Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

2 godziny temu, pumeks napisał:

Zła passa na pewno się kiedyś skończy :)

Najważniejsze to dostać się do play-off.

Oby Tobie nie skończyła się w tym tygodniu ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, hermman89 napisał:

Pomyłkowo usunąłem Portisa.

Czy mogę prosić komisarza o cofnięcie moje ruchu ?

heja, pisz priwy w takich sprawach! za kogo mam go przywrócić?

EDIT:

prosisz o cofnięcie ruchu więc wywalam Manu

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, goozman napisał:

heja, pisz priwy w takich sprawach! za kogo mam go przywrócić?

EDIT:

prosisz o cofnięcie ruchu więc wywalam Manu

ok :)

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem Wam życzyć wszystkiego dobrego z okazji Świąt Panowie!

Wielkie dzięki za prowadzenie drużyny @mikrofalowka, super, że dość dobrze Ci idzie :) Keep it up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek z goozem jak zawsze emocjonujący do samego końca i rzutem na taśmę udało się wygrać 1 punktem i 6 asystami. Trzeba przyznać, że punkty udało się wygrać, bo u przeciwnika w trzech meczach nie zagrał Dragic. W asystach mogło być różnie, bo oprócz absencji Gorana trochę cieniował u gooza Rondo, ale u mnie jeden mecz opuścił CP3. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 10 KOLEJKI

9zrohfX.png

Co prawda w Polsce mamy trójpodział władzy, jednak u nas w 10 kolejce panują nie co inne zasady. Pierwszy i piąty zespół tego tygodnia dzieli zaledwie 4 punkty, czyli można uznać, że w ostatnim tygodniu w 1 lidze panuje pięciopodział władzy (dobrze to napisałem?). Zapoznajmy się więc z pięcioma podmiotami którzy rządzili w tym tygodniu:
 
Ballmovement Purists potwierdzili, że wynik z przed tygodnia nie był przypadkiem. Drużyna KapitanaPlanety przeżywa jak na razie swój najlepszy okres w sezonie. A to wszystko bez udziału Millsapa i Bradleya1 Niestety dla Ballmovement Purists do tej dwójki kontuzjowanych dołączył również Vucevic, jednak jeśli reszta zespołu utrzyma wysoki poziom to mogą pozostać w górnej części tabeli podsumowania.

Na drugim miejscu zameldowali się gracze TheSugarTeam. Pomiędzy 5 a 9 kolejką byli 13 zespołem ligi pod względem liczby punktów zdobywanych w symulacjach. Z tego powodu zdobyte przez nich 86 punktów w tej kolejce należy rozpatrywać jako jedną z największych niespodzianek ostatnich dni w lidze. 

Forma ekipy Wuzera z pewnością najbardziej zaskoczyła washko i jego Ważki Wrocław H2H, którzy byli 4 zespołem tygodnia. Najsilniejszy zespół ostatnich 2 miesięcy, mimo utrzymującej się wysokiej dyspozycji przegrali z TheSugarTeam. Była to ich zaledwie druga porażka w sezonie (pierwsza przegrana w 3 kolejce). 

Ostatnie 2 zespoły z najlepszej piątki tego tygodnia to Grave Digger i bulls2006pch24. Ci pierwsi po raz 3 z 4 ostatnich kolejek zanotowali wygraną 6-3 i dzięki temu są drugim najlepszym zespołem w tym okresie pod względem bilansu w tabelii Yahoo. Co się tyczy ekipy bulls2006pch24, to oni przed tą kolejką znajdowali się na drugim biegunie. W całym sezonie wygrali jedynie raz, w 4 kolejce przeciwko BukkakeB, dlatego wynik z tego tygodnia bulls2006 mogą potraktować jak najlepszy prezent pod choinkę i teraz dzięki dobrym wynikom TheSugarTeam i bulls2006pch24, ich starcie w 11 kolejce może być uważane za jedno z najciekawszych w tygodniu.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 9 KOLEJKI

