Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

ja przewrotnie musze przyznac,ze najwieksze problemy w tym sezonie mialem z druzyna, ktora.. nie wejdzie do PO.. ciekawe

 

a tak generalnie to juz czekam na PO zeby mi w krew nie weszlo ogrywanie kolejnych przeciwnikow, zobaczymy jak to bedzie czekam na walkę i mam nadzieje,ze bede mogl poswiecic temu odpowiednia ilosc czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manager kraków warriors świetnie sie zna na zartach, trzeba przyznać :)

Już pożartować nie można? :D. A ja mam pytanie co z trejdami w PO od zespołów które się nie załapały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trade deadline był prawie 2 tygodnie temu, więc już się chyba i tak nie da? Tak mi się przynajmniej wydaje ;)

 

Co do Krstica to faktycznie mnie trochę zaskoczył, choć mam wrażenie, że pogra tak jeszcze kilka meczów i będę go musiał zrzucać jeszcze przed końcem PO. W końcu to Krstić ;] A z okazji play-offów u mnie kontuzja Nasha, choć mam nadzieję, że szybko się wyleczy.

 

A tak w ogóle to co się dzieje w przypadku remisu w PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trade deadline był prawie 2 tygodnie temu, więc już się chyba i tak nie da? Tak mi się przynajmniej wydaje ;)

 

A tak w ogóle to co się dzieje w przypadku remisu w PO?

 

Tak, deadline już był więc trejdy nie wchodzą w grę. Uprasza się również o nie wyrzucanie wartościowych graczy z rosterów jezeli ktoś już skończył grę. Pamiętajcie o tych co jeszcze grają.

 

W przypadku remisu w PO najpierw decydują bezpośrednie pojedynki z rywalem, a jesli dalej jest remis to rostawienie w PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji tego, że w 1. lidze mamy 3 spadki oraz jedną dyskwalifikację - do wyrównania sił potrzebujemy aż 4 zespołów. Oznacza to, że w przypadku 2. oraz 3. ligi awans do wyższej ligi zapewnią sobie 4 pierwsze zespoły. W praktyce wystarczy przejść pierwszą rundę PO.

 

Dodatkowo, jeśli w przyszłym sezonie ktoś w danej lidze się wykruszy (nie potwierdzi uczestnictwa mimo zagwarantowanej możliwości gry) - wyrównywać będziemy dodatkowo. Oznacza to, że warto bić się do końca nawet po pierwszej przegranej w PO. Może się okazać, że jedna lub nawet więcej drużyn dostanie tzw. wild carda.

 

Ostatnie słowo w temacie: jeśli pojawi się więcej chętnych do gry, Ci uzupełnią ewentualne braki w ostatniej lidze i - jeśli wciąż będzie mało - założymy 4. ligę. W takim przypadku (oraz braku "wykruszeń") trzecioligowcy z najgorszym bilansem oczywiście nie spadają do ewentualnej 4. ligi.

 

Nie wiem jak u Was sytuacja, wklejcie tabelę dla orientacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku remisu w PO najpierw decydują bezpośrednie pojedynki z rywalem, a jesli dalej jest remis to rostawienie w PO.

zabawne w sumie, że trafiłem w I rundzie na jedyną drużynę w lidze, z którą mam bilans ujemny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sie zaczęły PO. Jak dla mnie dosyć nerwowo. Za nerwowo. Zważywszy na to, ze prowadze minimalnie w stratach, które zawsze odpuszczam, to nie jest wesoło. Dużo tracę we wskaźnikach skutecznosci, co martwi.

 

Nie ukrywam, że przejscie pierwszej rundy PO jest priorytetem. Co więcej, to już ciśnienie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to macie od kilku dni jakieś problemy z dodawaniem grajków z FA? Kilka razy w niedzielę i poniedziałek próbowałem wziąć DeAndre Jordana z waiversów i za każdym razem przy potwierdzeniu wyskakiwał biały ekran i nawet odświeżanie po kilka razy nic nie dawało. A teraz widzę, że trafił do drużyny Tizz'a, więc sam już nie wiem czy trzeba do skutku odświeżać albo czyścić ciastka czy to tylko u mnie taki problem występuje. Wysłałem w sobotę wieczorem maila do yahoo w tej sprawie, ale mimo tego, że obiecywali w 24h się odezwać to cały czas nie mam odpowiedzi :H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wchodze tu tak czesto jak na stonke ligi (i innych w ktorych gram), ale jak zobaczylem ze sie o mnie pisze to chetnie odpisze:). Z osmego miejsca w playoff nie bedzie latwo ale narazie daje rade, nie Tizz? Perk juz wrocil do gry, jeszcze Galo i bedzie ok, moze powalcze o 2 runde. K**** caly sezon rotowalem skladem zeby cos ugrac wiec porotuje jeszcze 3 tygonie. Pozdro, fantasy freaks! Btw. pieknie wczoraj zjechal Kamla na nba.com trenera Wolves za koniec serii d-d Love'a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Theo, ja mam ten sam problem, trzeba wiele razy odświeżac, zanim cos sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trade deadline był prawie 2 tygodnie temu, więc już się chyba i tak nie da? Tak mi się przynajmniej wydaje ;)

