Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Polecane posty

Na pierwszy strzał idzie mój zespół.

 

1. (8) Danny Granger SG,SF,PF

2. (17) Antawn Jamison SF,PF

3. (32) David Lee PF,C

4. (41) David West PF

5. (56) Tony Parker PG

6. (65) Eric Gordon SG

7. (80) Chris Kaman C

8. (89) Wilson Chandler SG,SF

9. (104) Michael Beasley SF,PF

10. (113) Rodney Stuckey PG,SG

11. (128) Aaron Brooks PG

12. (137) Kelenna Azubuike SG,SF

13. (152) Ryan Gomes SF,PF

 

1. Granger - nie spodziewałem się wyjęcia go z 8. numerem więc to sukces. Ceniłem go wyżej - inni jak widać - niekoniecznie. Danny to supergwiazda - spodziewam się kolejnego niesamowitego poziomu. Średnia punktowa powinna po raz kolejny skoczyć.

 

2. Jamison - tego wyboru nie byłem pewny, ale stało się. Na pewno straci na powrocie Arenasa, ale powinien dostarczyć solidne 17 pkt. oraz 8 zbiórek plus trójeczkę, co wieczór. Liczę się z tym, że mogę się w tym miejscu przejechać. Trudno.

 

3. Lee - maszyna do double-doubles. Jeśli poprawi średnią punktową - jestem w raju.

 

4. West - wybrany z konieczności, sprzątnięto mi przed nim chyba 2-3 upatrzonych grajków. Pocieszam się tym, że gość był i będzie solidny, chociaż obecność Okafora nie będzie sprzyjała. Słabo zbiera, to drugi minus.

 

5. Parker - Montę ukradziono, potrzebowałem PG. Wybór padł na Tony'ego - blisko 20 pkt na mecz powinno wpaść. Nic więcej nie biorę pod uwagę. Asysty w tym sezonie traktuję po macoszemu.

 

6. Gordon - drugi sezon, prawdopodobnie przełomowy. Martwi mnie tylko powrót do zdrowia Davisa. Boję się o minuty Gordona, ale jeśli dostanie odpowiednio więcej czasu w stosunku do zeszłego sezonu - będzie dobrze, to zdolny chłopak co wielu managerów fantasy zauważyło już pod koniec poprzedniego sezonu.

 

7. Kaman - może trochę się pospieszyłem, ale chciałem go mieć. Jak już napisałem w innej lidze - koleś potrafi zbierać i blokować jak szalony. Jeśli jest w formie i jest zdrowy - masakruje. Liczę także na jednoczesne kłopoty Camby'ego. Jeśli zaskoczy tak jak momentami dwa sezony temu - ogromny steal.

 

8. Chandler - koleś do łatania dziur. Wszechstronny. Z wciąż rosnącą rolą w zespole. Może być znakomicie, może być dobrze. Tak czy tak - dobry wybór jak na 8. rundę.

 

9. Beasley - nie jestem jego fanem, z góry uprzedzam. Uważam jednak, że statsy powinny zostać w tym sezonie poprawione - nawet jeśli symbolicznie - w zupełności mi wystarczą.

 

10. Stuckey - zagadka. Pogrywał bardzo fajnie w zeszłym sezonie. Były występy wręcz rewelacyjne. Potrzebowałem PG i go dostałem. Liczę na punkty, asysty są mniej istotne. Na pewno jednak nie pogardzę niespodzianką w tym zakresie :)

 

11. Brooks - trup ściele się gęsto w Houston. Czasu gry nie powinno brakować Aaronowi. Myślę, że przekuje to na ciekawe statsy. Ma potencjał, co pokazywał incydentalnie w RS oraz - szczególnie w PO (2009).

