Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
pitrekk

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

7TO w przeciagu calego tygodnia gdy widzisz gdy pewne staty mozesz odpuscic i pewnych graczy nie uzyc to naprawde malo..

moje wywody sa tylko by pokazac, jak generalizowanie "nalesnikowe" nie ma sensu..

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to generalizowanie trzeba brać z przymrużeniem oka, traktować jako ciekawostkę. Przecież wiadomo, że w tej grze bardzo wiele zależy od timingu, wydarzeń losowych i to trzeba nałożyć na idealną teorię.

 

To co robi Nalesnick nazwał bym czymś w rodzaju przedstawiania trendów. Mi się to podoba ale oczywiście wyznacznikiem poziomu drużyny (czy też managera) są zawsze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że to tylko teorie i należy je odnieść do bezpośredniego przeciwnika.

Jednak pewnych rzeczy nie przeskoczysz i np te Twoje 7 TO to jednoczesnie sporo pkt i asyst i % w FT, ewentualnie jeszcze "trójki".

Zatem łatwo się mówi, zredukowac 7TO ale w praktyce to jest juz zupełnie trudniej.

Co do tych Twoch wyciąganych 5:4 to tez tylko pobożne życzenia.

A ja oceniłem tylko ten tydzień wg tych statów, jakie udało się każdemu wykręcić.

I ten tydzień był nasz.

Nie znaczy, że następny nie bedzie Wasz. :D

 

A moje plany na ten tydzien tez niestety lekko niewypaliły.

Conley albo nie gral albo grał "kulawo".

Irvine myslalem że nie zagra, zagrał.

Większość z nas ma takie problemy i nie zawsze trafia tak jakby chciała, ale nie to oceniłem tylko to, co się udało trafić.

 

pitrekk: dostales prezent od Andrevv - wykorzystaj to chociaż chyba wolałbym przegrac z przyszłym miszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jazda to jest u mnie. Dzięki uprzejmości panów JR Smitha i Derricka Rose'a i ich tragicznej skuteczności wyszedłem na prowadzenie po pierwszym meczu NBA wieczoru. Mam 0,2 procent przewagi w FG% i jedną zbiórkę przewagi. PM wykorzystał właśnie 3 zmiany w składzie, by nadgonić zbiórki, a ja zdjąłem guardów z aktywnych slotów, żeby mi nie zepsuli FG%. Zostawiłem 4 wysokich, by nabijali zbiórki i skuteczność. Do tego należy dodać, że PM ma całe 0,4 przewagi w FT%. Szachy, kurwa mać :)

 

Edit: Liczy się każdy rzut. Po pierwszym pudle Jasona Maxiella u mnie jest już remis w FG%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAAAAA!!!! co za półfinał!!! wszystko rozstrzygnęło się na linii. Jeszcze kilka minut temu byłem 4-5 w plecy, ale dwa niecelne rzuty Harrisa i dwa celne Tonego załatwiły mi awans do finału! Dzięki Andrevv za dobrą walkę!!!

 

PS> drugi półfinał też niczego sobie; połowa ostatniego meczu i remis w FG i REB... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nakombinowałem. Alu Jeffersonie, zniszczyłeś mój sezon... Gratulacje dla finalistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie się po czymś takim pozbierać... Na kilka minut przed końcem meczu Spurs - Jazz byłem w finale. Jednak wtedy przypomniała o sobie moja największa draftowa porażka tego sezonu - Devin Harris (choć te FT zawaliłem pewnie wcześniej przez złe zmiany i benchowanie). Szkoda, tym bardziej że ogólnie skład w trakcie sezonu udało mi się wykrystalizować naprawdę niezły...

 

Wyrzuciłem z siebie co musiałem.. :P, a powinienem raczej zacząć od w 100% zasłużonych wyrazów uznania dla tego co zrobił pitrekk i jego team. Gratuluje pitrekk, powodzenia w finale!

