Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

No i zwycięstwo w meczapie, którego jeszce chwilę wcześniej zupełnie się nie spodziewałem. Jaranko.


Zacytuję bo nie chce mi się pisać to samo. Mam wrażenie, że w podsumowaniu które zrobię wieczorem, Neverwins będą zdecydowanie wyżej w tabeli niż ja. W tym meczu równie dobrze mogłem przegrać z 3-6. A tak wygrana 5-4 pozwala mi minimalnie
zmniejszyć stratę do środka tabeli.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 6 KOLEJKI

Zm5oIhb.png

Nie ogarniam tej ligi. Naprawdę nie ogarniam. W 2 lidze jeszcze coś trzymało się kupy i miało sens, a tego tutaj nie ma. No bo jak ogarnąć to, że najlepszy zespół tygodnia po raz drugi z rzędu PRZEGRYWA swoją parę. 7 dni temu przytrafiło się to ekipie BukkakeB, teraz to samo doświadcza pumeks i jego NEVERWINS. Sama obecność NEVERWINS na szczycie tabeli to już swego rodzaju niespodzianka, choć trzeba pamiętać, że bardzo podobną formę zaprezentowali w 3 kolejce (wtedy 96 pkt, dziś 94). Co jednak z tego, że pumeks osiąga takie wyniki, jak przegrywa z God of Badgers, którzy zdobyli o 16 pkt mniej w symulacji. Można więc dojść do wniosku, że God of Badgers mieli trochę szczęścia, jednak to trochę naciągana teza. Zespół mikrofalowki przegrałby w tym tygodniu jedynie z Red Panthers, dla których to już 3 tydzień z rzędu z przyzwoitymi wynikami w symulacji.
Wróćmy jednak do tych "mindfucków" kolejki. Kolejnym kandydatem do sensacji tygodnia może być wynik The Lego. Mimo tego, że ich wysoka forma wciąż od 1 kolejki się utrzymuje, to przegrali oni aż 3-6. Jest to druga największa porażka w tej kolejce (większej porażki doznali tylko najgorsi w tym tygodniu - The Sugar Team). Poza tym 3-6, to druga taka klęska dla The Lego w tym sezonie. Pocieszeniem dla hermanna89 może być to, że przegrali z Ważkami Wrocław H2H, którzy w ostatnich kolejkach należą do czołówki ligowej.
I żeby nie było, że tylko w czubie tabeli dzieją się dziwne rzeczy - 6 ekipa tego tygodnia bulls2006pch24 zremisowali swoją parę z Grave Digger, którzy w tej kolejce przegraliby w aż 13 parach. To jest właśnie 1 liga. Ot co.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 6 KOLEJKI

2Xe9roh.png


Plusy kolejki:
- NEVERWINS - Dwie przespane kolejki i zwyżka formy, dwie przespane kolejki i zwyżka formy. Tak na razie wygląda sezon NEVERWINS. Ta kolejka udowodniła, że ten 3 tydzień to nie był przypadek i drużyna pumeksa ma potencjał, by być uważanym za topową drużynę ligi. Brakuje tylko regularności. Jeśli regularności nie odnajdą, wtedy w plusach kolejki znajdą sie ponownie dopiero w 9 kolejce.

- Ważki Wrocław H2H- Tworząc w poprzednim sezonie plusy i minusy tygodnia, postanowiłem unikać pisania w 2 kolejnych tygodniach o 1 zespole w jednej rubryce, jednak przypadki takie jak washko zasługują na to, bym zmienił swój pierwotny zamysł. Forma Ważek w ostatnich 2 tygodniach jest imponująca. W 3 ostatnich kolejkach zdobyli najwięcej punktów w symulacji w całej lidze, a ich przewaga nad drugim zespołem (The Lego) wynosi 15 punktów. Jak długo tak można? Zobaczymy wkrótce.

 

Minusy kolejki:
- Grave Digger- W podsumowaniu numer 3 wymieniłem ich w plusach kolejki. Wspomniałem też wtedy, że ich bardzo dobry początek rozgrywek przypomina poprzedni sezon 2016/2017, gdzie świetną formę utrzymali do 6 kolejki. Po tamtym czasie nastąpił spory regres. No cóż. W tym roku wytrzymali o tydzień krócej. Pocieszać się można tym, że ten słaby tydzień nie znalazł odzwierciedlenia w wyniku pary Yahoo, gdzie udało się wywalczyć remis 4-4 przeciwko zespołowi z górnej połowy tabeli.

