Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
pitrekk

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

To spore uproszczenie z tym Linem czy Goodenem i Richardsonem.

Fakt, że spory wkład mieli ale to cała ekipa solidnie zapracowała na ten sukces.

 

A co do tych tabelek nie twierdze że to jest to samo co nasza liga, ale jakaś tam dodatkowa zabawa.

Żeby była bardziej podobna do ligi trzeba by zwiększyc ilość punktowanych max statystyk z 3 do np 5.

Z kolei gdyby zrobic ich np az 8 to byloby to juz w pewnym momencie bardziej miarodajne niz nasza liga

bo to w lidze majac nawet slaby tydzien mozna wygrac bo akurat trafi sie na kogos slabszego i "vis a vie". :D

Miałem przyzwoity tydzien a dostalem srogiego łupnia.

To uważasz za miarodajne czy coś warte?

Kwestia do dyskusji tylko że na coś takiego właśnie się w tej lidze "umówilismy".

Należy zatem po prostu przyjąć że w tych tabelkach "umówilismy" się na to coś innego i tyle.

Zupełnie inna zabawa, ale zabawa.

 

I pisze to troche dlatego, że Ty ciągle podważasz sens tych tabelek tylko po to by Ci coś uświadomić.

Tabelki be? ok

ale zabawa jak każda inna

pozdrawiam i powodzenia w drodze na szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, bo się wkurzyłem i potrzebuję zweryfikowania swych uczuć na forum.

 

Jak zauważyliście (albo nie), ogłosiłem wyprz centrów. Rozesłałem przy okazji kilka ofert. Jedna z nich poszła do Pitrka (murzyńskie czarnuchy). Zaoferowałem Camby'ego (89. ranking wg średnich) za Tony'ego Parkera (80.). Dostałem odpowiedź z ironicznym pytaniem, czy to nazywam poważną ofertą.

 

A ku... jaka ma być poważniejsza oferta, jeśli postarałem się wybrać jak najbardziej zbliżonych rankingiem grajków, właśnie żeby uniknąć takich komentarzy?!

 

Czy to ja się mylę i rzeczywiście to oferta z dupy, oferowaniem której chciałem bezczelnie oszkapić rywala? (chociaż rywala to chyba za dużo powiedziane, bo właśnie dostał ode mnie 7-2, swoją drogą).

 

Oczekuję opinii od kolegów szanownych. Mordeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, na pewno Parker jest bardziej oczywisty jeśli chodzi o wartość ale - szczególnie w h2h - taki Camby jest trudny do przecenienia bo komu zdarzają się mecze po kilkanaście zbiórek, kilka bloków, stealów i asyst? Wszystko zależy od potrzeb na pozycjach (a właściwie kategoriach) ale kpiną bym tego nie nazwał. Notabene, Camby bardzo by mi się przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)

potrzebuję zweryfikowania swych uczuć na forum.

(...)

Rozesłałem przy okazji kilka ofert. Jedna z nich poszła do Pitrka.

(...)

Dostałem odpowiedź z ironicznym pytaniem, czy to nazywam poważną ofertą.

(...)

bo właśnie dostał ode mnie 7-2

 

no i masz chyba odpowiedź :D

Chociaż też raczej Parkera za Cambiego bym nie oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to jestes koles ciągle (mimo tego 7-2 w ubiegłym tygodniu) w tabeli za mną, więc mogę śmiało powiedzieć, że przed poprzednim tygodniem dzieliła nas w tabeli przepaść. Rozumiem, że walczysz dzielnie o wejście do PO, być może Ci sie to uda to wtedy się dowiemy kto nie jest dla kogo rywalem.