X32m2SU.png

Plusy kolejki:
- Grave Digger - Piszę o nich dosyć mało, co może być dosyć dziwne, bo nie licząc słabszego okresu na początku listopada, jest to jeden z czołowych zespołów ligi. W ostatnich 4 kolejkach ani raz nie wypadli poza TOP8 w podsumowaniu tygodnia. Niby to nie jest jakiś wielki wyczyn, ale w całej lidze jedynie Ważki Wrocław H2H i God of Badgers mogą pochwalić się podobnym osiągnięciem, a o tej dwójce wspominałem w ostatnim czasie dosyć często. Może nie


- TheSugarTeam - MSala's Swell Team robili co mogli, jednak wyczyn ekipy Wuzera bardzo ciężko przebić w kategorii "największa niespodzianka kolejki". W całym sezonie, jedynie w 1 i 4 kolejce The Sugar Team znaleźli się w top9 podsumowania tygodnia. Zaledwie raz (w 1 kolejce) zdobyli więcej niż 70 punktów. Mimo nie najgorszych wyników w parach ligowych wyglądało to źle, jednak jeśli mają notować takie tygodnie jak te częściej, to wyniki w Yahoo powinny się utrzymać na dobrym poziomie, mimo tego że do końca stycznia mają jeden z najtrudniejszych terminarzy.

Minusy kolejki:
- FC Turlaj - Hardaway połamany, Booker połamany. Dobrze że ten Thomas wraca lada dzień, bo w tym momencie to chyba najsłabszy zespół ligi. Do czasu powrotu Isaiaha, nie mają szans osiągać dobrych wyników.

- GRB Budżet H2H - Jeszcze bez Conleya sobie radzili, ale wypadł Lopez i ekipa GRB padła na kolana. Jeśli sam Lopez jest tak cenny to nie jest to dobra informacja. W tej kolejce nie wygrali by z nikim. To zaledwie drugi raz w sezonie, kiedy GRB nie znalazł się w top10 tygodnia.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

98HY6pV.png

Ciekawostki: 

- Ważki Wrocław H2H jeszcze ani raz w sezonie nie wypadli poza top8 tygodnia. W historii 1 ligi odnotowano jedynie 3 większe passy. Jeśli washko za 7 dni ponownie będzie w top8 wyrówna drugi najlepszy rekord należący do Nygusów Gerarda (którzy 2 razy w historii mieli 11-tygodniową serię w top8). Do głównego rekordu jednak Ważkom jeszcze trochę pozostanie, bo rok temu God of Thunder ustanowili serię 14 kolejek. 

ZAPOWIEDŹ 11 KOLEJKI:

mHghwMc.png

ym6BZPk.png

fqlnlac.png

f6a7bQx.png

  • Dzięki! 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pumeks napisał:

Sorry, właśnie zła passa się skończyła ;)

;)
 

W tym tygodniu wygrałby ze mną nawet owczarek podhalański... Ale cieszę się Twoim szczęściem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu wygrałby ze mną nawet owczarek podhalański... Ale cieszę się Twoim szczęściem
To prawda i gdybym teraz kolejny raz przegrał to miałbym pewność, że maczają w tym paluchy siły nieczyste :)

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier..., ale się prezentuje fantastycznie ten mój team. Jak tak dalej pójdzie, to witaj druga ligo... Gratsy dla Nygusów, niezły łomot dostałem. A przy okazji wszystkim życzę wszelkiej pomyślności w nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć? Tydzień 14-1 z wynikiem łącznym pewnie ponad 90, a przegrywam z Tottenhamem, który akurat robi rekord wszechczasów w asystach i hiper wynik w zbiórkach :Q

Trafię do pechowców tygodnia, coś czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi gracze zagrali słaby tydzień, a przegrałem tylko 2 trójkami i 2 przechwytami. Najbardziej boli przegrana w 3, bo w sobotę u przeciwnika wrócił Curry i od razu pozamiatał 10 trójkami, a u mnie tego dnia Korver rzucający średnio ponad dwie 3 na mecz dopiero piąty raz w sezonie nie rzucił żadnej. Zawsze mogło być też gorzej, bo w punktach drugi tydzień z rzędu wygrałem minimalnie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 11 KOLEJKI

txiAd80.png

 

