Skocz do zawartości
barcalover

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2016/17

Polecane posty

Washko, powód był chyba tylko jeden - superbowl ;)

 

Zaskakująco łatwo ograłem walczących tak jak ja o PO, Huncwotów i PO nabiera dla mnie chyba coraz bardziej realnych kształtów. Jednak cóż, nie był to najlepszy tydzień. Najgorszy od paru kolejek wynik w FG% i trójkach, punkty i asysty też na niesatysfakcjonującym poziomie. Tyle tylko, że Huncwoty ten tydzień miały jeszcze gorszy, kontuzja Embiida przesądziła, do tego słabe występy Jacksona, bo Gordon to nieczęsto gra na zadowalającym poziomie.

Tak czy owak szanse na PO zwietrzyły Menele, bo i Jordan zanotował dość istotną wpadkę z najsłabszym dotąd teamem. A po Huncwotach mam w terminarzu następnego rywala walczącego zaciekle o PO - właśnie Meneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam coraz bardziej czy nie wjebalem z tą wymiana brooka i bledsoe na KD...:-/

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 15 KOLEJKI:

BCjQabm.png

 

Już od dłuższego czasu Fighting Irish krążyli w okolicach 1 pozycji w podsumowaniach tygodnia, jednak w końcu im się udało. Drużyna Tochecka powróciła na szczyt symulacji tygodniowej po 2 miesiącach. Chciałbym powiedzieć, że Tocheck może być zadowolony, ale jak zobaczy, że w tym tygodniu zremisował z bardzo przeciętną drużyna tego tygodnia Honey Nut Cheerios, to prawdopodobnie uśmiech mu szybko zejdzie z twarzy. Tak pechowej, najlepszej drużyny tygodnia chyba jeszcze nie było. No może jedynie High Flying Circus 3 z 1 ligi, którzy byli najlepsi w 8 kolejce tego sezonu, a mimo to przegrali, mogą się bardziej „domagać” łatki największego pechowca w kontekście wyników osiąganych w symulacji. Choć z drugiej strony HFC3 przegrali wtedy na minimalnie słabszych rywali (ich tamtejsi przeciwnicy – The Lego zdobyli zaledwie 6 punktów w symulacji mniej). W przypadku Fighting Irish i Honey Nut Cheerios różnica wynosi 32 punkty! Tak o to kończę krótki opis najlepszej drużyny tego tygodnia – Fighting Irish. Na zakończenie warto jednak pocieszyć Tochecka tym, że mogło być gorzej – przegraliby 4-5 z Ważkami Wrocław H2h, oraz Milwaukee Badgers. No a tak propo wymienionych przed chwilą zespołów – to zajęli oni miejsce 2 i 3 w tym tygodniu. Są to bezsprzecznie najlepsze zespoły tego sezonu, co zresztą dobrze obrazuje tabela ligowa Yahoo. Różnicą między tą dwójką a resztą ligową jest już ogromna. Wszystko na to zapowiada, że reszta drużyn walczy już jedynie o maksymalnie 3 pozycję. Tuż za tą dwójką zameldował się zespół FC Turlaj. W poprzednim podsumowaniu umieściłem ich w „minusach”, jako największe rozczarowanie 14 kolejki. Wygląda na to, że chilu91 przeczytał moje „ostrzeżenie” i wziął się do roboty, bo wyniki osiąganięty w tym tygodniu należy do najlepszego od … 1 kolejki. Ponadto przerwali oni 5 meczową serię bez wygranych w parach ligowych. Nie zmienia do jednak faktu, że bitwa o miejsce w playoffach dla tego zespołu się jeszcze nie zakończyła i będzie trwać aż do ostatnich dni. A bitwę tą mogą zmierzyć między innymi z Pogromcami Donków, którzy zgodnie z moimi przewidywaniami brną dalej w górę tabeli i obecnie znajduja się o krok od bycia w top8. Najlepszą 6 tygodnia zamyka zespół Trefl Sopot, który mimo nie tak dobrych wyników jak powyżej opisywana piątka, mogą być z siebie zadowoleni bo osiągnęli drugi, najlepszy rezultat w tym tygodniu – 7-2 przeciwko Huncwotom, którzy przecież walczą o miejsce w playoffach. Tak wysoka wygrana pozwoliła im wyprzedzić Fighting Irish w tabeli ligowej i obecnie znajdują się na 3 pozycji.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 15 KOLEJCE:

q5jyjJs.png

 