 

Niestety za rzadko na forum zglądałem, więc przy okazji (wiem,wiem, zamierzchłe czasy ;) ) dzięki też Nalesnickowi za emocjonujący pojedynek w poprzedniej rundzie, bo chyba tego w ogóle nie zrobiłem, a na pewno się należy.

 

Trochę szkoda, że przed nami już ostatni tydzień tak ciekawego fantasy sezonu w h2h.

 

Jeszcze tylko pojedynek z Owrzodzeniem, z którym w regular podobnie jak z czarnuchami przegrałem. Oby teraz było inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Półfinały godne finałów !

 

Wielkie gratulacje dla GRB oraz za wcześniejszy pojedynek dla gooza za ćwierćfinał.

 

Ostatni dzień półfinałów rozstrzygał o wszystkim i było wszystko - emocje do ostatniego gwizdka. Kto by pomyślał, że twoi - GRB - obrońcy będą mieli lepszą skuteczność niż podkoszowi.

 

Bałem się skuteczności JR i DR ale zważywszy na różnicę w FT% ewentualność AS - podjąłem ryzyko, które oznaczało, że po pierwszym niedzielnym meczu byłem wyeliminowany z walki o finał. Zatem ruch GRB w postaci zostawienia tylko wysokich aby tylko "podtrzymali" FG% był, jak najbardziej rozsądny.

 

Poczekałem jednak do końca ze zmianami polegającymi na nabyciu jedynych jeszcze przyzwoitych wysokich, którzy mogliby zdobyć zbiórki przy wysokim FG - aż D-Will i Iggy prawie rozpoczął swe mecze, co by ich GRB nie mógł przywrócić do składu, co chyba jednak się udało - mimo, że GRB trzymał rękę na pulsie o czym świadczy post o moich zmianach 15 min. po ich dokonaniu.

 

Decydowały zagrywki taktyczne - ich wysoki poziom oceniam na równorzędne - zresztą podobno kilka minut przed zakończeniem ostatniego meczu w kategorii FG% był remis - zatem każde z rozwiązań mogło okazać się zwycięskie.

 

Odnośnie finału to zobaczymy, na razie Kobe - uważam, że mój steal draftu w 2 rundzie - nie zagrał bodajże pierwszego meczu w sezonie, a ja się tak bałem na początku sezonu o jego nadgarstek.

 

Jeszcze raz gratki dla pokonanych, a co do finału - do boju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekałem jednak do końca ze zmianami polegającymi na nabyciu jedynych jeszcze przyzwoitych wysokich, którzy mogliby zdobyć zbiórki przy wysokim FG - aż D-Will i Iggy prawie rozpoczął swe mecze, co by ich GRB nie mógł przywrócić do składu, co chyba jednak się udało - mimo, że GRB trzymał rękę na pulsie o czym świadczy post o moich zmianach 15 min. po ich dokonaniu.

 

Trzymałem, trzymałem i widziałem Twoje ruchy. Ale uznałem, że i tak czwórka, którą wystawiłem, utrzyma przewagę w zbiórkach, a bałem się skuteczności D-Willa, Iggy'ego i Haywarda. Cóż, przeliczyłem się. Ale takich emocji jeszcze nigdy nie miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do tej pory nie mogę zrozumieć jak Parsons z Cambym zrobili przez całą drugą połowę ZERO zbiórek :)

Jak szedłem spać do PM'owi już nie grał nikt a w zbiórkach był remis, więc byłem pewien ze przynajmniej tą jedną zbiórkę do spółki uciułają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratki pitrekk miszcza

gratki PM vice

i jak dla mnie gratki dla najlepszej drużyny w tym roku - gratki Andrew

chociaż mam mocno mieszane uczucia

takiego fuksa pitrekk nie mial nikt w tej lidze i stad ten sukces

moim zdaniem i knt i Andrew mieli mocniejsze teamy ale to nie oni wygrali :D

druga połówka tradycyjnie - mocno chimeryczna

finał - dość słaby poziom, wystarczy powiedzieć że siódmy gooz "rozniósłby" Was obu (a tak to rozniósł mnie :) )

Dziwne rozgrywki a podsumowaniem ten "dziwny" finał.