Dobrze, że nie prowadzę już rubryki "szczęściarzy i pechowców tygodnia" bo musiałbym się rozpisać jak Eliza Orzeszkowa o pewnych dwóch zespołach. Pytacie, o któych? A to bardzo proste. Wystarczy, że spojrzycie na powyższą tabelę i zobaczycie 2 najlepsze zespoły tej kolejki. Aż muszę wrócić do moich słów z końca listopada: "nie ogarniam tej ligi".

Ważki Wrocław H2H to był dosyć ciekawy przypadek w ostatnich tygodniach. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że to najlepszy zespół ostatniego miesiąca (a nawet i 2 miesięcy). Z tego powodu ich brak, choćby jednej wizyty na najwyższym miejscu w podsumowaniu tygodnia był już swego rodzaju niespodzianką. W tym tygodniu nareszcie jednak dopięli swego, jednak Ważkom przyszło zapłacić za to wysoką cenę - przegrali swoją parę. Tak! Przegrali mimo, że w tym tygodniu tylko 1 zespół byłby od nich lepszy w korespondencyjnym pojedynku.

To samo może powiedzieć pumeks i jego drużyna NEVERWINS. W ogóle do słownika języka polskiego PWN ma w najbliższym czasie trafić słowo "neverwins". Co prawda ta decyzja wzbudziła spore oburzenie wśród wielu mniej lub bardziej znanych osobistości. Stanowisko PWN w tej sprawie rozwiało jednak wszelkie wątpliwości. "Słowo "pech" jest za słabym określeniem w przypadku tak olbrzymiego nieszczęścia, dlatego wprowadzamy nowe słowo "neverwins", które może być używane w skrajnych przypadkach niepowodzeń i nieszczęść " - czytamy w oficjalnym oświadczeniu PWN. Nie dziwne, skoro NEVERWINS już 5 raz w sezonie są w TOP2 tygodnia i po raz 3 przegrywają swoją parę ligową.

Tyle jednak o nich. Mamy nowy rok a ja tu tylko o smutach piszę. Czas na trochę radości. Co to jest radość może nam powiedzieć między innymi High Flying Circus 3. W ostatnich 4 tygodniach (nie licząc 10 kolejki) prezentują dosyć dobrą formą, która pozwala im wierzyć, że walka o utrzymanie w lidze nie będzie jedynym celem tej drużyny w sezonie. 

O podobny zryw będzie walczyć Gerard. Zespół Nygusów Gerarda zaliczył najlepszy tydzień w sezonie. O 9 pkt poprawili swój najlepszy wynik z 2 kolejki. Co prawda przed nimi jeszcze daleka droga, jednak jeśli będą prezentować formę choćby trochę zbliżoną do tej z ostatnich 7 dni, to już wkrótce być może będziemy świadkami wędrówki w górę tabeli w wykonaniu tego zespołu. 

Na sam koniec można jeszcze wspomnieć o God of Badgers, którzy wygrali parę ligową po raz 7 z rzędu i dzięki temu przez te 7 tygodni awansowali w tabeli Yahoo z 16 na 2 miejsce. Ostatnim zespołem, który opiszę w tej kolejce będą bulls2006pch24, którzy przeżywają swój zdecydowanie najlepszy okres w sezonie. Wystarczy tylko powiedzieć, że w ostatnich 2 kolejkach wygrali więcej par ligowych niż... przez całą pozostałą część sezonu, a w 3 ostatnich tygodniach są tylko 2 lepsze zespoły w lidze.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 11 KOLEJKI

Auz4ORD.png

Plusy kolejki:
- Ważki Wrocław H2H - To niebywałe, że Ważki to wciąż chyba najsilniejszy zespół ligi w ostatnim czasie, a ich ostatnia wygrana para ligowa to... początek grudnia (8 kolejka). Na nic się więc zdaje świetne ostatnie 7 dni. 95 punktów to przecież ich najlepszy wynik w sezonie i ogółem 5 rezultat w całej lidze. Porażka i to z zaledwie 10 zespołem tygodnia - Tottenham Cavaliers na pewno boli. Nie ma co się załamywać bo wyniki przyjdą same wkrótce. Jestem tego pewien.