Plusy kolejki:

- Fighting Irish – Odłóżmy na bok ten remis i racjonalnie oceńmy ich ostatnie 7 dni: To był dobry okres dla Fighting Irish. Ba! Bardzo dobry! To drugi raz w sezonie kiedy zdobyli więcej niż 90 punktów symulacji. To ich 4 raz, kiedy byli najlepsi w tygodniu i w tym względzie są lepsi nawet od Milwaukee Badgers. Jeśli będą prezentować się tak dalej jak od początku tego roku, to mogą w playoffach namieszać.

 

- Ważki Wrocław H2H – Przyjrzałem się moim ostatnim podsumowaniom i zauważyłem, że ostatni raz o nich w plusach kolejki pisałem zaledwie w 10 tygodniu. Może dlatego, że od początku sezonu jest to czołowy zespół ligowy i dobre występy traktowałem jako coś normalnego, nei wartego uwagi. Po takiej przerwie należy jednak docenić ten zespół. W tym tygodniu zaliczyli drugi z rzędu wynik ponad 89+ pkt w symulacji. W całym sezonie tylko dwa razy zanotowano podobną serię świetnych występów (raz Ważki, raz Pogromcy).

 

 

Minusy kolejki:

- jordan20(j.sprawka) – Gdy walczysz o top8 nie można notować takich kolejek jak ta miniona. Zresztą nawet nie chodzi tylko o tą 15 kolejką, jednak o ich ostatnią dyspozycję. 3 najgorsze wyniki punktowe w symulacjach ta drużyna notowała w… 4 ostatnich tygodniach. Z każdym dniem wygląda to coraz gorzej.

 

- $$ Sugar Team $$ – Bardzo podobnie, co wyżej opisywany zespół jordana20. Fatalny okres, który jest nieakceptowany dla drużyn, których walka o playoffy może trwać do ostatnich dni sezonu regularnego. Od 5 kolejek ani raz nie byli w górnej połowy tabeli. 15 kolejka to apogeum ich słabej formy. 54 punkty to najgorszy ich wynik z tego okresu, oraz drugi najgorszy w całym sezonie. Co prawda wciąż nad 9 zespołem jest trochę przewagi, jednak jęśli Sugar Team chcieliby uniknąć spotkania z Ważkami Wrocław lub Milwaukee Badgers już w 1 rundzie to muszą wziąć się do roboty.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Melo Team – 24 punkty (poprzedni rekord 36 pkt w 10 tyg.)

jordan20(j.sprawka) – 29 punktów (poprzedni rekord 40 pkt w 12 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

 

Najgorsze:

Melo Team – 18 3PTM (poprzedni rekord jordan20(j.sprawka) – 19 3PTM)

 

Ciekawostki:

W tym sezonie mieliśmy już 7 remisów i aż 4 były z udziałem Fighting Irish. Co ciekawe wszystkie te 4 remisy miały miejsca w okresie ostatnich 6 tygodni.

 

Po raz 3 w historii moich symulacji zespół, któremu udało się wygrać symulację tygodniową nie udało się zarazem wygrać swojej pary ligowej. Przed Fighting Irish dokonały tego zespoły Milwaukee Badgers (5 kolejka tego sezonu w tej lidze), oraz High Flying Circus 3 (8 kolejka tego sezonu z 1 ligi)

 

Tylko 2 razy w sezonie w top3 w podsumowaniu tygodnia zabrakło kogoś z dwójki Milwaukee Badgers&Ważki Wrocław H2H. 1 i 4 tydzień to jedyne kolejki w których na podium nie zanotowano nikogo z tego duetu.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

8VbGPuv.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 16 KOLEJKI:

EGthbfU.png

 