 

Co do samego trade'u to jeśli patrzysz tylko na ranking to Twoje miejsce w tabeli pomału przestaje być dla mnie tajemnicą. Czy naprawdę uważasz, że wymiana jednego z 6-7 najlepszych PG w lidze, Allstara, gościa który w co drugim meczu rzuca +30 punktów lub ma +10 asyst na 40 letniego centra, który, fakt, zbiera sporo, ale nie blokuje już tak jak kiedyś i poza zbiórkami nie dostarcza praktycznie żadnej wartości a dodatkowo w takim wieku jego minuty są bardzo ograniczone i nie wiadomo nigdy kiedy się zepsuje ma jakikolwiek sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cha,cha. No i co ja mam odpisać? Tak,masz rację. Skuteczność z gry,przechwyty, straty i bloki są przeceniane. To przecież tylko cztery kategorie. A rankingi są z dupy. Przecież taki Ryan Anderson jest nic nie warty,bo taki Pitrekk nie zna jego nazwiska, chuj z rankingiem. I faktycznie,dzieli nas wielka przepaść. Jestem ósmy,bo zwracam uwagę na ranking, Ty siódmy,bo nie zwracasz. Ją walczę o play-off,a Ty masz pewne miejsce z takim samym bilansem. Fajna nazwa drużyny swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, już myślałem, że okres ogórkowy a tu flejm zagościł :) Takie rzeczy to tylko na sznurowadle i nie tylko w okresie draftów i ustawek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak kulturalnie tym razem :D

chociaż może troche jednak za ostro ale skoro kulturalnie sie skonczylo to nie jest tak zle

najgorzej, jak do rozgrywek slownych Panie na K sa zapraszane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krótko i na temat bo najwyraźniej masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem DZIELIŁA nas przepaść przed poprzednią kolejką. Co do Camby'ego to (uwaga podaje staty za ostatnie 14 dni) rzeczywiście FG kozak jak na centra aż 40%, FT podobnie miażdży 38% (zaokrąglając w górę), 1,1 blk, 1,3 stl, UWAGA, całe 5 pkt na mecz i 10 zbiórek. parker dla odmiany 48% FG, 83% FT, 25 pkt, 8 ast, 3 reb, 1,1 stl, 0,3 blk. No sorry koles ale o czym my tu rozmawiamy?? Dodam jeszcze że pisząc że ranking to nie wszystko miałem na mysli to, że ranking czasem nie oddaje wartości zawodnika a nie to że kieruje sie nazwiskami. Aha chyba nie muszę wyjaśniać tak wytrawnemu graczowi fantasy że inną wartość ma 48% FG Parkera przy 19 rzutach na mecz a inną ma choćby nawet teoretycznie 60% Camby'ego przy jego 5 rzutach na mecz.... co do nazwy drużyny to DZIĘKI! Podaj adres to Ci prześle autograf.

 

PS. tak w ogóle to nie rozumiem o co ten cały płacz na forum. Wysłałeś mi propozycje, którą uznałem za niepoważną i tak też Ci odpisałem. Jak dla mnie nie ma się nad czym rozczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to czekaj - ważne są te statsy,na podstawie których powstaje ranking, czy nie? A może tylko wtedy,kiedy popierają Twoją tezę? Mam teraz szukać dwóch tygodni, w których Camby był lepszy niż Tony? Na przestrzeni całego sezonu się równoważą, tyle w temacie.

 

I jeszcze dwie sprawy. Raz - dupa, a nie przepaść,skoro można ją nadrobić jednym solidnym laniem. Dwa - rozumiem, że nie chcesz trejdu,ale weryfikuję zasadność tak głupiej reakcji na ofertę. Więcej nie będę wysyłał.

 

Naleśnik - pani na k jest spoko, o ile nie występuje w wołaczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w temacie trade'u Parkera za Camby - oczywiście tez bym na coś takiego nie poszedł:)

i to pod każdym względem - nawet rankingów - pozycje w ranku przedsezonowym się już zmieniły dość istotnie i teraz Parker z tego co widzę jest na 43 a Camby na 100..

