Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2017/18

Polecane posty

Aż łezka w oku się zakręciła jak czytałem te komplementy. W końcu wszyscy zdrowi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2018 o 11:50, hermman89 napisał:

Aż łezka w oku się zakręciła jak czytałem te komplementy. W końcu wszyscy zdrowi ! :)

Jakieś, kurde, ułamki procent w FT uratowały Ci w tym tygodniu wygraną. Gratki. Ale i tak bierę ten wynik, bo po tym, jak ostatnio wyglądałeś, to bałem się jakiegoś 1-8 ;) 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 13 KOLEJKI
9z7JDdN.png

13 kolejka i 9 różny zespół, który pojawia się u samej góry powyższej grafiki. W tej kolejce przyszedł czas na @bulls2006 i jego bulls2006pch24. Skoro to ich pierwsza wizyta na 1 miejscu w podsumowaniu to możemy mówić o nie małej sensacji? No nie do końca. Bulls2006pch24 co prawda nigdy nie znajdowali się w topie, gdyż to zaledwie ich druga wizyta w TOP3 tygodnia, jednak w ostatnich 5 tygodniach 4-krotnie znaleźli się w najlepszej 6 posumowania i w tej statystyce są na tym samym poziomie co God of Badgers i Red Panthers, które przecież ostatnimi czasy są bardzo chwalone. Czas więc docenić drużynę bulls2006. Niech utrzymają poziom na choćby tydzień dłużej, a w moim notesie w rubryce "aktualny top ligowy" pojawi się wzmianka o tym teamie.

Drugi świetny tydzień zanotował God of Badgers, jednak i po raz drugi z rzędu znajdują się na drugim miejscu w podsumowaniu. Jakie to jednak ma znaczenie? Wygrana 8-1. 9 wygrana ligowa z rzędu. Umocnienie się na pozycji lidera. Przyjmuję to drugie miejsce z uśmiechem na twarzy.

Z uśmiechem na twarzy spoglądam też na 3 miejsce. NEVERWINS @pumeks od dawna uważam za dziwny zespół. W ostatnich 8 kolejkach co prawda aż 5-krotnie znaleźli się na podium podsumowania tygodniu. Jest to kapitalny wynik, jednak dziwnie on kontrastuje z dyspozycją w pozostałych 3 kolejkach gdzie znajdowali się poza top10. Z takimi wahaniami formy ciężko o nich napisać coś sensownego, bo stać ich zarówno na rozwalenie każdego przeciwnika, ale mogą też przegrać praktycznie z każdym. 

Wśród czołówki w tym tygodniu należy wymienić jeszcze Red Panthers @Dig, oraz FC Turlaj @chilu91. Ci pierwsi od dłuższego czasu znajdują się w czołówce ligowej, zaś dla tych drugich jest to pierwszy tydzień od bardzo, bardoz dawna gdy wracają do topu

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 13 KOLEJKI

K0pxGPx.png

Plusy kolejki:
- bulls2006pch24 - Przez bardzo długi czas mieli problem z utrzymaniem wysokiej formy. Pomiędzy 9 a 11 kolejką w końcu udało się minimalnie dłużej podtrzymać lepszą dyspozycję. To były najwidoczniej pierwsze oznaki wychodzenia z przeciętniactwa tego zespołu. Nikt tego nie zanotował, ale wyniki z ostatnich 7 dni pokazały, że bulls2006pch24 gdzieś tam jest. To jest ich 3 wygrana w 4 ostatnich kolejkach. W pierwszych 9 kolejkach wygrali zaledwie raz. Czyżby narodziny potwora?


- FC Turlaj - Oj długo czekaliśmy na ten moment. Dla zainteresowanych powiem, że chilu91 ostatni raz w top5 tygodnia był w... połowie listopada. To były długie 2 miesiące dla tego zespołu. Punktem krytycznym tego okresu bez wątpienia był okres przedświąteczny. Od 7 do 10 kolejki zajmowali 15 i 16 miejsce. Wyglądało to tragicznie, jednak mniej więcej od Bożego Narodzenia można było zanotować progres. 9 miejsce w 11 kolejce, 7 w poprzedniej i teraz 5. Panie i panowie! FC Turlaj wraca do gry!