 

12. Azubuike - mówi się, że SG/SF w GSW należeć będzie do niego. Mówi się, że jest faworytem Nelsona (na niekorzyść Maggette). Niedoceniony gość - myślę, że warty wyższego picka. Oczywiście w GSW nigdy nic nie wiadomo, ale liczę na pozytywny dla Penetratora rozwój wypadków :)

 

13. Gomes - wszechstronny. Późny wybór, ale warto.

 

Ciekawostka - w swoim składzie mam tylko dwóch graczy, którzy w zeszłym sezonie rzucili łącznie poniżej 1000 punktów (Kaman - przez kontuzję; Brooks) oraz tylko trzech, którzy grali w zeszły sezonie średnio mniej niż 30 minut w meczu (dla porównania, mój najbliższy przeciwnik Owrzodzenie ma swoim składzie aż 7 takich graczy). Ciekawe jak przełoży się to na grę w naszej lidze. Jak widać, pewnie brakować będzie mi będzie BLK, STL, AST...Kategorie strzeleckie powinny być jednak niezagrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Round Pick Player Position

1. (10) Deron Williams PG

2. (15) Pau Gasol PF,C

3. (34) Jason Kidd PG

4. (39) Paul Pierce SG,SF

5. (58) Nene Hilario PF,C

6. (63) Ben Gordon SG

7. (82) Jeff Green SF,PF

8. (87) Spencer Hawes PF,C

9. (106) Greg Oden C

10. (111) T.J. Ford PG

11. (130) Kenyon Martin PF

12. (135) Tyreke Evans PG,SG

13. (154) Darko Milicic PF,C

 

Mój debiut w h2h, więc nie spodziewam się za wiele, ale coś tam może wygram :)

 

1.Williams- solidny w każdym aspekcie, takie spoiwo mojego zespołu :)

2.Gasol- Gasol to Gasol, kto go widział ten wie co potrafi :) jak na centra, dobrze podaje i rzuca z linii rzutów wolnych

3.Kidd-wiem co mam, w jego osobie i wy na pewno także :)

4.Pierce- bez fajerwerków, ale solidny zawodnik, kryje wszystkie niemalże kategorie

5.Hilario- potrzebowałem kogoś kto blokuje, a poza tym nie zniszczy mi żadnej kategorii

6.Gordon-Jak by ktoś miał jeszcze nadzieje, że mnie w trójkach dogoni ;)

7.Green- Wszestronność :) a taką mam przynajmniej płonną nadzieję

8.Hawes- center rzucający trójki? poproszę

9.Oden- Moja nadzieja na podniesienie liczby bloków.

10.Ford- hmm nie wiem co mam napisac :) nie ma żadnej konkurencji

11.Martin-bloki+steale

12.Evans- tak, bo tak:)

13.Milicic- ale ja go nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (11) Dirk Nowitzki PF

2. (14) Chris Bosh PF,C

3. (35) Brook Lopez PF,C

4. (38) Monta Ellis PG,SG

5. (59) Anthony Randolph PF

6. (62) John Salmons SG,SF

7. (83) Leandro Barbosa PG,SG

8. (86) Kevin Love PF,C

9. (107) Jason Thompson SF,PF

10. (110) Nate Robinson PG,SG

11. (131) Al Thornton SF,PF

12. (134) Grant Hill SG,SF

13. (155) Brandon Rush SG,SF

 

Próbowałem Was podpuszczać w czasie draftu, ale naprawdę jestem zadowolony ze swojego teamu. Wyjęcie Nowitzkiego i Bosha z moim numerem draftowym to dla mnie szok. No, ale to nie moje zmartwienie. Po kolei:

 

1/11 - Nowitzki, talent top 5-8, spadł strasznie w drafcie. Być może zasłużenie. Wszak młodszy się nie robi, a i przyjście Matrixa może mu odebrać nieco wartości fantasy. Ale 22/8/2 powinno spokojnie być, do tego na tradycyjnie dobrej skuteczności z gry i wolnych, i trójką, przechwytem i blokiem jako bonusami.