 

Grab ma czasami dziwne przeliczniki chyba i lubi idealizować posiadanych grajków - w innej lidze zaproponował mi np Curryego + Parsonsa za Holiday'a + Stoudamire - i to tez było na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz: oczywiście że statsy są ważne! przecież chyba o to chodzi w tej zabawie, czyż nie? Nie zdarzyło Ci sie nigdy patrzyć na dwóch grajków z bardzo porównywalnymi statami a w rankingu dzieliło ich kilkadziesiąt miejsc? Ja osobiście nie sugeruje się tylko rankingiem, ale skoro dla Ciebie ranking Yahoo jest jedynym bogiem to ok.

 

Moja reakcja nie była głupia. Jeszcze raz powtarzam. Uznałem trade za niepoważny i napisałem to w odpowiedzi.

 

Możesz szukać jakichkolwiek dwóch tygodni kiedy Camby jest lepszy w RANKINGU niż Tony jeśli chcesz tak bardzo potwierdzić swoją rację. Ja osobiście zazwyczaj patrzę na ostatnie 14 albo 7 dni (czasem 30 dni) bo co mnie obchodzi jak gość grał dwa miesiące temu?! Interesuje mnie jego obecna forma.

 

Skoro tak bardzo upierasz sie przy tym że trejd był równy to znajdź jedną osobę na tym forum która by na taką wymianę poszła. Oczywiście nie licząc skrajnych przypadków, desperata który za wszelką cenę poszukuje zbiórek a wszystkie inne statsy wygrywa w cuglach.

 

aha, jeszcze jedno. Napisałem o tym że dzieliła nas przepaść w tabeli niejako w odpowiedzi na Twojego podkurwiacza, że to niby nie jestem dla Ciebie rywalem. Osobiście troche głupio by mi było pisać coś takiego o kimś kto jest w tabeli przede mną. Tak jak pisałem wcześniej, ostateczna tabela i PO zweryfikują kto dla kogo nie jest rywalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naleśnik - pani na k jest spoko, o ile nie występuje w wołaczu ;)

Fakt, w końcu nie panienki tu grają.

Ale ta w wołaczu faktycznie troche podniosła mi ciśnienie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę kurde, że nikt nie chce ani jednego centra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie chce Camby'ego?? Nie wierze! Spróbuj Camby --> CP3

 

Hahaha, ale zabawne, oj, popuściłem. Ludzie w Krakowie małe rozmiary penisów rekompensują znakomitym humorem, jak widzę.

 

Dobrze wiesz, że mam jeszcze młodszego Gasola, Gortata, B. Lopeza i Jeffersona. Po chuj się odzywasz, tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast widzę, że tam, skądkolwiek ty pochodzisz, ludzie rekompensują małe rozmiary penisów idiotycznymi propozycjami trade'ów.

 

miałeś się odezwać jak znajdziesz kogoś kto oddałby Parkera za Camby'ego. Czyżby nikt nie chciał tak fantastycznego deala?

 

ps. fajne zdjęcie. Twój Partner/Partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graty Piotrek!

 

Wydaje mi się, że "wyciągnąłem" najlepszy wynik z możliwych przy tym ustawieniu tygodnia:)

 

Pozdro

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie GRB i pitrekk, dajcie już sobie na wstrzymanie.

Zaglądacie sobie w portki czy jak że macie takie info o kontradwersarzu?

Ja tu lidera ustrzeliłem - to jest sukces. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graty Piotrek!

 

Wydaje mi się, że "wyciągnąłem" najlepszy wynik z możliwych przy tym ustawieniu tygodnia:)

 

Pozdro

knt

 

dzięki knt, rzeczywiscie było blisko w kilku kategoriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie GRB i pitrekk, dajcie już sobie na wstrzymanie.

Zaglądacie sobie w portki czy jak że macie takie info o kontradwersarzu?

Ja tu lidera ustrzeliłem - to jest sukces. :D

 

A "kontradwersarz" to nie jest czasem przyjaciel? Adwersarz=wróg, kontradwersarz=kontrwróg=przyjaciel. Przasadziłeś, Pitrekk ma zbyt małego siusiaka na taki status :E

 

Liczę, że ogarniesz resztę sezonu tak jak ostatni tydzień i pogonisz w play-offie. Naleśnik musi zostać w lidze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×