 

- Nygusy Gerarda - Gerard przyrzekam Ci! Odrzuciłem list z powrotem do skrzynki! Leonard dostał twoją wiadomość. Naprawdę! No chyba, że Poczta Polska dalej działa w takim tempie jak przez ostatnie lata, to może przesyłka jest jeszcze w drodze. Cierpliwości

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

BQ474J5.png


Ciekawostki: 

- Odkąd prowadzę podsumowania nigdy nie odnotowano przypadku, by zespół który zdobył więcej niż 90 punktów przegrał swoją parę. Aż do dziś. Porażka NEVERWINS mimo tak wysokiej zdobyczy w symulacji to nowy rekord forum.

- To 6 porażka z rzędu Nygusów Gerarda. W ostatnich 2 latach w żadnej lidze Budżetówki H2H nie odnotowano tak złej serii na początku rozgrywek.

 

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, GRB napisał:

Robienie pały coachom z NBA za cenę własnych sukcesów w fantasy to moja taktyka od lat.

 

Fizdale już dostał za swoje ale na Twoje szczęście JB (Job<->Blow) Ssijtenstaff już czeka. nie da sie z Tobo grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu kontuzje w FC Turlaj załatwiły go na cacy. Szacunek w związku z tym za wycofanie wszystkich graczy w ostatni dzień, wygranie dzięki temu strat i zmniejszenie rozmiarów porażki z 2-7 na 3-6. Szczególnie, że stało się to z zaskoczenia, dobrze po północy i nie miałem już jak zareagować, bo spałem :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu kontuzje w FC Turlaj załatwiły go na cacy. Szacunek w związku z tym za wycofanie wszystkich graczy w ostatni dzień, wygranie dzięki temu strat i zmniejszenie rozmiarów porażki z 2-7 na 3-6. Szczególnie, że stało się to z zaskoczenia, dobrze po północy i nie miałem już jak zareagować, bo spałem
 
Nie ukrywam że czekałem do końca z tym manewrem. Kontuzje niestety wpisane w fantasy, oby wrócili. Liczyłem jeszcze może na pkt, ale Hardaway nagle wypadł, to podszedłem w straty. Oby jak najszybciej wracali do zdrowia. Mam nadzieję że Thomas też już niedługo zasili szeregi FC Turlaj.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczęśliwi ci, którzy żyją w zdrowiu. W tym roku draftowalem zupłenie innych graczy, żeby ominely mnie kontuzje. I bang. Zaczął Lin 2 dnia i lecimy z koksem. Jak jeszcze rok temu bym wyciągał wszystko slotami, to teraz przy 7 zmianach na kolejkę jest ciężko. Zresztą widać to po innych zmasakrowanych kontuzjami zespołach. Co roku uważam jest gorzej. Coraz więcej kontuzji, a gram już w to gówno 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 7 KOLEJKI

HSQwSb0.png

"Ta kolejka udowodniła, że [...] to nie był przypadek i drużyna pumeksa ma potencjał, by być uważanym za topową drużynę ligi. Brakuje tylko regularności". Tak pisałem 7 dni temu. No i chyba jest ta regularność! NEVERWINS po raz drugi z rzędu i po raz trzeci w sezonie są najlepszą drużyną tygodnia. Znów drużyna pumeksa punktowała bardzo dobrze w wszystkich kategoriach (no niemal wszystkich bo w BLK było poniżej średniej ligowej). Szkoda jedynie, że wciąż te wyniki osiągane  parach Yahoo nie są aż tak dobre. W poprzedniej kolejce przegrali swoją parę, a dziś wygrali zaledwie 5-4 z 12 zespołem kolejki - Ballmovement Purists. Przez to, mimo tego że są jedną z lepszych drużyn w sezonie w tabeli Yahoo są wciąż poza miejscem premiowanym awansem do playoffów.

To samo może powiedzieć drużyna God of Badgers, którzy w ostatnich 7 dniach prezentowali równie wysoki poziom co NEVERWINS. Mimo, że według symulacji jest to TOP4 zespołów w lidze to wciąż znajdują się poniżej bilansu .500 w tabeli ligowej. No, ale przynajmniej jest wielki awans w porównaniu do tego co było 3 tygodnie temu, gdy zamykali tabelę ligową.