 

2/14 - Zazwyczaj nie dubluję pozycji, ale raz, że Bosh gra też jako C, a dwa, że nie miałem wyjścia. I znowu - świetna skuteczność z gry, 20/10/2/1/1, ponad 80% z wolnych. Bosh ponoć przybrał na wadze parę kilo, więc jest szansa na lepsze statsy. Przyjście Hedo tego nie zmieni.

 

3/35 - Zazwyczaj nie tripluję pozycji, ale... :) Tak wyszło. Lopez to jeden z brake-outów tego sezonu. Już jako rookie był niesłychanie mocny, notując 13/8/1.8 blk na 53% z gry i 79 z wolnych. I to wszystko w raptem 30 minut gry i będąc dopiero trzecią-czwartą opcją w ataku Nets. Teraz będzie drugą. 18/10/2 anyone?

 

4/38 - Przyszła pora na obrońcę. Monta Ellis ma pewne miejsce w cyrku Nelsona, czy to na jedynce, czy na dwójce. Jeden z najlepiej rzucających (chodzi o skuteczność) G's w lidze, nawet w poprzednim skróconym przez mopedowe wycieczki sezonie miał świetne statsy. ja liczę na powrót formy sprzed dwóch lat, czyli 20/5/4/1.5 stl. Mógłby mieć więcej asyst, wielki minus to brak trójek.

 

5/59 - To mogło być moje największe ryzyko. Anthony Randolph rozpala jednak moją wyobraźnię, jeśli chodzi o potencjał fantasy. Powinien dostawać u Nelliego te 30 kilka minut. Powtórki z zeszłego sezonu, kiedy nigdy nie było wiadomo, czy i ile zagra, raczej nie będzie. Moja prognoza? 15/8/1/1.5/2 przy 50% z gry. Albo i lepiej. Taki nowy Kirilenko z jego najlepszych lat w fantasy.

 

6/62 - John Salmons trafił do mnie z dwóch powodów. Wciąż miałem mało sg/sf i trza było wzmocnić trójki. Co prawda wraca do Bulls Deng, ale przecież odszedł Gordon, więc osiągi ten pan powinien mieć zbliżone do końcówki ubiegłego roku, którą spędził w Chicago. Gość, dający dwie trójki w meczu przy jednoczesnej skuteczności 47% z gry to skarb. A że dodatkowo zaoferuje jakieś 16/4/3/1, to tylko się cieszyć.

 

7/83 - Wybór Leandro Barbosy był krytykowany przez jednego z mych rywali. Ale nie wziął on pod uwagę dwóch czynników. Pierwszy - nawet grając 24 minuty Leo był 67 w rankingu za zeszły rok. Drugi - Suns wracają do run-n-gun, systemu, który akurat Brazylijczykowi wybitnie pasuje. Guard rzucający jakieś 47 procent, dający 2 trójki, 3r/2.5a/1s, mało strat i kilkanaście punktów - i git. W tym momencie widać, że w asystach będę przegrywał z każdym.

 

8/86 - No bo nie da mi ich Kevin Miłość przecież. Z pozoru przeciętny pick. Koleś miał swoją szansę jako rookie pod nieobecność Ala Jeffersona i co? I średniawka. Ale biorąc pod uwagę fakt, że teraz ma dostawać więcej a)piłek (nawet przy Jeffersonie!) b) minut, to jestem dobrej myśli. 14/10 przy dobrej skuteczności. Mógłby dorzucić przy tym z blok.

 

9/107 - No i kolejny wysoki, skoro z asyst już dupa. Jason Thompson ma zadatki na superwszechstronnego grajka. Szwankują tylko rzuty wolne, ale mając tylu świetnych strzelców z linii, moglem sobie pozwolić na wybór gorszego pod tym względem gracza. Ale gość rekompensuje to z nawiązką. W tym roku powinien mieć blok, przechwyt, te 13-14 punktów i 8 zbiórek z łatwością.

 

10/110 - Nie wiem, dlaczego Nate Robinson tak spadł w dracie. 17/4/4/1.3 stl, prawie dwie trójki. Skuteczność z gry mogłaby być lepsza, ale to pierwszy grajek u mnie, który ma z nią kłopoty. A przecież jego rola w Knicks będzie co najmniej taka sama jak w ubiegłym sezonie. No i ma pg/sg availability, co mnie bardzo cieszy w kontekście zapełnienia tych pozycji.