- Nygusy Gerarda - Wrócił Leonard, wróciła i radość? Wygląda na to, że mamy pierwsze efekty powrotu Kawhiego. Przed Gerardem jeszcze daleka droga, ale ta 11 kolejka stanowi pierwszy potężny krok ku poprawie swojej pozycji ligowej. Nie chodzi mu tu nawet o potężną wygraną 7-2 z GRB (bo ostatnio GRB punktuje tak, że takie wygrane można uznać za normę), lecz bardziej o ten wynik w symulacji. Czyżby to zapowiedź świetnego roku 2018 dla tej drużyny?

Minusy kolejki:
- Ballmovement Purists + GRB Budżet H2H - Kontuzje to największa zmora fantasy. Czyż nie panowie? Ballmovement Purists tydzień temu byli cholernie silni, ale już wtedy pod koniec tygodnia wypadł im Vucevic i było pewne, że niemożliwe będzie utrzymanie takiej dyspozycji na dłużej. GRB natomiast punktują słabo już od jakiegoś czasu. Conley, Lopez, James Johnson oraz wciąż niedostępny LaVine. Dopóki nie wróci choćby jeden z nich to nie ma szans na poprawę formy.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

PXVgM2v.png

Ciekawostki: 

- Po raz pierwszy w historii podsumowań 2 najlepsze zespoły tygodnia przegrały swoje pary.

- The Lego przegrali swoją parę ligową po raz 4 z rzędu i jest to w tej chwili druga najdłuższa seria porażek w tym sezonie w tej lidze. Dłuższą miał jedynie zespół Nygusów Gerarda (porażki od 1 do 7 kolejki)

- God of Badgers w pierwszych 6 kolejkach, 5-krotnie mierzyli swoje siły z ekipą która zajęła miejsce w top3 podsumowania tygodnia. W ostatnich 5 kolejkach natomiast, 5-krotnie trafiali w parze ligowej na team, który w podsumowaniu zajmował miejsce 13-16.

ZAPOWIEDŹ 11 KOLEJKI:

QCEQsOL.png

87fdOIH.png

qjIVhmh.png

21UagW9.png

Edytowano przez mikrofalowka
  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mikrofalowka napisał:
To samo może powiedzieć pumeks i jego drużyna NEVERWINS. W ogóle do słownika języka polskiego PWN ma w najbliższym czasie trafić słowo "neverwins". Co prawda ta decyzja wzbudziła spore oburzenie wśród wielu mniej lub bardziej znanych osobistości. Stanowisko PWN w tej sprawie rozwiało jednak wszelkie wątpliwości. "Słowo "pech" jest za słabym określeniem w przypadku tak olbrzymiego nieszczęścia, dlatego wprowadzamy nowe słowo "neverwins", które może być używane w skrajnych przypadkach niepowodzeń i nieszczęść " - czytamy w oficjalnym oświadczeniu PWN. Nie dziwne, skoro NEVERWINS już 5 raz w sezonie są w TOP2 tygodnia i po raz 3 przegrywają swoją parę ligową.

Cóż. Wszystko zostało już powiedziane. Na szczęście strata do play off jest jeszcze niewielka i do odrobienia. Zawsze brakuje jednego/dwóch zawodników do statystyk.
Czy średnie liczysz z graczami z długoterminowymi kontuzjami tak jak 2-3 tygodnie Teague u mnie?

Liczę w końcu na dwie kolejki po 7-2 i wszystko wróci do normy ;)

;)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, pumeks napisał:

Czy średnie liczysz z graczami z długoterminowymi kontuzjami tak jak 2-3 tygodnie Teague u mnie?