A propo czołowych zespołów, to trzeba wspomnieć o Ważkach Wrocław H2H. Ich wysoka forma nie uległa zmianie przez ostatnie 3 tygodnie. W tym momencie są jedynym zespołem w lidze, który przegrał tylko 1 parę ligową (w 3 kolejce z NEVERWINS) i wygląda na to, że jeśli zawodnicy Ważek nie zaliczą jakichś kontuzji to nic nie powinno się w tej kwestii jeszcze przez jakiś czas zmienić.

Zanim przejdziecie dalej w czytaniu spójrzcie na post wyżej. Niejaki marcelomattsoy narzeka, że jego Grave Digger zalała plaga kontuzji i ciężko mu o dobre wyniki. Nie wierzcie mu! To zasłona dymna. Grave Digger byli bardzo silni w tym tygodniu. Ba! W tej kolejce przegraliby jedynie z NEVERWINS i Ważkami Wrocław H2H. Marcelomattsoy udowodnił mi, że zjebałem umieszczając ich w minusach kolejki tydzień temu. Mea culpa!

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 7 KOLEJKI

Q7fSEnY.png


Plusy kolejki:
- God of Badgers - Konsekwentnie, z dnia na dzień, z kolejki na kolejkę ich pozycja w tabeli ligowej rośnie. W tym tempie w następnej kolejce zobaczymy ich już w top8 z dodatnim bilansem. Było blisko tego osiągnięcia już w tej kolejce, gdzie mogli wygrać nawet 7-2, jednak przegrali o 1 pudło w FT z Grave Digger. Małe to jednak ma znaczenie. Tak jak piszę, w obecnej dyspozycji bardzo ciężko sobie wyobrazić God of Badgers idące w innym kierunku niż góra tabeli.


- NEVERWINS - Udało się utrzymać wysoką formę! Brawo! Drużyna pumeksa wygląda na bardzo nieprzyjemnego przeciwnika. Poza blokami punktują bardzo dobrze w wszystkich kategoriach, nawet w TO. Przykładowo w 6 tygodniu osiągali przeciętne/słabe wyniki w AST i STL. Teraz w tych kategoriach byli odpowiednio 4 i 2 siłą ligi. Tak dobra dyspozycja w wszystkich kategoriach przekłada się również na wyniki jakie mogą osiągać zawodnicy NEVERWINS. Przez 2 ostatnie kolejki 6-krotnie padłby wynik 8-1. Trzy z nich to byłyby dzieła NEVERWINS (2-krotnie z TheSugarTeam i raz z High Flying Circus3).

 

Minusy kolejki:
- The Sugar Team - WJuż tydzień temu zastanawiałem się, czy nie umieścić ich w "minusach kolejki". Kolejny słaby tydzień więc wręcz wymusza na mnie by coś o nich napisać. Pierwsze 4 kolejki były przeciętnie, jednak nie tragiczne. Była szansa, że można to jakoś poprawić, tym bardziej, że w tym samym czasie w podobnych okolicznościach lepsze wyniki zaczął osiągać zespół God of Badgers. Czyli można było się poprawić! Niestety tak jak w przypadku God of Badgers poszło w dobrą stronę. tak tutaj wszystko zaczęło się walić. W ostatnich 3 kolejkach razem z High Flying Circus3 i Nygusami Gerarda są jedynym zespołem, który nie znalazł się na 11 lub lepszym miejscu w podsumowaniu tygodnia.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

f5p3gzC.png


Ciekawostki: 

- O tym jak zacięta jest nasza liga niech świadczy fakt, że jeszcze żadnemu zespołowi nie udało się wygrać 4 razy pod rząd w parach ligowych. Blisko tego było parę zespołów, ale żadnemu się jak dotąd nie udało. Ostatnio najbliżej był zespół Ballmovement Purists, który przegrał w tej kolejce swoją parę i zakończył swoją najdłuższą serię z wygranymi na liczbie "3". Obecnie w 3 meczowej serii z wygranymi w parach ligowych znajdują się ekipy Milwaukee Badgers i Tottenham Cavaliers. Może ktoś z nich w końcu poprawi tą statystykę?