 

11/131 - Straszliwy sleeper wszystkich chyba draftów, Al Thornton. Nie rozumiem swoją drogą jego niskiego rankingu w Yahoo, który jest IMO strasznie mylący. Fakt, mógły rzucać z gry lepiej o te 2-3 procent, a z wolnych o 5. Ale to mu jeszcze przyjdzie (book it). Póki co, to gracz, który daje oprócz kilkunastu punktów prawie jeden przechwyt i jeden blok.

 

12/134 - Dziadek, który dzięki starej kontuzji ma teraz całkiem młode nogi. Grant Hill właściwie nie ma wad poza wiekiem. 12/5/3/1/0.5 powinien powtórzyć w nadchodzącym sezonie. A że rzuca na rewelacyjnych skutecznościach, to jestem zadowolony, że go wybrałem.

 

13/155 - Tu już właściwie było mi wszystko jedno. Na FA pozostało jeszcze wielu graczy, których spokojnie będzie można w razie czego dokooptować do składu. Ale mam nadzieję, że nie będę musiał. Brandon Rush pod nieobecność Mike'a Dunlevy'ego będzie grał w pierwszej piątce Pacers. W meczach przedsezonowych spisuje się świetnie. Oby tak dalej.

 

Generalnie, jak widać, mój team powinien wygrywać głównie w fg%, zbiórkach i ft%. W trójkach, stratach, punktach, przechwytach i blokach będę nawiązywał równą walkę z większością drużyn. Raz zwycięską, raz przegraną. Asysty spisałem na straty i jak z kimś wygram kiedyś w tej kategorii, to jest lamusem. Cięglarz na dzień dobry oberwie 6-3 :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bukkake

1. Kevin Durant

2. Devin Harris

3. Josh Smith

4. LaMarcus Aldridge

5. Charlie Villanueva

6. J.R. Smith

7. Al Harrington

8. Jason Terry

9. Mario Chalmers

10. Marc Gasol

11. Thaddeus Young

12. Jonny Flynn

13. Brad Miller

 

Durant - ofensywna maszynka ktora mam nadzieje w tym sezonie jest w stanie rzucac nawet srednie po 30 pkt; dla mnie nr 3 w NBA w tej chwili - wzialem go z 5;

Harris - solidny PG (i mlody - dlatego wzialem jego a nie Nasha), ktory po odejsciu Vince'a podniesie pewnie swoje notowania (oby poprawil sie w asystach) - no bo ktos bedzie to musial robic w slabiutkich Nets;

J. Smith - mam slabosc do niego - i mam nadzieje podniesie sie po kiepskim jak na jego mozliwosci osatnim sezonie;

Aldrigde - kolejny mlodzieniec bedacy na fali wznoszacej - zeby tylko zaczal wiecej zbierac;

Villanueva - brzydal powinien grac duzo w Detroit (nie sadze by Kwame go wygryzl ze skladu) - licze na polepszenie cyferek z ostatniego sezonu (moze nawet nagroda MIP jest w zasiegu );

J.R. Smith - niesamowity talent strzelecki - zeby tylko byl grzeczny - miejsce w s5 Nuggets juz ma;

Harrington - duzy pan rzucajacy 3ki - w tamtym roku mialem Murphyego - Al bedzie mial duzo czasu do grania bo Lee pewnie niedlugo wyjedzie z NY;

Terry - dla mnie jest zagadka jak on to robi - ale pewnie znowu bedzie mial okazje do popisow strzeleckich (bo Howard jest jakby z lekkiej rozsypce mam wrazenie);

Chalmers - super Mario dopiero w tym sezonie zacznie pokazywac pazurki - inwestycja mam nadzieje sie zwroci;

Gasol - jedyny klasyczny center - i u niego rowniez licze na progres;

