Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
pitrekk

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Tak czy inaczej Panowie ja już miałem ciężko w porach.

Nie pamiętam takich emocji w tej lidze.

w sumie 4 zespoly walczyly o 2 miejsca w PO, bezpieczne pozostanie i spadek z ligii.

A decydowały naprawdę niuanse.

Tym bardziej gratki dla wszystkich za walke do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PM przysnal nie wystawiajac skladu (no chyba ze taka taktyka) ale zaliczylem rewelacyjne 0,333 z FT i ciagle moze byc ciekawie:)

no i w koncu wywalil troche polamancow - ja sie tam z Amare nie cackalem :)

 

a nasza historia pojedynkow w PO juz robi sie dluga:

2010 - mecz o 3 miejsce - 5-4 dla PM

2009 - mecz o mistrzostwo - 6-3 dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lej go, to spotkamy się może w półfinale. Na razie – odpukać – idzie mi nienajgorzej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha :)

a zauważyliście, że podzielili nas w PO wg lig sprzed 2 sezonów

chyba że się mylę, ale raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie według lig, tylko według zajętych miejsc w tabeli. Ale może faktycznie to jakiś spisek. Jak ostatnio odpaliłem stronę ligi, to unosiła się tam mgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie według lig, tylko według zajętych miejsc w tabeli. Ale może faktycznie to jakiś spisek. Jak ostatnio odpaliłem stronę ligi, to unosiła się tam mgła.

A ja Ci mówię, że to podział tamten na ligi decydował :D

a to co się tam unosiło to nie mgła a rozpylony hell :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki Andrevv

Moja ekipa niestety przespała sobotę.

Normalnie w ciągu 3-4 tygodni ostatnio bylem nie do pokonania ale teraz akurat złapali zadyszkę.

W sumie to nie zasłużyłem na pierwszą czwórkę i cieszę się z pozostania w lidze.

A Tobie Andrevv - go for the CHUMP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dupsko blade.. wtorkowy prezent od PM nie wystarczyl.. dobre zmiany przeciwnika (JR Smith i Metta WP) odrobiły różnicę (łącznie 9 trójek i 6 steali) no i przegralem 6-ma trojkami i 1-ym stealem decydujace, jak sie okazalo, kategorie.. brawo na nosa i gratki.. szkoda dwoch meczow Landry'ego - pewnie by cos skradl - a tu posypal sie niespodziewanie.. a juz szykowalem sobie zespol na polfinaly :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z KNT podobnie. skonczyło sie 1 punktem dla mnie, 1 stilem dla rywala, oprócz tego jeśli dobrze pamietam to 4 trójkami dla mnie i 4 asystami(?). W sumie 5-4 dla mnie! Tak czy inaczej meczap godny ćwierćfinału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ćwierćfinałowy występ mojego zespołu chciałbym podsumować następującymi słowami; blakka, blakka, blam! MJ miał pecha, bo mecze potracili Dwight i Aldridge, ale z drugiej strony bez sensu dodatkowo trzymał Kamana i Gordona. U mnie w sumie zdrowo poza Iggym i Gasolem na początku tygodnia, no i dobre pick-upy mi wyszły. Al-Twaróg Aminu dał wszechstronne staty, Shannon Brown i Camby też się ostatniego dnia przydali bardzo (Cambs 4 stl i 4 blk, a wygrałem o dwa bloki).

 

Z PM wygrałbym 6-3, więc jestem umiarkowanym optymistą przed półfinałem. Choć, jak już nie raz się każdy z nas przekonał, planować to sobie można wyjazdy weekendowe (pozdro, Cięglarz :B ), a nie rezultaty w naszych ligach.