Minusy kolejki:
- The Sugar Team @Wuzer To drugi raz z rzędy gdy TheSugarTeam kończą podsumowanie na ostatniej pozycji. W całym sezonie podobny wynik uzyskał jedynie zespół FC Turlaj na przestrzeni 9-10 kolejki. Wuzer powinien jak najszybciej zdobyć numer telefonu do chilu91 i dopytać go o tajniki wychodzenia z kryzysu, bo pozycja w tabeli ligowej wymaga od The Sugar Team natychmiastowej reakcji. Wuzer musi już od najbliższej kolejki punktować lepiej, bo w przeciwnym razie utrzymanie się w lidze będzie niemal niemożliwe.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

ihrEYlQ.png

Ciekawostki: 

- Tylko 2 zespoły wygrywały podsumowanie tygodnia więcej niż raz. Są to ekipy NEVERWINS i BukkakeB, które 3-krotnie były najlepsi w jednym tygodniu

- Nygusy Gerarda po raz 6 w tym sezonie w parze ligowej mierzyli się na zespół, który był w top3 tygodnia. W całej lidze tylko 3 zespoły grały więcej niż 3 razy na zespoły z top3 - Tottenham Cavaliers 4 razy i God of Badgers 5 razy.

ZAPOWIEDŹ 12 KOLEJKI:

qxgdxrU.png

407YOkP.png

t30ykAd.png

SgLPItB.png

Edytowano przez mikrofalowka
  • Dzięki! 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam zaraz wahania formy. Trzy wygrane w czterech ostatnich kolejkach to oznacza, że coś się w końcu ruszyło ;)

Teraz kolejka prawdy z Dig, który bardzo nie lubi przegrywać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2018 o 20:50, mikrofalowka napisał:

- Nygusy Gerarda po raz 6 w tym sezonie w parze ligowej mierzyli się na zespół, który był w top3 tygodnia. W całej lidze tylko 3 zespoły grały więcej niż 3 razy na zespoły z top3 - Tottenham Cavaliers 4 razy i God of Badgers 5 razy.
 

W tym tygodniu będzie 7 raz ;-)

PS: Zabierzcie ode mnie tego Kałaja.... <szloch>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 14 KOLEJKI
VccGRlE.png

Dnia 17.01.2018 o 20:56, Gerard napisał:

W tym tygodniu będzie 7 raz ;-)

PS: Zabierzcie ode mnie tego Kałaja.... <szloch>

Niestety dla ciebie Gerard, perfekcyjnie przewidziałeś pozycję bulls2006pch24 @bulls2006w tym tygodniu. Ekipa bullsa po raz drugi z rzędu zajmuje 1 lokatę w podsumowaniu tygodnia, tym samym potwierdzając, że w 2018 roku jest to jeden z najsilniejszych zespołów ligi. Świetna dyspozycja sprawia, że przed pojedynkiem z God of Badgers w najbliższej kolejce mogą być uważani za faworytów, co jeszcze jakiś czas temu było nie do pomyślenia. Jeśli w następnej kolejce wygrają swoją parę i znajdą się w top3 tygodnia, trzeba będzie oznaczyć ich plakietką "najsilniejszy zespół ligi".

Wrócę jednak do opisu minionego tygodnia, bo bulls2006pch24 nie byli jedynym zespołem, który zanotował 88 punktów w tej kolejce. Tym drugim zespołem jest FC Turlaj @chilu91, którzy wraz z bullsami najwyraźniej chcieli pokazać, że wyróżnienie ich w poprzednim podsumowaniu tygodnia w rubryce "plusy kolejki" nie było błędem. Raz jeszcze podkreślę rosnącą w bardzo szybkim tempie formę ekipy chilu91. Wszystko wskazuje na to, że ich dyspozycja może utrzymać się jeszcze długi czas. Czy aż do playoffów? Nie wiadomo, jednakże na ten moment wyglądają na jeden z najgroźniejszych drużyn jaką można trafić w PO.

Podium zamyka The Sugar Team @Wuzer co chyba można uznać za olbrzymią sensację zważywszy na to, że przed tą kolejką znajdowali się w 2-tygodniowej serii, gdzie zajmowali ostatnią pozycję w podsumowaniach. Co ciekawe to nie pierwszy raz, gdy The Sugar Team ni z gruchy, ni z pietruchy uzyskują bardzo dobry wynik. W 10 kolejce również zaskoczyli wysokim 2 miejscem. Potem jednak stoczyli się na dno. Nie wiem czy tak samo będzie i w tym przypadku, jednak skupiając się jedynie na tym tygodniu, dla ekipy Wuzera należą się spore gratulacje. 

