.10 bo we wtorki mam próby mojego zespołu i za diabła nie wyrobię się nawet na godz. 22:00. Jeśli jednak zostanie 18 do łączę do draftu jak zjadę do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idźmy Maniakowi na rękę i draftujmy 17.10, co za różnica, jeśli innym nie przeszkadza.

 

MJ, komiszujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, MJ1 milczy, czas nagli, trzeba ogarniać.

 

Po uzgodnieniu z Cięglarą biorę na siebie komisarzowanie w trybie awaryjnym. Pragnę przy tym stanowczo podkreslić, że większość z Was to lamusy.

 

Może ktoś z graczy mógłby mi pomóc w połączeniu nazw drużyn z ksywkami na forum? Będę wdzięczny, bo chciałbym wiedzieć, komu mam wysyłać zaproszenia do ligi.

 

Draft 17.10 o godzinie 20:00. Data pasuje każdej z 10 osób, które wzięły udział w ankiecie. Pozostała dwójka nie znalazła czasu na przedstawienie swoich preferencji, więc będzie musiała zaakceptować tę datę. Mam nadzieję, że zdołają dołączyć do ligi.

 

Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dzieła:

- tmac1_81 to OBLIVION

- Cerveza to t3jlor

- sorche - Big Bada Boom

- Bartek31 - Chicago Warriors

- TastyPaul - Bromberg Dwarfs

 

Wszyscy na miejscach 7-12 na liście to chyba wprost nicki z forum. To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dzieła:

- tmac1_81 to OBLIVION

- Cerveza to t3jlor

- sorche - Big Bada Boom

- Bartek31 - Chicago Warriors

- TastyPaul - Bromberg Dwarfs

 

Wszyscy na miejscach 7-12 na liście to chyba wprost nicki z forum. To chyba tyle.

 

Dzięki. Czarownice z Lancre tylko zostają.

 

EDIT. Już mam. To niejaki WeeFreeMan.

 

LINKI Z ZAPRO ROZESŁANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Good job, GRB :) chciałem się zabrać za to dzisiaj, ale byłeś szybszy ;)

 

Moja drużyna: Bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który z Was ma na Y! pseudo "Krzysztof" i dołączył już do ligi? Pytam, bo nie mogę ustalić, gdyż na profilu ma same ukryte ligi, a w publicznych występował z tak wiele mówiącymi nazwami drużyn jak "cipki", "chuje", "dziki" i "ruchacze" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×