 

  • Podoba mi się 2
  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAPOWIEDŹ 8 KOLEJKI

 

Czas na nowość, która chyba pozostanie do końca sezonu, czyli zapowiedzi. Będą to zapowiedzi, jedynie w formie graficznej, bo choćby od jutra doba trwała 26h to wciąż ciężko byłoby mi tworzyć opisy dla każdego meczu. Stworzenie tych zapowiedzi w excelu troszeńkę mi zajęły, jednak teraz tworzenie takich grafik kosztuje mnie jedynie kilkadziesiąt sekund, dlatego tak jak wspomniałem. Możecie spodziewać się czegoś takiego co tydzień. 
 

W moich zapowiedziach opieram się na przedstawieniu statystyk z 3 ostatnich kolejek i bezpośrednich spotkań z 5 ostatnich kolejek. Sądzę, że zsumowane statystyki z 3 ostatnich kolejek mniej więcej dobrze będą obrazować siłę zespołu w każdej z kategorii w ostatnim czasie. Oprócz tego na grafice pojawiają się też bilanse z tabeli Yahoo i z moich symulacji. Jak widzicie same podstawowe informacje, JEDNAK jak ktoś to będzie przeglądał i będzie miał pomysł co można jeszcze dodać/usunąć/poprawić to niech pisze śmiało.

Dobra tyle pitolenia. Zapraszam do przeglądania i oczywiście dyskusji :)

lLCImSL.png

37v81SI.png

BpP81zG.png

IEIuF70.png

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi czad. W niższej lidze bym miał wątpliwości, czy nie za dużo podpowiadasz, ale tutaj, to chyba bez znaczenia :)

Wolałbym natomiast  w statystykach (prócz ratios) średnią na tydzień, bo 584 zbiórki czy 1671 punktów, to mniej do mnie przemawia i trudniej się porównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi super. Widzę, że szykuje się kolejny wpie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiedzi są super, choć u mnie 1 dzień już je zweryfikował. thnak You Martin Gorethat and taurean Prince. Co więcej, na minutę przed końcem meczu stała się dla mnie tragedia ogólnosezonowa, bo na jakiś czas wypadnie Curry. Kurwa jebana mać. Russell, Curry, Dedmon, a jeszcze przeciulałem kolejki z wstrząśnietym i zmieszanym Horfordem we wcześniejszej fazie sezonu. Czyli zamiast być w czubie będę się niedługo witał z Gerardem.

Stephen, why???? Kurwa twoja mać. Pisz mikrofala listy i wrzucaj je szybko, może dojdą szybciej niż do San Antonio (choć droga daleka).

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2017 o 15:38, marcelomattsoy napisał:

Czyli zamiast być w czubie będę się niedługo witał z Gerardem.

Chyba powinien się obrazić, ale "no co zrobisz, nic nie zrobisz". Ach, ten tydzień mógłby się dziś skończyć...

Ogłoszenie: Jaylena Browna może ktoś chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 8 KOLEJKI

NrmAlJR.png

Neverwins są w ostatnim czasie najlepszym zespołem tygodnia, jednak mimo imponującej dyspozycji drużyny pumeksa, jest ktoś kto powinien dostać jeszcze większe pochwały. Tym kimś jest goozman. Jego zespół BukkakeB w minionych 7 dniach był poza zasięgiem każdego. 98 punktów to nowy rekord sezonu w tej lidze, a dla samego goozmana to powrót na szczyt tabeli tygodnia po 3 kolejkach przerwy. Nie trudno o takie wyniki, jak w aż 6 kategoriach byli w TOP5 tygodnia (FG%, 3PTM, REB, AST, STL i BLK).

Boleśnie o sile BukkakeB przekonał się wcześniej wspomniany zespół NEVERWINS. Pumeks musi chyba poważnie się zastanowić czy w najbliższym czasie powinien odwiedzić jakąś wróżkę, bo ich wyniki osiągane w parach Yahoo to coś wykraczającego poza wszelką logikę i całkiem prawdopodobne, że mamy tu do czynienia z jakimś złym urokiem. W ostatnich 3 kolejkach nie spadali poza TOP2 podsumowania a mimo to w tym okresie czasu mają bilans 12-15-0.