Dalsze miejsca zajęły drużyny od dawna znajdujące się w topie, czyli Ważki Wrocław H2H @washko, God of BadgersRed Panthers @Dig, oraz jedna mini-niespodzianka - High Flying Circus 3 @Andrew23. Dla nich jest to powrót do top5 po 3 tygodniowej przerwie.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 14 KOLEJKI

7F0GI8F.png

Plusy kolejki:
- The Sugar Team - 7 dni temu zamieściłem ich w minusach kolejki, gdzie pisałem o natychmiastowej potrzebie reakcji na obecną sytuację. Radziłem również, by w tej sprawie zgadał się z ekipą FC Turlaj. Jak widać chilu91 bardzo marzy o nagrodzie Fair Play w naszej lidze, bo najwidoczniej do kontaktu między oboma panami doszło i pomoc z strony FC Turlaj nadeszła. Wspaniały gest wyciskający łzy niczym przemowy Duranta podczas odbioru statuetki MVP. Pisząc już całkiem poważnie, dobrze widzieć lepszą dyspozycję The Sugar Team. Teraz kluczowe jest utrzymanie choć części tej formy na najbliższe tygodnie (a najlepiej do końca sezonu)


- bulls2006pch24 - Skoro drugi raz z rzędu byli najlepszym zespołem tygodnia, to chyba zasługują również na drugą z rzędu wizytę w "plusach kolejki". Wygrali swoją parę i w 5 ostatnich kolejkach mają bilans 27-18-0. Jest to drugi wynik na równi z Red Panthers. "Czyżby narodziny potwora?" - tak pytałem tydzień temu. Dziś czas zamieścić odpowiedź "Oj, tak".

Minusy kolejki:
- Grave Digger @marcelomattsoyTak źle nie było już dawno. Ba! Nigdy! Już w poprzedniej kolejce zdobywając 52 punkty ustanowili swój season-low, jednak w tym tygodniu ten wynik został jeszcze "poprawiony". W tej kolejce wypadli poza top8 w tabeli ligowej. Nic dziwnego, była to ich 3 porażka z rzędu w parze ligowej i w tym momencie dłuższą serię porażek ma jedynie GRB Budżet H2H. Nie tak dawno wyglądali na drużynę, która bez problemu znajdzie się w PO i to nawet bez Stepha Curryego. A tu proszę? Curry wrócił, a wyniki są gorsze. Curry cancer, czy jednak poważny kryzys całej drużyny? Obstawiam tą drugą opcję.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

iohLBta.png

Ciekawostki: 

- Jeszcze ani raz w tym sezonie Ważki Wrocław H2H, nie wypadli poza Top8 w podsumowaniach tygodnia i tym samym wyrównali ligowy rekord. W poprzednim sezonie identycznym wyczynem popisał się barcalover i jego God of Thunder. Jeśli @washko znajdzie się w top8 w podsumowaniu 15 kolejki, przebije osiągnięcie barcylovera i będzie to najdłuższa seria w historii podsumowań 1 ligi.

- bulls2006pch24 po raz drugi z rzędu byli najlepszym zespołem tygodnia i tym samym wyrównali podobną serię z tego sezonu NEVERWINS i BukkakeB. Jeśli za tydzień znów będą najsilniejsi wyrównają najlepsze serie w historii tej ligi należące do God of Thunder (sezon 16/17) i Ballmovement Purists (sezon 15/16).


ZAPOWIEDŹ 15 KOLEJKI:

5KSTE69.png

167mFcL.png

7XX6dJ3.png

15iH4LM.png

  • Dzięki! 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, washko napisał:

Zasrane achillesy ???

Też go miałem w innej lidze. Tam na szczęście jestem liderem... Ale pewnie tylko do czasu - po tym radosnym newsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 15 KOLEJKI

Zu98sQp.png

Tydzień temu pisałem, że jak bulls2006pch24 @bulls2006 w tej kolejce znajdą się w czołówce, to trzeba będzie ich uznać za najsilniejszy zespół ligi. To co jednak dokonał ten zespół, zasługuje na to, by zastanowić się czy to co widzimy w 2018 roku w wykonaniu podopiecznych bullsa2006, to nie jest coś podchodzące pod "najsilniejszy zespół w historii". 113 punktów! Tak proszę państwa. Minęło ledwie 21 dni od historycznego wyniku The Lego (114pkt w 12tyg), a tymczasem bulls2006pch24 osiąga niemal identyczny wyczyn. Ta liga nie przestanie mnie zaskakiwać

A propo zaskoczeń. Na drugim miejscu znalazł się zespół Tottenham Cavaliers @Ledley. Tak! Ten sam zespół, o którym nie tak dawno pisałem w minusach kolejki, był 2 siłą minionej kolejki. W tym tygodniu przegraliby jedynie z niesamowitymi bulls2006pch24 co już wiele nam może mówić, o świetnych wynikach zespołu Tottenhamu. Wystarczy powiedzieć, że w tym sezonie to 1 tydzień, keidy udało im się zdobyć więcej niż 72 punkty w symulacji.

