Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Spokojnie, traficie na listę rezerwowych (aktualizowana w pierwszym poscie wątku). Zdecydujemy czy tworzymy ligę czwartą czy poszerzamy skład trzeciej. W pierwszym przypadku warto zakręcić się za kolegami. Ale poczekajmy co napisze reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę być komisarzem, w koncu tu chodzi tylko o załozenie ligi.

 

Jesli chodzi o mnie to "14" nie robi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslalem,ze beda mocniejsze ekipy ale osobiscie nie robi mi roznicy czy nas 12 czy 14 bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bulek: założenie ligi to rzecz techniczna. Komisarz zasadniczo przejmuje inicjatywę w kwestii zarządzania ligą tj. ustawieniami, dopięciem draftu itd. Jeśli jesteś tego świadomy to zakładaj ligę, wysyłaj zaproszenia i organizujcie się do draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak nie jestes swiadomy to sie pierdol :]

 

Zarządzasz juz FBXem możesz pokomiszowac mi i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadajcie się panowie na temat draftu, wstępnie ustalony został na:

 

wtorek, 12.10, 20.30

 

ale przecież można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być właściwie każdy dzień tygodnia ok. 20-21. Z weekendami jest różnie więc proponował bym w środku tygodnia. Więc wtorek pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze tworzy sie nam pomalu 4 liga:) bardzo mnie to cieszy. nie wiem czy zbierze sie cala dwunastka do 4 ligi ale jesli tak to mysle ze dobrym rozwiazaniem byloby stworzenie dwoch rownorzednych lig 3a i 3b. Bo skoro wszyscy zaczynaja w tym roku od zera to czemu spychac od razu polowe do ligi nizej? w ten sposob moglyby awansowac po 2 druzyny z kazdej trzeciej ligi a z drugiej spadlyby 4.

 

co Ty na to komisarzu-cieglarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zaprosiłem do ligi 14 osób i w tym momencie głupio zmusić kolegę ptb do wycofywania się z ligi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do draftu to mi najbardziej pasuje niedziele, wtorki i środy w godzinach wieczornych lub trochę późniejszych. Ten wtorek może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest ten wtorek tylko za tydzien i ta data mi odpowiada i godzina rowniez

 

12.10

20:30

 

podpisuje się pod tym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto się mieści pod nickami: askesis oraz Przemysław? Chciałbym wiedzieć, kogo jeszcze brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

askesis czyli ptb. moja druzyna to Dżdżownice z Morholt. juz sie zarejestrowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze kolegów: Woreq oraz grzetom. Jeśli nie dołączą, albo gramy w "12", albo szukamy nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woreq to gosc ode mnie poki co grzeje tyłek w turcji wraca jutro wiec osobiscie dopilnuje zeby sie zalogowal najpozniej w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma kłopotu. Gorzej z grzetomem, koleś raz się zalogował, wstepnie zgłosił do gry i tyle. Jesli nie da znaku zycia, to znalezienie jednego uczestnika na jego miejsce większym problemem nie byłoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, draft im pozniej tym lepiej - wolalbym okolo 22.30, a wtedy moze byc kazdy dzien tygodnia. jezeli zostanie wt 20.30 to poleci auto-pick beze mnie, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może byc 22.30, ale powinni sie tez inni wypowiedzieć.

 

Grzetom, napisałes ze grasz - no to zaloguj się do ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×