Skocz do zawartości
goozman

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Polecane posty

Nie myślałem, że będzie łatwo ale takiego lania się nie spodziewałem :) Ładnie pokazujesz mi miejsce w szeregu :D

 

P.S. 1-2-3 gonisz ty, by w tym momencie prowadziło z Sopranos 6-2 ;)

 

Kocham gdybania...sprawdzimy to w następnej rundzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałem, że będzie łatwo ale takiego lania się nie spodziewałem :) Ładnie pokazujesz mi miejsce w szeregu :D

 

P.S. 1-2-3 gonisz ty, by w tym momencie prowadziło z Sopranos 6-2 ;)

 

Kocham gdybania...sprawdzimy to w następnej rundzie :)

 

To nie jest gdybanie, tylko porównanie Twoich osiągnięć z pierwszych 3 dni tego tygodnia, do drużyny z innej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, to było niebezpieczne. Nie wiem dlaczego nie wystawiłem wczoraj składu do gry...byłem przekonany, że zrobiłem to w piątek na cały weekend.

Niemniej...6-3, a więc tak jak obstawiałem :>

Dzięki za rywalizację ciaglo, 5!

 

Jedziemy dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi się nieciekawie....

 

Ostrzegałem, a Ty uznałeś to za gdybanie ;)

 

Spokojnie kazdy mecz w naszej lidze moze pojsc jeszcze w druga strone. To beda naprawde ciekawe 3 dni rywalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3-6 i 5/5 w wykonanych ruchach. Zresztą nawet gdybym miał ruchy do wykonania to nie bardzo wiem w co mógłbym pójść. Nie widzę szansy na wyciągnięcie tego match-upu już. W najlepszej opcji skończy się 4-5, bo może możliwy jest ruch na %FG.

 

Niemniej..powoli zaczynam gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w tym tygodniu nie walczyłem z mSalą....aktualnie przegrywałbym 4-5 i miałbym 3 bloki do odrobienia. PRzy czym u mnie zagrałby Dray Green,Lopez,Holmes, Harkless i Zeller, a u mSala Capela, Vonleh i Plumlee.

Kurde, tutaj widziałbym szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vonleh i Plumlee to pozostałość po walce o półfinał. Wtedy to musiałem się pozbyć Kantera i Williamsa. Ten drugi akurat to niewielka strata, natomiast Kantera szkoda. Jeszcze trafił najgorzej jak mógł czyli do teamu z którym teraz gram:)

 

Tak czy inaczej dzisiaj wszystko się rozstrzygnie. Póki co nawet minimalnie nie czuję się zwycięzcą tego pojedynku..

 

Cel muszę obronić zbiórki lub asysty i powinno być OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że w tym tygodniu nie walczyłem z mSalą....aktualnie przegrywałbym 4-5 i miałbym 3 bloki do odrobienia. PRzy czym u mnie zagrałby Dray Green,Lopez,Holmes, Harkless i Zeller, a u mSala Capela, Vonleh i Plumlee.

Kurde, tutaj widziałbym szanse :D

 

Ostatecznie przegrałbyś z każdym z naszej trójki więc nie cierpię takiej gdybologii...rozumiem że mecz o 3 miejsce i tym samym o awans się odbędzie, gratuluje MSali zwycięstwa i żałuje, że nie poświęciłem ostatniego meczu RS żeby trafić na Ciebie wcześniej, wygrałeś zasłużenie ;) teraz transfery i próbujemy kolejnego podejścia do awansu :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dwie drużyny awansują, jeśli nikt wyżej nie zrezygnuje.

Goozman chyba pisał przed sezonem, że skoro mamy tylko trzy ligi na poziomie trzecim to dwa zespoły z miejsc trzecich po Playoffs z najlepszym bilansem w RS awansują do II ligi.

 

EDIT:

troszkę łatwiej będzie awansować na poziom II - oprócz finalistów dwie drużyny z miejsc trzecich o najlepszym dorobku po sezonie regularnym będa miały tę możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...rozumiem że mecz o 3 miejsce i tym samym o awans się odbędzie, gratuluje MSali zwycięstwa i żałuje, że nie poświęciłem ostatniego meczu RS żeby trafić na Ciebie wcześniej, wygrałeś zasłużenie ;) teraz transfery i próbujemy kolejnego podejścia do awansu :K

 

 

Dzięki za gratki. Było równo i mocno :)

Jak wczoraj tuż po północy zobaczyłem, że przeskoczyłeś mnie w FT%, czego w ogóle nie brałem pod uwagę była już sraczka :) Na szczęście udało się utrzymać asysty.

Powodzenia w małym finale.

 

pozdro

mS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goozman chyba pisał przed sezonem, że skoro mamy tylko trzy ligi na poziomie trzecim to dwa zespoły z miejsc trzecich po Playoffs z najlepszym bilansem w RS awansują do II ligi.

