Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

U mnie wszystko nie tak, strata Lina, kontuzja CP3 i wywalenie kasy na drafcie na bezużytecznych centrów (Monroe i Hernangomez). Potem wypuściłem z rąk Evansa, bo pojawiło się info o problemach z nogą i padło że wymieniłem jego, a zaraz potem zaczął grać jak All-Star . Wywaliłem też Sabonisa, bo byłem pewny że Turner wróci szybko do gry, a w między czasie Sabonis wykorzystał swoją szansę i pewno będzie dostawać teraz minimum 25min.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie chcę się tylko utrzymać. Nie widzę w swojej drużynie tego "czegoś". Choć może szeroki skład okaże się atutem na dłuższą metę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 3 KOLEJKI

ba9Wl22.png

 

W tym tygodniu każdy uczestnik ligi, przy zespole NEVERWINS wyglądał jak wikary przy papieżu. Dominacja ekipy pumeksa była przytłaczająca. NEVERWINS wygraliby w tej kolejce z każdym przeciwnikiem, a 96 punktów w symulacji to nowy rekord ligowy w tym sezonie. O formie tej drużyny z ostatnich 7 dni będę pisać więcej w dalszej części podsumowania, także przejdźmy na niższy stopień podium, gdzie zameldował się marcelomattsoy z swoimi Grave Diggers. To już trzecia z rzędu wizyta w TOP5 tej drużyny, zresztą identycznie jak TheLego. O obu tych drużynach już w poprzednim podsumowaniu poświęciłem parę ciepłych słów i jak widać całkowicie słusznie. Hermann89 i marcelomattsoy na razie są królami początku sezonu. O status najlepszego zespołu początku sezonu starają się również zespoły FC Turlaj i GRB Budżet H2H, którzy również zawitali w czołówce tego tygodnia. Niestety dla tych drugich była to kolejna bolesna wizyta w czubie. Zespół GRB Budżet H2H po raz drugi w tym sezonie doznał porażki, mimo tego że co tydzień prezentują wysoką formę.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 3 KOLEJKI

84hmMp1.png


Plusy kolejki:
- NEVERWINS - Linsanity v 2.0 - zupełnie znikąd, nie wiadomo skąd NEVERWINS zjawili się na szczycie tabeli tygodnia i to z jaką przewagą nad 2 zespołem! Po pierwszych 2 kolejkach nic nie zapowiadało takiego wyniku (mimo że wygrywali swoje pary ligowe), a tu proszę. Teraz zobaczymy jak sobie poradzą w dalszych tygodniach, bo nie sztuką jest wejść na szczyt, ale się na nim utrzymać.

- Grave Digger - Jak na razie ten początek sezonu w wykonaniu Grave Digger przypomina sezon poprzedni. Wtedy po pierwszych 3 kolejkach ten zespół był najlepszy wśród całej ligi z sumą 260 pkt zdobytych w symulacjach. Teraz jest bardzo podobnie. Zobaczymy jak długo podopieczni marcelomattsoya utrzymają to wysokie tempo. Rok temu wytrzymali do 6 kolejki. Jak będzie w tym roku?

Minusy kolejki:
- Nygusy Gerarda - Forma Nygusów szaleje jak wariograf podłączony do polityka. W 1 kolejce Gerard zaliczył słaby tydzień, jednak potem znacznie się poprawił wskakując do TOP5 2 kolejki. W tym tygodniu Nygusy nawiązali jednak do 1 kolejki i zanotowali najgorszy wynik w tym sezonie. Zespół Gerarda był tak słaby, że najlepszym możliwym wynikiem w tym tygodniu był dla nich wynik 3-6... 31 punktów i łomot 2-7 od ekipy mSali's Swell Team, to coś o czym Gerard będzie chciał zapomnieć jak najszybciej.