Tak jak i w poprzednim podsumowaniu, tak i teraz 3 miejsce zajmuje The Sugar Team @Wuzer. Tydzień temu pisał, ze to olbrzymia sensacja, jednak drugi tak dobry wynik z rzędu daje już do myślenia. Niestety dla Wuzera, wynik w parze ligowej nie był już tak dobry jak może to sugerować powyższa tabela. Na szczęście dla The Sugar Team, wszystkie zespoły sąsiadujące z nimi w tabeli również przegrały swoje pary. Obecnie The Sugar Team balansują na krawędzi "walki o utrzymanie" i "gry w playoffach". Jak podtrzymają dobrą formę na dłużej to zdecydowanie bliżej im będzie playoffów niż spadku.
 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 15 KOLEJKI

u9rOkbN.png

Plusy kolejki:
- bulls2006pch24 - To chyba pierwsza taka sytuacji w historii, gdzie po raz 3 w plusach kolejki umieszczam ten sam zespół. No ale to jest właśnie najlepsze - drużyna bulls2006pch24 nie daje powodu by tego nie robić. Wyniki osiągane w tym tygodniu pozwoliły bullsom zmiażdżyć God of Badgers, którzy przecież przed tą kolejką byli na 1 miejscu w tabeli ligowej i znajdowali się w 10 meczowej serii z wygranymi w parach. A teraz co ciekawe w najbliższej kolejce również będą mierzyć się z liderem ligowym, który jednocześnie ma największą, aktywną serię wygranych w lidze, czyli Red Panthers. Jak będą punktować choć w części tak dobrze jak w tym tygodniu to wygraną mają chyba zapewnioną.

- Tottenham Cavaliers - Nie tak dawno znaleźli się w minusach kolejki, a teraz zajmują zaszczytne 2 miejsce w tabeli. Przed tą kolejką tylko oni i MSala's Swell Team ani razu nie znaleźli się w top5 podsumowania w choćby jednym tygodniu. Wyniki osiągane w ostatnich 7 dniach pozwoliły zapomnieć o tej niewygodnej statystyce. Co ważne przerwali też 3 meczową serię porażek - ich najdłuższą w tym sezonie. Wygrana 6-3 pozwoliła oddalić się od 9 miejsca w tabeli. Playoffy coraz bliżej.

Minusy kolejki:
- BukkakeB @goozmanOd jakiegoś czasu można było zauważyć spory spadek formy. Pomiędzy 7 a 9 tygodniem zdobywali średnio 87 punktów w symulacji. W kolejkach 10-12 średnia spadła do 60, a w ostatnich 3 tygodniach ta średnia jest już na poziomie 51 punktów. Co prawda dziś wygrali, ale nie ma co ukrywać że ich forma nie rokuje dobrze na najbliższe tygodnie. Cały czas utrzymują 3 pozycję, jednak przewaga nad 9 zespołem wyraźnie stopniała. Może to brzmieć niedorzecznie, ale ich gra w PO wcale nie jest jeszcze pewna.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

js9H9H7.png

Ciekawostki: 

- Po raz trzeci w historii tej ligi zanotowano przypadek by jakiś zespół w 3 kolejnych kolejkach był najlepszym zespołem według symulacji. Tak było w przypadku God of Thunder sezon temu i Ballmovement Purists w sezonie 15/16. Teraz tego samego dokonała ekipa bulls2006pch24.

- Zakończyła się imponująca seria Ważek Wrocław H2H. Po raz pierwszy w sezonie znaleźli się oni poza top8 tygodnia i tym samym nie udało się przebić najdłuższej tego typu serii w historii 1 ligi należącej do God of Thunder.

- 113 punktów zdobyte w symulacji to 2 najwyższy wynik w historii forum. 


ZAPOWIEDŹ 16 KOLEJKI:

s4jlobE.png

oNKN0nz.png

EhGucYl.png

MaUEeSM.png

  • Dzięki! 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mikrofalowka napisał:

- Zakończyła się imponująca seria Ważek Wrocław H2H. Po raz pierwszy w sezonie znaleźli się oni poza top8 tygodnia i tym samym nie udało się przebić najdłuższej tego typu serii w historii 1 ligi należącej do God of Thunder.

 

I po kontuzji Cousinsa obawiam się, że tak już może zostać :( Choć jak widzę, ile traciłem na jego fatalnych FG% i słabszych FT%, to może muszę jedynie przemodelować skład? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, washko napisał:

 

I po kontuzji Cousinsa obawiam się, że tak już może zostać :( Choć jak widzę, ile traciłem na jego fatalnych FG% i słabszych FT%, to może muszę jedynie przemodelować skład? 

Na razie nic nie przemodelowuj, masz match up z moją żenującą bandą nieudaczników. grać się odechciewa. A najgorsze, ze nie widzę w tej chwili ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GRB napisał:

Na razie nic nie przemodelowuj, masz match up z moją żenującą bandą nieudaczników. grać się odechciewa. A najgorsze, ze nie widzę w tej chwili ratunku...