Young - jezeli Tadzio tylko bedzie w s5 na PF to bedzie orajt;

Flynn - moga z Ramonem stworzyc ciekawy duecik - w slabych Wolves ktos musi zbierac asysty i pare 3ek;

Miller - jesli tylko pajac Noah wypadnie ze s5 Bulls bedzie dobrze - Miller to staruszek ktore swoje powinien ugrywac

 

ogolnie mlodosc mlodosc mlodosc - jestem bardzo zadowolony i licze ze sie nie przelicze z planami;)

przejrzalem inne sklady - najciekawiej wg mnie wygladaja na papierze POLISH MASTERY - solidnie i bez dziur praktycznie oraz zawodnikow zagadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem Gomesa na Perkinsa. Potrzeba mi umocnienia w zbiórkach, FG% oraz znacznej poprawy w blokach. Perk ma grać, mimo przybycia Wallace'a - minut będzie na pewno mniej, ale swoją porcję statsów powinien zebrać.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany moimi niskimi - zapraszam, jestem skłonny się któregoś pozbyć - ich cechą jest to, że dużo rzucają więc dla kogoś z brakami na tym polu - jak znalazł, ja na punkty pewnie narzekać nie będę. Mój cel to głównie duże ciało, niekonieczne blokujące, z wysokim FG% i znośnym FT%. Anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy draft w tym sezonie (gram w trzech ligach w sumie). Nie byłem szczególnie dobrze przygotowany, ale miałem parę pomysłów. Pierwsze picki, tak do czwartego, brałem najlepszego, jaki był, potem miałem swoją listę, z paroma pomysłami. Udało mi się, ku mojemu zaskoczeniu zebrać paru graczy, których naprawdę chciałem mieć w składzie z numerami odpowiednio niskimi. Ciężko mi wyczuć jakąś strategię na ten sezon. Powinienem być mocny w punktach, zbiórkach, asystach, blokach i przechwytach, trochę się boję o procenty. Grając z jednym C redukuje się znaczenie wysokich, no i generalnie łatwiej jest tutaj dominować w statach niskich graczy. Dlatego też trochę za dużo mam wysokich, brakuję mi SG/SF, ale liczę na zmiany w sezonie. Postawiłem raczej na sprawdzonych graczy, minimalizując ryzyko. Wyjątkiem będzie tutaj tylko Westbrook i Lee, jako młodzi zdolni (i czuję, że tutaj się nie pomylę) i Bogut, za kontuzje, ale poszedł dosyć nisko (tutaj czuję, że nie było warto). Bez ryzyka wziąlem Conley'a i Hinrich'a - obaj są sporymi ? w nadchodzacym sezonie, ale mogą też sporo pokazać.

 

1. (2) LeBron James SF

nie wiem, czy bym go nie wybrał z numerem pierwszym, gdybym miał, Paul jednak, tak czuję, będzie miał kontuzję w końcu, a James to solidna firma, tylko troszkę FT% psuje i oczywiście TO, ale to standardzik

 

2. (23) Al Jefferson PF,C

po kontuzji, ale naprawdę nisko! jeśli zagra ponad 70 meczy w tym sezonie, to powinien być w top15; ktoś na ESPN chyba, zwrócił uwagę, że wg statystyk to najlepszy center w tej chwili w NBA

 

3. (26) Vince Carter SG,SF

stary ale jary, trochę się boję o jego rolę w Orlando - na pewno będzie znacząca, ale to jednak gośc który trzaskał staty w słabych drużynach, bez centrów, powiedzmy że poszedł niżej niż w ostatnich latach, więc nie mogłem nie brać, ale nie mam dużego przekonania

 

4. (47) Rajon Rondo PG

bardzo jestem zadowolony z tego picku, to jest wzorowy gracz H2H, mocno pchający kilka kolumn, cały czas ma też potencjał do rozwoju

 