Ten tydzień należał do 2 zespołów: Ważek Wrocław H2H i FC Turlaj. Ci pierwsi zdominowali rozgrywki w 4 kategoriach. W 3PTM, PTS, AST i STL byli najlepsi z całej ligi i ponadto nie przegrali by w tym tygodniu z nikim. Ci drudzy, FC Turlaj, zaprezentowali się w ostatnich 7 dnich równie dobrze. Tak jak Ważki zdobyli 98 punktów, jednak w powyższej tabeli znajdują się o 1 lokatę niżej z powodu gorszego bilansu. Małe to jednak ma znaczenie wobec wyniku jaki udało się osiągnąć tej drużynie przeciwko Fighting Irish. Tak! Tocheck który tydzień temu dysponował najsilniejszą drużyną w lidze, w tej kolejce punktował bardzo przeciętnie i przegrał aż 1-8. Tak wysoka porażka nie sprawiła, jednak że Fighting Irish nagle muszą obawiać się wypadnięcia poza playoffy bo przewaga nad 9 zespołem jest wciąż bardzo duża. Mogą natomiast obawiać się Pogromców Donków, którzy w ostatnim miesiącu są top3 zespołem w lidze. Pogromcy byli również w top3 w minionej, 16 kolejce zdobywając 91 punktów. Wygrali oni również wysoko, bo aż 7-2 i to z rywalem z którym bezpośrednio walczą o miejsce w playoffach (jordan20(j.sprawka)). Na 4 miejscu zameldowała się drużyna, która już od bardzo dawna zajmuje pozycję między 4 a 9 miejscem w symulacjach (w 10 ostatnich kolejkach tylko raz byli na innej pozycji), a mowa tu o Trefl Sopot. Najlepszą piątkę zamykają podopieczni Adka, czyli California Dream. Co prawda już od dawna nie mają szans na awans do playoffów, jednak należy docenić ich ostatnie wyniki. W ostatnich 3 tygodniach punktują niemal identycznie jak Ważki Wrocław H2H (choć przegrali w tej kolejce z nimi 2-6), co sprawia że są 2 siłą ligi! Co ciekawe dalsze pozycje w symulacji 16 kolejki zajęły zespoły, które również plany na temat awansu do playoffów mogą raczej odłożyć na następny sezon, czyli Honey Nut Cheerios i Spider Pigs.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 16 KOLEJCE:

lNvsyAH.png

 

Plusy kolejki:

- FC Turlaj – Między 12 a 14 tygodniem przechodzili spory kryzys. Były to jedyne kolejki w sezonie w których zespół FC Turlaj nie znalazł się w najlepszej 10 według symulacji. Chilu91 szybko jednak wrócił na właściwa drogę i 2 tygodnie po tym kryzysie znalazł się na 2 miejscu w symulacji tygodnia. Dwa z trzech najlepszych wyników w symulacjach FC Turlaj notowali w 2 ostatnich tygodniach. Czyżby forma przyszła idealnie na playoffy?

 

- Pogromcy Donków – Udało się im! Po par pierwszy w sezonie zespół Pogromców Donków znajduje się w najlepszej ósemce ligi. Ciężko przypuszczać, by szogo oddał już tą pozycję komukolwiek. Obecnie ten zespół znajduje się o poziom wyżej niż wszystkie zespoły, które znajdują się tuż za jego plecami w tabeli ligowej. Teraz Pogromcy mogą obrać sobie kolejny cel – walka o wyższą lokatę, bo z Ważkami to raczej oni pojedynkować się już w 1 rundzie nie chcą.

 

 

Minusy kolejki:

- OBLIVION – Co prawda dla nich sezon już praktycznie się skończył. Miejsce 8 jest już od dawna poza zasięgiem, jednak tak słaby wynik jak ten musi zostać opisany. Nikt w historii nie zanotował tak słabego rezultatu w symulacji i nie zapowiada się, by ktokolwiek mógł się zbliżyć do tego wyniku. W 6 kategoriach OBLIVION byli najsłabsi w tygodniu, a w 2 kategoriach (AST i STL) byli lepsi jedynie od jordana20(j.sprawka). Jedyna kategoria w której OBLIVION punktowali to TO (byli najlepsi w lidze). Z tego powodu w 14 starciach OBLIVION uzyskali wynik 1-8, a w jedynym spotkaniu z jordanem20 przegraliby tylko 3-6.