 

Tia, i pewnie dlatego już po pierwszym dniu jestem w plecy, a przyszłość wcale nie wygląda różowo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

PODSUMOWANIE 16 KOLEJKI

X1uoF26.png

Cytat

Dyktatura to władza jednostki lub wąskiej grupy. Dyktatorzy nie wyłaniają przedstawicieli społeczeństwa w wolnych wyborach i pozostają poza faktyczną kontrolą społeczeństwa. Cechami charakterystycznymi dla dyktatury są: używanie siły wobec przeciwników politycznych, brak szacunku wobec praw obywatelskich, czy dowolność stanowienia systemu prawnego.

To co robi ostatnimi czasy zespół bulls2006pch24 @bulls2006 pochodzi pod dyktaturę. Władza w tej lidze należy do nich i nie pozwalają nikomu z tej ligi choćby zbliżyć się do ich osiągnieć. Bulls2006pch24 w brutalny sposób demonstrują swoją silę kolejnym rywalom (w tym tygodniu wie coś o tym zespół Red Panthers @Dig) w taki sposób, że należy wręcz mówić o braku szacunku wobec nich. Jednym słowem bulls2006pch24 stanowią prawo w tej lidze.

Chyba pasuje. Co nie? Możemy więc mówić o nowej odmianie dyktatury. Ekipa bullsa2006 po raz kolejny zmiażdżyła konkurencję zdobywając po raz drugi z rzędu trzycyfrowy wynik w symulacji. Nie zatrzymała ich nawet kontuzja Walla. Jeśli taka strata nie wpływa na wyniki tego zespołu, to chyba już teraz należy uznać bulls2006pch24 za absolutnego faworyta do wygrania tej ligi.

Co ciekawe bulls2006pch24 to nie jedyny zespół, który stracił bardzo ważnego gracza, a mimo tego zanotował dobre wyniki w minionej kolejce. Drugą taką ekipą są Ważki Wrocław H2H @washko. Straca Cousinsa podziałała na nich mobilizująco i zanotowali drugi wynik w 16 kolejce. W poprzedniej kolejce niefortunnie zakończyli imponującą serię 14 tygodni w top8 podsumowań, jednak dziś zanotowali swój drugi najwyższy rezultat w symulacji w tym sezonie. Ważki mają się dobrze.

Podium w 16 kolejce zamyka mój ulubieniec - NEVERWINS @pumeks. Wyniki tego zespołu pozostaną dla mnie zagadką. Jak przez tak długi okres czasu (praktycznie od 1 tygodnia rozgrywek), można notować tak olbrzymie wahania formy? Dla mnie to nie pojęte, jednak najwyraźniej tak musi być. Pumeksowi jednak to chyba kolokwialnie mówiąc "zwisa i powiewa". Jego zespół wygrał w tym tygodniu 6-3 z FC Turlaj, którzy są ostatnio w niezłej dyspozycji oraz są jednym z paru zespołów, które walczą z NEVERWINS o miejsce w playoffach. Wygrana znacząco przybliżyła ich do playoffów, choć to zapewne jeszcze nie koniec.

TOP5 w tej kolejce The Sugar Team @Wuzer i BukkakeB @goozman. Ci pierwsi chyba rozwiali już wszelkie wątpliwości, że ich ostatnie 2 tygodnie to nie był przypadek. W tym momencie to jeden z silniejszych zespołów w lidze. Trafiony w czas ten progres formy, bo dzięki temu szybko uciekli z strefy spadkowej i na poważnie włączyli się do walki o top8 na koniec sezonu. Co do BukkakeB sprawdziło się to co pisałem jakiś czas temu, że jak poprawa formy nie przyjdzie to zaczną spadać w tabeli. Stało się i tak bo spadli o 1 oczko w dół za bulls2006pch24, jednak chyba podopieczni goozmana lekko przebudzili się po tym zimowym śnie. Może jeszcze za wcześnie wieszczyć im powrót do elity, jednak wyniki osiągane w ostatnich 7 dniach to dobry prognostyk na najbliższe dnie.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 16 KOLEJKI

7fC515H.png

Plusy kolejki:
- bulls2006pch24 - Już 4 raz znajdują się w tej rubryce. Znudziło mi się ich wychwalanie i pisanie o kolejnych rekordach, tak więc na tym zakończę notkę.