Zanim przejdę do największej niespodzianki kolejki wypada coś wspomnieć o Ważkach Wrocław H2H i God of Badgers. Washko i mikrofalowka cofnęli się w czasie i grają jak rok temu w 2 lidze. Obaj w 4 ostatnich tygodniach nie wypadli poza TOP5. Dłuższą serię  tym sezonie miał jedynie The Lego, którzy chyba przechodzą jakiś kryzys, bo po raz drugi z rzędu są poza top10.

Przejdźmy teraz do tej niespodzianki. Andrew23 i jego High Flying Circus 3 nareszcie znaleźli się w górnej połówce podsumowania! Po 8 kolejkach opuścili dolny rejon tabeli i zaszli aż na 4 miejsce. Ich wynik był tak dobry, że zepchnęli na dalszy plan Nygusy Gerarda, którzy również zanotowali nadspodziewanie dobry tydzień i tak jak High Flying Circus 3, po raz drugi w sezonie znaleźli się w top10 tygodnia.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 8 KOLEJKI

E89eU7d.png

Plusy kolejki:
- High Flying Circus 3 - W poprzedniej kolejce dosyć małym zaskoczeniem była minimalnie lepsza postawa MSala's Swell Team. W 7 kolejce zaliczyli oni 66 punktów i sprawili, że High Flying Circus 3 pozostali ostatnim zespołem w lidze, który ani raz nie zdobył więcej niż 65pkt w symulacji. Ta statystyka przechodzi jednak w niepamięć. Bardzo dobra dyspozycja została zwieńczona pokaźną wygraną 6-3, która przy okazji zakończyła 3 meczową serię porażek. 

- Nygusy Gerarda - Tak, wiem goozman. 98 punktów nie zdobywa się codziennie, jednak historia Gerarda urzekła mnie bardziej. Człowiek, który jeszcze jakiś czas temu był w tak ciemnej dupie, że pisał rozpaczliwe listy do USA. Człowiek, który do tej kolejki przegrywał wszystkie pary ligowe. Człowiek, który miał dalej do 15 miejsca w tabeli niż obecne Chicago Bulls do miejsca w playoffach. Tymczasem jeden przyzwoity tydzień (choć nie pierwszy w tym sezonie) pozwolił na jakiś czas przegonić czarne chmury.

 

Minusy kolejki:
- The Lego - Wziąłęm ich pod lupę już tydzień temu. Sądziłem, że ta wpadka z 11 miejscem to jednotygodniowy wybryk, jednak w tym tygodniu było jeszcze gorzej. Co prawda to wciąż nie są katastrofalne wyniki, niemniej trzeba mieć na względzie to, że do 6 kolejki był to bezwzględnie najlepszy zespół ligi. W tym tygodniu po raz pierwszy od początku sezonu mogli przegrać parę ligową wygrywając mniej niż 3 kategorie (przegraliby 2-6 z NEVERWINS i 1-8 z BukkakeB w tej kolejce).

 

- FC Turlaj - GStatystyki nie kłamią. W ostatnich 3 kolejkach to najgorszy zespół ligi wraz z MSala' Swell Team i TheSugarTeam. Z tymi drugimi nawet dziś przegrali 3-5. Po raz drugi z rzędu zanotowali mniej niż 50 punktów w symulacji. W tym sezonie jedynie MSala i High Flying Circus 3 mieli podobną serię. Bardzo dobre wyniki z poprzednich kolejek sprawiają, że wciąż w tabeli Yahoo znajdują się na miejscu premiowanym awansem do PO, jednak jak tak dalej pójdzie to już za tydzień będą poza top8.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

yyEhM3v.png

Ciekawostki: 

- Została przerwana najdłuższa seria porażek w sezonie. Nygusy Gerarda zwyciężając 6-2 sprawili, że obecnie największą serię przegranych par ligowych ma aż 4 ekipy: Ballmovement Purists, bulls2006pch24, FC Turlaj i Red Panthers. Wszystkie te drużyny są w 2 meczowej serii porażek, także do rekordu Gerarda jeszcze długa droga. 

- NEVERWINS po raz 3 z rzędu znaleźli się w TOP2 podsumowania. Taką serię w 1 lidze notowano jedynie 3-krotnie. Raz zrobił to zespół Ballmovement Purists (oni mieli nawet serię 4 tygodni) w sezonie 2015/16, a 2 razy zespół God of Thunder w poprzednim sezonie. 