 

EDIT:

troszkę łatwiej będzie awansować na poziom II - oprócz finalistów dwie drużyny z miejsc trzecich o najlepszym dorobku po sezonie regularnym będa miały tę możliwość

 

wszystko powyżej to prawda. na ten moment finaliści wszystkich lig 3-ich już są pewni awansu na poziom 2 - gratki!

 

z 3 A - Muminy (KapitanPlaneta) i Vistula (vislak06)

z 3 B - Wysłannicy Jordana (josip10/Blazej N) i Smoke Raiders (smoke)

z 3 C - Rembricz Team (KK11) i MSala's Genius Team (mSala)

 

pozostali nadal są w grze, ale pamietajcie, że tylko dwóch zwycięzców z trzech pojedynków o 3 miejsce z najlepszym dorobkiem po Regular Season awansuje do drugiej ligi!

 

w 3 A walczą Grzetom Stars (grzetom) 108-60-3 i Los Peppes (Gryzlak) 87-83-1

w 3 B - Mad Cows (Gerard) 101-68-2 i Miami Pafsen (pafsen) 97-71-3

w 3 C - Sopranos Familia (host3234) 116-47-8 i MKS Milejów (shevcu) 85-80-6

 

jeśli będą wykruszenia / rezygnacje na poziomie 2 - automatycznie awansuje ten trzeci pechowiec, potem tiebreaki będą dla GMów z miejsc 4-ych - znowu wg dorobku po RS

 

także Gerard i Pafsen oprócz bicia się między sobą mogą kibicować Gryzlakowi i Shevcowi - ich wygrane zapewniłyby komuś z pary Mad Cows lub Miami Pafsen awans - będą premiowani, bo widać, że mają lepsze dorobki po RS od wymienionych wyżej managerów. w sytuacji, gdy wygra Grzetom (108-60-3) lub Host3234 (116-47-8) nikt z pary Gerard/Pafsen nie awansuje. w najgorszej sytuacji jest Shevcu, bo nawet jak wygra - nie awansuje (będzie musiał czekać na jakieś rezygnacje na poziomie 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole czlowiekowi to zawsze wiatr w oczy. Dobra for fun nawet warto ograc mistrza RS a moze ktos zrezygnuje z 2 ligii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w najgorszej sytuacji jest Shevcu, bo nawet jak wygra - nie awansuje (będzie musiał czekać na jakieś rezygnacje na poziomie 2)

Moim zdaniem to Gryzlak jest w gorszej sytuacji, bo shevcu ma lepszy procent zwycięstw (0.515 MKS Milejów, 0.512 Los Pepes). To tak tytułem sprostowania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że w tym tygodniu nie walczyłem z mSalą....aktualnie przegrywałbym 4-5 i miałbym 3 bloki do odrobienia. PRzy czym u mnie zagrałby Dray Green,Lopez,Holmes, Harkless i Zeller, a u mSala Capela, Vonleh i Plumlee.

Kurde, tutaj widziałbym szanse :D

 

Ostatecznie przegrałbyś z każdym z naszej trójki więc nie cierpię takiej gdybologii...rozumiem że mecz o 3 miejsce i tym samym o awans się odbędzie, gratuluje MSali zwycięstwa i żałuje, że nie poświęciłem ostatniego meczu RS żeby trafić na Ciebie wcześniej, wygrałeś zasłużenie ;) teraz transfery i próbujemy kolejnego podejścia do awansu :K

 

Nie zrozumiałeś mojego postu... :)

Chodziło mi o to, że wolałbym grać z mSalą, bo wówczas przynajmniej mógłbym się jakoś jarać rozgrywką w niedzielny wieczór. A z Kondradem to już w sobotę wiedziałem, że jest praktycznie pozamiatane.

 

Powodzenia w walce o 3 miejsce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w najgorszej sytuacji jest Shevcu, bo nawet jak wygra - nie awansuje (będzie musiał czekać na jakieś rezygnacje na poziomie 2)

Moim zdaniem to Gryzlak jest w gorszej sytuacji, bo shevcu ma lepszy procent zwycięstw (0.515 MKS Milejów, 0.512 Los Pepes). To tak tytułem sprostowania ;).

 

Czyli byłaby nadzieja...:)??

 

Szkoda, że w tym tygodniu nie walczyłem z mSalą....aktualnie przegrywałbym 4-5 i miałbym 3 bloki do odrobienia. PRzy czym u mnie zagrałby Dray Green,Lopez,Holmes, Harkless i Zeller, a u mSala Capela, Vonleh i Plumlee.