- BukkakeB - Coś ostatnio strasznie motywująco działa poniższa rubryka "minusy kolejki". 2 tygodnie temu pojawił się tam wpis o zespole Tottenham Cavaliers, którzy po 7 dniach znaleźli się w czołówce tygodnia. To samo stało się teraz, gdy w poprzednim podsumowaniu "zgnoiłem" zespół goozmana. Tak jak wspominałem wyżej, może to nie jest zapowiedź wystrzału formy dla tej ekipy, jednak może być światełkiem nadziei, że do końca sezonu nie spadną już niżej w tabeli. W tym tygodniu zanotowali swoje najlepsze wyniki w FG%, FT%, STL, BLK i TO od czasów 11 kolejki. Zobaczymy gdzie się znajdą w następnym podsumowaniu.

Minusy kolejki:
- Ballmovement Purists @KapitanPlanetaTo już chyba koniec nadziei dla tego zespołu. Niewiarygodna plaga kontuzji zaprzepaściła chyba nadzieję tego zespołu. Różnica pomiędzy nimi a kolejnym, 15 zespołem w tej kolejce to 16 punktów. To największa taka różnica punktowa między 2 ostatnimi zespołami w podsumowaniu w tym sezonie. Naprawdę ciężko wierzyć, że coś tu się zmieni.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

EPtUQ3U.png

Ciekawostki: 

- Po raz czwarty z rzędu w historii bulls2006pch24 są najlepszym zespołem tygodnia, co stanowi nowy rekord w historii podsumowań z wszystkich lig.

- Po raz pierwszy w historii, jeden zespół zdobył 100 lub więcej punktów w 2 kolejnych tygodniach. Gratulacje bulls2006pch24 

- To był trzeci tydzień z rzędu, gdy zespół Ballmovement Purists zajął ostatnie miejsce w podsumowaniu kolejki. W historii 1 ligi zanotowano taki przypadek jedynie 2 razy. W sezonie 2015/2016 podobną serię miały zespoły jordan20(j.sprawka) i 2good4noobs (ci drudzy byli wtedy nieaktywnym zespołem).


ZAPOWIEDŹ 16 KOLEJKI:

JJdJkSY.png

VxqtmAK.png

ZoRyEAK.png

wxJ1Qzu.png

Edytowano przez mikrofalowka
  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mikrofalowka napisał:

- Ballmovement Purists @KapitanPlanetaTo już chyba koniec nadziei dla tego zespołu. Niewiarygodna plaga kontuzji zaprzepaściła chyba nadzieję tego zespołu. Różnica pomiędzy nimi a kolejnym, 15 zespołem w tej kolejce to 16 punktów. To największa taka różnica punktowa między 2 ostatnimi zespołami w podsumowaniu w tym sezonie. Naprawdę ciężko wierzyć, że coś tu się zmieni.

Don't ever underestimate the heart of a champion... ale niestety pewnie masz rację. Mimo wszystko liczę, że jeszcze uda mi się pożegnać z ligą w dobrym stylu i po ASG w końcu wygram jakiś pojedynek. Trade z Nygusami mi nie pomógł, a kontuzja Vucevica sprawiła, że kompletnie poleciałem na twarz. Ogólnie dużo błędów już od startu i efekt jest opłakany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym info w trybie pilnym potrzebuję przehandlować Millsapa. Zwracam się przede wszystkim do pierwszej czwórki, ale jeśli ktoś z dalszych miejsc jest gotów bardziej zaryzykować to również zapraszam do negocjacji. @mikrofalowka, @Dig, @bulls2006, @goozman wystarczy po jednej ofercie, wybiorę najlepszą. Macie okazję wzmocnić się na PO nie tracąc zbyt wiele, także zachęcam do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isaiah Thomas do wzięcia, dobre ft%, pts, ast i 3pts. Szukam st i blk, ewentualnie reb.

Możliwe pakiety w obie strony, w sumie to nie ma zawodników nie do ruszenia u mnie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 17 KOLEJKI

9LrZGxS.png

Czekał, czekał i się doczekał.  Od początku sezonu Red Panthers @Dig, gdzieś deptał po piętach najlepszych, jednak nie mógł przez te 3,5 miesiąca chociaż raz zostać "królem tygodnia". A co tam przez 3,5 miesiąca! Od pierwszej publikacji moich podsumowań w sezonie 2015/2016, Dig nie znalazł się nigdy na 1 miejscu w podsumowaniu tygodnia, chociaż co roku był zespołem z czołówki! Na szczęście Dig po dzisiejszym dniu w końcu może powiedzieć, że wszystko co najważniejsze już w życiu osiągnął. Co na temat tego wydarzenia sądzą inni?