 

- Menele w Abordażu – Oj nie takiego wyniku jak 1-8 oczekiwał Majchu po tej kolejce. Menele po tej kolejce chyba już stracili nadzieję na awans. Może i strata do 8 Pogromców Donków nie jest zbyt wielka, jednak wystarczy spojrzeć na tabelę poniżej (wyniki z całego sezonu) i zobaczyć na obecną formę drużyny szogo. Poza tym Majchu ma przed sobą starcie z Ważkami i mocnymi ostatnio FC Turlaj. Tylko potężna wygrana w zbliżającej się 17 kolejce z Honey Nut Cheerios może zachować cień nadziei na playoffy.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

OBLIVION – 17 punktów (poprzedni rekord 35 pkt w 13 tyg.)

$$ Sugar Team $$ – 37 punktów (poprzedni rekord 46 pkt w 6 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Ważki Wrocław H2H – 63 STL (poprzedni rekord California Dream – 62 STL)

OBLIVION – 31 TO (poprzedni rekord California Dream – 32 TO)

 

Najgorsze:

OBLIVION – 18 3PTM (wyrównany rekord Melo Team)

 

Ciekawostki:

17 punktów OBLIVION to najgorszy wynik w historii podsumowań. Dotychczasowy najgorszy rezultat należał do Glut Team z zeszłego sezonu, gdy zdobyli oni 23 punkty.

 

Już 10 raz w sezonie Ważki Wrocław H2H znaleźli się na podium w symulacji. Są o krok by wyrównać najlepszy wynik w historii tej ligi. Rok temu High Flying Circus 3 mieli 11 tygodni zakończonych w top3 podsumowania.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

BjM2fQ3.png

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to była prawda z tą formą. No i oby Bradley, Gordon i Waiters wrócili na dobre do gry po kontuzjach. Wtedy walka będzie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka, Menele grać będą jeszcze z Turlajem, ze mną grały w tej kolejce.

 

Sam mecz od początku miał służyć jednemu - pewnie wygrać bez większej spiny i się szykować na pojedynek z Badgersami. A ze tym raczej pozbawiłem szans Majcha na PO - cóż, gram o 3 seed. Raz nawet zapomniałem wystawić skład ale i to nie przeszkodziło, by zostać sklasyfikowanym na 4 miejscu za tą kolejkę. Skład mam na tyle interesujący, by powalczyć o wygraną z Mikrofalówką.

 

Nie kalkuluję, z kim wolałbym walczyć w PO. Sytuacja taka się wytworzyła, że miejsce lepsze niż 3 mi raczej nie grozi, poniżej 3 też już raczej nie spadnę, zwłaszcza, że mam przed sobą mecz z olewusem - Oblivionem, który będzie lajtowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała poprawka, Menele grać będą jeszcze z Turlajem, ze mną grały w tej kolejce.

 

Poprawione. Dzięki

 

Sam mecz od początku miał służyć jednemu - pewnie wygrać bez większej spiny i się szykować na pojedynek z Badgersami. A ze tym raczej pozbawiłem szans Majcha na PO - cóż, gram o 3 seed. Raz nawet zapomniałem wystawić skład ale i to nie przeszkodziło, by zostać sklasyfikowanym na 4 miejscu za tą kolejkę. Skład mam na tyle interesujący, by powalczyć o wygraną z Mikrofalówką.

 

Oj tak. Ostatnio idzie mi w kratkę, gdyż od ponad miesiąca nie bazuje na sile całej drużyny tylko na indywidualnych występach (przede wszystkim Jokića). Coraz bardziej niecierpliwie spoglądam na Chrisa Paula kiedy zniknie mu dopiska "INJ" przy nazwisku. Ciesze się, że CP3 i Richardson wrócą dokładnie przed naszymi playoffami.

 

---

 

Tak poza tym przed chwilą dotarła do mnie informacja, że Kevin Love wypada na co najmniej 6 tygodni, co oznacza że w rozgrywkach H2H wystapi najwcześniej w finale.

 

To duża strata dla Washko, bo przecież w ostatnich 2-3 tygodniach Love należał do najlepszych graczy Ważek, a ponadto był ogółem top10 graczy w lidze. Dla wszystkich którzy mogą trafić na naszego komisza w playoffach, jest to dosyć dobra informacja, choć prawda jest taka, że nawet bez Love'a Ważki wyglądają wciąż jedwabiście dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tak poza tym przed chwilą dotarła do mnie informacja, że Kevin Love wypada na co najmniej 6 tygodni, co oznacza że w rozgrywkach H2H wystapi najwcześniej w finale.