 

- bulls2006pch24 - Nie tak początek sezonu wymarzył sobie bulls2006. Poza solidnym 2 tygodniem bulls2006pch24 wypadają bardzo słabo. W tym tygodniu wygraliby jedynie z Nygusami Gerarda. W ogóle bulls2006pch24 to 1 z 3 drużyn, która wciąż nie wygrała swojej pary ligowej. Ta statystyka może się jednak nie poprawić bo przecież w najbliższych tygodniach mierzą się oni z czołówką ligową: BukkakeB, FC Turlaj i Grave Digger. 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

BzAYmJC.png


Ciekawostki: 

GRB i jego podopieczni, pomimo dobrych wyników w moich symulacjach (są teoretycznie 3 siłą ligi na ten moment) niestety ich dobra dyspozycja nie odbija się na wynikach w meczach ligowych. Po raz drugi w tym sezonie GRB Budżet H2H znaleźli się w najlepszej piątce tygodnia i po raz drugi przegrali swoją parę ligową! Mało tego! Po raz drugi zespół, który pokonał GRB Budżet H2H zdobywał mniej punktów w symulacjach, więc był teoretycznie słabszym zespołem w tym tygodniu. To się nazywa pech!

NEVERWINS w tej kolejce w aż 7 kategoriach (FG%, FT%, 3PTM, PTS, REB, AST i STL) byli w najlepszej piątce tygodnia, jednak w żadnej z nich nie osiągali najlepszych wyników na tle innych graczy.

NEVERWINS zdobyli aż o 40 punktów więcej niż w poprzedniej kolejce. To nie pierwszy taki przypadek w tej drużynie. Rok temu na przełomie 15 i 16 kolejki zanotowali 54 punktowy progres co było absolutnym rekordem tamtego sezonu w tej lidze.

Po raz trzeci z rzędu zespół God of Badgers trafił w swojej parze ligowej na zespół z top3 danego tygodnia. Jest to wyrównanie rekordu z poprzednich rozgrywek, gdy identycznego pecha w terminarzu miał zespół The Tramwajs na przełomie 8 i 10 tygodnia. 

Edytowano przez mikrofalowka
  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mikrofalowka napisał:

GRB i jego podopieczni, pomimo dobrych wyników w moich symulacjach (są teoretycznie 3 siłą ligi na ten moment) niestety ich dobra dyspozycja nie odbija się na wynikach w meczach ligowych. Po raz drugi w tym sezonie GRB Budżet H2H znaleźli się w najlepszej piątce tygodnia i po raz drugi przegrali swoją parę ligową! Mało tego! Po raz drugi zespół, który pokonał GRB Budżet H2H zdobywał mniej punktów w symulacjach, więc był teoretycznie słabszym zespołem w tym tygodniu. To się nazywa pech!

 

Czyli może jednak jestem zbyt surowy dla swoich podopiecznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mikrofalowka napisał:

Minusy kolejki:
- Nygusy Gerarda - 31 punktów i łomot 2-7 od ekipy mSali's Swell Team, to coś o czym Gerard będzie chciał zapomnieć jak najszybciej.

Spokojnie, spokojnie,... to dopiero początek sezonu....

... przyjdą jeszcze takie wp...dole, że będę tęsknił do 2-7 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rok temu od 6 kolejki zaczęły się kontuzje. W tym sezonie od 4 :D Zaczyna Al, kończy kolejkę D"Angelo, pytanie who is next. Ale to akurat w tym roku problem większości.  Też walczę o utrzymanie, mimo prowadzenia w tabelce mikrofalówki, jestem na dole tabeli. Tak to jest jak się trafi ciężki schedule albo co gorsza ma niezrównowazony zespół. Tylko co tydzień dołuję w innych statystykach :D Walczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy bardzo płaską tabelę. Równie dobrze za tydzień drużyna z 14. miejsca może być liderem. Nie ma co dramatyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 4 KOLEJKI

HFoL9oN.png

 