"Bycie najlepszym zespołem tygodnia raz w sezonie to niby osiągnięcie? Niech to zrobi kilka razy i najlepiej po tygodniach, gdzie punktował gorzej". Tak drodzy państwo! Ten zazdrosny głos to @pumeks i jego NEVERWINS. Ten zespół już od dłuższego czasu znajduje się na szczycie mojej listy "Drużyna-kobieta - czyli zespoły których nie należy rozumieć, tylko należy akceptować takimi jakie są". Akurat w tej kolejce zagrali jak nie oni i po raz drugi z rzędu zanotowali bardzo dobre wyniki. Obstawiam w ciemno, że w 18 kolejce znajdą się w 2 połowie tabeli. 

Wróćmy jednak do opinii pozostałych graczy, na historyczne wydarzenie dla Diga. Cisza? Nikt nic nie mówi? Moment, chwileczka. Czy słyszycie ten cichy szloch? Spójrzcie w tamten kąt. Tak, to The Lego @hermman89. Chociaż serce się kraja, gdy patrzy się na tego zrozpaczonego człowieka, to musimy to zrobić. Podchodzimy bliżej i prosimy o choćby jedno słowo na temat Red Panthers. Po tym pytaniu szloch ustał i przez zaciśnięte zęby hermann89 przekazał, że już woli pływać synchronicznie niż wypowiadać się na temat zespołu Diga. No cóż. Najwidoczniej przegrana z nimi mimo dobrych wyników osiąganych w tej kolejce, bardzo zdenerwowała The Lego. Idźmy dalej.

"Red Panthers? Ha! Kim oni są?". Natychmiastowo zwracamy swoje głowy ku @bulls2006 i jego bulls2006pch24. No tak. Tutaj wiele się nie dowiemy, gdyż to co ostatnio robi bulls2006 to istny kosmos. Po 4 z rzędu triumfach w podsumowaniu tygodnia, bulls2006pch24 osunęli się na 4 miejsce w minionej kolejce. Ta 4 pozycja oczywiście o niczym nie świadczy, bo Bulls2006pch24 cały czas to najlepszy zespół 2018 roku i absolutny faworyt do wygrania ligi (cały czas są bez Walla). Sprawa więc jest prosta. Bulls2006 nie ma czasu, chęci i ochoty zajmować się - jak on to mówi - "podrzędnymi zespołami".

Czas na ostatnią próbę usłyszenia choć słowa na temat Diga i jego historycznego 1 miejsca w podsumowaniu. Podchodzimy do dwójki graczy - to High Flying Circus 3 @Andrew23 i Grave Digger @marcelomattsoy. Niestety mimo wielu prób uzyskania opinii od nich, ci nadal zajęci są zażartą rozmową. Obaj zaciekle dyskutują na temat dobrych rezultatów w 17 kolejce, które pomagają im utrzymać się w walce o utrzymanie, choć mam wrażenie, że w tym potoku słów usłyszałem też wyraz "playoffy". Co prawda nie jestem pewien, czy na pewno to usłyszałem dobrze, ale jak obaj będą punktować na takim poziomie jak w tym tygodniu to jeszcze nie wszystko dla nich stracone.

No cóż. Wychodzi na to Dig, że nikt Ci nie pogratuluje tego wyczynu. I nie patrz tak na mnie, ja też tego nie zrobię... Bo ostatnio idzie mi gorzej, zrobiłem chyba zły trade i na dodatek możesz mnie wyprzedzić w tabeli. Idź świętować sam.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 17 KOLEJKI

c51IcY4.png

Plusy kolejki:
- Red Panthers - Wystrzał formy chyba w najmniej spodziewanym momencie. Od 15 do 17 kolejki zajmowali miejsce poza top6 tygodnia, co jest największą taką serią w sezonie (identyczna seria w kolejkach 1-3). Szybka reakcja zespołu na chwilowe zniknięcie z radarów potwierdza, że Red Panthers są w całym czasie jednym z głównym faworytów do triumfu w tych rozgrywkach.

- The Lego - Te magiczne 114 punktów w 12 kolejce wydawały się wiecznością. Od tamtego pamiętnego tygodnia drużyna hermmana89 błądziła w podsumowaniach tygodnia gdzieś w środku tabeli. Wyniki uzyskiwane w parach również były przeciętne co przecież nie pomaga w poprawie pozycji ligowej tej drużynie. W tym tygodniu ekipa The Lego punktowała już nieźle, jednak nie przełożyło się to na wynik. No niestety trafili w tym tygodniu na Red Panthers. To niestety dla nich nie koniec, bo w najbliższych 2 kolejkach mierzą się odpowiednio z bulls2006pch24 i FC Turlaj. Mam jednak wrażenie, że jak punktować będą tak jak w tym tygodniu, to może uda się wygrać oba pojedynki.