 

To duża strata dla Washko, bo przecież w ostatnich 2-3 tygodniach Love należał do najlepszych graczy Ważek, a ponadto był ogółem top10 graczy w lidze. Dla wszystkich którzy mogą trafić na naszego komisza w playoffach, jest to dosyć dobra informacja, choć prawda jest taka, że nawet bez Love'a Ważki wyglądają wciąż jedwabiście dobrze.

 

Do mnie też już dotarła i pocieszam się tym, że wystarczy dojść do finału, by móc z niego znów korzystać ;(

Sprawdziłem też, jakbym wyglądał przez ostatnie parę tygodni bez KL i wygląda to niezbyt ciekawie, ale myślałem, że będzie gorzej. niestety bardzo niedobrze. Poprzedni tydzień zamiast 6-2 byłoby co prawda 4-5, ale w 15. tygodniu bez zmian punktowych, w 14. z 8-1 byłoby 7-2, a w 13 tygodniu też bez zmian. Naturalnie nie biorę przy tym pod uwagę, że w realu mógłbym go zastępować, więc mogłoby nie być żadnej różnicy.

W sumie zatem okazuje się, że siła mojego zespołu jest taka, że wypadnięcie gościa z top10 nie ma żadnego znaczenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 17 KOLEJKI:

4Erjcqk.png

 

Czy to deja vu? Znów Ważki Wrocław H2H i FC Turlaj dominują rozgrywki ligowe. To już 2 kolejka z rzędu, gdy obie te ekipy znajdują się na 2 czołowych ekipach w symulacji tygodnia. Tym razem jednak wymienili się zgodnie pozycjami. Dla FC Turlaj to druga wizyta na samym czubie (ta 1 miała miejsce w 1 kolejce), zaś dla Ważek jest to już 12 podium w symulacji (więcej w ciekawostkach). Co ciekawe bardzo podobna sytuacja odnotowujemy na pozycji 3-4. W Poprzednim tygodniu na tych lokatach znalazły się ekipy Pogromców Donków oraz Treflu Sopot. W tej 17 kolejce również te 2 drużyny znalazły się w tym przedziale i również tak jak Ważki i Turlaj „wymieniły się” pozycjami. W związku z gorszą dyspozycją Milwaukee Badgers (którzy w 3 z 4 ostatnich tygodni znaleźli się poza top7), trzeba powiedzieć, że najlepsza czwórka z tego tygodnia króluje w miesiącu luty. Ciężko znaleźć kogolwiek z podobnymi wynikami co wyżej wymieniony kwartet. Można wspomnieć o California Dream i Fighting Irish, którzy zresztą zajęli pozycję numer 5 i 6 w tym podsumowaniu tygodnia, jednak ich wyniki są dosyć wyraźnie słabsze.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 17 KOLEJCE:

YaMlfRZ.png

 

Plusy kolejki:

- FC Turlaj – Czy można lepiej trafić z formą niż FC Turlaj? Playoffy tuż, tuż a ten zespół wydaje się być w tym momencie niezwykle silny. W zasadzie w ostatnich 3 tygodniach jedynie Ważki Wrocław H2H, są z nimi konkurować. Patrząc na tabelę ligową można już założyć, że Turlaj zakończą sezonb regularny na 4 pozycji. Oznacza to, że jeśli razem z Ważkami przejdą 1 rundę to mogą stworzyć swego rodzaju przedwczesny finał. Pytanie tylko czy uda się pociągnąć tą dyspozycję jeszcze przez jakiś czas?

 

- Pogromcy Donków – Rozgromienie Melo Team wynikiem 8-1 pozwoliło im już niemal zapewnić sobie awans do playoffów. Kapitalna forma od niemal połowy sezonu stawia ich w tym momencie niemal w pierwszym szeregu jako faworytów do awansu. Jeśli nie nastąpi jakaś katastrofa to mogą nawet awansować na 5 pozycję w tabeli ligowej. A pomyśleć, że jeszcze 2miesiące temu byli bliżej ostatniej lokaty niż playoffów.