Z drużyny NEVERWINS, która tydzień temu zdominowała rozgrywki nie zostało już nic. A skoro na tronie zwolniło się miejsce to trzeba obwołać nowego króla. Nim po minionej kolejce zostaje GRB. GRB Budżet H2H od dłuższego czasu kręcili się w górnej połowie tabeli i można powiedzieć, że zasłużenie znaleźli się na szczycie. Troszkę inne zdanie w tym temacie może mieć zespół FC Turlaj, który również w poprzednich kolejkach znajdował się tuż pod najlepszymi zespołami i w tym tygodniu raz jeszcze musi obejść się smakiem. Chilu91 nie jednak co rozpaczać. W meczu kolejki wygrał 6-3 i to nie z byle kim, bo z hermannem89 i jego The Lego, który tak jak i on zanotował bardzo dobry tydzień. Dzięki temu wynikowi i przegranej NEVERWINS to teraz oni mogą pochwalić się najdłuższą aktywną serią zwycięstw w parach ligowych. W tym tygodniu warto również wspomnieć o bulls2006pch24. Bulls2006 z pewnością zasłużył na nagrodę największej niespodzianki "in plus" tej kolejki, choć również należy wspomnieć o Red Panthers, którzy dotąd w tym sezonie zajmowali miejsce w okolicach 10 miejsca. 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 4 KOLEJKI

lm369Yj.png


Plusy kolejki:
- bulls2006pch24 - Ostatnio umieściłem ich w minusach kolejki i chyba to zmotywowało podopiecznych bulls2006 do lepszych wyników. W tej kolejce bulls2006pch24 zdobyli ponad 2 razy więcej punktów w symulacji w porównaniu do poprzedniej kolejki. Trafili idealnie z formą na starcie z BukkakeB, z którymi w 2 i 3 kolejce przegraliby wynikiem 2-7.

- GRB Budżet H2H - JDługo pojawiali się w czołówce podsumowań, jednak ani razu nie mieli jeszcze okazji być na samym czubie. Dziś w końcu się udało osiągnąć najlepszy wynik na tle reszty ligi. GRB może świętować również z powodu wygranej 6-3. Niby taka błahostka, jednak mimo że ta drużyna od początku sezonu należy do czołówki to w poprzednich 3 kolejkach zdołali wygrać zaledwie raz (5-4) i to w kolejce gdzie osiągali najgorsze wyniki w symulacji! Czyżby miniona kolejka była przełamaniem tej nieszczęśliwej statystyki?

 

Minusy kolejki:
- Tottenham Cavaliers - Nie ukrywajmy, że pierwsze 3 kolejki nie były jakieś rewelacyjne dla tego zespołu, niemniej Ledleyowi daleko było do wyniku "osiągniętego" w tym tygodniu. Tottenham Cavaliers przegraliby w tym tygodniu z każdym zespołem. Jedyne pocieszenie jest takie, że przegrali jedynie 4-5 dzięki czemu nie ucierpieli zbytnio w tabeli ligowej.

 

- mSala Swell's Team - W lidze zostały już tylko 2 zespoły, które ani razu nie znalazły się w pierwszej połówce najlepszych drużyn tygodnia. Jedną z tych drużyn jest High Flying Circus 3, którzy jednak punktują dobrze w tabeli ligowej. Druga z tego duetu jest ekipa mSali, która jednak nie ma tyle szczęścia w parach ligowych. Po lekkim zrywie w poprzednim tygodniu, mSala Swell's Team znów znaleźli się w najgorszej dwójce tygodnia. 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

qeAP4av.png


Ciekawostki: 

God of Badgers w 4 kolejce, po raz 4 z rzęu trafili w swojej parze ligowej na zespół, który według symulacji był w TOP3 tygodnia. Takiej statystyki nie odnotował jeszcze żaden zespół w historii podsumowań. 

Drużyna High Flying Circus 3 również zapisała się na "kartach historii" moich podsumowań. Dotychczasowo nie było sezonu, w którym częściej niż raz ostatni zespół tygodnia wygrywał swoją parę. W tym sezonie zanotowaliśmy już drugi taki przypadek i drugi raz jest to dzieło zawodników Andrew23. 

