Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
pitrekk

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

czołem,

 

odpowiadając nad mejla Cieglarza, oczywiście zgłaszam się do rozgrywek, choć uważam, że trochę zbyt optymistycznie większość ludzi odczytuje sygnały płynące zza oceanu.

 

Choć w tym roku szczególnie zależałoby mi, żeby sezon rozpoczął się terminowo bo wiele wskazuje, ze w listopadzie będę służbowo w stanach i wtedy meczyk NBA na żywo byłby całkiem realny :):)

 

by cieglo

 

[question]Lista uczestników (pogrubiony - potwierdzony):

1. GRB

2. pitrekk

3. goozman

4. Chicken

5. billypilgrim

6. POLISH MASTERY

7. Andrew23

8. Nalesnick

9. Trepe Trepelli - nie uczestniczy

10. zmijor

11. knt

12. AIR_MJ[/question]

 

Skład ligi uzupełnia: Dariomeus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie ludzkie ma to do siebie że może się niespodziewanie skończyć

czyli rozumiem że wczoraj jeszcze żyłeś :D

zatem miejmy nadzieję że wszyscy dożyjemy do rozgrywek

tylko to że my damy radę nie znaczy że rozgrywki też

oby jednak wszystko poszło OK - w końcu wszyscy na tym stracą, jak się przesuną rozgrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został Wam zatem jeszcze billy i Trepe - i komplet. Andrew, Ty chyba z koleżanką masz kontakt. Dowiedz się co tam u niej w kontekście rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrew, Ty chyba z koleżanką masz kontakt. Dowiedz się co tam u niej w kontekście rozgrywek.

... i nie tylko. :D

Coby nie wyjść na jakiegoś buca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ten mejl komisarza oznacza, ze trzeba potwierdzić jeszcze raz. W każdym razie potwierdzam bo się ciesze jak diabli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z osób, które jeszcze nie potwierdziły udziału jest Trepe Trepelli. Teraz, gdy wiemy że sezon ruszy, postaram się oczywiście w tym przypadku jak najszybciej o deklarację :) Wstępnie jednak wiem, że możliwe jest, że trzeba będzie szukać zastępstwa... Tak czy inaczej dajcie mi jeszcze max 2-3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, drąż temat - fajnie byłoby gdyby jednak Trepe wystartowała. To zasłużona figura na sznurówce :)

 

Czasu nie zostało wiele - raptem niecały miesiąc do rozpoczęcia rozgrywek w NBA. Do tego czasu musimy potwierdzić listy graczy w poszczególnych ligach oraz zabrać się za drafty. Nie ukrywam, że interesuje mnie maksymalne skrócenie czasu potrzebnego na potwierdzanie by zmaksymalizować okno czasowe na drafty. Zawsze to większa szansa na to, że na draftach będą komplety.

 

Muszę zastanowić się nad ostatecznym terminem potwierdzania uczestnictwa. Będzie to termin obowiązujący dla wszystkich lig. Po nim - w razie braków - dokonamy przetasowania. Pewnie to oczywiste ale potwierdzę: miejsce wykruszających się drużyn zajmują najlepsze drużyny z lig niższych.

 

Proponuję następujący deadline: listę potwierdzonych uczestników zamykamy o godz. 23:59:59 w poniedziałek 5 grudnia 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram, ale zastrzegam, że od 5 do 19 grudnia mnie nie ma w kraju i w sieci, więc po tym terminie mi tylko draft odpowiada; ale myślę, że to dobry pomysł robić jak najpóźniej, będzie duży bałagan ze składami, trzeba będzie to wszystko ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy po 19. Kocioł z trejdami i kontraktami będzie niesamowity, więc to zadziała na naszą korzyść. Problem jest taki, że pewnie we wszystkich ligach tak będzie, a ja gram jeszcze w 4. Ale wierzę, że uda się to każdemu z nas jakoś to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×