 

Minusy kolejki:

- Menele w Abordażu – Fighting Irish przegrali swoją parę 3-6 i dali nadzieję zespołom z miejsc 9-11 na to, że playoffy to wciąż sprawa otwarta. Niestety wszyscy splunęli na ofertę Fighting Irish i zgodnie przegrali swoje pary ligowe tym samym przekreślając swoje szansę na bycie w playoffach do niemal zera. Ta niewykorzystana szansa zabolała między innymi Meneli w Abordażu, którzy mierzyli się na Honey Nut Cheerios. Zanotowali bardzo słabe 2 tygodnie trzeba powiedzieć to wprost, zasłużenie przegrali aż 3-6 z rywalem dal którego sezon już się praktycznie zakończył.

 

- $$ Sugar Team $$ – Swoją bardzo słabą dyspozycją w mijającym już miesiącu lutym sprawiają, że coraz słabiej się widzi ich szanse na osiągnięcie sukcesu. W ostatnich 7 tygodniach ANI RAZU nie znaleźli się w top8 podsumowania tygodnia. Jedynie OBLIVION notuje gorsze wyniki w tym czasie. Jak nic się nie zmieni to drużynie która trafi na ten zespół w 1 rundzie będzie można wręcz dopisać „darmowy awans do półfinałów”.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Milwaukee Badgers – 51 punktów (poprzedni rekord 54 pkt w 14 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

FC Turlaj – 777 PTS (poprzedni rekord Pogromcy Donków – 711 PTS)

 

Najgorsze:

Milwaukee Badgers – 0,382 FG% (poprzedni rekord Ważki Wrocław H2H – 0,386 FG%)

OBLIVION – 3 BLK (poprzedni rekord OBLIVION – 7 BLK)

 

Ciekawostki:

Rekord High Flying Circus 3 z poprzedniego sezonu związany z zajęciem miejsca w top3 w podsumowaniu tygodnia został pobity przez drużynę Ważek Wrocław H2H. HFC3 w poprzednim sezonie 11-krotnie byli w najlepszej trójce tygodnia. Licznik Ważek już w tym momencie wskazuje na liczbę „12”, a trzeba pamiętać, że ten rekord mogą jeszcze odśrubować w 2 najbliższych kolejkach

 

Porażka Milwaukee Badgers oznacza, że zakończyła się najdłuższa seria w tym sezonie z wygranymi parami ligowymi pod rząd. Borsuki wygrały 7 ligowych par z rzędu. Ten rekord może pobić jedynie zespół Ważek Wrocław H2H, który w tym momencie ma 6 wygranych pod rząd.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

KWEeTA5.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że do wylotu Love'a dołączył wylot Lowry'ego - i to już do końca naszego sezonu - to moje szanse playoffowe lecą na pysk :-/ Byłoby to doskonałe podsumowanie najbardziej wkurwiającego aspektu tego systemu gry :)

No ale nic. Ostatnio mam tylko jednego gracza do wywalania, więc niebotyczny syf na fasach jest mi zdecydowanie na rękę. W dodatku przez przypadek zacząłem wymiatać w zbiórkach, więc jakoś te 5-4 da się uciułać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować, iż w ewentualnym półfinale trafię na mikrofalówkę, a nie na Washko. Mikrofalówka z Paulem będzie cholernie cieżki do ogrania, Washko bez Love'a i Lowry chyba jednak bardziej dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w pizdu, wylądował... Kontemplowalem ostatnio termos trejd i doszedłem do wniosku, że nawet jeśli nie wyszedłem na nim jakoś bardzo na plus to przynajmniej mam Kd, który jest zdrowy i Brook i Bledsoe, nie wiadomo kiedy mogą się połamal, tudzież zostać posadzeni w imię akcji 'tank hard'. KURWA!

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w pizdu, wylądował... Kontemplowalem ostatnio ten mój trejd i doszedłem do wniosku, że nawet jeśli nie wyszedłem na nim jakoś bardzo na plus to przynajmniej mam Kd, który jest zdrowy a Brook i Bledsoe nie wiadomo kiedy mogą się połamac tudzież zostać posadzeni w imię akcji 'tank hard'. KURWA!

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Czemu nie mogę tego edytować?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam żałować, iż w ewentualnym półfinale trafię na mikrofalówkę, a nie na Washko. Mikrofalówka z Paulem będzie cholernie cieżki do ogrania, Washko bez Love'a i Lowry chyba jednak bardziej dostępny.