Ale kto to będzie pamietał po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za fajny sezon (przy okazji dowiedzieliśmy się w końcu kto dla kogo nie jest godnym rywalem :)).

 

Nalesnick, gdybyś sprawdził wnikliwiej to byś zobaczył, że wczoraj z całego składu zagrał u mnie tylko Bronio a wszystko po to aby ograniczyć straty. Pozostałe 4 kategorie miałem już wygrane miej więcej od czwartku.

 

Im dalej w sezon tym te Twoje "korespondencyjne" analizy mniej się trzymają kupy jak dla mnie. Przecież wiadomo, że każdy matchup jest inny i w każdym matchupie gra się pod innego rywala.

 

Nie rozumiem tylko czemu już chyba drugi czy trzeci raz w ciagu ostatniego tygodnia piszesz o tym jakiego to FUKSA mam. Czyżby zazdrość, że wygrałem w tym roku dwie ligi? Praktycznie wszystkie moje playoffowe matchupy (zarówno tu jak i w budżetówce) były bardzo, bardzo wyrównane i dostarczyły mi bardzo dużo emocji i zabawy. Wiele z nich wygrałem dzięki udanym zmianom ostatniego dnia (jak choćby finał budżetu, gdzie gdybym nie zbenchował wszystkich graczy poza Sessionsem to bym nie wygrał). Oczywiście nie sposób wygrać ligi fantasy także bez odrobiny szczęścia, szczególnie takiej, w której są PO.

 

Podsumowując, życzę Ci drogi Naleśniku abyś w przyszłym roku miał równie dużego FUKSA i wygrał dwie ligi H2H na sznurowadle.

 

pozdro i jeszcze raz dzięki wszystkim za fajny sezon, szczególnie KNT za dwa mordercze matchupy w playoffs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioterk mecz był naprawdę przedni, gdybym nie wyrzucił Battiera to wygrał bym punkty:)

Powodzenia i wygraj ligę to przynajmniej powiem, że przegrałem z mistrzem:)

 

:)

Piotrek pozamiatałeś h2h. Gratulacje.

 

Ja na razie 2 w budżetówce i 5 tutaj. Liczę jeszcze na podium w ROTO i w Kiperku.

Dziękuję Wszystkim za ten sezon i nie mogę się doczekać kolejnego!

 

Pozdrawiam

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brawo Czarnuchy - duża to sztuka wygrać 2 mocne ligi - i raczej z fuksem bym tego nie łączył :)

świetny też sezon HFC - równiez medale w obydwu sznurowkowych h2h

 

ja w budzetówce przepadlem totalnie, w 1ej utrzymałem się szczęsliwie - ale tradycyjnie wnioski na przyszlosc juz wyciagniete - tylko zebym o nich nie zapomnial do pazdziernika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propsy dla zwycięzcy ligi i dla zwycięzcy pojedynku o III miejsce. Zostałem zmieciony z powierzchni ziemi. IV miejsce ssie. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propsy dla zwycięzcy ligi i dla zwycięzcy pojedynku o III miejsce. Zostałem zmieciony z powierzchni ziemi. IV miejsce ssie. :C

byłeś dzielny

chociaż to IV miejsce zawsze ssie :/

ja kiedys tez z Andrew o 3 tak przegrałem że było w matchupie 4:4:1 i ranking zdecydował

- to dopiero ssało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*1. murzynskie czarnuchy

*2. POLISH MASTERY

*3. High Flying Circus 2

*4. Owrzodzenie

*5. DyrDyr

*6. MJ-TEAM

*7. BukkakeA

*8. PseudoSonics

9. Sylar's Team

10. Chicken Team

11. Old'n'Dirty ZMIJOWCE

12. Chyże Rosomaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×