Które średnie? Te z zapowiedzi następnej kolejki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieram statystyki z 3 ostatnich tygodni każdej drużyny i wyciągam średnią.

Nie do końca rozumiem co masz na myśli z tymi graczami kontuzjowanymi. Jeśli ktoś 2-3 tygodnie nie gra to wiadomo, że nie punktuje dla swojego zespołu. Jeśli z kolei jakiś gracz grał, ale dałeś go na BN, to wiadomo że nie punktował dla twojego zespołu, więc jego "wkład" nie znajdzie się w tych średnich prezentowanych w zapowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram statystyki z 3 ostatnich tygodni każdej drużyny i wyciągam średnią.

Nie do końca rozumiem co masz na myśli z tymi graczami kontuzjowanymi. Jeśli ktoś 2-3 tygodnie nie gra to wiadomo, że nie punktuje dla swojego zespołu. Jeśli z kolei jakiś gracz grał, ale dałeś go na BN, to wiadomo że nie punktował dla twojego zespołu, więc jego "wkład" nie znajdzie się w tych średnich prezentowanych w zapowiedziach.
I wszystko jasne :)

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IT wrocil i sie prezentuje bardzo dobrze, dlatego jak ktos jest zainteresowany to chetnie poslucham ofert.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wystawiłem wczoraj Harta z LA, bo obawiałem się jego osobistych, a paradoksalnie jako jedyny z mojej drużyny był bezbłędny z linii. Ostatecznie w FT% nic to nie zmieniło, bo przez pudła innych przegrałem w tej kategorii minimalnie i z nim w składzie też bym przegrał, ale za to w ST by był remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3-6 wygląda dużo lepiej niż 1-8... Ale co z tego. Ależ ja polecę z tej ligi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 12 KOLEJKI

jaQAOUG.png

 

"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć styczniowy 
Dzień, zwykły dzień, w którym łapiemy się za głowy 
Jest taki dzień, w którym radość wita jednego
Dzień, który jest historyczny dla The Lego"

WOW, lub jakby powiedział Wojtek Michałowicz, UŁAAAAAAA. Tak tylko można opisać to co się stało w tym tygodniu! Historyczne osiągnięcie i to w wykonaniu zespołu, który w ostatnich kolejkach był jednym z najgorszych zespołów w lidze. 114 pkt! Absolutny rekord ligowy i w ogóle najlepszy rezultat w historii podsumowań. Gdyby The Lego @hermman89 było rodem w uniwersum serialu Gry o Tron, to serial zakończyłby się po 2 odcinkach. Ostatnio na forum e-nba pisałem o ostatnich tygodniach Milwaukee Bucks i narzekałem, że nie mogę nic napisać o Giannisie, bo nie znam tylu synonimów słowa "genialny". Dziś muszę raz jeszcze załamać się nad swoim ubogim zasobem słownictwa, bo The Lego zasługuje na jeszcze parę pochwalnych zdań. No ale nie potrafię. Wybacz hermann89, muszę przejść dalej (w plusach i ciekawostkach postaram się nadrobić).

Aż dziw bierze, że zdobycie 99pkt mogłoby być w tym tygodniu kompletnie ominięte. God of Badgers @mikrofalowkatak jak The Lego zaskoczyli, jednak oczywiście nie w aż tak wielkim stopniu. Najlepszy okres Borsuków to 5-7 kolejka. Potem można było zanotować leciutki regres formy, jednak cały czas utrzymywali się w górnej połowie tabeli. Można powiedzieć, że skok formy przyszedł w opowiednim czasie, bo po raz pierwszy od 7 kolejki mierzyli się z bardo silną ekipą (Ważki Wrocław H2H) i dzięki świetnemu tygodniowi udało im się przedłużyć serię zwycięstw w parach ligowych do 8, mimo tego że Washko również był silny w ostatnich 7 dniach.