 

Nie sądzę, by Ci było łatwiej niż z mikrofalą, bo siła mojego zespołu, do którego właśnie dodałem nowego startera GSW Barnesa, jest tak ogromna, że tylko totalna katastrofa mogłaby mi odebrać awans :)

Ale przy totalnej katastrofie, to żadna filozofia wygrać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w pizdu, wylądował... Kontemplowalem ostatnio ten mój trejd i doszedłem do wniosku, że nawet jeśli nie wyszedłem na nim jakoś bardzo na plus to przynajmniej mam Kd, który jest zdrowy a Brook i Bledsoe nie wiadomo kiedy mogą się połamac tudzież zostać posadzeni w imię akcji 'tank hard'. KURWA!

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Czemu nie mogę tego edytować?!

 

Mogę wyedytować za Ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 18 KOLEJKI:

DG2HD9i.png

 

Jedną z 4 drużyn, która ani razu przed tą kolejką nie była na podium w żadnej symulacji tygodnia, był zespół Spider Pigs. Ich najlepszym osiągnięciem dotychczas była 4 pozycja w 14 kolejce. Mimo już pewnego braku udziału w playoffach udało się wykrzesać z tej drużyny jeszcze coś na koniec i zostać najlepszym zespołem 18 kolejki. Zatem liczba drużyn bez podium zmalała do 3.

 

Drugim najlepszym zespołem tygodnia został team Tochecka – Fighting Irish. Ci akurat z podium mieli do czynienia w tym sezonie już wiele razy. Obecna 2 pozycja to ich już 9 wizyta na podium w tym sezonie i pod tym względem jedynie Ważki Wrocław H2H mogą pochwalić się lepszym osiągnięciem. Wygrana 6-2 pozwoliła tej drużynie zachować dystans nad 9 zespołem ligi i zapewnić sobie awans. W zasadzie ten dobry tydzień i wygrana para pozwoli chyba również uniknąć 8 lokaty – czyli walki z Ważkami Wrocław H2H już w 1 rundzie.

 

Na trzecim miejscu znalazł się zespół murzyńskich czarnuchów. Rozjuszeni brakiem Duranta podopieczni pitrekka osiągnęli świetne wyniki w minionym tygodniu. Był to ich jeden z najlepszych tygodni nie tylko w ostatnim czasie, ale i w całym sezonie. Teraz przed playoffami został im już tylko jeden cel – walka o 5 miejsce w tabeli z $$ Sugar Team $$.

 

Natomiast bez większych celów już od dłuższego czasu jest 4 siła tego tygodnia – Ważki Wrocław H2H. Od ponad 2 tygodni ta ekipa ma już zapewnione 1 miejsce w tabeli i od połowy lutego większa uwagę washko przykłada do budowy zespołu na playoffy. Nie pomagają w tym kontuzje Lowry’ego i Love’a, jednak i z tym jakoś sobie Ważki radzą co najlepszym dowodem jest właśnie 4 pozycja w symulacji 18 kolejki.

 

Ogółem porównując obie 2 ligi H2H, to ta wypada zdecydowanie słabiej. Praktycznie znamy już top8 (gdyż wątpliwa jest nagła katastrofa Pogromców Donków) i na wielu lokatach od 1-8 nie będzie wielu przetasowań. Może za to w playoffach będzie ciekawiej?

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 18 KOLEJCE:

0eWJcHe.png

 

Plusy kolejki:

- Fighting Irish –Dziś udało się przełamać pechową passę remisów i porażek po kolejnym dobrym (a wręcz bardzo dobrym) tygodniu. Od swojej ostatniej wygranej w 13 kolejce minął ponad miesiąc. Miesiąc naprawdę solidnego okresu dla tego zespołu. Wyniki osiągane przez podopiecznych Tochecka zazwyczaj stały na poziomie czołówki ligowej. Nic nie zapowiada na to, żeby miało się to w najbliższym czasie zepsuć.

 

- murzyńskie czarnuchy – Wydawało się, że po odpadnięciu Duranta nastąpi regres a tu niespodziewanie pitrekk osiąga najlepsze wyniki od czasów połowy stycznia! 83 punkty zdobyte w tej symulacji to 3 najlepszy wynik w sezonie. Dodatkowo udało się pokonać silnych w tym tygodniu jordanów20(j.sprawka). Teraz trzeba cierpliwie poczekać 7 dni i zobaczyć, czy wyniki osiągane w tej kolejce to tylko przypadek, czy jednak faktycznie bez Durantuli murzyńskie czarnuchy radzą sobie lepiej!