Specyficzna budowa zespołu Tottenham Cavaliers sprawiła, że po raz 4 z rzędu ekipa Ledleya osiągała najlepsze wyniki w kategorii REB, ale jednocześnie po raz 4 byli najgorsi w FT%. W FT% sprawa nawet o tyle ciekawie, że w całym sezonie 4-krotnie nie przekroczyli oni skuteczności 65%, a nikt z pozostałych graczy w lidze nie spadł poniżej 66% w jakimkolwiek tygodniu.

  • Dzięki! 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remis z washko i mały niedosyt, bo nie wykorzystałem limitu pobrań i nie wiem w sumie czemu wczoraj z rana nie pobrałem kogoś z 3 i przez to zabrakło jednej do wygranej. Ale po przebiegu całego pojedynku remis można uznać za dobry wynik, bo liczyłem na jakieś punkty w FT REB AST, a wszystkie te kategorie przegrałem.  

Edytowano przez Dig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dig napisał:

Remis z washko i mały niedosyt, bo nie wykorzystałem limitu pobrań i nie wiem w sumie czemu wczoraj z rana nie pobrałem kogoś z 3 i przez to zabrakło jednej do wygranej. Ale po przebiegu całego pojedynku remis można uznać za dobry wynik, bo liczyłem na jakieś punkty w FT REB AST, a wszystkie te kategorie przegrałem.  

 

U mnie emocjonalny rollercoaster. W sobotę rano byłem spokojny, że wygram 5-4, w niedzielę w szoku po Twoich 17 trójkach i prawie pogodzony z porażką, a dziś w siódmym niebie, że jednak udało się wywieźć remis. Choć jak widzę, że pobrany dla trójek Galloway nic nie rzucił, to mi trochę smutno, bo straciłem slota myląc się przy pobraniach i nie mogąc wymienić na Fraziera.

A tak poza tym, to tu zawsze taki ścisk w lidze, czy jakiś wyjątkowy ten sezon?

Edytowano przez washko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabela płaska jak siemasz. Nie pamietam jednak, jak było do tej pory.

 

A tymczasem poległem sromotnie z Kapitanem Planetą. Ciekawe, jak to wypadnie u Mikrofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 5 KOLEJKI

sR0nEm2.png

 

8 godzin temu, GRB napisał:

A tymczasem poległem sromotnie z Kapitanem Planetą. Ciekawe, jak to wypadnie u Mikrofali.

No i nie wypadło za ciekawie. Minione 7 dni wyraźnie nie wypadło dobrze twojej drużynie, która przecież tydzień temu była najsilniejsza w 4 kolejce! No cóż. Ta liga pokazuje, że wejście na szczyt nie jest takie trudne, natomiast utrzymanie się w elicie jest już niezwykle trudne. Choćby dlatego po tej 5 kolejce, najlepszym zespołem kolejki został 5 różny zespół - BukkakeB. Tak! To nie jest chochlik "drukarski"! Zespół, który w tej kolejce przegrał swoją parę (i to 7 zespołem tygodnia!) był najsilniejszy w tej kolejce. Czy dociera do waszych uszu tekst: "W dupie mam to 1 miejsce w symulacji! Wolę wygrać swoją parę ligową! Gdzie je wódka?"? Jeśli tak to pewnie gdzieś w waszym pobliżu przebywa goozman. Zaraz, zaraz! Słyszycie też te niewyraźnie przekleństwa? To chyba washko. Jego zespół Wazki Wrocław H2H, również może czuć spory niedosyt, tym bardziej, że ekipa Ważek zaliczyła swój zdecydowanie najlepszy tydzień w sezonie. Co z tego skoro zaledwie zremisowali i osiągnęli swój drugi z najgorszych rezultatów w sezonie w parze Yahoo! Moment, zaraz! Czy każdy kto znalazł się w topie symulacji z tego tygodnia, zanotował rozczarowujący wynik w swojej parze ligowej? Otóż nie! Patrząc w dół tabeli odnotowujemy już raczej zadowolonych właścicieli zespołów. KapitanPlaneta i jego Ballmovement Purists wracają na podium podsumowania, po 4 tygodniowej przerwie. Podobna historia przytrafiła się 4 zespołowi tego tygodnia - God of Badgers. Przerwali oni 3 meczową serię porażek i zanotowali największą wygraną (7-2) w tej kolejce. Najlepszą piątkę tygodnia zamyka The Lego, także tutaj nic sensacyjnego się nie stało. 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 5 KOLEJKI