5. (50) Al Horford PF,C

średni sezon ostatnio, nadal to bardzo solidny gracz na tej pozycji, wzomcni zbiórk i bloki, może też w końcu zacznie więcej rzucać, typowy gracz H2H, tak samo jak Rondo, nie wszechstronny, ale mocny w swoich kategoriach

 

6. (71) Russell Westbrook PG

duży potencjał, ale niestety może ciągnąć w dół FG%, chciałem bardzo go mieć, wydaje mi się być warty więcej niż 71 miejsce, tak na moje wyczucie może być czołowym przechwytującym w lidze

 

7. (74) Andrew Bogut C

trochę w niego nie wierzę, ale tak nisko...?

 

8. (95) Rasheed Wallace PF,C

nisko, tak nisko, że warto było brać niedawnego gracza z top20, który mimo mniejszej ilości minut i lat na karku, będzie trzaskał trójki i bloki

 

9. (98) Boris Diaw SF,PF

chyba trochę steal, nisko poszedł jeden z bardziej wszechstronnych graczy w lidze, który teraz gra znowu dużo minut, jeśli tylko będzie zdrowy, będzie dobrze

 

10. (119) Mike Conley PG

Iverson... myślę, że Mike i tak dużo pogra i będzie grał jak pod koniec zeszłego sezonu, trochę mniej minut, więc gorsze staty, ale czynnik Iverson może być trochę przeceniony

 

11. (122) Courtney Lee SG,SF

bardzo chciałem go mieć, odpowiednio nisko oczywiście, nie ma co się podniecać za bardzo, ale jest potencjał, przy niskiej cenie, trójeczki, niezła efektywności i przechwyty mogą być

 

12. (143) Udonis Haslem PF,C

ha, z numerem 143 10 punktów i 8 (!) zbiórek - w h2h to jest skarb

 

13. (146) Kirk Hinrich PG,SG

warto pamiętać, że Gordon już nie gra w Chicago, a to cały czas bardzo zdolny gracz jest, może już nie wróci do formy, ale 30 minut gry może mieć, jakaś trójeczka, parę asyst, przechwyt... może być ważny w składzie

 

Udanego sezonu wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (1) Chris Paul PG

2. (24) Andre Iguodala SG,SF

3. (25) Joe Johnson PG,SG

4. (48) Andris Biedrins C

5. (49) Baron Davis PG

6. (72) Michael Redd SG,SF

7. (73) Luis Scola PF,C

8. (96) Trevor Ariza SF

9. (97) Joakim Noah PF,C

10. (120) Louis Williams PG,SG

11. (121) Stephen Curry PG,SG

12. (144) D.J. Augustin PG,SG

13. (145) Antonio McDyess PF,C

 

autopick. znowu mam dużo maluchów. Hmm, na 100% będę aktywny. Dziwi mnie, że Redd i scola poszli tak późno. Redd przecież nie oduczył się grać, a kończy mu się kontrakt. Scola natomiast jest najlepszym, zdrowym graczem Rockets. Zadowolony jestem z Lou Williamsa i Currego. Tragedii nie ma, ale mogło być lepiej.

 

Do wymiany są Baron, Noah, Ariza, Augustin, Redd, Iguodala, Johnson. Chętni mogą składać oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. (1) Chris Paul PG

2. (24) Andre Iguodala SG,SF

3. (25) Joe Johnson PG,SG

4. (48) Andris Biedrins C

5. (49) Baron Davis PG

6. (72) Michael Redd SG,SF

7. (73) Luis Scola PF,C

8. (96) Trevor Ariza SF

9. (97) Joakim Noah PF,C

10. (120) Louis Williams PG,SG

11. (121) Stephen Curry PG,SG

12. (144) D.J. Augustin PG,SG

13. (145) Antonio McDyess PF,C

 

a propos autopicku

jak to wyszło że tak ładnie kolejnymi numerami poszło?