 

Minusy kolejki:

- OBLIVION i Melo Team – Nie fajnie tak odpuszczać rozgrywki. Oj nie fajnie

 

- Pogromcy Donków – 2, 2, 5, 3 i 4. Tak wyglądały pozycje Pogromców Donków przez ostatnie 5 kolejek. Aż do dziś. Ta niespodziewana 13 pozycja przerwała imponującą serię 5 tygodni w top5 pod rząd, oraz serię 5 wygranych par ligowych pod rząd. Nie zmienia to chyba jednak wiele w postrzeganiu Pogromców jako jednego z silniejszych zespołów w lidze na ten moment, choć jeśli 19 kolejka będzie równie słaba to może wtedy trzeba będzie wziąć korektę na te zdanie.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Spider Pigs – 92 punkty (poprzedni rekord 80 pkt w 14 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Spider Pigs – 0,524 FG%(poprzedni rekord Menele w Abordażu – 0,522 FG%)

OBLIVION – 21 TO(poprzedni rekord OBLIVION – 31 TO)

 

Najgorsze:

Jordan20(j.sprawka) – 42 AST (poprzedni rekord Huncwoty – 48 AST)

 

Ciekawostki:

 

Ważki Wrocław H2H zdobyli przez 18 kolejek 1487 punktów w symulacjach. Z pozostałych 2 lig H2H tylko God of Thunder przekroczyli liczbę 1400 pkt (ma 1445)

 

Ważki Wrocław H2H wyrównali rekord Milwaukee Badgers - 7 wygranych par pod rząd. Jeśli wygrają w 19 kolejce będzie to najdłuższa seria w tej lidze w całym sezonie.

 

Została również wyrównana najdłuższa seria z porażkami należąca do Pogromców Donków z przestrzeni 6-12 kolejki. jordan20(j.sprawka) przegrali swój 7 mecz pod rząd.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

ihsJTMz.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejka fatalna, ale nie miałem żadnej motywacji kombinować, gdy wiedziałem, że gram z olewusem. Nigdy więcej takich kolejek. Temu panu mówię ostateczne out z rozgrywek.

Ja też zapomniałem wystawić składu na niedzielę, ale wyniknęło to z tego, iż nie było takiego ciśnienia by spojrzeć na tą ligę w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że mamy bardzo ciekawą końcówkę dla układu w tabeli i prócz lokat mojej i bulka, to jeszcze wiele się może zmienić. Wychodzi mi bowiem, że nie tylko nie wiem, z kim będę grał w pierwszej rundzie, ale nawet tego kto będzie w mojej połówce, bo w zależności od rozstrzygnięć może to być zupełnie inny skład niż byłoby to bez wyników z 19 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest bardzo ciekawie, wręcz jest możliwe, że znowu natrafię na szogo, a biorąc pod wzgląd całkiem ciekawy team jaki on ma i aktualny matchup, mogę odpaść już w 1 rundzie. Niestety wygląda na to, że z kimkolwiek bym nie grał, półfinał może być w sferze marzeń. Aldridge z arytmią serca właśnie w kluczowych momentach sezonu, w Denver kontuzje wyleczone i Barton znów gówno gra, Jokic wrócił i Mason znów rezerwowym, no wygląda to po prostu słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widzę, nikt nie olał rozgrywek, co jest bardzo dobrą wiadomością. Dzięki za zaangażowanie i grę w tym sezonie. Czołowa ósemka walczy teraz o podium, którego każde miejsce premiowane jest awansem do ekstraklasy tych rozgrywek.

 

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i trafiłem na mikrofalę, a tak celowałem w bulka...niespodziewałem się tylko tak wysokiej porażki sugar team, co będzie to będzie, pary zapowiadają się naprawdę ciekawie.

Powodzenia Panowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 19 KOLEJKI:

AIJ7rG3.png

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 19 KOLEJCE:

FREIzx3.png

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU:

Vai4v7K.png

 

----

 

Dziś taka wyjątkowo okrojona wersja, gdyż po zakończeniu całego sezonu (czyli wraz z PO) planuje i tak zrobić podsumowanie sezonu, a ponadto szykuje wrzucić wieczorem zapowiedzi playoffów dla naszeej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×