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yahoo nadal według swojego widzimisię przydziela tag INJ. Wczoraj cały dzień czekałem żeby wrzucić Galo na IL i pobrać Danielsa, ale oczywiście pozostał z tagiem Out, a od początku było wiadomo że znów opuści kilka meczów. Oczywiście w nocy Troy zagrał mecz sezonu i jego siedem trójek na koniec tygodnia mogło się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby zagrali, to pewno ja bym był sfrustrowany, że zabrakło tego jednego meczu Danielsa. Choć nie wiadomo, czy akurat by rzucili te 3-4 trójki, bo punkty raczej bym przegrał. Co ciekawe, tych samych dwóch nie zagrało u mojego przeciwnika w h2h wężykowym i tam też dzięki temu udało się wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 9 KOLEJKI

P1j32Ar.png

goozman po dzisiejszym dniu będzie miał branie wśród kobiet. No bo której nie zaimponuje tekst "Dwa tygodnie pod rząd moja drużyna fantasy była najlepszym zespołem kolejki"? Na taki tekst nawet najbardziej cnotliwe dziołchy nie pozostaną niewzruszone, tym bardziej, że BukkakeB drugi tydzień pod rząd kręcą się w okolicach 100pkt zdobytych w symulacji. Chociaż w ostatnim okresie najlepiej wyglądały zespoły Ważek Wrocław H2H i God of Badgers, to ich forma jest niczym w porównaniu do tej prezentowanej w ostatnich 2 tygodniach przez BukkakeB.

Zanim opowiem o 2 zespole tego tygodnia, chciałbym poinformować wszystkich o tym, że w tej lidze znajduje się 16 zespołów. Tak! To nie pomyłka. Nie 15, lecz 16. Tak, wiem. To może brzmieć nieprawdopodobnie, ale to że od 1 kolejki nie wspominałem nic w opisach o istnieniu takiego zespołu jak Red Panthers, nie znaczy że ich w tej lidze nie ma. Nic dziwnego, że o ekipie Diga piszę po raz pierwszy, skoro przez cały sezon znajdowali się w okolicach środka tabeli. W minionej kolejce jednak zaprezentowali się tak dobrze, że choćbym nie chciał to muszę o nich wspomnieć. Nic dziwnego, skoro zdobywają aż 95 pkt w symulacji! Jest to w ogóle rekord punktowy Diga w symulacjach, gdyż nigdy nie zdobyli oni więcej niż 90 punktów.
 

15 godzin temu, KapitanPlaneta napisał:

Przynajmniej miejsce w symulacji mikrofalówki powinno być niezłe.

Oj tak, KapitaniePlaneto. Miejsce niezłe, a punktacja bardzo dobra, ale co z tego jak przegrałeś swoją parę. Ballmovement Purists mimo tej porażki powinni jednak z optymizmem popatrzeć na tą kolejkę. Po 1, nikt z Red Panthers w tej kolejce by nie wygrał tak więc tak porażka 3-6 nie jest aż tak koszmarna. Po 2, w ostatnich 3 kolejkach Ballmovement Purists byli 4 najgorszym zespołem ligi, dlatego pojawienie się w pierwszej trójce tygodnia może być dla nich zapowiedzią wyjścia z kryzysu. 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 9 KOLEJKI

hHjTqW7.png

Plusy kolejki:
- BukkakeB- Jakby się tak przyjrzeć to ich historia przypomina nieco NEVERWINS z przed paru tygodni. W poprzednich kolejkach prezentowali się przeciętnie z 2 wyskokami formy. Punktowali nieźle w 2 i 5 kolejce (odpowiednio 80 i 89 pkt), brakowało im jednak większej regularności. Teraz po wyskoku w 8 kolejce nareszcie utrzymali formę i w kolejnych 7 dniach. Jak osiągną zbliżony wynik za tydzień będzie można ich nazwać bezsprzecznie najlepszą drużyną ligi.


- Red Panthers - Tej drużyny (jak już wspomniałem w powyższym opisie) nie widać za wiele w moich symulacjach, Gdzieś ich tam można znaleźć na grafikach, jednak w moich tekstach już nie. Red Panthers od zawsze trzymali się w cieniu, jednak wbrew wynikom symulacji i moim przewidywaniom osiągali dobre wyniki. Nie jestem pewny, ale to chyba nawet 1 raz w historii kiedy Red Panthers znajdują się w plusach kolejki. No ale nic dziwnego. 95 Punktów? To prawie 2 razy więcej niż w 8 kolejce.