z tego co widzialem na auto picku leci po kolei, pierwszy wolny z najwyższym numerem

a tu jakos tak ladnie numerek po numerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kevin jest dobrze ubezpieczony, nie będzie stratny. Za to w kontekście mojego match-upu z GRB to bardziej nieszczęście Owrzodzenia niż Love'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, żebym się jeszcze jakoś zmartwił. Strata Love'a w obliczu rezerw, jakie posiadam w przypadku wysokich graczy, nie jest jakoś mega dotkliwa. Tak się składa, że ustawiając line-up Love'a zostawiłem na ławce. Poza tym straci tylko jakieś 4-6 tygodni sezonu, co nie jest jakimś dramatem. Za to pogadamy, jak wypadnie Ci Kaman albo Jamison nie wykuruje się na początek sezonu. Albo jak dostaniesz w dupę 2-7 w pierwszym match-upie sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to dwie kategorie mam szansę wyrwać mistrzuniowi? Obstawiać wyniku nie będę, ale możesz się delikatnie zdziwić tym co się z Tobą stanie.

 

Jamison - faktycznie napędził mi trochę strachu, ale wszystko jest na dobrej drodze. Kaman na razie daje radę i nic nie zapowiada kontuzji. A Ty już chyba wiesz co to oznacza :) Nawet taka zbiórkowa paka jak u Ciebie nie da rady kiedy znowu zacznie siekać mecze po 20 zbiórek i 5 bloków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam Ci trójki i asysty, ma się rozumieć. Co Ty mi mówisz o jakimś łysiejącym blondasie, skoro mój rezerwowy F miał już 20/20 w preseasonie :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W preseason możesz mnie jechać w każdej pozycji. Może być nawet 30/30 :) Tylko trochę mnie dziwi dlaczego w składzie brakuje u Ciebie niejakiego Jerebki czy choćby Gortata? W preseason solidnie (jeśli nie dobrze) - więc powinno na ławę wystarczyć (co najmniej) :)

 

Co do Kamana - może nie mieć nawet połowy twarzy i grać na bosaka - tak długo jak wykręca takie cyferki jak 2 lata temu (kiedy sam się nim podniecałeś, ale Ci go zawinąłem :) ).

 

Co do kategorii to fakt - w trójkach Cię pojadę. Ale skąd Ty te AST wytrzasnąłeś to nie wiem. Olałem tą kategorię dokumentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to dwie kategorie mam szansę wyrwać mistrzuniowi? Obstawiać wyniku nie będę, ale możesz się delikatnie zdziwić tym co się z Tobą stanie.

 

o proszę, a mówiłeś że u was w lidze A same zombi. :D

a tu jak się ładnie dyskusja rozwinęła

u nas tylko pyskówka (chyba niepotrzebna) podczas draftu była

teraz cisza i spokój

chyba trzeba by kogoś sprowokować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, dyskusja dwóch osób to jeszcze niekoniecznie gwar :) Z doświadczenia wiem, że liga bez małego trash talku to słaba liga - pozostaje Wam pozazdrościć. Dodatkowo jeden z kolegów zachował się z klasą i przeprosił więc i kultura u Was na wysokim poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skąd Ty te AST wytrzasnąłeś to nie wiem. Olałem tą kategorię dokumentnie.

 

Stąd, że ja olałem ją jeszcze bardziej? :D Mój najlepszy asystent wykręcił w zeszłym sezonie oszałamiające 4.1 na mecz, więc rozumisz. 2-7 jak nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[question]Prognoza: Penetrator - Owrzodzenie 4-5

 

Kategorie zwycięzcy: FG%, REB, STL, BLK, TO.

 

Kategorie wyjątkowo zacięte: FG%, FT%, STL.[/question]

 

Wiadomo, że sezon sezonowi nierówny, zawodnicy zawodnikom nierówni ale jakieś wskazanie to jest. Jeśli już przegrywać to 4-5 a więc bardzo niewiele. Oczywiście nie oznacza to, że nastawiłem się na ból tyłka :)

 

Swoją drogą takie zestawienia - prognozy mogę wklejać dla całej kolejki, dla wszystkich par. Są zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×