Minusy kolejki:
- BukkakeB @goozman -  Tydzień temu napisałem: "Może to nie jest zapowiedź wystrzału formy dla tej ekipy, jednak może być światełkiem nadziei, że do końca sezonu nie spadną już niżej w tabeli". Ta... Taki ch**. Wyniki z poprzedniej kolejki muszą zostać wymazane z pamięci. BukkakeB znów zaprezentowali słabą formę zwieńczoną porażką 3-6 z God of Badgers, którzy przecież zanotowali drugi najgorszy tydzień w sezonie. To był idealny moment na zwycięstwo, jednak podopieczni goozmana zawiedli po raz kolejny. Poza playoffy może już nie wypadną, ale obsunięcie w tabeli jest bardzo prawdopodobne.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

U30fyTr.png

Ciekawostki: 

- Red Panthers są 10 różnym zespołem w tym sezonie, który został najlepszą ekipą tygodnia. Jest to wyrównanie rekordu tej ligi z sezonu 15/16, gdzie 10 ekip przynajmniej raz znajdowała się na czele podsumowania tygodnia.


ZAPOWIEDŹ 18 KOLEJKI:

PbmtQPY.png

axzOP9p.png

j3qvvfF.png

pa2ndhr.png

  • Dzięki! 4
  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mikrofalowka napisał:

PODSUMOWANIE 17 KOLEJKI
 

;) Jak zawsze komentarz podsumowujący kolejkę rewelacyjny.
Cieszę się, że moja drużyna cały czas jest nieprzewidywalna.
Gratulacje dla Dig'a, który zapewne modli się aby nie trafić na mnie w półfinale :)


;)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mikrofalowka napisał:

Minusy kolejki:

- BukkakeB @goozman -  Tydzień temu napisałem: "Może to nie jest zapowiedź wystrzału formy dla tej ekipy, jednak może być światełkiem nadziei, że do końca sezonu nie spadną już niżej w tabeli". Ta... Taki ch**. Wyniki z poprzedniej kolejki muszą zostać wymazane z pamięci. BukkakeB znów zaprezentowali słabą formę zwieńczoną porażką 3-6 z God of Badgers, którzy przecież zanotowali drugi najgorszy tydzień w sezonie. To był idealny moment na zwycięstwo, jednak podopieczni goozmana zawiedli po raz kolejny. Poza playoffy może już nie wypadną, ale obsunięcie w tabeli jest bardzo prawdopodobne.

 

@mikrofalowka jak dla mnie to miałeś dużo szczęścia, raptem 2 PTS, kilka FT więcej i byłoby 5-4 dla mnie. o 3 TO różnicy nie wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, goozman napisał:

@mikrofalowka jak dla mnie to miałeś dużo szczęścia, raptem 2 PTS, kilka FT więcej i byłoby 5-4 dla mnie. o 3 TO różnicy nie wspominam :)

Akurat TO miałem pod kontrolą, ale o resztę się bałem. No ale ogólnie masz rację - trochę farta potrzebowałem. Niemniej wyniki na tle innych graczy, znów miałeś poniżej przeciętnej dlatego umieściłem Cię w "minusach kolejki". Gdybym to ja przegrał 4-5 (lub wyżej), to wtedy umieściłbym tam siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co roku mam ligę, której się wstydzę. W każdej z pozostałych czterech jestem jak dotąd w pierwszej trójce, a tu chuj. Ale jeszcze wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjątkowo bez opisów. Postaram się to nadrobić w playoffach.
 

PODSUMOWANIE 18 KOLEJKI

GIbt4Cu.png

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 18 KOLEJKI

W1OdYLb.png

Plusy kolejki:
- Ważki Wrocław H2H

- Ballmovement Purists

Minusy kolejki:
- Grave Digger

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

db6ug2R.png

ZAPOWIEDŹ 19 KOLEJKI:

qfeQ3iY.png

FQ95t1k.png

1g9yF7o.png

GrNQwiJ.png

  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mikrofalowka napisał:

Dziś wyjątkowo bez opisów. Postaram się to nadrobić w playoffach

dzięki bogu, bo kolejnej szydery bym nie zdzierżył :) postaram sie to nadrobić w playoffach..

tak poważnie spędziłem te 2 tygodnie bardziej na przemeblowywaniu składu niż grze - udało się wyciągnąć z FA Millsapa (co prawda za resztę budżetu na FA ale zdziwiło mnie, że tylko 2 inne teamy bidowały), Noela & Isaaca (na których tzw. "emerżensję" w końcówce sezonu mocno liczę), Bjelicę (wiadomka Butler) a co najważniejsze przehandlować Marca Gasola za Klaya T (myślałem, że będzie trudniej o to w obliczu sytuacji w Grizz)

jakby nie było - lanie soczyste - graty @KapitanPlaneta, chyba koniecznie chcesz mnie pozbawić PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×