Y4vRR5w.png


Plusy kolejki:
- Wazki Wroclaw H2H - Do czasu tej kolejki byli jednym z nudniejszych, jeśli nie najnudniejszym zespołem tej ligi. W każdej symulacji notowali przyzwoity, aczkolwiek nie rewelacyjny wynik oscylujący wokół 70 pkt i zajmowali miejsca 6-8. W tym tygodniu nastąpiło przełamanie. Washko wyraźnie chciał nawiązać do wyników osiąganych rok temu w 2 lidze East. No i wynikiem w symulacji jako tako nawiązał, ale wynikiem w parze ligowej już tak średnio. Nie ma co się jednak zniechęcać. Trzeba "tylko" notować tygodnie jak te częściej, a wyniki przyjdą same!

- God of Badgers- Jakże frustrujące były ostatnie tygodnie dla tego zespołu. Forma od 2 do 4 kolejki była przeciętna, jednak wyniki osiągane w parach ligowych były katastrofalne. Doszło do tego, że przed tą kolejką zajmowali ex-aeuqo ostatnie miejsce w tabeli ligowej z Nygusami Gerarda. Szczęście, jednak uśmiechnęło się do tej ekipy. Nie dość, że zaliczyli dosyć dobry tydzień (drugi najlepszy wynik w sezonie w symulacjach), to na dodatek wygrali swoją parę aż 7-2! Z nikim innym nie wygraliby tak wysoko!

 

Minusy kolejki:
- Nygusy Gerarda- W weekend kręciłem się w okolicach miejsca zamieszkania Gerarda. Zauważyłem, jak szedł do Poczty Polskiej (A propo. Kiepski wybór panie Gerard) i wysłał list polecony priorytetowy do San Antonio. Gdy Gerard wrzucił list do skrzynki, udało mi się przechwycić jego list. Po odczytaniu treści zaszkliły mi się oczy, więc zdecydowałem się włożyć list z powrotem do koperty i wysłałem przesyłkę z powrotem. Treść listu wyglądała następująco "Drogi Kawhi Leonardzie! Zwracam się do Ciebie z uprzejmą prośbą o jak najszybszy powrót do gry! Przez Ciebie w fantasy NBA jestem czarną owcą ligi. Cała liga jest w niebywałym ścisku, tylko ja zostałem wyraźnie z tyłu. Nie jesteś jedynym czynnikiem wpływającym na grę moich Nygusów Gerarda, jednak może twój powrót do gry pozwoli mi oderwać się od dna, a resztę drużyny natchnie do lepszej gry. Twój największy fan. Gerard"

 

- High Flying Circus 3 - W tym tygodniu po raz 3 w sezonie znaleźli się w najgorszej trójce tygodnia. Jedynie mSala Swell's Team ma w tej kwestii gorszą statystykę. Wyniki osiągane przed Andrew23 w parach ligowych może i były nie najgorsze, jednak ekipa High Flying Circus 3 od dłuższego czasu należy do Bottom3 tej ligi. Jeśli nie poprawią się, to czekają ich bardzo trudne 4 tygodnie, gdzie mierzą się z Ballmovement Purists, BukkakeB, Grave Digger i GRB Budżet H2H, czyli z drużynami należącymi do TOP7 sezonu według symulacji.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

wpydZqo.png


Ciekawostki: 

- Jeszcze nigdy w historii 1 ligi nie zdarzyło się, by 2 najlepsze zespoły tygodnia nie wygrały swojej pary. Dodatkowo przegrana BukkakeB mimo najlepszych wyników symulacji, to pierwszy taki przypadek w tej lidze od grudnia 2016, gdy identyczny "wyczyn" zanotował zespół High Flying Circus 3.