 

Gratuluję pozostałym półfinalistom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pioterk mecz był naprawdę przedni, gdybym nie wyrzucił Battiera to wygrał bym punkty:)

Powodzenia i wygraj ligę to przynajmniej powiem, że przegrałem z mistrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki knt! taki mam zamiar :)

 

A tak z ciekawości: miałeś jakieś zmiany do wykorzystania w niedziele? Pytam bo ja sie wystrzelałem w sobotę i nie miałem już pola manewru, ale jeśli miałeś to wystarczyło wziąć byle jakiego pachoła i pewnie te 2 punkty by Ci uciułał (chyba nawet wystarczyłby 1 punkt bo przy remisie dalej przeszedłbyś Ty) :) W zeszłym roku zdarzały mi sie takie matchupy, że siedziałem do ostatniego meczu w niedziele i robiłem zmiany, bo potrzebowałem 1 stila, 1 bloku ale nie mogli mi zrobić więcej niż 2 strat (czy coś w tym stylu). W tym roku jakoś ciężko mi sie zwleć w nocy z łóżka na mecz - starość to sie nazywa chyba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No daliście popis.

Wielki szacuneczek dla Ciebie knt - przegrać 1 punktem to potrafi zdenerwować.

 

Ale tak sobie poanalizowałem i chyba nasza połówka w ogóle bije na głowę tę drugą.

Chyba w każdej parze bylibysmy lepsi.

Ale pitrekk, mam złą wiadomość.

Niestety mój rywal raczej poradziłby sobie z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, Nalesnick, zobaczymy. W sezonie regularnym wygrałem z Andrew 5-4 i tego się będę trzymał :) Przynajmniej na razie :) Po pierwszym dniu 7-2 w ryj...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak sobie poanalizowałem i chyba nasza połówka w ogóle bije na głowę tę drugą.

a ten znowu swoje... rozumiem, ze to w ramach pocieszenia po porazce? ciekawe czy w Twoich analizach sa tez zawarte ewentualne inne ruchy kazdego gracza z FA oraz wirtualne staty graczy kontuzjowanych lub tych ktorzy niespodziewanie nie zagrali lub zagrali lepiej od tych wystawionych? przeciez zawsze gra sie pod kogos (przynajmniej ja tak robie) analizujac przewidywane staty ludzi ktorych masz i zaciagów z FA.. niby doswiadczony gracz a nadal tak farmazoni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod kogoś, nie pod kogoś

a kontuzje miewa każdy

a ruchy pod kogos niewiele daja, jesli sie przegrywa dosc sromotnie w wielu kategoriach

praktyznie tylko PM powalczylby z nasza połówką

oczywiście w tym tygodniu - w przyszlym moze byc juz zupelnie odwrotnie

czego Ci gooz serdecznie życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o niespodziewane kontuzje - jak np Landry'ego - spodziewalem sie od niego 2 meczow w sobote i niedziele - nie zagral w zadnym - a ja juz wykonalem 5 wymian pod katem tego tygodnia - mocno sie pospieszylem wygrywajac na luzie w tamtym momencie 6-3..

 

a ruchy pod kogos niewiele daja, jesli sie przegrywa dosc sromotnie w wielu kategoriach

 

moje wyniki (ktore moze jeszcze porownajmy rowniez z liga 2a i 3a dla Twojej radosci:)

.485 .721 35 659 272 168 38 19 95

 

obejrzyjmy moje wyniki z tzw "Wasza polowka" by zobaczyc jaki bullshit wciskasz i jak mocno naciagane sa Twoje teorie:)

 

HFC .497 .841 37 638 261 169 50 45 106

wynik 6-3 dla HFC ale +3 trojki, +2 asys dla mnie i byłoby 5-4 dla mnie

 

Pseudosonics .500 .756 31 615 253 128 51 39 89

5-4 Pseudosonics ale -7 TO i byloby 5-4 dla mnie

 

Dyr Dyr .433 .750 43 660 256 166 50 27 74

6-3 dla dyra -+2 pkt i wyciagnalbym 5-4 - no ale tutaj raczej w dupke faktycznie

 

Czarnuchy .465 .800 47 661 225 170 49 15 82

6-3 dla czarnuchow ale +3pkt, + 3 ast i byloby 5-4 dla mnie

 

innych nawet nie chce mi sie sprawdzac - mocno przesadzasz w swoich osadach i generalizowaniu ze roznice byly ogromne i nie do odrobienia przy odpowiedniej rotacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie ćwierćfinały były wyrównane i to świadczy chyba tylko o wysokim poziomie w naszej lidze.

7 TO to już jednak moim zdaniem na tym etapie sporo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×