Kolejny zespół schowany w cieniu wyniku The Lego, to Red Panthers @Dig. To był drugi najlepszy tydzień dla tego zespołu w tym sezonie. Dig pokazuje, że jak już chcą zdobyć więcej niż 78 pkt w symulacji, to jest od razu rezultat z przytupem. 92 pkt to druga najwyższa zdobycz dla Panter w sezonie. Mimo, że stracili prowadzenie w tabeli ligowej to raczej Red Panthers nie mają się czego obawiać, ich drużyna zmierza w dobrym kierunku.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 12 KOLEJKI

ywtIZsw.png

Plusy kolejki:
- The Lego - To co zrobił ten zespół w tej kolejce zasługuje na wzmiankę w New York Times. Przecież oni od 7 do 11 kolejki ani razu nie znaleźli się w top10! Hermann89 miał do dyspozycji silną drużynę, ale na początku sezonu. Od wspomnianej 7 kolejki wszystko się posypało. Powoli przyzwyczajaliśmy się do tego, że The Lego to ekipa, która raczej nie będzie mieszała w czubie, a tu takie coś? To był perfekcyjny tydzień.


- God of Badgers - Co prawda wygrywali ostatnio swoje pary ligowe, co prawda utrzymywali się w górnej połowie tabeli w podsumowaniach jednak brakowało czegoś. Brakowało tygodnia, gdzie God of Badgers wróci na podium podsumowania i sieknie dobry wynik. No i to jest ten dzień. 99 pkt i co ważniejsze rezultat 7-2 i to z bardzo ciężkim rywalem, przyszedł w odpowiednim czasie. Dzięki tej wygranej God of Badgers wskakują na fotel lidera.

Minusy kolejki:
- Tottenham Cavaliers @Ledley - Dawno o nich nie pisałem. Nic dziwnego. Ledley postawił w tym roku na zespół opierający się na 4 statystykach, ale jednocześnie bardzo słabo punktujący w 4 innych kategoriach. W moich podsumowaniach takie zespoły zazwyczaj są pośrodku tabeli i nie inaczej było z Tottenhamem. Było, gdyż obecnie Tottenham Cavaliers częściej zjawiali się bliżej dołu tabeli, a w tym tygodniu zbliżyli się aż za blisko, co kosztowało ich przegraną 4-5 i to z teoretycznie najsłabszym zespołem tygodnia - The Sugar Team. Jest to ich 3 przegrana para w 4 ostatnich kolejkach. 

- BukkakeB @goozmanW 8 i 9 kolejce byli jaki Golden State Warriors, teraz zdecydowanie bliżej im do Sacramento Kings. Ja wiem, że wypadł im Durant, ale prawda jest taka, że w poprzednich kolejkach wyniki były przeciętne, zupełnie nie pasujące do tych z pierwszej połowy grudnia. Póki co pozycja ligowa wygląda bezpiecznie, ale jeśli forma nie ulegnie poprawie, to za jakiś czas przeglądając tabelę ligową prawdopodobnie trzeba będzie szukać zespołu goozmana poza top3.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

yhsuQZO.png

Ciekawostki: 

- 114 pkt zdobyte przez The Lego to najlepszy wynik w historii podsumowań. Wcześniej tylko raz jakiś zespół zdobył 110 lub więcej punktów. Była to ekipa High Flying Circus 3 (112pkt) w sezonie 2015/2016 w 2 lidze East.

- The Lego wygraliby w tym tygodniu aż z 4 zespołami wynikiem 9-0! Ani raz w historii żaden zespół nie uzyskałby takiego wyniku więcej niż 2 razy w 1 kolejce.

- Nie ogarniam tej ligi.

ZAPOWIEDŹ 12 KOLEJKI:

RpW2MCZ.png

vqOEfxe.png

Lq3e2gN.png

WWji44W.png

 

PS. Takiego ścisku na pozycjach 4-12 na tym etapie rozgrywek to nikt się nie mógł spodziewać. Ciekawy ten sezon wam powiem.

Edit: nie ogarniam czemu nie mogę edytować swoich postów później niż parę minut po napisaniu.

Edytowano przez mikrofalowka
  • Dzięki! 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×