Kurde, tutaj widziałbym szanse :D

 

Ostatecznie przegrałbyś z każdym z naszej trójki więc nie cierpię takiej gdybologii...rozumiem że mecz o 3 miejsce i tym samym o awans się odbędzie, gratuluje MSali zwycięstwa i żałuje, że nie poświęciłem ostatniego meczu RS żeby trafić na Ciebie wcześniej, wygrałeś zasłużenie ;) teraz transfery i próbujemy kolejnego podejścia do awansu :K

 

Nie zrozumiałeś mojego postu... :)

Chodziło mi o to, że wolałbym grać z mSalą, bo wówczas przynajmniej mógłbym się jakoś jarać rozgrywką w niedzielny wieczór. A z Kondradem to już w sobotę wiedziałem, że jest praktycznie pozamiatane.

 

Powodzenia w walce o 3 miejsce... :)

 

No rzeczywiście zrozumiałem to zgoła odmiennie. No nic trudno, musimy walczyć o nadzieję na awans. Z tym, że Ty wygrywając ze mną nie będziesz od nikogo zależny, a ja ewentualnie z tego co napisano poniżej muszę oglądać się jeszcze na inne pary lub liczyć na odejścia...

 

Goozman chyba pisał przed sezonem, że skoro mamy tylko trzy ligi na poziomie trzecim to dwa zespoły z miejsc trzecich po Playoffs z najlepszym bilansem w RS awansują do II ligi.

 

EDIT:

troszkę łatwiej będzie awansować na poziom II - oprócz finalistów dwie drużyny z miejsc trzecich o najlepszym dorobku po sezonie regularnym będa miały tę możliwość

 

wszystko powyżej to prawda. na ten moment finaliści wszystkich lig 3-ich już są pewni awansu na poziom 2 - gratki!

 

z 3 A - Muminy (KapitanPlaneta) i Vistula (vislak06)

z 3 B - Wysłannicy Jordana (josip10/Blazej N) i Smoke Raiders (smoke)

z 3 C - Rembricz Team (KK11) i MSala's Genius Team (mSala)

 

pozostali nadal są w grze, ale pamietajcie, że tylko dwóch zwycięzców z trzech pojedynków o 3 miejsce z najlepszym dorobkiem po Regular Season awansuje do drugiej ligi!

 

w 3 A walczą Grzetom Stars (grzetom) 108-60-3 i Los Peppes (Gryzlak) 87-83-1

w 3 B - Mad Cows (Gerard) 101-68-2 i Miami Pafsen (pafsen) 97-71-3

w 3 C - Sopranos Familia (host3234) 116-47-8 i MKS Milejów (shevcu) 85-80-6

 

jeśli będą wykruszenia / rezygnacje na poziomie 2 - automatycznie awansuje ten trzeci pechowiec, potem tiebreaki będą dla GMów z miejsc 4-ych - znowu wg dorobku po RS

 

także Gerard i Pafsen oprócz bicia się między sobą mogą kibicować Gryzlakowi i Shevcowi - ich wygrane zapewniłyby komuś z pary Mad Cows lub Miami Pafsen awans - będą premiowani, bo widać, że mają lepsze dorobki po RS od wymienionych wyżej managerów. w sytuacji, gdy wygra Grzetom (108-60-3) lub Host3234 (116-47-8) nikt z pary Gerard/Pafsen nie awansuje. w najgorszej sytuacji jest Shevcu, bo nawet jak wygra - nie awansuje (będzie musiał czekać na jakieś rezygnacje na poziomie 2)

 

Ustalaliśmy coś przed sezonem czy decyduje bilans czy procent wygranych jak napisał Planeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planeta ma oczywiście rację - sorka mój błąd - szybko pisałem posta i nie zauważyłem ile masz remisów :) decyduje oczywiście lepszy bilans w RS, także to jednak Gryzlak jest w najgorszej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Pany wynik meczu o 3cie miejsce? :) w sensie na teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza "6" shevca : Lillard, CP3, Gordon, Drummond, Lopez i Lin versus moja Ullis, Dunn, Baynes, KCP i Lopez. Może być cięzko :D

To 8-1 zaraz może się ładnie wyrównać, chociaż i tak czuję się na niezłej pozycji, bo wykorzystałem dopiero 2 z 5 ruchów. Shevcu już wszystkie.

 

PS: Taka uwaga...fajna liga mi/nam się trafiła w tym sezonie, bo naklepaliśmy już 13 stron komentarzy. W pozostałych dwóch ligach trzecich mają 6 stron..łącznie. Fajnie się gra jak jest jakaś interakcja między graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

PS: Taka uwaga...fajna liga mi/nam się trafiła w tym sezonie, bo naklepaliśmy już 13 stron komentarzy. W pozostałych dwóch ligach trzecich mają 6 stron..łącznie. Fajnie się gra jak jest jakaś interakcja między graczami.

 

Fakt :( U nasw cisza przez caly sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×