 

A tak w ogóle to co się dzieje w przypadku remisu w PO?

 

Tak, deadline już był więc trejdy nie wchodzą w grę. Uprasza się również o nie wyrzucanie wartościowych graczy z rosterów jezeli ktoś już skończył grę. Pamiętajcie o tych co jeszcze grają.

 

W przypadku remisu w PO najpierw decydują bezpośrednie pojedynki z rywalem, a jesli dalej jest remis to rostawienie w PO.

 

Chodziło mi właśnie o rynek FA i pozbywanie się teraz graczy przez tych co nie grają w PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła jazda w 3 lidze już w pierwszej rundzie. Z pierwszej czwórki jedynie Bulek ma spokój, reszta bedzie się decydowała w ostatnią noc. Ale o to właśnie chodzi, i dlatego najbardziej lubie H2H. Powodzenia Benon, mam nadzieję, że jeżeli mnie ograsz dzisiaj to zrewanżuje się w budżetówce [choć tam sytuacja wygląda dla mnie coraz bardziej kiepawo...].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w drugiej lidze stan na chwilę obecną: trzy razy po 5-4 i raz 4-4:)

na dokładkę cała pierwsza czwórka przegrywa:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Satysfakcję z awansu przyćmiło odpadnięcie El-Maniaqua, mojego dobrego znajomego. Nie ukrywam, że liczyłem na półfinał z nim ;)

 

Jesli chodzi o mnie, to cel zrealizowałem. Teraz juz bez ciśnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się udało, choć jednak to strasznie losowe było. Jedna czy dwie kontuzje i mogło się wszystko zupełnie odwrotnie potoczyć.

 

Powodzenia bulek ;)

 

P.S. Jak myślicie, zrzucać Derona czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ani w 3 lidze, ani w budżetówce, gdzie byłem w ścisłej czołówce nie udało sięprzejść pierwszej rundy zwycięsko.

Nerthed gratulacje za końcówkę tygodnia. Twoiniektórzy gracze zagrali po prostu lepiej od moich, którzy powinni zagrać na swoim poziomie.

Wymiana Dorela Wright'a za Tyreke Ewans'a okazała się błędem i to chyba zaważyło na całości w 3 lidze. Trzeba się będzie bić o 5 miejsce, a szkoda bo chciałem awansować wyżej do 2 ligi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Gerard wygląda na to, że to ja się będę rewanżował w budżetówce - moje ludziki zagrały piach okrutny, twoje wiele lepiej. Najlepiej obrazuje to porównanie wracającego u ciebie Millsapa do wracającego u mnie Scoli. Fajnie chociaż, że nawiązałem walkę - większość kategorii była naprawdę na styku. Czas walczyć o tą piątą pozycję i liczyć na przychylniejsze wiatry w budżetówce.

 

Good luck for all.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2 rundzie Kuba juz sobie tak dobrze nie radzi...

Za to ja i theo toczymy walkę na noże, powinno byc ciekawie do końca. Jak zwykle straty odpuszczam, w skuteczności też już ameryki nie odkryję. Walczę w innych kategoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam dzisiaj na ligę a tu propozycja trejdu. Ki diabeł? Przecież już po trade deadline... Sprawdzam w ustawieniach i okazuje się, że nie mamy ustawionego trade deadline :-)

Bulek, przyjąłem trejd, ale uważam, że dla dobra ogółu powinieneś poczekać przynajmniej do wieczora, żeby zobaczyć czy Kuba lub Theo nie mają zastrzeżeń.

 

Aktualne wyniki:

scanau.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem niemal pewny, że miesiąc temu na stronie ligi pojawiła się informacje, że trade deadline jest 2 czy 3 marca, dziwne strasznie to ;) Ale trade ok, jak dla mnie możesz akceptować.

 

A w ogóle to Love może nie zagrać do końca sezonu, w połączeniu z niepewnym statusem Derona to trochę kiepski mi się moment trafił na stratę 2 najlepszych zawodników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×