Minusy kolejki:
- NEVERWINS - Wierzyłem, że uda im się po raz 4 z rzędu znaleźć w TOP2 podsumowania tygodnia a tu takie coś? Zawiodłem się srogo. Z drugiej jednak strony trochę żal mi pumeksa. Dysponuje on naprawdę ciekawym zespołem, który według symulacji jest 4 zespołem ligi, jednak według bilansu Yahoo są jedną z 3 najsłabszych drużyn w lidze. brakuje im nie tyle co umiejętności (choć akurat w tym tygodniu NEVERWINS spisali się słabo), co przede wszystkim szczęścia.

 

- MSala's Swell Team - W tym tygodniu nie wygraliby żadnej pary. To już 4 taki przypadek w tym sezonie, a przypomnijmy że to była 9 kolejka. Za nami lada moment połowa sezonu regularnego, a w przypadku tej drużyny wciąż nie ma żadnego postępu/poprawy. Szczerze mówiąc utrzymanie się w lidze będzie dla nich wielkim sukcesem, bo ciężko przypuszczać, żeby coś nagle miało się drastycznie zmienić w najbliższych dniach.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

ofoF3tf.png

Ciekawostki: 

- Po raz drugi z rzędu BukkakeB zdobywają 97 lub więcej punktów w symulacji. Jeszcze nikt w historii nie miał takiej serii w żadnej z lig. 

- W tym sezonie padło 5 remisów 4-4. Aż 4  nich były dziełem bulls2006pch24.

- MSala' Swell Team po raz 9 z rzędu nie znaleźli się w top9 podsumowania tygodnia. W historii 1 ligi tylko raz odnotowano podobną serię - w sezonie 2015/16. Wtedy zespół 2good4noobs (który notabene był nieaktywny) 17 tygodni pod rząd nie zdołał wskoczyć chociaż raz na wyższą lokatę niż 10.

  • Dzięki! 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście BukkakeB to zespół goozmana, a nie hermanna89. Chciałem to edytować, ale coś nie mogę. Może ktoś to z adminów zmienić?

Edytowano przez mikrofalowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mikrofalowka napisał:

Oczywiście BukkakeB to zespół goozmana, a nie hermanna89. Chciałem to edytować, ale coś nie mogę. Może ktoś to z adminów zmienić?

poprawione :) a branie u kobiet to zawsze było! :B

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mikrofalowka napisał:

Po raz drugi z rzędu BukkakeB zdobywają 97 lub więcej punktów w symulacji. Jeszcze nikt w historii nie miał takiej serii w żadnej z lig. 
 

w zestawieniu Benona z II West widać, że jest druga taka drużyna z jeszcze lepszym dorobkiem w ostatnich 2 tygodniach (99, 97), jakieś Araby z Alaa Abdelnaby BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mikrofalowka napisał:

MSala' Swell Team po raz 9 z rzędu nie znaleźli się w top9 podsumowania tygodnia. W historii 1 ligi tylko raz odnotowano podobną serię - w sezonie 2015/16. Wtedy zespół 2good4noobs (który notabene był nieaktywny) 17 tygodni pod rząd nie zdołał wskoczyć chociaż raz na wyższą lokatę niż 10.

No cóż. Moimi najlepszymi zawodnikami w tym sezonie są out i injured. Zatem 9 raz z rzędu to nie jest jeszcze moje ostatnie słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos zainteresowany wymiana za carmelo? Jestem na slabej pozycji, nie moge sobie pozwolic na czekanie aż wkomponuje sie w zespół rozważę wszelkie ROZSĄDNE propozycje , potrzebuje regularnych 3pt,  badz jakiegos duzego 4/5. Mozna skladac oferty bede sobie analizowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, goozman napisał:

w zestawieniu Benona z II West widać, że jest druga taka drużyna z jeszcze lepszym dorobkiem w ostatnich 2 tygodniach (99, 97), jakieś Araby z Alaa Abdelnaby BC

Będę musiał tam zajrzeć bo faktycznie Araby mają jeszcze lepszą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×