 

- Po raz pierwszy w tym sezonie odnotowaliśmy przypadek, gdzie padłby wynik 9-0. Tak zakończyłoby się ewentualne starcie ekipy goozmana i Andrew23, czyli BukkakeB i High Flying Circus 3. 

 

- 90 trójek Ballmovement Purists to nowy rekord ligi. Jeszcze nikt w historii nie zanotował tak dobrego tygodnia w "trójkach" w 1 lidze. To nie pierwszy rekord w tym sezonie. W 2 kolejce Grave Digger ustanowili nowy rekord w stratach - 110.

  • Dzięki! 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, załapałem się w końcu do opisu :) Po zeszłorocznych sukcesach przyzwyczaiłem się, że prawie co tydzień jestem albo mógłbym się tu znaleźć i było mi już trochę smutno ;]

W tym tygodniu zaś jakieś dziwne ułożenie meczów, bo dziś jeden, w czwartek zero, a w niedzielę tylko trzy, co może spowodować, że wyniki mogą mocno odbiegać od oczekiwanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mikrofalowka napisał:

Ta liga pokazuje, że wejście na szczyt nie jest takie trudne, natomiast utrzymanie się w elicie jest już niezwykle trudne.

Za to trzymanie się ogona w każdym tygodniu przychodzi nadspodziewanie łatwo :) Wylicytowałem sobie w tym roku skład, że uuuaaaaa...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info było wczoraj koło północy, więc trzeba przyjąć, że wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2017 o 21:31, mikrofalowka napisał:

Minusy kolejki:
- Nygusy Gerarda- 

Dzięki za podsumowanie! Pięknie napisane, masz talent do tej roboty!

BTW ciekawe gdzie mnie spotkasz za tydzień po kontuzji Millsapa... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marcelomattsoy napisał:

Ale mamy trejd. Purysci zakosili kontuzjowanego.na dluzej Millsapa. Pewnie w momencie klikniecia.ok nie.bylo jeszcze infa o operacji. 

Czekałem jeszcze do popołudnia żeby się upewnić czy Kapitan wiedział. Poza tym jeszcze jeden GM wahał się czy nie przebić oferty, ale ostatecznie się nie dogadaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu los zagrał na moją korzyść. Wzięci na ostatnią noc Tyus Jones i Jerian Grant zagrali mega spotkania i zrobili w sumie 33 punkty, 10 asyst i 5 zbiórek, do tego Whiteside został posadzony na większą część drugiej połowy, a dzięki czemu wygrałem wszystkie te trzy kategorie i Klocki musiały ulec :) A byłoby odwrotnie, bo asysty wygrałem tylko 7 sztukami, zaś punkty 16 oczkami.

Swoją drogą nieczęsto się zdarza, że mecze rozgrywane są tak wcześnie (i wszystkie istotne), że można na żywo śledzić ostateczne rozstrzygnięcia, jak to było wczoraj. Fajne emocje :)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak, ale rzutem na taśmę wygrałem steale i bloki z Goozmanem, choć miałem tylko 2 mecze, a on 4. No i zwycięstwo w meczapie, którego jeszce chwilę wcześniej zupełnie się nie spodziewałem. Jaranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, GRB napisał:

A ja nie wiem jak, ale rzutem na taśmę wygrałem steale i bloki z Goozmanem, choć miałem tylko 2 mecze, a on 4. No i zwycięstwo w meczapie, którego jeszce chwilę wcześniej zupełnie się nie spodziewałem. Jaranko.

KD i wszystko jasne :) no i Fizdalowi zrobiłeś pałę, przyznaj się, za zbenchowania Dr Marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, goozman napisał:

KD i wszystko jasne :) no i Fizdalowi zrobiłeś pałę, przyznaj się, za zbenchowania Dr Marca :)

 

Robienie pały coachom z NBA za cenę własnych sukcesów w fantasy to moja taktyka od lat.

A co do KD, to się wyrównało, bo w wężyku z kolei sam go straciłem. Tak czy inaczej - w obecnym sezonie punktów nigdy za dużo, więc piątkę przyjmuję z pocałowaniem ręki. Zawsze to bliżej utrzymania. 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×