Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
pitrekk

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Niestety w tym sezonie nie dam rady zagrać. Kilka nowych obowiązków przybyło (np. przygotowania do matury :R ). Dziękuję więc za grę, nie wykluczając oczywiście powrotu za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trepe, dzięki za wiadomość. Powodzenia na maturze ale oczywiście szkoda, że nie dopiszesz :(

 

Z uwagi na powyższe, miejsce Trepe zajmie Dariomeus.

 

Wybierajcie komisarza (jeśli ktoś inny niż Andrew23 - proszę o info, przyznam specjalne uprawnienia na forum), umawiajcie się na draft i ogień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow, matura. kiedy to było...

 

szkoda, że tracimy naszego sznurowadłowego Rodzynka. Zawsze miło było z kogoś podrzeć łacha, że dostał baty od dziewczyny :)

 

Szczególnie, że z tego co pamiętam zdarzało się to dość często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie draftu to na chwile obecną wieczorem każdy dzień mi pasuje (20 ub 22) także się dostosuje...

Jeśli miałoby być to po 19 grudnia to będziemy mieli 4 dni do wyboru (wt-pt), bo sobota to już wigilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy nadal jestem tu komisarzem, ale nikt się nie rwał do tego, więc zakładam że jest po staremu.

 

Pomysł z terminem draftu od 19 XII oczywiście popieram, ale rzeczywiście dość mocno zawęża nam pole manewru. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że 19(poniedziałek) billypilgrim na drafcie jeszcze nie będzie się mógł zjawić(?), ale wolałbym chociaż wystartować z licytacją z możliwością urzeczywistnienia stanu idealnego :), więc może zacznijmy od 20 XII 2011 (g. 20 wzwyż) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jesli chodzi o draft to 20 grudnia zdecydowanie mi pasuje, tylko ewentualnie proponuje przesuniecie godziny na 21. Ewentualnie 22 grudnia tez by mi pasowal.

 

Pozdro,

Zmija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym draftować od niedzieli do środy, wtedy nie powinieniem mieć problemu ze stawieniem się, godzina jest mi obojętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, może być wtorek, jak mam być jedynym, któremu nie pasuję, to się dostosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze liczę, to mamy już konsensus (czy jakoś tak) co do daty. Zadziwiająca zgodność.

 

Czyli co? 20.12 we wtorek o 21:00?

 

Jakieś sprzeciwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie (jeszcze w zeszłym sezonie nie odważyłbym się użyć takiego zwrotu ;) )

 

Dziś lub jutro tworzę ligę i wysyłam namiary :)

 

Draftujemy 20 XII o godz. 21

 

Jeśli niczego nie przegapiłem, odnośnie terminu nie wypowiedział się jedynie POLISH MASTERY,

mam jednak nadzieję że dołączy do nas na drafcie.

 

Edycja

Jednak dopiero dziś po robocie dam radę założyć ligę. Do 21-22 zaproszenia dotrą :)

 

Edycja 2

Namiary wysłane, jeśli by do kogoś nie dotarły, dajcie w tym temacie znać, będzie dosyłka ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że nie mamy jeszcze kompletu w lidze. Przydałoby się coś z tym zrobić bo draft już za 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ligi nie dołączył chyba billypilgrim, który pisał wcześniej w tym temacie, że do 19 grudnia nie ma go w kraju ani w sieci. W takim przypadku moje przypomnienie ( które w weekend oczywiście miałem zamiar wysyłać) może odczytać dopiero w poniedziałek lub wtorek i czasu na dołączenie będzie rzeczywiście mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę bardzo ładnie prosił Trepe Trepelli o comeback :) To chyba najlepszy z planów awaryjnych. Jednak na to trochę czasu też muszę mieć, więc chyba potrzebny jest jakiś deadline. Jeśli jutro do g. 17 skład naszej ligi nie będzie pełny, postaram się o powrót do gry Trepe Trepelli. Cały czas mam oczywiście nadzieję, że billy da rade.

 

Tak więc ślę do billego za chwilę info z terminem i jednocześnie (na wszelki wypadek) wznawiam negocjacje z Trepe. Za oceanem się dogadali i wystartowli, więc my też wystartujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedyskutowałem sprawę z cieglo, który przekonał mnie, że raczej billy powinien mieć szansę dołączenia do nas, a to pociąga za sobą możliwość przełożenia draftu. Oczywiście czekamy do końca (jeszcze prawie dobę mamy) i zmiana terminu draftu to naprawdę ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×